Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Duellikaaslase otsingul
Saatis: Merca56
Kuupäev: 16. September 2010, kl 16.38

Otsin juba pikemat aega duellikaaslast, kelle eesmärgiks esialgu oleks ka nii 10 kg langetus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Monalar
Kuupäev: 16. September 2010, kl 17.06

Ma ühineksin küll hea meelega uue duellikaaslasega,eesmärgiks ka 10 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Merca56
Kuupäev: 16. September 2010, kl 17.38

Tore, siis teeks homme hommikul kaalumise tühja kõhuga. Kas oled sellega nõus või tahad omalt poolt midagi välja pakkuda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Monalar
Kuupäev: 16. September 2010, kl 20.57

Sobib suurepäraselt.Omalt poolt pakuks välja seda, et utsitaks teineteist tagant,kuni eesmärk saavutatud:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Merca56
Kuupäev: 16. September 2010, kl 21.02

Seda kindlasti grinning smiley, aga kui tihti kaalume, kas korra nädalas st. reedeti?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Monalar
Kuupäev: 17. September 2010, kl 05.58

mulle sobib:-) Ja minu tänahommikune kaal 73,4

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Merca56
Kuupäev: 17. September 2010, kl 08.46

Hommikust,

minu kaal on 80,4 nii et kui ma sinu kaalu kätte saan olen omadega mäel winking smiley, ära siis eest ära rutta grinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Monalar
Kuupäev: 17. September 2010, kl 10.56

Juba panin ajamathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Merca56
Kuupäev: 18. September 2010, kl 10.15

Tere hommikust, st lõunas grinning smiley. Kuidas siis edeneb, minul läheb asi väga raskelt, kuidagi ei saa näksimisest hoiduda. Hommikupoolne aeg on tegevust nii täis, et saab korralikult toitutud, õhtul aga läheb asi jälle käest ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Monalar
Kuupäev: 18. September 2010, kl 13.10

Lõunat!
ma olen praegu üsna motiveeritud, et Sinu eest ära joosta aga ma pean juba täna hakkama mingit trenni uuesti tegema ,et kaal paremini kukuks. teen Sulle ettepaneku võimelda ehk treenida kodus õhtul kell 18.00 -40 minutit. ma ei tea küll Sinu päevaplaani aga kui Sulle sobib, treeniks ehk ühel ajal!Kõhulihased, tuharalihased, kätekõverdused, jne. teeks kõike harjutusi 2 minuti jooksul, niikaua kuni 40 mimutit on täis. Mis sa arvad??? Ja pärast räägiks kuidas oli? Kas Sa kõndija või jooksja oled?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Vipsu
Kuupäev: 18. September 2010, kl 19.52

Tere! Otsustasin kaaluabi kodulehele tulla, kui avastasin end jällegi köögis külmkapi juures midagi otsimas, isegi teadmata mida. Kohe jäi silma duellikaaslase otsingu teema grinning smiley Olen kunagi korduvalt kaalujälgijates käinud, kuid motivatsiooni puududse tõttu pooleli jätnud. Olen 173 cm pikk ja ca 94 kg. Tahaks proovida duellitamist grinning smiley Kas keegi oleks huvitatud või kas tohiks mõne eelneva grupiga liituda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Monalar
Kuupäev: 19. September 2010, kl 07.40

No mis sa kostad, Merca56?Kas võtame kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Katakas
Kuupäev: 20. September 2010, kl 08.02

Vipsu, ühine minuga või ühineme praeguste duellilistega? Ma olen eriti pirakas, 103,3 kg ja 175 pikk! Väga tahaks, et oleks keegi siin saidil asja juures abiks!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Merca56
Kuupäev: 20. September 2010, kl 09.32

Terekest kaaslased

Olin paar päeva täitsa eemal. Aga see kodune trenni tegemine oleks mõeldav, ma vist kõik päevad ühel ja samal ajal treenida ei saaks, kuna pisipiiga nõuab oma, aga alustan siis täna ja vaatab mis sellest välja tuleb. Hetkel olen rohkem jalutaja tüüp, kuna mulle tunduks nati naljakas, kui peaks vanker ees "mööda linna" ringi jooksma grinning smiley. Kuidas sul edenenud on? Minu nädalavahetus möödus vähese liikumise ja sünnipäeval käimisega winking smiley nüüd kaaluga jälle pahuksis, nii umbes 500g juures.
Vipsu ja Katakas, kui veel siin meiega olete siis minul pole selle vastu küll midagi, kui ühinete meiega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Katakas
Kuupäev: 20. September 2010, kl 12.23

Mina olen valmis ühinema!
2 lapsega saadud kilod seljas ja nüüd olles tagasi tööl, istun 8-17 laua taga! Mis nädalapäeval oma kaalu siin avaldate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Merca56
Kuupäev: 20. September 2010, kl 13.33

Oleme reede hommiku valinud kaalumispäevaks ja kaalumine toimub tühja kõhuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Katakas
Kuupäev: 21. September 2010, kl 15.17

Okei, ma siis ka reedel kaalul ja loodan, et leian foorumist ikka meie teema üles!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Vipsu
Kuupäev: 21. September 2010, kl 16.19

Liitun teiega heameelega smiling smiley Reedel siis kaaluma grinning smiley kui kaalu korda saan, jamab teine

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Piahly
Kuupäev: 21. September 2010, kl 21.26

