Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 02. June 2013, kl 09.24

Minu kaal täna hommikul 66,2 kg, see tähendab +1,1 kg.
Ei saa aru, kuidas sellise tulemuseni jõudsin. Uskumatu!
Loodan, et lihtsalt on selline kõrghetk, ja homme juba vähemalt pool sellest kadunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: mrjk
Kuupäev: 02. June 2013, kl 10.08

Juhuu...I did it....sain oma kahekohalise numbri -1,5kg ja hommikune kaal 99,5. Pole ikka väga ammu sellist kaalunumbrit näinud. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: sips56
Kuupäev: 02. June 2013, kl 16.23

Tubli MRJK smiling smiley ja pomelo edu tagamaid tahaks isegi kuuldagrinning smiley

Minul ikka 65kg, kuigi selle nädala tagajärg, kuhu jäi 2 sünnipäeva ja iga öö töö tõttu magamist kuskil 4 tundi, siis ei ole 0 ring kõige hullem, kuid pettunund olen endas ikka, ei tea kuidas saada seda tahtejõudu ja oskusi et seda numbrit allapoole saadasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: pomelo
Kuupäev: 02. June 2013, kl 19.41

Mul see nädal ainult -100g ehk siis täpselt 58kg. Aga ma süüdistan selles igakuist punastearmeed, mis mul alati kaalu tõstab the finger smiley
Ma pole sellist ilusat numbrit juba aastaid kaalul näinud, kui enne kaalusin ikka nii 56-57kg, siis peale teise lapse sündi hakkas kaal tõusma ja no alla 60.kg ei läinud see kaal mitteüks tilk ja mitte mingi nipiga. Nii on see kestnud juba 3 aastat. Käisin isegi perearsti jutul, tehti igasugu analüüse ja lõpp kokkuvõttes käskis arst mul passi vaadata spinning smiley sticking its tongue out Ma ei ütleks, et ma niii vana oleks, et leppida selle jätkuva kaalutõusuga.
Igatahes, ostsin endale selle toitumis- ja treeningkava ja hakkasin hoolega selle järgi just trenni tegema, toitumist nii väga näpuga järgi ei ajanudki. Trenni tegin ülepäeviti ja ainult 15min. järjest, mulle sobis just see, et sain kodus teha. Toitumise kohalt olen seda ainult rangelt jälginud, et söön kindlasti iga 2.-3. tunni tagant ja vahepeal ei näksi. Alguses oli ikka väga raske aga nüüd on organism nii ära harjunud. Huvitaval kombel on mu üüratu magusaisu ka ära kadunud. Vett joon ikka 1,5-2 liitrit päevas, eriti aitab see siis, kui kõht on tühi. No ja nii see kaal ongi tasapisi langenud.
Lisaks on mul üks tohutu stressiallikas hetkel kooli lõpetamise näol, see ei lase eriti söögi peale mõelda grinning smiley See kolmapäev ongi kohtupäev ehk siis bakaeksam, no nii-nii väga tahaks sellest läbi saada.
Teile kõigile ma hoian aga pöidlaid, et saaksite ree peale ja sellest esialgsest raskusest üle, kui see on ületatud, siis hakkab kõik ainult ülesmäge minema ehk siis kaal langema. Ükskord me oleme saledad nagunii smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: sips56
Kuupäev: 02. June 2013, kl 20.58

Pomelo tubli oled ja küll eksam ka korda lähebsmiling smiley

Kas sa tellisid selle Programm "60 minutiga nädalas vormi" ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 02. June 2013, kl 21.32

Mul 68 kg, jube rahul grinning smiley 30 km rattasõit viis laksust 1,4 kg. Täna sai veel 6h riisutud ka, loodan, et lähipäevil veel parem tulemus. Meil nimelt muruniiduk 3. korda garantiis ja mees ostis lõpuks trimmeri, sest muudmoodi sellest enam läbi ei oleks "närinud". Tema siis trimmerdas ja mina riisusin kogu maltsa kokku, olid vast hunnikud. Ja seda kõike selle kuuma ilmaga, loodan sellest rassimisest siis topeltkasu lõigata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: pomelo
Kuupäev: 02. June 2013, kl 22.52

sips56 kirjutas:
------------------------------------------------------
> Kas sa tellisid selle Programm "60 minutiga
> nädalas vormi" ?
Jah, selle tellisin. Aga ma pean ütlema, et pettusin selles toitumisprogrammis. Ma kujutasin ette, et see koostatakse ikka vastavalt minu parameetritele ja harjumustele/elustiilile, aga see oli hoopis selline üldine, erinevatele kaalukategooriatele olid ainult erinevad toidukogused, muidu oli kõigile üks. Rahule jäin ainult selle treeningprogrammiga, kuna treener teeb kõik see 15min. kõik harjutused kaasa. Tänu sellele ei pea mõtlema, mis harjutus järgmiseks tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 03. June 2013, kl 04.44

Eile sõin 3 koogitükki ja täna oli kaalul võrreldes eilsega -300 smiling smiley . Õhtune trenn vist päästis päeva smiling smiley)).
Nüüd ei tohiks enne jaanipäeva ühtegi ahvatlust ette tulla, nii et nüüd tublisti kavadega edasi smiling smiley
Edu ka kõikidele teistele smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: silky
Kuupäev: 03. June 2013, kl 07.25

Palun minule tabelisse panna 59,5 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 03. June 2013, kl 07.43

