Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 05. May 2013, kl 08.39

Tänane kaalunäit 58,9, ehkki see on tulnud küll väga ebatervislikult magamatuse ja puuduliku menüü arveltsmiling smiley Aga vahelduseks kulus selline nädalavahetus ära, tänasest siis jälle korralik.
Tahaks küsida, kust olete toitumis- ja treeningkavad tellinud? Mõlgutan ka selles suunas mõtteid, siiani olen ise pusinud kuidagimoodi, mitte eriti edukalt kahjuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: mrjk
Kuupäev: 05. May 2013, kl 08.55

Nii, siin siis minu tänased näitajad: -1,5kg ja hetke kaal 104,5. Võib vist rahul olla spinning smiley sticking its tongue out thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Alka
Kuupäev: 05. May 2013, kl 08.57

Tere!
Minul õnnestus reedese "patustamisega" (grill ja pokaal veini) veidi siiski kaotada. Hommikuse seisuga siis 73,700

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 05. May 2013, kl 09.00

Minul kahjuks kaalulangust täna ette näidata pole confused smiley . Tänasest aga siis uus toitumis-ja treeningkava kasutusel, nii et nädala pärast olgu vähemalt 1,5 kilo miinust tongue sticking out smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: pekirull
Kuupäev: 05. May 2013, kl 10.09

Kas on teiega juba hilja liituda? Mul sai just eelmine duell eile läbi, aga soov on jätkata. Vaja veel 4 kg kaotada. Muidu eilne hommikune kaal oli 54kg. Pikkus 164cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: pomelo
Kuupäev: 05. May 2013, kl 10.40

Minul -800g ehk siis kaal on 61,2
bluetooth, ma tellisin endale toitumiskava siit: [www.kaalustalla.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: rebazeke
Kuupäev: 05. May 2013, kl 10.54

5 mai 66.7 kaal jätkuvalt

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 05. May 2013, kl 11.34

Minul jäi siis selle nädala languseks -300g. Seega palun tabelisse panna 67,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 05. May 2013, kl 15.16

Minu kaalulangus on 300g, seega kaal 88,7kg.

Lohutuseks kõigile aeglastele langetajatele: mida aeglasemalt kaal langeb, seda kergem on oma kaalu säilitada. Kui üleöö hakata hullult füüsiliselt pingutama, siis kaal ei pruugi langeda, kuna lihasmass on raskem kui rasv, kuid ümbermöödud on väiksemad. Keha lihtsalt harjub ja mingi hetk lähevad kaalunumbrid nagu iseenesest väiksemaks.

Minul isiklikult isegi kaal tõuseb kui ma peale pikka pausi hakkan kõvasti trenni tegema. Aga see on võtab nädalakese või paar aega, kuni kaal langema hakkab ja siis mõne aja pärast tuleb paus kus kaal püsib muutusteta ja siis langeb edasi. Nii et pole põhjust muret tunda. Hetkel on muide väga hea võimalus oma kehaga sõbraks saada ja vaadata kuidas ta töötab!winking smiley

Kõige tähtsam on kogu selle asja juures rõõmu tunda, kasvõi juba sellepärast, et kaal on sama aga ümbermõõdud on väiksemad või et pole juurde võtnud.smiling smiley

Ilusat pühapäeva kõikidele jumalannadele!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 05. May 2013, kl 19.55

Annan oma kaalunumbri homme hommikul, kuna täna polnud võimalik kaaluda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: sips56
Kuupäev: 05. May 2013, kl 21.29

Minu langu sii ainult -200g ja pole rahul tulemusega, kuid eks pean rohkem siis pingutamasmiling smiley

TAbel on uuendatud, kõik kes andsid infot sai see ka sinna pandud

Need kel miinus ees, siis kõik olete super tublidthumbs up
Need kel pluss ees, teile aga jõudu topelt, sest tean, et te ei taha ju teistest kehvemad ollasmiling smiley