Ma sooviksin ka liituda, samuti kodus väike laps ja kontori töö. Minu kaal näitab vaid kg kaupa aga mingisuguse aimu peaks andma tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Piahly
Kuupäev: 22. September 2010, kl 10.24

Mul pole nii suur probleem näksimine kui vähene liikumine. Paratamatult võtab arvuti taga istumine aja ära sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Katakas
Kuupäev: 22. September 2010, kl 12.02

Mul probleemiks nii üks kui teine. Kõnnin uksest autoni ja muud midagi. Samas olen stressimaandajana toitu liiga palju söönud ja nüüd on sellest harjumus saanud.
Igatahes üritan vastu pidada. Käisin muide ka kaalukabinetis, teenus ok, aga jube kallis!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Merca56
Kuupäev: 22. September 2010, kl 15.32

Nii minuga on jama. Ei suuda kuidagi korralikult järje peale saada, et süüa seda mida "võib" ja norm kogustes, ahvatlused on nii suured. Liikumine halbade ilmadega on ka vähene, kuna lapsega välja peaaegu ei saa. Trenni tegemine on ka nii kuidas "jumal juhatab" confused smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Monalar
Kuupäev: 23. September 2010, kl 11.21

Oi Merca, sa oleksid nagu minu peas:-), mul on ka täpselt sama asi- ilmad halvad, liikuma ei saa, muidugi on see hea vabandus ka. ja siis peale tööd koju tulles külmkapp nagu tõmbaks. Justkui oleks mul magnet kuskil. Ja tegelikult ma tean , et kui ma söömise asemel hoopis jalutaksin või liigutaksin ennast muul moel, oleks kõik ok. Aga no ei saa kohe. Mis see küll peaks olema, mis meid siin kontideni läbi raputaks ja sunniks end käsile võtma!?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Piahly
Kuupäev: 23. September 2010, kl 11.46

Heh, ma ei saa kuidagi oma kaloreid täis, sest need asjad, mida ma tahaks süüa, sisaldavad liiga palju valke ja nendega piiri pidamine on niigi vaevaline, lausa 2 korda üle normi. Vanast ajast harjumus rasvu ja süsivesinike rikkaid asju vältida. Paistab, et see ongi see kurjajuur. Kaalujälgijate süsteem on ikka paigast ära...
Eile sõin lausa võid selle pärast, et rasvu tasakaalu saada eye rolling smiley

Mis mind raputas - ladusin telliskivid hunnikusse ja vaatasin, kui raske on neid iga päev kaasas kanda. Hunnikusse ladusin ülekaalu jagu telliseid the finger smiley

Üks väike nipp ülesöömist vältida - jooge klaas vett enne söömist, siis tundub kõht rohkem täis ja ei söö nii palju. Teised võitke kasutusele väiksem taldrik ja väiksemad söögiriistad, tundub küll tobe, aga söömise peale kulub rohkem aega ja keha jõuab selle ajajooksul märku anda, et kõik, rohkem ei mahu.winking smiley

Ja kui tuleb näksi ise võtta, rüüpa selle asemel vett, viil õuna (mitte terve!) vmt.. Üsna pea kaob harjumus näksida või vähemalt kahjulike näkside võtmine.

Kindlasti aitab ka köögikaalu lauale panemine, iga kord kui tahad midagi suhu pista, kaalu üle, siis tekib reaalne etekujutus sellest, mis suhu ikkagi paned.

Jube isu, pistad tüki pikkapoissi põske, enne kaalud ära, 5 g, maitse suus, rohkem ei tahagi.

Romaan tuli aga loodan, et saate kasulikke mõtteidspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Katakas
Kuupäev: 23. September 2010, kl 15.03

Mul on põhiprobleem see, et käin lõunal ja ei saa aru, mismoodi neid seal saadud toite arvestada. Nt kalakaste - koosneb enamuses porganditest, türgi ubadest, koorekastme+jahu sodist ja veidikesest kalast. Kartuliga on lihtne, enam vähem tean, olen kodus kaalunud neid. Aga muide portse ei oska ei sisu ega kaalu osas hinnata.sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Piahly
Kuupäev: 23. September 2010, kl 16.19

Kas mitte tikutoosi suurune lihatükk 50g polnud? Kusagil olid portsude suurused visuaalselt olemas. Üks võimalus on muidugi kodus katsetada grinning smiley Tegelikult olen ise ka sama asja mõelnud, kuidas arvutada, mida välja sööd, sest esiteks ei tea, millest need koosnevad ja teiseks köögikaalu restorani kaasa ju ei võta spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Gristy
Kuupäev: 23. September 2010, kl 22.14

Tere!


Mina tahaks ka Teiega ühineda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Katakas
Kuupäev: 24. September 2010, kl 08.32

Raporteerin, uskumatu ja õudne, kaal 103,7! Eile hommikul oli veel 102,8 ja panin selle ka enda kontol tabelisse..... Mis see siis tähendab, ei tea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Merca56
Kuupäev: 24. September 2010, kl 09.23

Hommikust,

minu hommikune kaal siis 80,5 kg confused smiley, 100 g tõusnud

80,4 kg - 80,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Piahly
Kuupäev: 24. September 2010, kl 10.52

Naistel tõuseb kord kuus kaal seoses men. tsükliga (keha kogub vett), ehk sellest?

Täna hommikune kaal 78,25 (alla 78,5 ja päris 78 polnud, võtsin kuldse kesktee). Algkaal oli 79-80.
Rahul, täiegasmiling bouncing smiley Kaal pole ammu nii vähe näidanudeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.