Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 29. May 2013, kl 07.09

Ma siin muudkui võtan üksi teemasid üles.

Millised on teie OHUTSOONID? Mis on need kohad või tegevused või ahvatlused, mis on kõige ohtlikumad?

Minu jaoks on see lastega minu vanemate juures maal olemine. Linnas oma kodus pole hullu midagi, ise ostan kappi asju, ise teen süüa. Aga seal on natuke teine asi (kuigi ma teen seal ka sageli süüa, sest ema väitel teen ma seda temast paremini ja ta lihtsalt ei viitsi ka, kui odav tööjõud käpas tongue sticking out smiley ), aga siiski ma tean, et seal on kõige lihtsam alla anda. Meil on terve pere selline tüse ja enamvähem iga päev on laua peal mingit kooki või tont teab mida.

Sel nädalavahetusel jälle maale. I need a game plan. Ma tegelikult suudan küll, kui ma väga tõsiselt otsustan. Eks see duellivärk ka tiivustab. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. May 2013, kl 07.25

Minul jälle kui meheraasuke tuleb koju soomest!2nädalat olen tubli ja ei tule meeldegi et peaks midagi näksima jne. kui aga koju tuleb siis ta toob kaasa minu lemmik šoksi ja mitte vähe,tavaliselt 1,5 kg ,no üle poole söön isethumbs downkuid kuram nii hea tal soolased röstpähklid sees ja maitse jube kummaline,no ma ise ka pisut kummaline!Mehe jutu järgi et olen nii ilus et tema ei taha muutusi ja tema lemmik lause et ta ei ela kaaluga vaid minuga(muidugi armas aga iseendale ma ju ei meeldi)Siis on 2 nädalat mil ta mul kodus ja siis ma teda poputan ja muidugi rändab ka minu suhu igasugu jama ja nii ma pendeldangi!spinning smiley sticking its tongue outTubli oled ja hoia kursi!
Mulle meeldib et osaled aktiivselt,mina näiteks vajan seda väga sest mindki hoiab see suhtlus rajal,üksi olen suht saamatu ja kodus pidevalt rääkida kaalust oleks ju nõme,selleks me siin olemegi!KALLID!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 29. May 2013, kl 07.28

No ma olen ennast paari kohta veel minevikus kasutajaks teinud, aga üks oli Ameerika sait ja seal oli raske toite märkida. Ja teises ei olnud mingit liiklust, inimesed nagu olid, aga ei suhelnud üksteisega. Mulle on just vaja sellist duellitamist ja suhtlemist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 29. May 2013, kl 07.43

Ma vaatan, et mul tuleb ärtuemandaga madistamist. grinning smiley Eesmärk on täpselt sama, aga mul on mõni kilo rohkem. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. May 2013, kl 07.58

Tegelikult see väga motiveerib kui on ligilähedasi,no mitte ei taha maha jääda,mitte selles mõttes et olla parem,targem jne. vaid just innustab kas või järgi lohisemasmiling bouncing smiley
Olen mitmes aasta ju siin ja ikka kes vajub ära,kes saab eesmärgi kätte,kel tohutu töö koormus et polegi aega suurt suhelda.Mina jälle nagu puuk kes kohe vajab selle teemalist suhtlust ja üldse(loomu poolest hästi erak)kuid siin tunnen end väga hästi!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 29. May 2013, kl 08.00

Katsu ära otsustada, kas sa oled karu või puuk. grinning smiley Karupuuk. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. May 2013, kl 08.21

thumbs upspinning smiley sticking its tongue outvõi puuk-karu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 29. May 2013, kl 10.08

Hei!