Hakkasin ka trenniga rohkem pingutama, tulemuseks +500g grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Pauliita
Kuupäev: 03. June 2013, kl 09.59

Tegin ka nädalavahetusel rasket tööd, nimelt puid, toitusin korralikult ja ei söönud midagi tapvalt rasvast. Ikka eile õhtul kaalule astudes näitas 65 kg. Muidugi on mul ka hetkel vedeiku peetus 4-5 päeva smiling smiley Loodan, et selle vedeliku peetusega kaob ka 1,5 kg. Masendav, ma ilmselt ei saa kunagi seda 6 eest ära. Tuleb vist leppida sellega, et ma jäängi 166 cm käsnakalleks. Aga püssi veel nurka viskama ei hakka, lähen teen parem ühe rulluisurigi. Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 03. June 2013, kl 13.46

Tere,

Kaal jäi seisema, ehk siis eelmisel nädalal langus 0kg. Seega praegune kaal 65kg.
Nii kohutavalt kiire on olnud ja ilmselt selle tõttu ka see seis. Aga pole hullu ma ei anna alla.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Jupiter
Kuupäev: 03. June 2013, kl 14.38

78,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Alka
Kuupäev: 09. June 2013, kl 09.11

Ilusat hommikut! Minul tänase seisuga 71,200. Väga visalt läheb, aga olen õnnelik, et vähemalt tagasi ei lähe. Edu viimasel nädalal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Jupiter
Kuupäev: 09. June 2013, kl 11.32

78,9.. nõme kaal... aga no mis sa teed kui koguaeg on üks grill ja grill.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 09. June 2013, kl 12.17

62,9 kg. Nädalaga 3 kilo vist enam alla ei võta, nii et eesmärk jääb täitmata tongue sticking out smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 09. June 2013, kl 13.54

Minule panna tabelisse 64,8 kg.
Selge see, et eelmisel korral oli kahtlane kaal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: mrjk
Kuupäev: 09. June 2013, kl 22.44

Nii, nii...sain nüüd minagi sel nädalal oma esimese plussi. Lasin end lõdvaks ja tulemus oligi kohe käes, või noh, õigemini tulemust pole ollagi. Hommikune kaal 99,6 ja +100g. Algaval nädalal panen taas kõik ilusti kirja ja võtan end käsile, et ikka positiivses noodis see duell lõpetada. Edu kõigile viimaseks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 10. June 2013, kl 09.12

Ja -1,5kg jälle kadunud. Praegune kaal 63,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Pauliita
Kuupäev: 10. June 2013, kl 09.28

Hetkel kaal 63 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 10. June 2013, kl 09.31

Palun mulle 69 kirja panna ja järgmise kaalu saan anda alles kuu aja pärast, kuna sõidan nädala lõpus puhkama ja kaalumisvõimalust ei ole. Saab olema paras katsumus, aga püüan palju liikuda ja jälgida, mida suhu pistan. Olge tublid ja palju päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 10. June 2013, kl 11.07

minu kaalunumber oli eile 71.7 =(
lootsin oluliselt paremat sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: silky
Kuupäev: 10. June 2013, kl 13.21

Minugi kaal on jäänud seisma. Ilusate ilmadega pole olnud aega trennisaali külastada,selle eest on jälle liikumist olnud palju. Kahjuks minu eesmärk jääb ka täitmata aga eks ma ikka vaikselt proovin edasi. Päikeselist suve kõigile! Kaal 59.5

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 15. June 2013, kl 13.30

Tere kõigile!Kuna homme ei saa kaaluda, siis annan täna info edasi. Kaal 86.9kg.
Päikeselist suve kõigile ja mõnusat kaalulangetamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: mrjk
Kuupäev: 16. June 2013, kl 09.38

Tere!
Võtsin end sel nädalal jällegi kokku ja kaalukaotust -1,1kg. Hetke kaal 98,5 ja kogu kaalukaotus duelli algusest -7,5kg. Mina jään rahule smiling smiley
Ilusat suve algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 16. June 2013, kl 11.48

Tere, duell on nüüd läbi, eesmärk jäi saavutamata, kuid -2 kg on ka hea tulemus.
Tänane kaalunumber on siis 64,4 kg.
Edu kõigile langetajatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 16. June 2013, kl 12.35

Tere,

Selle nädala langu -0,5kg. Tegelikult ma üldse ei nurise, sest ka tasapisi kaalu langetades on võimalik eesmärgile lähemale jõuda. Vähemasti tänu Teile on mul motivatsioon edasi liikuda ja ükskord ka see -9kg saavutada.

Kaunist suve!

Miiabritt

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: sips56
Kuupäev: 16. June 2013, kl 19.10

Tere,

Sain lõpuks ka endale interneti tagasi. Vahepeal olin tegus kolimisega ja puudus interneti võimalus. Lisasin nüüd kõik tabelisse kes selleks ajaks on esitanud. Pean ütlema et jäin kaugeltki kaugele eesmärgi saavutamisele ja ausalt öeldes olen väga väga pettunud endas, kuid kui mõelda kõigele neile üritustele , siis pole ka ime. Mille üle mul on hea meel, et teised oli palju palju tublimad ja kokku hetke seisuga suudeti maha võtta 38.8 KG see on ikka rohkem kui super tulemus. Kõik kes said miinused ette, olge uhked enda üle

Mina aga nüüd asjade pakkimisega tegelema ja ilusat suvesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.