Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: sips56
Kuupäev: 28. April 2013, kl 10.23

Tere,

Kes sooviks duellitada? Soov saada 6 kg maha ja seda siis 15.juuniks. Ise olen 160 cm ja kaalun 65 kg. Kõik riided väikseks jäänud. Tahaks enda 59 kg tagasi saada. Kuna olen emotsionaalne sööja ja emotsioone jagubsmiling smiley siis loodan väga kaasvõitlejatest toetust saada ja oma eesmärk saavutada.

Eesmärgi saavutan niikuinii !!!smiling smiley

Palun andke teada, kes sooviks ühineda

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Kuupäev: 29. April 2013, kl 14.57

Tere,
Mina pole veel kordagi duellil osalenud, kuid kuna hetkel on motivatsiooni kriis, siis võtaksin osa, ehk aitab uuesti järje peale.
Mul pikkust 174 cm, kaal hetkel 66,5 kg. Eesmärgiks olen seadnud 60 kg. Seega -6 kg sobiks hästi.
Millal teeks algust ja mis päeval oleks kaalumine? Ise kaalun tavaliselt pühapäeva hommikuti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Kuupäev: 29. April 2013, kl 15.00

Tere,

Mina oleks küll huvitatud. Olen ise 163 cm pikk ja hetkel kaalun 67,5kg. Tahaks olla jällegi sama ilus ja peenike nagu seda 11 aastat tagasi olin. Soovkaal siis 58-59kg.

Miiabritt



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Miiabritt 29.04.2013 15.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: Jupiter
Kuupäev: 29. April 2013, kl 19.13

Tere,
Mina pole ka enne duellist osa võtnud aga tahaks kah motiatsiooni ja kaaslasi kellega oma tegemisi jagada smiling smiley Mul küll rohkem kui 6 kilo maha võtta, et julgeks randa minna aga iga miinus on ikkagi hea smiling smiley Hetkel siis 163cm pikk ha 80,6kg (kolm last on teinud oma töö, pisem alles 11 kuune)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: sips56
Kuupäev: 29. April 2013, kl 21.08

Tere,

Ma juba praegu tunnen innustust, et pole üksi selles ja ikkagi võistlusmoment tekib, et ega mina teistest alla ei saa jääda. MA väga loodan, et keegi teist ära ei vaju ja koos saavutame eesmärgi. Sest olgem ausad, asi on ainult lõppude lõpuks tahtejõus kinni ja kõik on tehtav, sest need eesmärgid, mis püstitatud ei ole kellegil utoopilisedsmiling smiley

Taustaks, et minul ka see esimene kord ja tahaks öelda ka viimane kordsmiling smiley

Alustame kohe ja praegu ja minule sobib ka see pühapäevane kaalumine. Lepime siis kokku, et igaüks saadab pühapäeva jooksul oma tulemused ja loomulikult oma edusammudest või muudel teemadel võib kirjutada iga päevgrinning smiley Üritan saada homseks ka algtabeli siia

Jõudu ja jaksu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: mrjk
Kuupäev: 29. April 2013, kl 23.13

Tere!

Tuleksin ka Teiega duellitama. Mul samuti tunduvalt rohkem kui 6kg maha võtta, kuid sean selle 15. juuni esimeseks vaheesmärgiks.

Pühapäevani! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Kuupäev: 30. April 2013, kl 07.56

Tere, tere,

Mul ju ka tegelikult natuke rohkem vaja maha võtta kui 6kg, seega on ka minul esimeseks vahemärgiks see -6kg, sest kui juba see -6kg saavutatud, siis ma arvan et leian seda jõudu ka eesmärgi poole rühkida.

Nii et pühapäevani!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: pomelo
Kuupäev: 30. April 2013, kl 09.03

Tere,

soovin ka Teiega ühineda smiling smiley
Olen 161cm pikk ning kaal kõigub 60-62kg vahel. Paari aastaga on lisandunud 5kg ja sellest on väga raske lahti saada. Ehk õnnestub üheskoos kaalu langetamine paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: Alka
Kuupäev: 30. April 2013, kl 09.38

Tere!
Võtaks ka osa. On minulgi kilokesi rohkem. Pikkus 165 ja hetkel kaal 74,5. Aga vahe eesmärgiks sobib 6 kg ka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: Alla
Kuupäev: 30. April 2013, kl 10.27