Mina ei tohi üldse poodi minna, üksi. Siis korjan ainult nänni korvi ja õhtul üksinda salaja söön grinning smiley Jah, ma olen salasööja.
Samamoodi vist tööl käimisega, nüüd õnneks kõik dieetitavad ja väga seda nänni söömist enam pole. Vahepeal oli küll hullumaja, ainult mingid koogikesed ja jäätised ja kommid olidki. Nii need kilod seal tulevadki. Ja muidugi ka see, et ma töötan puuvilja osakonnas ja siis aegajalt rändab miskit suhu ka, mis on paha paha, et vahepeal niimoodi näksib. Selle 2,5 aastaga mil ma selle töö peal olen olnud, olen juurde saanud üle 15 kg. Vahepeal pendeldanud üles alla, sest hakkasin jälgima ja siis läks jälle aina ülespoole kaal. Praegusel ajahetkel olen oma tippkaalus. See ka pani mõtlema ja ma mõtlen juba, et mu jalad ei jaksa mind enam varsti tassida sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 29. May 2013, kl 10.24

Minni ja karuke on siin hommikul kohe dialoogi käima tõmmanudthumbs up
Minu mureküsimuseks on õhtune söögiisu. No ma kohe tunnen, et lähen kurjaks, kui õhtul kõht tühjaks jääb. Kuna tihtipeale ei jõua igasuguste hobide juurest koju ka enne kl 21, siis ei saa ka varasemaks õhtusööki lükata. Ja aega ei ole ka korralikult süüa teha - lähvadki käiku poolfabrikaadid ja võileivad. Nüüd otsustasin et aitab - olen nädala jooksul keetnud paar korda suure laari seda rasvapõletuse kapsasuppi ja söön seda. Pidavat andma ainult 0 kalorit winking smiley Mees on mul tegelikult kaaluga rohkemgi hädas kui mina ja seetõttu teeb minuga neid asju meeleldi kaasa - püüame üksteist motiveerida, aga alati ei õnnestu.Sellepärast ja ju siingi olen.
Veidi keerukaks teeb muidugi see ka, et pojad on sellises kasvueas ja pidevas ahjualuse seisundis tongue sticking out smiley ning kapsasupi peal ei püsi. Kehakaaluga pole neil mõistagi ka muret.Siis neile tuleb teha toekamat toitu.
Veejoomisega olen ka hädas - hommikupoole unustan (ja ausalt ei taha ka vett juua) ja kui õhtul meelde tuleb, siis ei saa enam ülemäära juua, kui öösel magada tahaks.Kuidas te olete vett jooma saanud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 29. May 2013, kl 10.39

Ma pole ka kunagi eriti suutnud palju vett juua. Ei ole lihtsalt janu. Siis olen üritanud seda vee joomist natukene asendada rohelise teega, kuigi see ei lähe vee joomisena kirja, aga vedelik siiski smiling smiley
Siin mõned nädalad tagasi võtsin kasutusse acai marja tabletid. Mõtlesin proovida kuna seedimine muutus kuidagi maru aeglaseks ja see pidavat aitama. Mõnedel inimestel pidi veel kaalulangusele kaasa aitama, magusaisuga samamoodi võitlema ning jooma ajama. Kuna tableti paremaks toimimiseks on vaja palju vett juua, siis peaks seda sisse pressima. Aga nüüd ma ei pea seda isegi mitte enam sisse pressima, ma lausa elan veeklaasi kõrval grinning smiley Õudsalt ajab jooma ja nii ma oma vee dilemmast olengi jagu saanud. Loodan, et kui tabletid ära lõpetan, et siis see vee joomise harjumus jääb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 29. May 2013, kl 11.25

Kidi, taimeteed lähevad küll vee joomise alla, kas roheline ei lähe? Ma mõtlesin, et ainult must tee jääb välja.

Ma magusast loobun palju kergemini kui sealihast. Kui miski mind hukutab, siis see. smiling smiley

Mina armastan vett väga, aga tavaline gaseerimata vesi ei aja mul janu pealt. Seega joon kergelt gaseeritud vett. Liitrite kaupa. grinning smiley

Mul sai see "joomine" hoo sisse, kui mul oli ükskord mõned aastad tagasi kõripõletik. Pärast seda nagu kaks sammu teen, nii kurk kuivab kohe. Ma ei lähe peaaegu mitte kuhugi ilma veeta. Okei, nurga peale poodi ikka lähen.

