Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 12. April 2013, kl 11.03

Tere!
Minu tänane kaal taas plussis. 68, 4 (+0, 5). Jooksmas olen sel nädalal paar korda käinud-kokku nii ~15 km, lisaks veel tantsu- ja lihasetrenn. Aga peab tunnistama, et ka söögiisu on hea.. sad smiley sel nädalalõpul veel plaanis üks pikem jooksutuur teha. Viljandi jooks juba ukse ees 1.05 Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 12. April 2013, kl 11.10

Mul nädalaga -1 kg ehk praegune seis siis 63 kg. Olen rahul, tasa ja targu tundub õige olevat. Libastunud ei ole ja toitun korralikult. 3 nädalaga on läinud 3 kg smiling smiley Väga mõnus!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 12. April 2013, kl 11.46

Andmete sisestamisel on minu valem ilmselt vale. Hommikune kaal oli 74,2
Kaalumisest, minu keha ehmatas vist duellist, sest tulemus on +0,100, kuigi jah, kolmapäeva õhtul tulin koju alles 21.00 ja patustasin, sõin munanuudleid kanafileega, aga minu puhul õhtune söömine tähendab seda,et kaal põrutab üles ja tulemus ongi käes, kui tunne oli hommikul küll nii, et nagu oleks kaal langenud, siis kaalul olles tuli nutt peale.

Seega plaan -0,700 nädalas, pean järmisel nädalal topelt tegema.
Eks esmaspäeval hakkab jälle uus elu...

Edu siis meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 12. April 2013, kl 11.54

Ifik, viga ei olnud mitte valemis, vaid selles, et olid sisestanud oma kaalu komaga (all on kirjas, et tuleb punktiga sisestada).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 12. April 2013, kl 12.00

Sorry, näpp läks harjumispäraselt komale.

Olen oma kaalust sokis ja häbenen nurgas, e teised on nii tublid olnud, aga püüan nüüd tublim olla, põhiline on nädalavahetusel mitte libastuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 12. April 2013, kl 12.11

Ära muretse, minul on ka masendus: 2 nädalat tagasi kaalusin täpselt 69, nüüd 70,3. Tahaks väga loota, et tsükliaeg on selline ja kui see möödas, siis ehk langeb jälle. Paha on nii...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lõvitar
Kuupäev: 12. April 2013, kl 12.41

Punsi-soojad tervitused vastu sulle, hakkan sinu toimetustel nüüd ekstra silma peal hoidma tongue sticking out smiley Selle tubli languse põhjus on ilmselt selles, et sooled pole ammu nii tühjad olnud. Vaatasin end peeglist juba peaaegu et imetlusega, aga kui oma mõõdud üle vaatasin, siis see illusioon kukkus kohe kildudeks grinning smiley Mõõtude järgi pole miskit kuskilt kukkunud moody smiley Edaspidi pean ikka kõvasti iseloomu kasvatama ja oma öise külmiku rüüstamise kombe välja juurima... Aa, millest ma pole loobuda suutnud on hommikune kohv suhkru ja piimaga-paneb kohe seedimise käima, see nagu rituaal mul grinning smiley Üritan musta kohvi peale üle minna. Nädalavahetus kohe kohal-jääge tugevaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 12. April 2013, kl 15.52

Käisime just lastega jalutamas ja poes, ostsime kohukesi. Ma olen alati arvanud, et see kohuke on üks saatana pulgake, aga pealt lugedes tuli välja, et seal 100gr ainult 318kcal. Üks 40-grammine kohuke seega vaid 127,2 kcal. Müstika :-)

Mul nädalavahetust karta pole vaja - istun kolme lapsega kodus, mees kaugel tööl, toidud ikka tavapärased ja igapäevane kohustuslik jalutamine. Ilmselt keegi külla ei tule ja ise väga kaa kuhugi ei kipu - nii palju on haigeid ümberringi, et ei taha lastele midagi külge haakida. Võibolla ainult maale puid laduma...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati sipelgasiilike 12.04.2013 15.53.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 13. April 2013, kl 08.37

Tänahommikune kaalunumber on 500g väiksem kui eilne spinning smiley sticking its tongue out Loodan, et nii jääbki ja hakkab taas vähenema! Kevad, kevad, kevad tuleeeb!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 13. April 2013, kl 15.41

Kuulge, kas keegi oskab öelda... kas salvesti supipurgil kirjas olev kalorite hulk 100gr kohta on valmis toote kohta (mis juba veega pooleks pandud) või selle kohta, mis purgis? Hernesupp suitsuribilihaga 110 kcal/100gr seal kirjas. Siin annab väga palju variante al 57-157kcal 100 gr kohta. Kuidas ma siis tean?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 13. April 2013, kl 21.46

Ma arvan, et see on ikka toorme kalorsus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 14. April 2013, kl 07.38

Mis pagana valemiga on võimalik kolme päevaga 400gr juurde võtta, kui kalorid on normi piires??? See on füüsika seadustega vastuolus ju. My god, ei ole isegi naljakas mitte...Tuleb lõpetada see maniakaalne kaalumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Tmaripuu
Kuupäev: 14. April 2013, kl 21.52

Tervist kõigile!