Tere! Osalen küll juba duellis Suveks Saledaks, aga ehk saab ka kahes korraga? Ehk annavad siinsed duellitajad veidi enam hoogu juurde! Veidi kahtlen, kas 6 kilo 15. juuniks on reaalne, eriti neile, kel kaalu langetamine juba pikemat aega käsil (u 3 kg tuleb alguses tõepoolest ruttu maha)..? Igaljuhul, kui võimalik, siis liituksin. Minu pikkus 167, kaal hetkel 59,7; I eesmärk siis siin duellis 57 ja II eesmärk (juuni kuuks siis..) 54. Proovime, vaatame mis saab! Edu ja järjekindlust kõikidele kaaslastele! Rõõm oleks kuulda Teie ponnistustest sel teekonnal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Kuupäev: 30. April 2013, kl 11.35

Tere

Ma liituks ka. Duell, kus osalesin, saab homme otsa ja ma täitsin oma eesmärgi sisuliselt 0%, st vahepeal sain küll natuke alla, aga lõppkaal on peaaegu sama mis algkaalsad smiley Pikkus 166, kaal kusagil 59-60.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: Alla
Kuupäev: 30. April 2013, kl 12.34

Bluetooth, oleme Sinuga üsna samas "paadis" näitajate poolest! Oleks päris huvitav duellitada! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Kuupäev: 30. April 2013, kl 19.44

Alla, mõtlesin ise ka sedasama. Loodetavasti tekitab see võitlusvaimu, eriti veel teades, et kaotajaks jääb ainult pekikihtsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: Alla
Kuupäev: 30. April 2013, kl 21.43

Just! Niisiis, kes veel huvilised on? Kas teema-algataja võtab juhtimise enda peale, teeb tabeli, paneb tabava nime jms? tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: sips56
Kuupäev: 01. May 2013, kl 08.50

Tere,

Jah ma võtan tabeli täitmise enda peale, kuid hea oleks see lingina siia kuidagi üles saada. Kas keegi teab kuidas see käib?

Ma arvan et me võime nüüd teema lukku ka panna sest osalejaid piisavaltsmiling smiley

Minult siis tabel homseks kokku ja teilt palun tabavat nime, et saaksime uue teemana siis alustada koos lööva nimega

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 01. May 2013, kl 10.22

Ma liituks ka, kui veel saab smiling smiley Näitajad peaaegu samad , mis teemaalgatajal. Pikkust vaid 2 cm rohkem. Lõppeesmärgiks 53, aga vaheesmärgiks 59, ehk -6 kilo oleks väga hea . Usun, et saan hakkama.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati KatrinS 01.05.2013 10.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: rebazeke
Kuupäev: 01. May 2013, kl 10.24

sooviks ka osa võtta. pikkus 157 kaal 66.7. alla olekski vaja võtta 6kg, mis veel sellest alla läheks oleks lihtsalt extra.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Kuupäev: 01. May 2013, kl 10.49

Pakun nimeks nt "Miinus kuus" või "Kuus miinust".

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: Alla
Kuupäev: 01. May 2013, kl 11.29

Ma pakuks "pekk põõsasse" või "kuus kilo kuu peale!" või "rasvaralli" või hoopis "juuniks jumalannaks"grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: sips56
Kuupäev: 01. May 2013, kl 18.36

Tere,

Minule meeldib kõige rohkem "Juuniks jumalannaks". Teen sellenimelise uue teema ja sinna LIsan ka tabeli lingi. Loodan, et töötab. KUi kellegi andmetega olen eksinud, siis andke kindlalt teada või kui keegi jäi kase silma vahele siis samuti

Väike ülevaade ka hetke seisust, et siiani olen ma hästi vastu pidanud. Eilne veinijoomine ei olnud küll tark tegusad smiley, kuid täna siis teen lahjema päeva ja üks päev sai ka jooksmas käidud. Muidu kaalusin iga päev, kuid nüüd plaanin ainult pühapäeva hommikul kaaluda, ootan juba väga väga huviga. Mulle tundub, et see ootamine sunnib ka rohkem korralik olema, sest kartus et kaal pole langenud on suurgrinning smiley

Kuidas teistel läheb?
PAlun postitage järgmised kirjad teema alla Juuniks jumalannaks

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslast: 15. juuniks olgu 6 kg läinud
Saatis: Musu
Kuupäev: 04. May 2013, kl 08.46

Tere.
kuna Te juba homme alustate,siis kas on juba hilja Teiega liituda??????
Kui saab veel siis kaal on mul 79,9 ja pikkus 165cm.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.