Blogis ütlesin ka, et tegin endast täna kaks kolepilti - eest ja külje pealt. Olgu see mulle hoiatuseks. Kunagi ehk hea, et need tehtud sai. Praegu ei ole just meeldiv ja ma arvan, et läheb aega, enne kui ma need jälle välja kraabin telefonisügavustest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 29. May 2013, kl 11.57

Hei!

Minul on ka kõige ohtlikum aeg õhtu. Kui päev läbi suudan normaaselt toituda, siis õhtul kodus on lihtsalt õudne söögiisu koguaeg. Teine oht on see, kui käin nädalavahetuseti kodus vanemate juures. Seal on alati külmkapp kõike head-paremat täis ja raske on kööki mitte minna. Noh, kui vaene tudeng koju satub, siis ikka sööb ju hästi palju.. grinning smiley
Aga minul aitab kõige paremini hullu söömist vältida see, kui ma jooksmas käin või muud trenni teen. Pärast trenni lihtsalt ei raatsi nii palju süüa, sest milleks ma muidu nii palju vaeva nägin jooksmisega. smiling smiley

Vee joomisega on ka üsna raskusi.. aga kui veeklaas kõrvale panna, siis tuleb ikka meelde juua. Muidu läheks küll meelest ära ja poleks tahtmist ka. Vee sisse panen tavaliselt viilu sidrunit, kohe on palju parem! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 29. May 2013, kl 12.08

Ma kuskilt lugesin, et ei lähe vee joomise alla. Kuigi minumeelest see ka ju malts mis malts grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. May 2013, kl 13.47

Olen ikka vett armastanud,kuid piirdusin 1l.7kuud tagasi alustasin taas langetamisega ja nimelt panen juba õhtul omale 0,5l vett klaasi ja lauale,keegi kunagi ütles et parem on kui alustad päeva soojema veega,mul kaevu vesi,küll pumbaga kuid maru külm ja nii ma algul sundisin nüüd tahan koguaeg,kuskil 2,5l vahest rohkem.Õhtu suurest sööma hoogudest sain lahti kui õppisin hommikul rohkem sööma,oi küll oli raske,nüüd raudne reegel.Kohvist ei loobu,ikka kulub 3 KRUUSI päevassmiling bouncing smiley
Aga mure ikka väike see vastik platoo 68-69-69,5 on tõesti nagu külge kruvitud,vastik,vastiksmiling bouncing smiley
Korraga joon hommikul siiski 250 ja siis limpsin kui janu ka teise poole keresse!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 29. May 2013, kl 13.55

Rohelist teed ei soovitata jah vee hulka arvestada, kuigi on ka neid, kes selle heaks kiidavad. Mulle isiklikult maitsevad taimeteed rohkem ja asendan vahel osa päevaveest sellega.Kidi soovitatud acai marju võiks niisamagi proovida, ja kui nad veel vett jooma innustavad, siis eriti tore smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 29. May 2013, kl 14.37

Goji marjad teevad ka seedimisega imet, kel sellega probleeme, võivad proovida.
Neid saab müsli sisse panna nt või ka niisama peoga süüa. Ise eelistan seda pigem vedelal kujul. Iga hommik üks korgitäis ja päev läbi energiline ja saab palju wc vahet joosta ka.
Muidugi vedelikuna ei saa päris kindel olla, et 100€ puhas on, väita võib paljutki. Aga kuivatatud marjadena neid süües, võib küll usaldada smiling smiley
Minule need väga palju kaasa aidanud ja ka emale need acai marjad palju kasu toonud. Ta ka paksuke ja üritab kaalust alla saada, aga vanusega väga ei taha minna. Kõht ei käinud üldse läbi, tihti pidi suitsu tõmbama, et korragi saaks wc-sse minna. Peale acai marja tablettide kasutamist on tal need vaevused kadunud ning tänu sellele ka kaal kukkuma hakanud, esimesel nädalal kukkus lausa 2 kg ning siiamaani pole tagasi tulnud, vaikselt kukub kaal.
Eks need sellised lisandid, aga mina igati nende poolt, kui vähegi aitavad ja minu organismile kahjulikud pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 29. May 2013, kl 14.38

