Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. February 2014, kl 23.30

Vinks-vonks naiste toidutabel

Ma mõtlesin jah ühist tabelit. Toidutabelis võiks veel 1 veerg olla eraldi kükkide jaoks, siis oleks hea kokku arvutada nädala lõikes.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 12.02.2014 23.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 13. February 2014, kl 01.01

Hei, ma üldse mitte ei taha alla anda ega muud sellist. Aga ma tunnen, et kaal ja toit on asi, mille peale ma mõtlen 24/7 praegu, nagu muud elu ei olekski (kahjuks on see suht tõsi ka). Ning seda enam, et olen oma mures üksi, mul ei ole füüsilisi toetajaid ümberringi ega üldse kedagi. Ühesõnaga, nädala pärast sõidan oma õe juurde puhkama kuuks ajaks, enne kui Eestisse naasen ning kavatsen sellest ajast võtta maximumi ning pühendada kogu oma tähelepanu temale. Olin juba enne mõelnud, et ilmselt siis toidutabelist osa ei võta (ajavahe oleks siis 7 h asemel juba lausa 10). Mu soov on endiselt kaalu kaotada ja tervislike eluviisidega jätkata, mida ma ka teen. Ei löö ma käega ega muud sellist. Paar patupäeva on nüüd olnud, kuid leian, et pole hullu. Astun rajale tagasi ja raputan halvad harjumused maha. Küll aga ei täida ma toidutabelit edasi. Mõtlen, et aktiivsemalt soovin duellis taas tegutseda, kui olen tagasi Eestis, seadnud end sisse, päevatoimetused ja asjatamised paigas ning kallid inimesed ümberringi. Võibolla Te ei mõista mind, aga ma olen mentaalselt suhteliselt nõrk inimene-selles mõttes, et olen üksi siin väljamaal ja mitte kuidagi ei ole leidnud üles "iseend" ja mitmed kallid inimesed, kes on sama tee läbi teinud, ütlevad, et polegi üldse mõtet punnitada seal kaugel, tuled koju ja kõik loksub iseenesest paika. Loodan siiralt, et nii läheb ka minuga. Aga ma kindlasti loen Te postitusi iga päev ja loodan ka sõnakese sekka öelda. Mul on megakahju niimoodi eemalduda, kuid niimoodi olen otsustanud. Soovin Teile aga jaksu, järjekindlust ja suuri miinuseid. smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ICanDoIt 13.02.2014 01.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. February 2014, kl 11.17

ICanDoIt, ma tean, mida Sa tunned winking smiley Kui olen oma kodust eemal, siis ma ei hakka end vaevamagi, et see asi või too asi ei mõju mulle hästi ja tõstab kaalu- milleks stressata? - ka see ei mõju kaalule ja ka seal olemisele hästi winking smiley Naudin lihtsalt seda aega,teades ,et kodus on jälle kõik hästi winking smiley
Soovin Sulle ilusat ja meeldejäävat puhkust õe juures!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 13. February 2014, kl 12.26

Icandoit, kahju, et ära lähed meie juurest. Toredat puhkust sulle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 13. February 2014, kl 14.18

Ma lugesin ICanDoIt`i postitust ja ausalt nii nukraks läksin. Osaliselt muidugi ICanDoIti aja maha võtmise tõttu ja osalt, et mul on sarnane mure. Raske on sel teekonnal üksi olla, mõtlen just nimelt kedagi kellega näost näkku arutada kaalu teemat, toetust saada ja sellest jutuajamisest jõudu ammutada, pole hetkel ka minul.

ICanDoIt, püüa siis meeles pidada tervislikku toitumist, kui on ahvatlusi siis ütle neile kindlalt ei. Proovi ainult neid asju, mis on uued ja huvitavad. Ma loodan, et saate koos trenni teha, kahekesi on kindlasti rohkem tegevust, käite jalutamas või muidu kuskil aega veetmas. Kindlasti tule vahepeal muljetama, kuidas sul läheb ning tahaks juba lugeda sinu postitusi, mis on positiivsemas toonis smiling smiley

Kui ma kõju jõuan siis kindlasti jätkan harjutustega võib-olla panen mõned juurde, kükke võiks samuti edasi teha aga mulle sobib need ka edaspidi "kulutatud kcal" alla märkida. Loodan laupäeval omakaalunumbri ka ära näha, natuke kardan isegi. Eile sain suure šokki, oli jälle valmistoit ostetud ja ma ei mõista, miks igalepoole nii palju õli topitakse. Värske salat koos kapsa, selleri, kurgi, porgandi, tomatiga ei tohiks ju mingisugune kaloripomm olla aga ikkagi andis 100g 107kcal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 13. February 2014, kl 16.36

Lynuza, ma ei osta üldse valmissalateid, seal nii palju soola, suhkrut ja õli sees. oma valmistatud salatit võib neli korda sama koguse süüa smiling smiley eriline osav salativalmistaja ei ole, panen lihtsalt igasugu värsket kraami taldrikule, õli peale ja korras. peaks vist hakkama retsepte otsima

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 13. February 2014, kl 17.56

Hei, Aitäh Pirle ja Tinka.

