Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 24. May 2013, kl 11.17

Aitäh vastamast Latrisia.
Kolme nädalaga 6kg...super.Eks ma üritan see nädal nüüd siis mingid kalorid tagasi süüa,kuigi ega kõht tühi pole.Minu viga on vist see ka ,et kogu minu toitumine jääb nii päeva teise poole.Hommikul enne trenni minekut üritan midagi suhu panna, kuid see on vägisi.Trennist koju ja siis tööle.Söön oma hommikust alles kella 12 paiku.Kuna töötan pubis siis koju saan alles öösel.Nüüdseks olen lõpetanud öösel söömise.See oli nii normaalne varem,kui koju sain, siis sõin ja magama.Kõik need kilod nii kogunesidki.Ja trennis ma ka ei käinud.Nüüdseks olen siis jooksmas käinud 2 nädalat.Eks ma olin muidugi pettunud täne hommikul,kuid loodan paremat järgmisel nädalal.
Kõike head.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 24. May 2013, kl 12.02

Tere kogu tublile kaalulangetusgrupile!
Olen siin enda ette pusinud juba paar nädalat ja tunnen, et motivatsioon on nii ikka väga kerge kaduma. Nii tore oleks, kui saaksin ka veel teiega koos enda eesmärgi poole liikuda... Kas võtaksite minu ka kampa?
Alustasin 16. mail, siis oli kaal 69,5, täna sain mõõtmistulemuseks 68,5. Pikkust on 1.57 ja septembriks tahaksin alla võtta 59 kilo peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 25. May 2013, kl 07.49

Kes pikemalt plaanivad kaalu alandada, siis on pikendamine -55% [cherry.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 25. May 2013, kl 17.27

Mina sel nädalal jälle nullis. Aga las läheb aeglasemalt, peaasi, et läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. May 2013, kl 07.00

Tere armsad tüdrukud!Kuigi osalen juba Jaanilahingus,tahaksin väga ka teiega liituda,siis on mot. rohkem ja ka suurem teadmiste hulk mis siit saab ammutada!Alustasin omal ajal 12nov iseseisvalt 87kg nüüd siis 68-69,5,siin on tekkinud pikem pendeldamine ja katsetamine.
PIKKUS 157
KAALHETKEL 69,5
SOOV 63
Hiljem ehk 60
Äkki mahun teie ridadesse?
Minu poolt kõike paremat ja päikest!KALLID!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. May 2013, kl 07.43

Hommik!
Kuidas kõigil nädalavahetus on läinud? Olete liikuda ka saanud?
Mul on olnud hetkel 2 päeva sportimisest vabapäeva. Pidevalt on mingeid koduseid toimetusi olnud.
Eile alustasin hoidiste tegemisega, sai rabarbereid tšatniks tehtud. Terve päeva jalgadel, siis õhtuks jalad huugavad otsas. Ehk õnnestub õhtul väike jooksuring teha või vähemalt rattaga sõita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 26. May 2013, kl 11.30

Hommik.
Kuna minu mees sel nädalavahetusel koju ei tulnud,siis olen olnud tubli.Käisin rattaga sõitmas ja kiirkõndi tegemas.Ise tunnen end küll hästi.Mees käib kodus üle kahe nädala ja siis need päevad kipuvad untsu minema....eriti kardan seda grillimise aega.....lihast ei suuda kohe kuidagi ära öelda.NIIIIII HEA ON.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. May 2013, kl 12.34

Ma just naudin seda grillimise hooaega. Lihtsalt valin mis ma liha kõrvale võtan. Kartulit kohe kindlasti mitte. Hoopis palju rohelist ja värsket. Igasugused hapukoore-majoneesised asjad unustan ka ära. Ma tavaliselt võtan nende grillihooaegadega just alla, sest mulle sobib liha ja värske salat kõrvuti süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 26. May 2013, kl 18.13

Tere!
Hirmsasti tahaks ka ühineda mingi duelliga, september oleks üks tore paras aeg. Mis põhimõttel te seda teete, mida rohkem, seda uhkem?
Ja kas teil mingi tabel ka on?

Ei tahaks trügida, lihtsalt küsin. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 27. May 2013, kl 10.07

Tere spinning smiley sticking its tongue out

Lisasin tabelisse andmeid(tabel jääb siis esimesele leheküljele).
minni75 pane oma andmed(pikkus,kaal,eesmärk septembri alguseks) siia kirja,lisan siis sinu ka tabelisse smiling smiley
ursull ma lihtsalt arvasin,et sa ei ela siin maal ja metsas,kus mina smiling smiley Elan Järvamaal Koeru lähedal.
Nädalavahetus möödus siis aia ja muude töödega. Muidugi ikka oli vaja veini juua drinking smiley Ei mingit rattasõitu......täna hakkan jälle trenniga pihta.