Kas olete nõus veel ühe kaaluga maadleja kaasama oma duellile?

Olen peale rasedust ülekaalu jäänud ja nüüd plaan kaalulangus tõsiselt ette võtta. Pikkus 165, kaal hetkel 71, eesmärk mai lõpuks 65.. Ja sealt jõudsalt allapoole smiling smiley

Kas võtate kampa?

Tiina

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 15. April 2013, kl 10.01

Tmaripuu, minul pole selle vastu midagi, võid end tabelisse lisada. Sipelgasiilike, mina ei saa üldse aru, mis toimub: käin 69,8 ja 70,4 vahel kogu aeg. No ei saa jäädavalt seda 6 ette. Tavaliselt olen lubanud omale 1 kalorite mittekirjapanemise päeva nädalas ja kõik on toiminud, aga nüüd... vist on ikka see talv süüdi, mis muud, keha ei suuda vabaks lasta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lõvitar
Kuupäev: 15. April 2013, kl 10.25

Mina nüüd loobusin igapäevasest kaalumisest, see lihtsalt viib tuju alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 15. April 2013, kl 11.16

No aga päris ausalt - kaalu ei saa tulla eikusagilt. Kui ikka panna kõik kirja ausalt /endale kaa ei valeta noh/, siis sellisel juhul kui kalorid on normis, saab see kaalu tõus tulla ainult vee arvelt. Või kuidas?
Enne ma sõin julgelt 2500kcal päevas ja rohkem, nüüd siis 1400-1700 ja lähen paksemaks?

Jalutasin linnas lastega hommikul ja nägin ööjooksu reklaami, peaks ära registreerima oma pere... Eelmise aasta jooksult saadud tasuta kruiisi vautšerid jäidki kasutamata, üleeile viskasin ahju...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 15. April 2013, kl 12.33

Minul ka kaal paneb mõnuga üles-alla.Kaalun ennast küll igal hommikul aga kirja läheb vaid reedene kaalunumber ja see õnneks siiski miinusega.Kui vanasti andsin alla kohe kui kaal polnud juba kaks päeva langenud,siis nüüd enam mitte.Tean,et kui tubli edasi olen,siis paari päeva pärast on kaal jälle vähenenud.Selle nädalavahetuse pidasin paremini vastu kui eelmise ja loodan nüüd veidi suuremat miinust kui eelmisel nädalal.
Sipelgasiilike - kas lähed koos lastega jooksma?Murran siin ka pead,et kas võtta oma 8a ka kaasa 5km jooksma/kõndima või ei jaksa ta veel.Sõbrannad lähevad kõik 10kg jooksma ja üksi muidu igav seda maad läbida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 15. April 2013, kl 12.44

Ja mina just sellepärast ei toitugi siinse süsteemi järgi,et siinse normi järgi peaksin ma sööma palju rohkem kui kj punktisüsteemi järgi.Kunagi hakkasin ka hoopis juurde võtma siinse kava järgi toitudes.Figuurisõprade värk tundus ka kuidagi keeruline.Punktisüsteem ja enamus toiduaineid on aja jooksul pähe kulunud ja selle järgi suudan ka kiiruga oma päevamenüü läbi mõelda.Eks igale ühele oma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 15. April 2013, kl 14.18

Ma arvan, et kehal on ka muud asjad olulised peale söödavate kalorite hulga. Minu keha puhul nt kaal kohe tõuseb, kui pärast rasvast või vürtsikamat toitu palju vett juua. Kui vette pärast sellist söögikorda ei joo, siis ei juhtu kaaluga ka midagi. Samuti on kõik kehad erinevad. Mõni organism ei talu nt palju süsivesikuid jne jne.
Mina kaalun ennast iga päev juba aastaid ja sellepärast tean ka väga hästi mis kuidas konkreetselt minu kehakaalu mõjutab. Stressi ei ole kunagi kaalumisega tekkinud, huvitav, et igal pool räägitakse, et sage kaalumine tekitab stressi.... Pole seda kogenud, pigem o n see lihtsalt hetkeolukorra fikseerimine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 15. April 2013, kl 16.26

Jooksma lähen lastega jah, kaksikud kärus, 5-aastane lippab kõrval. Eelmine aasta jooksis plika pea kogu distantsi meiega samas tempos, vaid natuke oli mehe kukil. Muidugi ei olnud mingi eriline tempo kaa - käruga ikkagi :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 15. April 2013, kl 20.29

Dejavu - kas toitumiskava tegija teeb seda ka teistele ja palju see maksaks?
No ma ei saa neid kaloreid kätte, küll on süsivesikuid liiga palju, küll valke jne. ja kui treeningud juurde panna, siis kaob see vähenegi, aga kaal ei lange, ei tea, kas on näljapaistetus või nn. säästureziim.
Mees naerab, et igal esmaspäeval algab mul uus elu, kuigi jah, tavaliselt läheb tuhin teisipäevaks üle, aga nüüd on duell ja pean ennast pingutama, eesmärk ju olemas ja mis oleks parim, kui näeksin peeglist tuttavat inimest, mitte mingit ponsikut.

