Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 28. March 2013, kl 18.50

Aitähh, seltsis segasem! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Alla
Kuupäev: 28. March 2013, kl 20.11

Tere! Oleksin väga rõõmus kui mind ka kampa võtate! Kas antud grupil või aktsioonil on ka ajalimiit? Olen eesmärgiks seadnud -15 kg 13 nädalaga ehk kuskil kolme kuuga. Nn esimene vahe-eesmärk on langetada kaalu -5 kg 4 esimese nädalaga. Norm kalorite hulk on umbes 1200 kcal, täna püsin veel antud normi piires. Minu kaal hetkel 65 kg, pikkus 167 cm, vööümbermõõt 80 cm.

Jõudu ja järjekindlust kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 28. March 2013, kl 21.58

Alla,kas sa trenni ka teed või kavatsed vaid toitumist jälgida?
5 kg kuuga on väga palju:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 29. March 2013, kl 06.17

Tere,
Alla üritan sind nädalavahetusel juurde siis lisada smiling smiley.
Aga nüüd minu tänane kaal, mis oli 69,6. Seega sain seekord 0,5 kg kergemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: daisy
Kuupäev: 29. March 2013, kl 07.41

Nii, mind võib kirja panna 71.9. See nädal oli vee lisamise, kaloraazhi ümbermängimise ja maksa puhastamise nädal. Tulemused hakkavad ehk uuel nädalal end näitama. Tean, et mu rasvaprotsent on juba ühe protsendi võrra langenud ja see on minu selle nädala suurim võit ja saavutus!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Alla
Kuupäev: 29. March 2013, kl 08.57

Hei! Mõnepäevase toitumise jälgimise tulemusena olen veidi jälle sihtmärgi suunas liikunud. Minu tänahommikune kaal 63,4 kg. Loomulikult erineb minu hommikune kaal õhtusest, siis olen kilokese kindlasti raskem. Aga kas teeb siis algkaaluks tänahommikuse või selle 65, mis veel paar päeva tagasi oli?

Söögi arvelt siiski ainult kaalu ei langeta. Vaikselt harjutan end erinevate treeningute ja liikumisvõimalustega. Üldspordiala on ratsutamine, millega üsna kaua tegelenud olen, ka sel alal sean nüüd kõrgemad eesmärgid. Tallitöödega kaasneb ka üsna palju füüsilist; mõned korra nädalas püüan lisaks ka tunnikese trenažööridel sõtkuda, lihasharjutusi teha jms. Väikese abimehena olen appi võtnud väljaande "12 nädalaga vormi" vol2, kuhu panen kõik-kõik kirja! Pole enne nii teinud, seekord on see kaalulangetus väga lahesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 29. March 2013, kl 10.14

Tere! Minu kaal täpselt 69 kg. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: aretha
Kuupäev: 29. March 2013, kl 10.41

Hommikust! Ma olin valmis õudseks tõehetkeks, sest kõige kiuste sõitis mul eile sotšnikke kõpsetades katus ära ja sõin õhtul valimatult igasugu magusat..aga kaal on 67 nagu eelmisel nädalalgismiling smiley Muidu oleksin endaga väga rahul, sest ma tõesti püüdsin tubli olla terve nädala, haiguse kiuste, ma ei saanud ju isegi kõndida, olen kogu aja ainult kodus olnud ja suurema aja voodis. Aga kokkuvõttes hea et niigi läks!
Ilusaid ja mõistlikke pühi ja lahjasid, kuid maitsvaid pashaportsjone kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 29. March 2013, kl 12.22

Hommikust!
Rõõm lugeda, et teil hästi läheb!
Mulle võib täna kirja panna 52,8 kg.
Imeilusaid pühi teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Raila
Kuupäev: 29. March 2013, kl 16.59

Hei-hei smiling smiley
Minu tänane kaal 68.2(-1,6kg)
Olen vägagi rahul, aga minu puhul on arvestavad siiski paar järgmist nädalat. Kui siis ka langeb siis võib õelda,et olen tubli.

Ilusaid ilmasid ja väikeseid numbreid meile smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Trinny
Kuupäev: 29. March 2013, kl 17.51

Kas peame sii kaalu kirjutama või ise otse tabelisse?
Raske nädal olnud ning 100g juurde tulnud.Täna 69.7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 29. March 2013, kl 20.13

Mina ise tabelisse märkida ei saa, seega vist siia.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: kats222
Kuupäev: 29. March 2013, kl 20.58

Hei! Minu tänane kaal 74,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. March 2013, kl 12.25

Olen olnud tõbine, trenni ei ole teinud ja pole ka kaloreid lugenud, aga selle nädala kaaluga olen rahul- 58.7kg
Värvilisi koksimise pühi!!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 30.03.2013 12.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 31. March 2013, kl 15.08

Tere,
Sellel nädalal olid tublimad Alla ja Raila, mõlemad said 1,6 kg võrra kergemaks. Aga üldarvestuses suutsime langetada oma kaalu 6,3 kg.smiling smiley Loodan, et järgmine nädal on meil samaväärne tulemus ette näidata winking smiley.
TABEL
Ilusat pühade jätku drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: daisy
Kuupäev: 01. April 2013, kl 10.31

Mul oli esimene nädalavahetus, kus kaal ei tõusnud. Keha on vist aru saanud, mis mu eesmärk on!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: janne28
Kuupäev: 01. April 2013, kl 13.38

Tahaks ka liituda olen 164 cm ja algkaal 71 kg eesmärk 60 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 02. April 2013, kl 05.25