Päikeselist esmaspäeva kõigile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 27. May 2013, kl 12.00

165cm ja 112.5kg hetkel, aga ma ei oska seda eesmärki kuidagi sõnastada. Kümme on vähe? Viisteist äkki palju? Mingi 12kg võibolla, kolm kuud ja igas kuus neli kg, ei tohiks päris ulmeline olla?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. May 2013, kl 12.45

minni75, kuidas oleks eesmärgiks 99kg? winking smiley Minumeelest hea eesmärk juba see, et number on kahekohaline!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 27. May 2013, kl 16.00

See on küll väga hea mõte!!! Teemegi nii.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 27. May 2013, kl 17.20

Tere!

Kas te veel ühe paksukese kampa võtaksite? smiling smiley
Alles mõned päevad tagasi alustasin tõsisemalt seda teekonda ning tänasest ka tagasi siin keskkonnas. Motivatsioon on praegu laes, aga küll küllale liiga ei tee ja duellis võiks osaleda küll. Siis pole ohtu, et motivatsioon kaduma hakkaks.
Igatahes nimeks on mul Kadi, olen 26a vana ja pärit Tartumaalt. Kaalunumber kisab 99,9 kg ja pikkust mul nibin-nabin 1.65 cm.

Päikest! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. May 2013, kl 17.23

Oi mu kallikesed!Võtsite mu ikka kapmasmileys with beernii hää meel!
Nädala vahetusel sõin kõike mis kätte juhtus ja üldse oli kaalu vaba nädal,tänasest hakkasin korralikuks ja ehk veab välja ehk reedeni,no nii tahaks sellest surnud punktist välja!Selgus et oleme Apostroofiga täpselt ühes pikkuses ja kaal OLI sama,nüüd juhid ja see on hea sest nii saad mulle oma nippe jagada,palju sööd,palju liigud?thumbs up
Kaunist nädala algust ja kõike toredat!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 27. May 2013, kl 18.03

Kuna mina teist peaaegu kedagi ei tunne, aga duell ikkagi ja "vaenlast tuleb tunda" (ärge nüüd sõnasabast kinni hakake, ma teen sedaviisi nalja, aga tegelikult lihtsalt tahaks teist miskit teada ka), siis äkki paari sõnaga räägime endast ka? Ei jõua ju kõiki teemasid läbi lugeda jne.

Mina olen terve elu ülekaalus olnud, aga enamvähem seal 80-90 vahel kogu aeg. Paar aastat tagasi tuli mulle lambist paarKÜMMEND kilo juurde hoolimata sellest, et ma sel hetkel tegelesin kaalust alla võtmisega ja käisin trennis ka. Ja see paarkümmend kilo tuli vähem kui poole aastaga. See heidutas hirmsasti. Pealegi jäin ma siis veel rasedaks ka (planeeritult) ja sain kolmanda lapse. Õnneks rasedus läks kenasti ja juurde võtsin ma vist ainult paar kilo. Alguses suure iiveldamisega läks vist neli-viis kilo.

Nüüd on kõrini, põlved ka valutavad ja ma olen nüüd mõelnud, et hakkame vaikselt viie kilo kaupa minema. Siinsest teemast saadud "septembriks kahekohaliseks" on ka hirmus mõnus eesmärk, mille poole püüelda. Mul on ikkagi kolm last, kelle eest vaja hoolitseda. Mehele ka oleks võibolla energilisemat naist vaja. tongue sticking out smiley

Erialalt pedagoog. Hirmus inimene. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. May 2013, kl 18.35

Mina olen 49a vana-noorsmiling bouncing smiley
Mul 3 last,suured ja iseseisvadspinning smiley sticking its tongue outkuid õnneks tihti kodus ja toeks!
Enamuse ajast olen olnud 55-58,3a tagasi jäin haigeks ja koos ravi ja ravimitega lisandus 3 kuuga 30kg.Algul võitlesin kõvasti kuid siis jäi jõust puudu sest haigus võttis oma,aasta pärast liitusin siin duelliga ja sain 72 kg peale kuid taas haigus sai jagu ja taas 87kg.
12nov. alustasin taas ja nüüdseks 69,5 kuid sellel platool kõigun juba kuu,loodan et siiski saan liikuma!hot smiley
Olen kodune sest haigusega sain ka lisaks invapens.seega kodune kuid aias rabelen.Koos oleme tugevad,eks ju!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 27. May 2013, kl 18.46