100 % siis ikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 29. May 2013, kl 14.47

karuke03 kirjutas:
-------------------------------------------------------
>Kohvist ei loobu,ikka kulub 3 KRUUSI
> päevassmiling bouncing smiley
>

Ma samasugune kohvihoolik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. May 2013, kl 16.07

Öelge lollile kust ma saan neid marju?moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 29. May 2013, kl 17.37

Tavalises toidupoes, seal kus kuivatatud puuviljad on, nendelt riiulitelt leiab neid marju. Sinna 200g kanti jäävad pakid. Muidugi kõigis poodides pole, aga selverist olen saanud. Rimisse siiamaani need jõudnud pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. May 2013, kl 17.40

Looduspoodides ka need olemas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. May 2013, kl 17.44

Tänud,tänud!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 29. May 2013, kl 18.11

Pärast tänast lõunasööki ma mõtlesin, et siit need kalorid nüüd lõhki lähevad. Aga mul on siiani kõht täis ja ma tõesti sõin õhtul ainult kurgi-tomati-lehtsalatisegu. Pole isegi isu millegi muu järele. Ja ennäe, 99% kaloritega.

Lõunaks mees tegi ahjukana paprikate ja seentega, riis kõrvale, no oli küll hea. Kanaga läks priiskamiseks. tongue sticking out smiley

Ükskord ideaalses maailmas lõpetan ma kananaha söömise ka ära...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. May 2013, kl 05.55

Hei!
Mul juba ligi kuuaega kaal seisnud paigal või siis pendeldanud 1-2kg vahel siia sinna. Täiesti närvidele käib, et milles asi. Lugesin siin teie postitusi ja jagatud nipilinki ka. No ei suutnud ma leida, milles point.
Viimati oli selline kuuajaline seisak mul 93-94 kg juures. Nüüd siis 89-90kg juures sama asi. Keha nagu mõtleks pikalt järgi ennem kui midagi raatsib loovutada. Aga noh mis mul muud üle jääb kui järjepidev olla oma kalorite lugemisega ja trenni tegemistega, mida hetkel olen jõudnud 4-5x nädalas teha.
Kardan juba homset kaalumist, et äkki jälle pole midagi head mul teile enda suhtes öelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. May 2013, kl 06.53

Ursull kullake,mina pendeldasin 82-83 kuu aega siis 73-74 ka kuu ja nüüd 68-69,5 ka kuu,nii et mul tegelikult 3 kuud seisu aeg olnud.Varem läksin jubedalt endast välja ka nüüd muidugi tekib aeg ajalt viha kuid tean et ikkagi pingutan ja küll ta järgi annab,kõik nipid ära proovitud,lõpuks ikkagi viis ja viib sihile järjepidavus!Mul pole ilmselt lootustki homme midagi ilusat ette näidata,kaalunud ei ole,hoian end vaossmiling bouncing smiley
See on küll õige et meil seoses kaalu alandamisega tekib kehas vahest platoo seis,ta just kui mõtleb et kas ikka tasub alla poole!Aga me ju ei jäta jonni,ega ju!
EDU SÕBRAKESED JA HEAD JONNI AJAMIST!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 30. May 2013, kl 10.37

Kuulge, olge õnnelikud, et ta pendeldab ja tagasi üles ei lähe. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 30. May 2013, kl 11.39

Oeh, ma ka juba kardan seda homset hommikut. Terve nädal ei ole õieti liikuma jõudnud - paar korda jalgrattaga 5 km ei ole just palju. Kuigi enda arvates söögiga olen suutnud järje peal olla. Aga ega midagi: tuleb vapralt tõehetkele vastu minna cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 30. May 2013, kl 13.06

Ah õige, homme ju reede. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Dininu
Kuupäev: 30. May 2013, kl 20.22

Kas sa ka osavõtta.
Ma ka alustan iga kuu uuestismiling smiley
Mul pikkus 165 ja kaal 70 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 30. May 2013, kl 21.47

Noh, tüdrukud, reipalt hommehommikusele kaalumisele vastu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.