Edukat nädalat kõigile ja ärge andke alla!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Jupiter
Kuupäev: 05. May 2013, kl 21.36

Minul kah plus sad smiley Aga oma süü. iseloomutus pole andestatav. Edasi annan endast siiski parima, et saada eesmärgile lähemale. thumbs up Tänane näit siis 80,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 06. May 2013, kl 11.06

Pühapäeval tundsin end magamatusest nagu puuga pähe saanud, lebotasin rõdul ja magasin vaheldumisi. Pea valutas ja süüa ei tahtnud üldse. No natuke sushit ainult ja siduniga vett. Ei saa enam minu vanuses päevareˇziimi narridagrinning smiley Täna hommikuks oli kaal juba 57,7, mis oli rõõmustav muidugi, aga karta on, et kui täna lähen trenni ja korralikult söön, tuleb kõik tagasi. Samas mõtlesin sügavalt selle üle, et 6 nädalaga 6 kilo alla saada, olemata ülekaaluline, on ikka paras katsumus ja üdini tervislikult ei kujuta ma selle saavutamist ette. Aga proovin igatahes!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Jupiter
Kuupäev: 06. May 2013, kl 12.06

Oi mul oleks ilusam number kui oleks läind arvesse tänahommikune kaal grinning smiley Aga noh ilus algus uuele nädalale ju smiling smiley
Lisaks on meil peres ka mingi rõve kõhuviirus... esialgu üks laps lapiti ja mees kahtlane. Ise end kah just suurepäraselt ei tunne, 2 last veel puutumata. Näis millal siis terve pere maha niidab. Isegi suure kaalulanguse juures on see haigus üks kõige rõvedam üldse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 06. May 2013, kl 13.24

Minul 68,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 06. May 2013, kl 13.39

pole midagi teha.. nädalavahetus mõjus laastavalt.
palun mulle tabelisse märkida 73,5. =(
Reedene numb ero li hoopis midagi muud... aga kuna nädalavahetus läks väga vähese liigutamise ja pideva bäksimisega siis ilmselt on mu magu veel siiani täiesti täidetud erinevatest asjadest.
Loodan, et nädal tuleb jälle ettevütlik ja kiire siis langeb kaal ka smiling smiley ja järgmine nädal kavatsen KINDLSTI palju ilusamat numbrit esitleda =)

Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: sips56
Kuupäev: 06. May 2013, kl 14.07

TAbel uuendatud ja kõikidele veelkord olge tugevad. See pingutus taub end ära, kui mahute jälle oma vanadesse riietese ja tunnete hästi ennast peeglist vaadates, nagu tõelised jumalannadsmiling smiley

Mina iskiklikult üritan seda nippi, et mõtlen iga kord enne kui snäkki võtan, et kumba ma tahan, korra seda head maitet või siis head välimust mis on minuga iga päev. See on mind aidanud päris mitmeid kordi libastumise eestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 06. May 2013, kl 14.28

Mina mõtlen samamoodi või siis mõtlen, mida muud kõike ma saaksin sama kalorite hulga eest, alati ei õnnestu, aga üsna tihti mõtlen siis ümber smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 06. May 2013, kl 14.29

P.S. sips56, kas palun muudaksid teema esimest postitust nii, et seal oleks ka tabeli link, nii on edaspidi seda lihtne leida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Alka
Kuupäev: 07. May 2013, kl 07.06

Käisin eile poes ja proovisin üht teist selga. No ei sobinud nii nagu oleks tahtnud. Proovikabiinis olles tekib kohe eriline tahtmine alla võtta smiling smiley Nii, et sain innustust selleks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: sips56
Kuupäev: 07. May 2013, kl 20.39

Kui keegi juhendaks, kuidas saab juba postitatud kirjale midagi juurde lisada, siis pole probleem link panna esimesse kirjasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 08. May 2013, kl 04.49