Janne28, tere tulemast. Lisasin sind tabelisse ära. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 02. April 2013, kl 14.09

päike paistab..ohtu poole teen selle aasta esimese jooksuringismiling smiley reedeni pole palju päevi enam jäänudki. Nädalavahetusel oli mul ainult pidu ja sai alkoholi ka palju joodudsad smiley nojh mis seal ikka, kaal tousnud aga loodan et saan reedeks jälle ilusa miinuse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Trinny
Kuupäev: 03. April 2013, kl 09.48

No minul on olnud nyyd 4 nädalat sama muster, nv-l tõuseb tõuseb ja siis teisipäeva hommikust hakkab tagasi langema. Kui hästi läheb, langeb reedeks natuke madalamale kui eelmine reede. On ka olnud vastupidi. Alkoholi ei joo praegu ning nv-del hullult ei patusta ka. Mõtlesin, et see nv proovin syya täpselt samu asju, mida söön nädala sees ... kui see ka nyyd ei aita, siis ma ei tea ... pean vist hakkama nv-del ka tööl käima ))
Tööl selline hea rutiin söömiste ja vahepaladega sees.

Mida te õhtuks sööte? Mul hakkavad juba toidud ära tüütama, tahaks midagi uut ja huvitavat.

Võin välja tuua 2 õhtusööki, mis mulle hästi mõjuvad.
Kanahakkliha-kodujuustu kotletid salati või juurviljadega.
Praetud lillkapsas ... peekoni tykkide ja kanaga ning muna-kohvikoore seguga.
Praadimisel kasutan kookoserasva.

Valikud: VastaOsunda
DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: AnnRoos
Kuupäev: 03. April 2013, kl 19.38

Tere!

Kas mul oleks ka võimalik liituda veel? Praegune kaal on 75est, kg ja suveks sooviks 60 kg peale saada. Minu põhiline eesmärk on oma organism harjutada uue aktiivse ja tervislikku eluviisiga, kaalu kaotus on boonuseks ja et veelgi lõbusamaks oleks, siis ühise eesmärgini mitmekesi püüeldes on ju lausa lillepidu smiling smiley

Soovin kõigile tervislikku ja aktiivset kevadet ning loodan, et mahutate mu oma punti!

Päikest, Annu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 04. April 2013, kl 16.18

Annu, ikka mahud. Palun saada oma pikkus ka teele.

Trinny, minu õhtusöök on tavaliselt mingi liha(ja soovitavalt punane) ja lisaks kas toorsalat või juurikaid.
Ja minul ei läinud seekord mitte nädalavahetus käest ära vaid pigem nädala algus. Ja nüüd maadlen selle juurde tulnud kaaluga. Loodan, et saan homseks oma kaalu siiski nulli. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: janne28
Kuupäev: 05. April 2013, kl 04.41

Hommikut !

Kuna ma hästi varajane tõusja siis panen ka oma kaalunumbri teele - 2,8 kg.
Ilusat päeva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 05. April 2013, kl 05.23

Tere, minul tuli täna siiski väike tagasilöök vastu võtta nimelt kaal tõusnud 400g. sad smiley
Ilusat nädalavahetust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Alla
Kuupäev: 05. April 2013, kl 06.31

Tere! Mul läheb jätkuvalt hästi!
Tänane kaal 60,9! Loodetavasti saan järgmisel nädalal juba V I I E G A hõisata tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Trinny
Kuupäev: 05. April 2013, kl 06.36

69.7 täna hommikul

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: daisy
Kuupäev: 05. April 2013, kl 06.42

Mul ka miinus - kaal 71.4 kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 05. April 2013, kl 07.19

Minul 70,4 kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.01

Tere hommikust!
Minul täna hommikul 67, 9 Avastasin, et mu eelmise nädala kaal esitamata-see oli 68, 4 (nii et -0, 5 siis).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: aretha
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.04

Hommikust! Mina olen siis nädala luuser, sest mul on kaal hoopis tõusnud, ja mitte paarsada grammi..täna hommikul 68,5..nii õnnetu olen, sest omaarvates olen päris tervislikult söönud, väljaarvatud see üks pühadepäev, kui pashat sai pistetud, hästi palju rohelist, samuti hakkasin taas jooksmas käima, lihased on niii valusad! Aga võibolla sellepärast mul pluss ongi, et ma olen enamvähem viimased kuu aega haige olnud ja nüüd, kohe kui jooksma hakkasin, läks keha paiste. Peeglist on näha, sõrmused ei tule ära jne. Teine asi, mis vist kõige paremini ei mõju - olen õhtuti söönuid rohkelt kala ja mereande, ja kolmandaks on mul veel punaseid oodata ning PMSiga olen alati paistes. Ja kuigi kõik räägivad, et õhtul võib süüa küll, ja minagi olen õhtustanud 19-20 paiku peale trenni, siis ütleksin varasemast kaalulangetuskogemusest, et tegelikult on parim siiski süüa kuue ajal ja vara magama minnasmiling smiley Nii et võtan õppust sellest kurvast sündmusest ja siiski proovin veel alla mitte anda ja lohutan end, et peale päevi tavaliselt taandub ka paistetus.
Aga palju õnne kõigile tublidele, kellel nii imeilus langus, ja ka neile, kel väike pluss - sest paarsada grammi on võibolla homseks juba läinud, samas kui poolteist kilo nii kähku ei lähesmiling smiley Olge vahvad ja rõõmsad!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.