Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 19. April 2013, kl 10.14

Täpselt 69 kg (-1,3 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: janne28
Kuupäev: 19. April 2013, kl 10.34

Miinu 200g

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. April 2013, kl 14.19

Minu täna hommikune kaal oli 58,0kg ... olin ise meeldivalt üllatunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 20. April 2013, kl 06.46

Minu eilne kaal oli 51,7. Päev oli nii kiire, et vajusin eile kell 10 unne...Üldiselt, eks näis, kas see ka jääb - langus ilmselt jälle seetõttu, et jäin haigeks (nohu ja kurguvalu + pülveprobleemid) ning olin nö puhkerežiimil. Täna ka veel puhkan, homme loodan end body pumpi vedada. Mulle kangiga vehkimine ei istu, aga tugevamad jalad tuleb saada. Seega tuleb üle elada.

Ah jah, uus eesmärk siis ka - 50 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 21. April 2013, kl 19.45

Tere, parim see nädal oli Kadri2406, kes sai kergemaks 1,3 kg võrra. Ja esimesena jõudis eesmärgini Touslesamours thumbs up.
TABEL
Ühine kaalu kaotus oli meil 4,9 kg. Täpselt sama palju kui eelmine nädalgi smiling smiley.
Päikselist nädalat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: janne28
Kuupäev: 26. April 2013, kl 05.32

66,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Alla
Kuupäev: 26. April 2013, kl 09.32

Juhhuuu, minu esimene eesmärk 60 kg on saavutatud ja veidi isegi peale! Tänane kaal 59,4! See viis on siis lõpuks käes ja võib aina rõõmsamalt edasi rühkida!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Alla
Kuupäev: 26. April 2013, kl 09.35

Täpsustaksin veel, et langus siis eelmise reedega võrreldes vist -1,5 kg. Chätryn, Sina toimetad tabeliga? Ehk saaks ära muuta minu teise eesmärgi, mis hetkel on ulmeline 50. Selle asemel võiks olla 55. Tänan! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 26. April 2013, kl 09.53

Tänane kaal 68,4 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. April 2013, kl 12.42

Minu täna hommikune näit oli 57,5kg.
Trenni pole kahjuks teinud , aga hakkasin jälle huvi pärast oma toitumist üles märkima.. kalorid 1680-1720, sysivesikud 31%, valgud 18% rasvad 51% eye popping smiley.. (so. 4 päeva keskmine). Minu igapäevane menüü näeb välja umbes selline:5-7 erinevat puuvilja, 2-3 muna, rohkelt aedvilju-eriti rohelisi, 35-40g erinevaid pähkleid, 15-25 g tumedat šokolaadi, palju liha või kala smiling smiley ja natuke juustu või hapukoort

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 26. April 2013, kl 16.15

Tere,
mul see nädal nulliring. Kaal jätkuvalt 69,1. Ega ma väga ei kurvastagi arvestades, et pole nädal aega toitumispäevikut täitnud, tõsi küll aega ajalt ennast ikka kaalusin, et kuidas läheb. Üritan hetkel tarbida võimalikult palju juurvilju, seeni, idusid, smuutisid. Piimatooteid ja liha võimalikult vähe. Hetkel enesetunne on küll päris hea. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Raila
Kuupäev: 26. April 2013, kl 16.31

Tere.

Kuna mul see nädal kaalule juurdepääs puudub, siis palun jätta mulle eelmise nädala kaalunumber ehk siis 68.8

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 30. April 2013, kl 13.47

tere duellikaaslased..mul kaal katkisad smiley arvan et patareidd tuleb välja vahetada. minu kaal jätta samaks ja reedeks üritan korda saada.
pole aega olnud üldse siia pilku heita.. aga nagu näha siis kaal langeb..tublid olete!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Trinny
Kuupäev: 30. April 2013, kl 15.03

Tere,

Olin pikalt puhkusel ning juurdepääs kaalule puudus.
Täna hommikune kaal 68.90. Võib panna selle siis kuhu vaja ning reedeks esitan uue.