Minu kaal on hakanud nüüd langema, aga ainult 100 grammi päevas. Kaalun end iga hommik. Niimoodi ma küll suveks ilusaks ei saa tongue sticking out smiley Toitumis-ja treeningkavast olen kinni pidanud. Alustasin sellega ka muidugi alles pühapäeval tongue sticking out smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Alla
Kuupäev: 08. May 2013, kl 09.03

Tabelisse võib märkida minu sellenädalaseks (möödunud)laupäevase kaalu 58,3 kg, pühapäeval ja esmaspäeval ma end ei kaalunud. Edaspidi püüan reeglitest kinni pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 08. May 2013, kl 15.41

Sips56, kas Sul postituse juures muuda klahvi pole?

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 09. May 2013, kl 07.22

minul oli raske nädalavahetus suure tagasilöögiga aga nüüd olen jälle ree peale saanud jja nädalavahetuse oma naha alt maha raputanud smiling smiley püüan õhtuti vähemalt jalutamas käia... keha on kuidagi väsinud... ilmselt tunned puudust harjumuseks saanud õhtustest söömistest.... seeo li minu kõige halvem harjumus, millest nüüd loobudes püüan siis kaalus alla saada. jooksmas käisin ka üle eile... täna püüan bodypumpi jõuda... ütlen kohe ära, et pühapäeva hommikul ma ennast sel nädalal kaaluda ei saa... sest olen maal... kaalun kas pühapäeva õhtul või esmaspäeva hommikul...

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 09. May 2013, kl 07.23

mu sünnipäevani on täpselt kuu aega... ehk siis neli nädalat.. ja vaja oleks kaotada veel 6 kilo... oeh... ees on veel raske tee... juba homme oleme õhtusele grillile oodatud... ja no ma ei tea... vaatame, kuidas ma ennast ülal suudan hoida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 09. May 2013, kl 07.43

Mina õhtust söömist ei väldi enam. Uues toitumiskavas lausa rõhutatakse selle vajalikkust. Peale trenni , 20-21 vahel, teen endale liha ja aedvilja või toorsalatit. Iga hommik on näidanud kaal 100 grammi miinust. Vähe jah, aga trenniga alustadas vist normaalne smiling smiley .

Üks huvitav artikkel [www.tarbija24.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: sips56
Kuupäev: 09. May 2013, kl 08.58

Hommik

Ei ole mul muuda valikut kuskilsad smiley Ei ole vast hullu, kõik teavad et esimesel lehel on kiri ja see 10 lisa sek mis võtab, et see üles leida, pole ka loodetavasti probleemsmiling smiley

Mina istun terve see nädal juba haige lapsega kodus ja liikumine praktiliselt 0, kuid oma üllatuseks on kaal langenud võrreldes pühapäevaga 800g , seega eilse seisuga kokku -1kg, väga rahul loomuliultsmiling smiley

Üritan oma joont ikka hoidasmiling smiley

Kõikidele, kes grillimise küüsis, soovitan kana grillida ( ilma nahata) ja kõrvale toorsalatit. Söök kerge ja tervislik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Pauliita
Kuupäev: 09. May 2013, kl 10.50

Tere tere taaas. Mulle võib 200g juurde panna 2. mai seisuga. Õudne, see grillimis hooaeg ajab hulluks grinning smiley Eile olin küll tubli aga eks näha ole mis kaal omme näitab grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Jupiter
Kuupäev: 09. May 2013, kl 16.52

Mul on kah kaal eelmise pühapäevaga võrreldes kenasti langend, aga näis mis pühapäevaks on. Liikumist on vähe olnd kuna kah haigete lastega kodus. Aga kõige selle muretsemise ja pabistamise juures on söögiisu ära läind või pole lihtsalt aega koguaeg söögile mõelda. A noh kui ma nüüd kah vastu ei pea ja lastelt selle koleda kõhuviiruse saan siis ei taha kohe mõeldagi... see kaalulangus pole seda väärt igatahes.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.