Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 30. May 2013, kl 23.32

Mhh.. Ma küll väga reipalt sellele vastu ei astu. Ilmselt homme ei saa endale pai teha, kuna käisime täna õhtul kalal ning sai ka väike grill tehtud. Ei söönud küll palju, üpris tagasihoidlikult, aga eks kaks pudelit siidrit tegid oma töö. Loodan, et edasi-tagasi vantsitud 2 km, samas asju tassides aitas natukene kaasa ning ka 15 minutit tagasi tehtud harjutused. smiling smiley Pöidlad pihku!
Homseks aga ilusaid numbreid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 31. May 2013, kl 04.47

Tsau mu nukukesed!
Minu kaal siis jälle 68,8 no vot seda vahet ma viimased kuu,1,5 muudkui pendeldan,mis kinni see kinnimoody smiley
Eilne see lollakas hesburger ka möllab sees,loll mis loll,läinud puuviljade kallale ,ei vaja ikka esimest ette juhtuvad asja sisse toppidasmiling bouncing smiley
Kaunist päeva ja veel kaunemaid nrhot smiley
Kallid peale kauba!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 31. May 2013, kl 05.36

HOMMIK.
Minu hommikune kaal on hetkel 74,4 seega -1,7kg.......Ma ise sain sihukese positiivse laeng.
Ilusat kaalumist kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 31. May 2013, kl 05.38

VABANDUST... SIISKI KAALU NUMBRI KIRJUTASIN SUURES TUHINAS VALE SEE 78,4,KUID KAOTATUD SIISKI -1,7 KG

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. May 2013, kl 06.01

Hommik!
Vahelduseks teie ilusatele kaalulangustele on mul hetkel +200g ehk 89,1 kg.
Minu jaoks see otseselt tõus ei ole, sest nagu ma siin juba rääkinud pendeldab see viimased kuuaega mul 89-90kg vahel ja trenni pole ka 2 päeva saanud teha, samas toitun korralikult.
Eile pidin minema rattaga suuremale ringile, aga ämm lendas külla ja nullis mineku ära. Pärast tuli veel korralik sahmakas vihma. Üritan täna veidi liigutada, et järgmiseks reedeks midagi ilusamat juba ette näidata.

Musu, sa teed mind kadedaks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 31. May 2013, kl 06.12

Musu,müts maha!Kuidas sa nii palju said!hot smileySuper!
Ursull sinuga ühes paadis täna nii,homme jälle mul 69,5 ja nii juba 1,5 kuud aga me vaprad ja ei heitu nii kergelt,ikkagi tublid sest tegelikult kaal püsib üks ja sama just nimelt juba kogemustele et väga ei söö üle,pole hullu,küll me veel võitleme!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 31. May 2013, kl 06.33

110.3 ehk -2.2kg. Suure kaaluga alustamise võlud. Kõik normaliseerub, ärge kartke. Ja täna on lennu kokkutulek. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 31. May 2013, kl 07.28

Tere reedehommikust!
Jeeee, eilne kartus oli asjatu -700g ehk kaalunumber 67,8. Kui järgmisel nädalal liikuma ka saab, siis... Musu ja Minni ülitublid! smiling smiley ja kõik teisedki ju, sest muidu teid ju üldse siin poleks (poleks mõtteski kaaluga midagi ette võtta.
Mul ees vana kooli juubelile minek ja tõeline proovikivi heade toitude ja jookide näol. Püüan olla tubli ja soovin kõigile tervislikku grilli- ja spordinädalavahetust! Olge mõnusad!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 31. May 2013, kl 07.50

Karuke03.
Ma tean,et ei peaks igapäev trennis käima,kuid kuidagi ei saa.Ja mulle sobib ainult hommikul.Kolmapäeval jäi trenn vahele....ja tead suht süümekad olid.Täna hommikul on mul juba käidud.Sõitsin 21 km.Kaotasin 669cal ja põletasin 86g rasva.Ma teen pulsikella järgi täpselt.Terve nädala stressasin siin,kuna ma kaalun ennast IGAPÄEV.Ja nädala jooksul see ikka pendeldab.Hakkasin nüüd üles märkima oma hommikusi kaalukõikumisi...lihtsalt enda jaoks.
Järgmisel nädalavahetusel tuleb mees koju,siis läheb asi nats näpu vahelt ära,aga kaalumine õnneks reedel ju.
Nii hea tujuga saab täna tööle minna.
Ilusat nädalavahetust kõigilespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 31. May 2013, kl 07.50

Hei!