Haigused on ühed tüütud asjad. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. May 2013, kl 06.08

Mina enda kohta kirjutasin 18 mai postituses.
Lisan juurde, et olen 36a. vana ja ametilt kontorirott.
Kui juba haiguste peale jutt läks, siis minu põhimure on seljavalud. Umbes 2 aastat tagasi ei saanud ma mingis asendis enam olla või liikuda, sest väikse lapse tassimine puusal tekitas ulme valusid ja selle tulemusena tulid mul selgroo lülide vahelt 2 diski välja. Sain 2 nädalat iga päev järjest nõelravi ja käisin pea alaspidi rippumas, mille tulemusel saadi siis neid diske selga tagasi lükatud. See tõesti aitas. Ravile pidi järgnema hiljem kodused harjutused, aga noh ma olen jube laisk mingite selliste asjade peale. Ligi aasta sain täiesti rahus olla kui hakkasid uuesti valud. Õnneks mitte sellised nagu varem, et ei saanud üle 2h korraga magada, aga ikka sellised suht tülikad. Nüüd aitab neid valusid leevendada liigutamine ja kui veel alaseljale ka trenni teen nt. kükke või rattasõitu suht püstises asendis, siis hommikud on valuvabad.

Mäletan kui raske oli 130kg pealt alla tulemine. Paljud arvasid, et mis see ära ei ole, et nii suure ülekaalu puhul ju tuleb algul kaal kolinal alla. No ikka ei tule küll! See on meeletu töö mis endaga pead tegema. Esimestel aastatel panin endale eesmärgiks, aastas -10kg, et keha harjuks ja suudaksin säilitada, millega sain kenasti hakkama. Kui kaal hakkas 90nele lähenema siis jäin teise lapseootele ja sain jälle 12kg juurde smiling smiley Pärast lapse sündi kaal mõndaaega pendeldas 94-105kg vahel. Siis otsustasin, et alustan uuesti ja nüüd järjekindlamalt ning üritan järjepidev olla. Alates 15 jaanuarist olen nüüd Kaaluabis oma kaloreid lugenud ja aktiivselt trenni teinud. Pole kunagi elus nii pikalt suutnud püsiv olla. Aga kuna vanust ka peale tuleb siis minu hirm on see, et mu põlved ei pea sellele koormusele vastu, mis ma üle sajakilosena pidevalt tundma pidin ja ei taha vanast peast mingeid põlveoppe või käimiskeppi. Tahan olla oma lastele nooruslik ema, kes jaksab nendega orienteerumisradadel võidu lipata, mitte raja ääres tiksuda ja higi otsaeest püsti seismise pärast pühkida. Igaljuhul, ennem ma ei lõpeta kui olen normaalkaalus. Mingu selleks kasvõi veel 5 aastat (loodetavasti saan paari aastaga hakkama winking smiley ).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 28. May 2013, kl 09.51

Hurraa, minagi olen gruppi vastu võetud ja eriti tore, et Karukesega oleme ühes mõõdus ja kaalus - ongi väga hea positiivne võistlusmoment.
Endast niipalju, et olen 45-aastane ja kontoritööl, st päev läbi enam-vähem arvuti taga.
Mina olen siin selline tüüp, kes aasta-aastalt kahe kilo haaval endale lisakaalu kogunud. Kaalusin kunagi isegi alla 50 kilo.
Pärast kolmanda lapse sündi olid ülekilod ikka kohe väga kerged tulema ja maha ei tahtnud minna. Nüüd mõtlesin, et aitab - 70 hakkab juba terendama... Ja kuigi tean, et ümar on ka vorm (ja mõnes teises kontekstis isegi iluswinking smiley), eelistaksin tervise ja ilu mõttes ennast mingis muus vormis näha. Ja eks vanuse lisandudes hakkavad ka põlved sutsu tunda andma ja halva kolesterooli näitajad pole kiita. Ise olen küll paar korda varem ka üritanud, aga ikka ei suuda end motiveerida. Ma loodan, et teie abiga on see lihtsam ja ei teki kiusatust nii kergesti alla anda.
Karuke, ma loodan eelkõige sinult mingeid nippe saada, sest sa oled nii tubli juba eelnevalt olnud cool smiley Aga kui miskeid huvitavaid leide kaaluabiks tekib, siis ikka meeleldi jagan kõigiga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 28. May 2013, kl 10.34

