Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kuidas motiveerite end Teie ?
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. May 2013, kl 16.51

Palun kirjutage siia , kuidas Te end motiveerite trenni tegemisega ja toitumisega ? Mis muusikat kuulate , mis pilte vaatate, kas loete tihti kuskil täiendavat infot tervisliku eluviisi kohta, peate blogi, jälgite kellegi blogi... ühesõnaga kõik kõik kõik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas motiveerite end Teie ?
Saatis: minni75
Kuupäev: 29. May 2013, kl 19.45

Kõige suurem motivatsioon on kahanev kaalunumber. Mind distsiplineerib suhtlemine teiste minusugustega (mõni teine ei saa ehk aru). Duell siinsamas inspireerib, vähemalt on võistelda nii teiste naiste kui ka iseenda püstitatud eesmärgiga. Toidupäevik aitab kõvasti kalorite lugemisel (kui peaks paberi peal, no kesse viitsiks onju).

Ma loodan sügavalt ja südamest, et juba millalgi suvel saan ma külmkapi peale panna esimesed võrdluspildid. Ma usun, et külmkapi peal on neile õige koht - ehk esimene pilt hirmutab õhtul külmkapiukse juurest eemale. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas motiveerite end Teie ?
Saatis: jessy
Kuupäev: 31. May 2013, kl 17.44

Mina olen saanud indu juurde sellega, et panen endale pisikesi vahe-eesmärke ja mõtlen, et kui saavutan selle nr, siis luban endale midagi. Kas mõne ilurituaali või ehk soovitud riideeseme.
Siin kaaluabis teiste ponnistuste lugemine ka aitab ja annab motti.
Trenni osas oleks super endale trennikaaslane leida, kellega siis koos rühmatrennides käia või jõusaalis koos rassida. Alati on võimalus sõbrantsiga minna välja jalutama - lobisedes lausa kilomeetrid kaovad jalge all, kasulik igatpidi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.