Täna hommikul kaalusin 77,4 (eelmisel reedel olin 78,5) ehk -1,1 kg !!! smiling smiley
Unustasin vist mainida kunagi, kui pikk ma olen. See vist ka oluline? Pikkust on mul 167 cm. smiling smiley

Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 31. May 2013, kl 07.54

Hommikul rattaga sõidetud, kaalul käidud, 81,5 kg. Pisitiivne hommik!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 31. May 2013, kl 08.31

Tervist!
Minu kartused ka väga täide ei läinud. Täna kaal 99,4. Algkaal on mul 100, seega -0,6 kg. Algus seegi, kuigi lootsin ja arvasin, et esimesel paaril nädalal läheb rohkem maha smiling smiley Aga pole hullu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 31. May 2013, kl 08.35

Ei tea kas ma võin end ise kaalutabelisse märkida või teeb seda keegi teine, kes seda duelli siin algatas? Ega otseselt keegi algataja pole öelnud, et ma olen vastu võetud, ma muudkui aga timmin siin grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. May 2013, kl 08.50

Meil siin ikka selleks inimene kes täidab tabelit. Las ta teeb seda edasi, siis ühtne stiil jne. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 31. May 2013, kl 08.51

Mina ei tea tabelist midagi, ma tean, et keegi seda muudab. Mina see pole. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 31. May 2013, kl 08.57

Ilusat hommikut kõigile hot smiley

Kaalul käidud 87,1 kg(-0,8),täitsa rahul. Kaks päeva sai nüüd käidud 26km kokku ja rattaga ka sõidetud 60km. Enesetunne on väga hää smiling smiley

Te olete kõik ikka super tublid hot smiley Teie seltsis tõuseb motivatsioon ja tuleb teiega sammu pidada.
Panin näidud tabelisse.


Päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. May 2013, kl 09.08

Oi anita13, ma jään sust täiesti maha juba smiling smiley
Pean uuel nädalal tublim olema, muidu on mark maani ja eriti veel sinu ees smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 31. May 2013, kl 09.25

Ise kindlasti varsti hüppega ees smiling smiley Ma arvan,et varsti tuleb mul jälle mingi 0 v hoopis pluss. Ma toitumist siin kirja ei pane,mingil määral ikka jälgin. Söön rohkem valku,saia ja leiba ei söö enam üldse. Mul üks sõltuvus ka muude pahede hulgas sad smiley juust. Ma arvan,et see on üks suurem kurjajuur mu ülekaalu juures. Ma uurisin netist,et juust sisaldab mingit ainet,mis tegitab sõltuvust ja mina vist olengi selle küüsis.
Midagi hääd ka,mõõtsin täna võõüm. 7cm vähenenud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. June 2013, kl 07.33

Tere,tere ilusakesed!
Küll tahaks tänast kaalu kirja panna,see oli ilusam,kuid ega väga ei hõiska,kardan et nädala pärast jälle 0 ring,no vaikselt sosistan et veits vähemsmiling smiley
Apostroof kuhu sa siis nüüd tõttad,ma ei jõua ju järgi,mega tubli oled!Palju sul kcal on et nii edukalt ja kas teed trenni?Minul 1300-1400 trenni paraku ei tee,ei saa lihtsalt tervise pärast aga mu aed ligi hektar ja niitmist ülepäeva 3-4 tundi +muud kaeve töödsmiling bouncing smiley see ka trenn,vist!hot smileyRohi kasvab meeletult,mulle meeldib saab niidukiga ringi joosta!
Tegelikult kõik super tublid ja kellel kaal veidi tõusis siis on selleks ka 100 põhjust,kas trenn intensiivne ja vesi kinni,kas kcal liiga vähe,sest enamusel see siin nii,kuid kas ma nüüd õige inimene olen seda ütlema sest ise ju ka pendeldan,kuid tean et mitte minu süül,kõik on nagu õige,arvan et minu puhul lihtsalt keha harjub taas uue kaaluga ja tekitab platood et siis hiljem taas liikuma hakata,tahaks loota et just nii see on.Tänase päeva seisuga siis mul -19kg,pole ju paha,mis ma paanitsen vahest ,ei tea isegi.
KÕIKE KAUNIST JA NAUDIME SUVE!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 01. June 2013, kl 09.04