Kui reisile läksin oli 68.70. Kaks nädalat ei jäginud toitumist ning tõesti sõin saia, jõin veini, isegi burxe sõin. Seega olen tulemusega päris rahule ... ise kartsin, et tuleb +2-3 kilo. trenni ei teinud kordagi jne.

Eks näis kas saan nyyd uuesti allamäge kaalu jooksma. Hetkel kahjuks tunne, et kõht koguaeg tyhi, kuna seal sai päris palju söödud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Alla
Kuupäev: 03. May 2013, kl 06.19

Täna hommikul uskumatu 58,3 kg!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. May 2013, kl 11.51

Ilma nälgimata on tänaseks kaal 57,6kg.smiling smiley See pole üldsegi paha näitaja, arvestades, et nädalavahetusel sai üle pika aja palju juustu süüa ja veini peale rüübata ning loomulikult kaasnes sellega tõsine kaalutõus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. May 2013, kl 12.12

1 aasta, 4 kuud tagasi alustasin siin KA-s duellitamist kaaludes 65kg (2 aastat tagasi kaalusin 73kg) Liigun küll teo sammul,aga vähemalt ei pea stressama ja püsib stabiilne kaal. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 03. May 2013, kl 16.03

Tere, mul oli täna hommikul 68,7. Poole nädala pealt hakkasin taas toidupäevikut täitma ja erilist trenni pole teinud, kui ainult rattaga sõitmas käinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Raila
Kuupäev: 03. May 2013, kl 21.00

Olen alla andmas... kaal otsustab tõusta,mitte langeda.
Tänase seisuga kaalu 69.1 (+300g)
Ometi ma märgin toite üles..olen viimase nädala old liikuv..5-12km kõndi päevas ja kaal ikka otsustab tõusta.Lisaks veel igakuised ja nii see nädal seekord läks.
Loodan paremale uuele nädalale smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 03. May 2013, kl 21.34

ja minul on 107,9 ka midagi erilist

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Trinny
Kuupäev: 04. May 2013, kl 10.06

Minul reedene kaal 68,4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: daisy
Kuupäev: 05. May 2013, kl 15.35

Järgmine reede annan ka oma uue numbri, sest reedel saabuin alles kell 22 koju ja kaal on veel lennureziimis. Tean, et saan ennast viimase numbri peale või isegi miinuse peale!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 07. May 2013, kl 11.18

mul see nädal on suht toidurohke olnud..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 07. May 2013, kl 12.35

Vabandust, mul kahe silma vahele jäänud ja unustanud kaalu andmata, numbriks oli 69.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 08. May 2013, kl 12.03

Tere,
mul on paar küsimust, et kas duellitame kuni eesmärk on käes või paneme mingi ajapiirangu peale. Ja teiseks äkki kustutaks need nimed tabelist ära kellel on kolm nädalat järjest ristid ja pole endast miskit märku andnud.
Päikest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 08. May 2013, kl 15.40

Kustutamise osas nõus, kui mitu nädalat ikka märku ei anta, siis pole mõtet tabelis pidada, teistel lihtsam jälgida. Eesmärgi ajapiirangu osas erapooletu, mina jätkan niikuinii kuniks eesmärk saavutatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 09. May 2013, kl 22.36

Ähh. Olen selle duelli kaalunäidud sisestamata jätnud...yawning smiley kas viskate mu nüüd välja? Kui sobib, siis teeksin selle heaks homme. ..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: janne28
Kuupäev: 10. May 2013, kl 06.14

66,3 väga rasked nädalad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Alla
Kuupäev: 10. May 2013, kl 08.23

Tere! Tänane näit 56,8 kg.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: daisy
Kuupäev: 10. May 2013, kl 08.23

Ma saan jälle numbrite keelt rääkida. 69.7 palun siis kirja panna. Vahepeal tuli kilo tagasi, aga kui puhkuse ajal ei tohi oma mehega õlut libistada, siis ma poleks vist nii kaugele puhkusele sõitnudki! Aga ma näen juba sigahea välja ja ka teised on hakanud seda märkama...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.