Mul on siiani küll muidu vererõhk ja kolesterool jne ideaalses korras olnud, aga ega see õnn niimoodi ilmselt kauaks kestma ei saa jääda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. May 2013, kl 13.14

Oh mu armsad!Mis nõu andja nüüd mina,tegelikult ise siiani lapsekingades ja kuna sain blogis vastu pükse ega nüüd suurt ei julgegi sõna sekka öelda.Kuid selles mõttes jään ikkagi endale truuks et mulle meeldib siin käia,mulle meeldivad inimesed ja mis teha kui olen niisugune sossmoody smileyMulle meeldib paid teha ja isegi vastu saada,kui see riivab andke aga teada ja vastu näppe!Täna niitmist 3 tundi ja jätan homseks ka 3 tundi,siis jälle uuele ringile!Toitun praegu rohkem valkudest ja rohkelt salateid ja väääääga palju vett!Ja ikkagi palju kallisid!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 28. May 2013, kl 13.31

karuke, ma lugesin teisest teemaalgataja postist välja, et ta arvas, nagu sa oleks administraator, nii et tegelikult on ta su postitustega täitsa rahul, kui neid õige nurga alt vaadata. grinning smiley

Mul on keskmisel täna muusikakooli ettevalmistusklassiga esinemine, kell kuus. Kui ilm lubab, läheme pärast "tigusid otsima", nagu lapsed seda kutsuvad. Vihmaga ei hakkaks. grinning smiley Aga ilm kisub siin vääääga kahtlaseks hetkel võrreldes hommikuse kauni päikesepaistega.

Tegin lõunaks tuulehaugi ahjus, võtsin lehtsalatit, tomatit ja riisi kõrvale ja praegu sisestades näen, et kaloreid masendavalt vähe tuli, teen ühe merevaiguleiva. ;=)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 28. May 2013, kl 14.30

[koduhaldjas.blogspot.com]
nr 28 oli mulle küll üllatus..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Latrisia 28.05.2013 14.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 28. May 2013, kl 18.56

Tere armsad!

Tundute tore seltskond ja heameelega liituksin teie duelliga, kui võimalik.
Kaalun hetkel 78 kg. Eesmärgiks saada septembriks 12 kg maha ehk siis septembris tahaks kaalu peal näha numbrit 66.

Olen tudeng ja veerand kohaga käin ka tööl. Põhikooli ajal kaalusin umbes 60 kg, siis läksin gümnaasiumisse ja aastaga tuli 10 kg juurde, seejärel läksin ülikooli ja lisandusid järgnevad 10 kg. Mõtlen juba hirmuga, mis siis saab, kui magistrisse edasi astun! grinning smiley

Hakkasin eelmisest nädalast jooksmas käima. Üsna raske on, aga pärast on hea tunne. Üritan ka õhtused näksimised ära jätta. Hetkel on motivatsiooni palju, loodan, et see ära ei kao! smiling smiley

Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 28. May 2013, kl 19.01

Tervetuloa! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 28. May 2013, kl 21.18

See gda on ikka üks suur küsimärk, mis mu pea kohal heljub ja hõljub. Mul on ikka metsik valkude ülesöömine, kuigi kaloreid on parasjagu.

Eriti ei põe, sest siinsamaski foorumis on üks teema samal teemal ja seal kõik ütlevad, et valku süüa võib täitsa vabalt, peaasi, et süsivesikud üle ei lähe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. May 2013, kl 05.40

Õigust räägid Minnikene!Ära üldse seda vaata,valk on hea ja õhtuks ära süsikaid ligi võta!Minul on nad üle 280 ja süsivasikud hoian kuni 30.Aga mis seal ikka salata kui libastun siis täiegasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. May 2013, kl 05.43

ups mul süsivesikute asemel SÜSIVASIKAD!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 29. May 2013, kl 07.06

Süsivasikad. grinning smiley

Ma sõin eile õhtul kodujuustu ja kala. grinning smiley Rohkem valk annab ikka olla, tead. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Esimene kilo nüüd kukkus. Alguse asi, esimene kaks-kolm läheb ikka kilokaupa, siis keha harjub ära ja asi normaliseerub. Aga nii hea oleks alla 110 ära saada, siis hea viie kilo kaupa nakitseda. tongue sticking out smiley

Mul tegelt praegu ükskõik, mis see reaalne number seal on, kuni ta läheb ALLA ja kindlasti mitte ÜLES, on kõik hästi.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.