Jeerum, pole siia nädal aega jõudnud ja nüüd ei jõua postitusi ära lugeda smiling smiley
Väga tublid olete kõik! Mina hetkel kaalust eemal, seega kirja läheb null, kuna mul pole aimugi, mis mu kaal hetkel teeb. Riided pole õnneks kitsaks jäänud, aga ei lotenda kahjuks ka. Ja ometi rabelen aias nagu segane.
Anita13, mul suvekodu on Järvamaal, Jootme-Koeru tee ääres. Jootmele küll lähemal, kui Koerule.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. June 2013, kl 05.29

Tere,ilusat hommikut!smiling bouncing smiley
Kuidas teil läheb selle kuumaga?Minul no mitte ei suuda kcal täis süüa.kuum ja isu pole,kuid peab ju täis sööma et ei jääks säästukale või veel hullem taas tõusule.Täna ostan pähleid,sest eile pidin kohe jäätist sööma et saada oma kogus kätte.Mul käivad magusa hood täitsa hooti,ei taha vahest väga pikalt ja siis kui tuleb,siis tagasi muidugi hoida ei saa.Ise ei osta aga mu meheke ikka vahest toobspinning smiley sticking its tongue out
Kui leidub vaba hetk,andke endast märku!Seniks kaunist päeva!KALLID!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 02. June 2013, kl 08.06

Hommik.
Minul sama mure,kuidagi pole isu selle palavaga.Eile olin tööl ja sain alles lõunat süüa kell 18.......Ma töötan pubis ja meil oli nii palju tööd,et polnud aega süüa.Ja õhtu jäigi söömata.Öösel kui koju jõudsin tegin 2 leiba singiga,kuid päevasest kalorinormist jäi kõvasti puudu.Ma ostan ka pähkleid täna,sest ega see tänane tööpäev tõotab tulla sama mis eile.Aga mina nüüd trenni ja siis tööle.
Ilusat päeva Teile kõigile.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. June 2013, kl 12.42

Heip! Ma vist ei sööks ka eriti selle palavaga ja oleks vaid vee peal, kui see ämm siin suvilas meid ei nuumaks. Mulle endale väga sobib see grillihooaeg, kui vaid vein ja õlu menüüst välja saaks jätta ;-)
Aga mõnus on end päikse käes praadida.
Hommikul sai käidud proovi jooksuringi tegemas või õigemini kaardistamaskus suvel joosta kui puhkus peal on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 02. June 2013, kl 13.26

Jäätis, puuviljad, mingi rohelisega tomatisalat ja grill-liha on enamvähem ainsad asjad, mida tõesti TAHAKS praegu selliste ilmadega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 02. June 2013, kl 21.08

Normaalne... Mõtlesime, et läheme siis lastega snail scouting, nagu nad juba ammu nuiavad. Ehk siis meil on linna ümber selline mõnus kergliiklustee, kus vahepeal on palju tigusid. Nad on issiga seal käinud, aga täna võtsime siis tite ka ja läksime kõik. Oli väga tore, lapsed leidsid vihmausse ja kiile ja tigusid ja muidu mutukaid. Ja tüdruk leidis ka ühe "vihmaussi" oma varba eest, aga õnneks issi hakkas kohe karjuma, et ei tohi puutuda, kuna see oli ikka natuke rohkem kui vihmauss.