Loodame, et ilm ka mõnusamaks läheks, siis saaks rattaga ja rullikatega sõitma minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Punsi
Kuupäev: 16. April 2013, kl 12.49

Ma ei taha ennast reedel kaaludagi - taaskord läks nädalavahetus metsa. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 16. April 2013, kl 13.10

Tere! Kuna ühtegi uut duelli pole keegi välja kuulutanud siis uurin, et kas on võimalik mul teiega liituda? Minu kaal 88,5 ja pikkus 173. Sooviks ka mai lõpuks veidi kabedam välja näha, maijooksule küll minemas pole aga puhkus Itaalias on ees ja rannavormi pole ollagi....
Pliiis....smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 16. April 2013, kl 21.49

Tegin Sulle tabelisse ruumi, võid oma andmed lisada. Samuti on nüüd kõik osaleijad kenasti graafikul näha winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lõvitar
Kuupäev: 17. April 2013, kl 00.52

Punsi - ära heida meelt, mul möödus laupäeva öö cuba libre ja mõnusa kebabi poisiga. Selle patuse öö heastan lisatrenniga ja näpistan natuke ka ühe päeva toidukogust. Natuke nautimist peab keha saama, minu puhul tundub, et kord nädalas grinning smiley Tähtis on pea püsti edasi punnida, mitte alla anda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 17. April 2013, kl 10.01

Kord nädalas on täiesti normaalne "vaba päev" võtta. Aga siis jälle rangelt rajale, 2 on juba liiast!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 17. April 2013, kl 10.25

Mul ka nädalas üks vaba päev.Tavaliselt siis laupäeval või pühapäeval.Muidu ei peaks üldse vastu.Lisaks söön pea iga päev tüki šokolaadi,sest siis ei teki järsku mingit jubedat magusaisu.Eile aga libastusin ja sõin ühe kohukese üle lubatud piiri.Kuna aga õhtul läks ilm nii ilusaks,siis läksime pisikesega välja ja kärutasime 5km.Pärast seda oli kohe palju parem tunne ja süümekaid ka enam polnud.Kaal aga seisab juba kolmandat hommikut ja ei taha kohe kuidagi allapoole minna sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 17. April 2013, kl 10.42

Tuttav tunne. Minu oma käib üles ja alla, aga olen aru saanud, et mõjub see, kui ikkagi liigun ja neid kaloreid tagasi ei söö! Niikui luban endale liikumiskalorite arvelt rohkem, nii pole mingit langust oodata, pigem tõus. Vahepeal oligi kõht kogu aeg tühi, siis sõin liikumiskalorid tasa ja nii ma siin 6 ja 7 vahel pendeldangi. Tuleb ikka ennast kokku võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. April 2013, kl 07.56

No nii - täna oli siis minu kaal ka 900g raskem kui eelmisel kolmel hommikul confused smiley
Homme ei tahagi vist oma kaalunumbrit teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 18. April 2013, kl 09.12

Ifik: kavadel on erinevad hinnad, pidevalt mingid kampaaniad ja saab soodsamalt jne, mina sain 25 eur toitumine, koos trenniga tellides on 35 eur kokku nii toitumine kui treening. Inimene, kes teeb, on Marek "Bonsuna" Kalmus. Tal on Facebookis mitu lehte olemas, samuti on bonsuna teamil oma kodukas. Tegemist on kulturistidega, aga kui lugeda, siis seal on tohutult tagasiside kirju ja paljud inimesed on abi saanud. Tema käest kavade tellimine ei tähenda, et sinust lihamägi saab grinning smiley Kava tehakse konkreetselt sinu eesmärkidest lähtuvalt ja sinu soove arvestades. Oluline on rasva kaotamine ja olemasolevate lihaste maksimaalne säilitamine ja soovi korral lisades sinna veel treeninguid, et tulemust kiirendada.
Mina trenni ei tee, kuna ei ole kiire töö ja pereelu kõrvalt selleks aega, aga jalutan energilise koeraga ja teen kodus remont-ehitustöid, nii et diivanil ka ei pikuta.
Kava on sellesmõttes väga range, et eksida palju vist ei tohiks, aga minul on nt kõht nii täis kogu aeg, et vahepalasid (mida võib teha, aga ei pea) ei ole ma veel 2 n jooksul jaksanud süüa. Söömine kindlal režiimil vähemalt 4 korda päevas. Kaalulangus on olnud võrreldes muude dieetidega vist suhteliselt aeglane, umbes 1 kg nädalas, kuid visuaalsel pilgul isegi see on nt teinud kõhunaha palju siledamaks ja teatud valguse all peeglist vaadates enam apesinikoore auke ei näe grinning smiley Ja mis teisena on oluline, kõht ei ole punnis, vaid kogu aeg on väga kerge olla.
Ma ei tea kas siin sellist reklaami tohib teha... Aga mina olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.