Me läksime mehega vaidlema - tema ütles, et on rästik, mina, et vaskuss - no täitsa pruun oli. Heledam pruun. Õiget siksakki ka polnud. Igatahes pärast me uurisime mu bioloogist sõbrannaga eest ja tagant ja tundub, et oli ikka pisike rästikupoeg - liikus niimoodi külg ees siblides ja hästi kiiresti ja tuvastasime ka siiski väikese kaelakoha. Kuna ta oli nii pisike, siis oli raske aru saada, eriti video pealt.

Võibolla oli asi selles, et mul hakkasid täna päevad. Võibolla ka selles, et me sõime just enne minekut. Igatahes poole ringi peal lõi mul kõhu täitsa korrast ära ja me kappasime siis vanema pojaga kiiresti ees koju. No ütleme nii, et peaaegu oli juba hilja. grinning smiley Peaaegu.

Aga vähemalt saime ringi tehtud ja pool sellest tegelikult ka veel väga kiiresti. tongue sticking out smiley Trenn missugune.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. June 2013, kl 07.49

Hommik!
Aga mul on täna sõbrannaga mõnus spapäev tulemas! smiling smiley
Terve päeva istume spas, laseme enda eest hoolitseda jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 03. June 2013, kl 10.01

Tere palavat smiling smiley
Viimaks on jõudnud suvi ka meie õuele - lahe. Veejoomine läheb nagu ludinal ja söögiga on ka lihtsam. Lihahimulisel eriti winking smiley Igasugu külmad koore(sry,jogurti ikka winking smiley)kastmed ja värske kartul kõrvale - keele viib alla.
See-eest nagu kartsin, läks nädalavahetus käest - no ei ole seda iseloomu, mis suudaks sünnipäevalaua taga jätta head ja paremad palad puutumata ja no külm šampus on ju niiiii hea. Nii et Karuke, vara rõõmustad mu pärast. Aga tänan ikkagi ja lähme ikka rõõmsalt koos edasi 60 poole. Kaloreid on mul tegelikult lubatud kuskil 1400 ringi, aga olen enam-vähem 1000 söönud ja kuna olen lihasöödik, siis valk läheb iga päev üle ja võilevalemb olen ka (tõsi, püüan õhtuti leivast eemale hoida). Trenniga on raskem värk - kogu kodu ümbritsev teendus on üles kaevatud ja tolmab mis kole, st mõnusalt kõndida ei ole kuskil. Küll aga üritan siis vähemalt auto parkida töökohast kaugemale ja jala sinna ja tagasi kõndida.
Ursull, mõnusat spaapäeva sulle! Tahaks isegi lebotada kuskil basseinis, mitte kontoritoolis winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 03. June 2013, kl 16.04

Minu nädal pole kaalunumbriga just ilusti alanud, aga saan olla õnnelik selle üle, et poolteist nädalat tagasi alustatud koduste harjutuste tegemisega on kadunud 7cm kõhult ning puusadelt ja kintsudelt 1 cm. Üliõnnelik! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 03. June 2013, kl 16.26

Lihas on raskem kui pekk, ime kah. Kui mõõdud vähenevad, siis ongi kaal teisejärguline.

Nii palav on...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. June 2013, kl 04.44

Apostroof,tead mul ka lubatud 1400,olen üht ja teist pidi selle pea 3 aastaga katsetanud,märgatav langus 1000ga oli ajutine,sest siis tekkis kehal vajadus tasa õgida,nii ma siis üritan vähemalt 1200 täis süüa et ei tekiks jojo efekti,kuid juhtub ka selle kcal juures,praegu siiski veits sunnin end sööma ja söön pähkleid see tõstab kcal ruttu ja saan normi täis.Aga me ühine kaal ja pikkus,innustab väga,no mitte ei taha luuser olla!hot smiley
Kõik tüdrukud mega tublid kes siin on,sest juba see et oleme siin on suur muutus ja tahe ennast paremaks muuta ja kergemaks.Kuigi ma ei ole endaga veel rahul,siiski liigun ka väljas rohkem,enam nii väga ei peida end kodus,tore on vaadata riideid mis olin soetanud kui olin 87ja need küll kukuvad üle puusa,mõnda annab kohendada ja veel edasigi kanda.Eile julgesin üle pika aja selga tõmmata valged riided!
Edu meile!Kaunist päeva jätku ja suured kallid!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.