Lynuza, ära ole nukker smiling smiley. Eile uurisin põhjalikult "Figuurisõbrad" kodulehte, kas sa ei ole mõelnud nendega liituda? Ma küll ei tea, kus sa elad ja kas sinu kodukohas tugrigrupp on, aga tundub, et mentorid on neil väga hästi valitud: motiveerivad, aitavad ja toetavad. Mina isiklikult küll mõtlesin, et tahaksin nendega liituda ja näost-näkku kohtuda kaasvõitlejatega, kel sama mure (muidugi siis, kui Eestis olen). Teiseks loetakse selles süsteemis ühikuid ja mul on nii siiber kcal lugemisest ja siiamaani ei oska ma sellist toiduplaani kokku panna,et kõik vajalikud grupid oleksid esindatud. Ühesõnaga, kui sa uurinud ei ole, siis uuri ja vaata, äkki tekib mingi huvi?

Mu puhkus peaks tulema väga aktiivne, nädala sellest reisime LA- ja LV-sse, siis palju ringi liikumist. Õel on ka kaks suurt koera, kellega mängida ja jalutada ja ma juba ootan, et neid jalutama viia iga päev, vb ka koos joosta, kui kutsud jaksavad...1 neist veidi trulla grinning smiley. Aga jah, ei kao ma kuskile, ikka loen ja olen kursis Teie tegemistega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. February 2014, kl 09.58

Mina lootsin täna plussi saada winking smiley olen ju tõstnud kaloraaži, aga trenni olen ainult 1x sel nädalal teinud sad smiley 57.4kg



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 14.02.2014 09.58.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. February 2014, kl 10.46


Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 14. February 2014, kl 11.18

ICanDoIt, aitäh, täna uurin seda lehte.

Pirle, kas see pole siis hea, et su kaal langeb vaatamata sellele?

Head sõbrapäeva teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. February 2014, kl 11.48

Näed siis , minu väljendusoskus on väga puudulik, loomulikult olen -300g väga rahul. Selline nägu sad smiley oli, et olen nii vähe trenni teinud- põhjuseks laps on haige. Paleo + trenn on mulle võõras ja üritan ka aru saada ,kui palju ma tegelikult kulutan kcal 6,5km pikkuse "ameerika mägede"smiling smiley läbimisel 1h-ga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 14. February 2014, kl 15.03

Tänane kaal 67,1. Võib rahul olla. Ilmselt tänu kõhuviirusele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 14. February 2014, kl 16.50

Minu tänane kaal 63,2

Ilusat sõbrapäeva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: isu
Kuupäev: 14. February 2014, kl 23.14

Hilisõhtust.

Hilist sõbrapäeva, minu tänane kaal 74,5.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 15. February 2014, kl 08.58

Ingeri, tubli. Jätka samas vaimus smiling smiley

Isu, kas su mehel oli samuti väike kaalutõus see nädal või oli ta kuidagi sinust tublim? smiling smiley

Minu kaal on kohutavalt tõusnud aga seda on ta teinud viimased kuu aega. Ma juba jõudsin tunnikese nukrutseda ja endale vaimselt vastu lõuga anda. Tänasele peab siis järgnema korralik toitumine. Hommikugi alustasin täna ilma pudruta, sest mul on peale eilset väga raske olla ning tavaliselt kui on see raskus siis tahaks ka kõike edasi sisse lahmida. Hakkan trennides ja jõusaalis käima, elukaaslane mikskipärast krimpsutab nina selle peale. Kahjuks kodus ei saa ma hüpata ja kätega vehkida nii, et ma kedagi ei sega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. February 2014, kl 18.23

Lynuza, no millal sa hakkad korralikuks? Iga nädal kaloraaž tõuseb, treeningud vähenevad- kaua võib? winking smiley Viie päeva keskmine 1980 kcal(trenne pole maha arvatud)

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 16. February 2014, kl 15.44

Ma vaatan ka , et Lynuzaga on midagi korrast ära. Kellega ma siis oma tulemusi võrdlen, kui sa niivisi tembutad? smiling smiley
Jaksu sulle ikka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. February 2014, kl 17.22

Aga kus on kükid? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 16. February 2014, kl 17.27

kükkidega on kole lugu. kükke pole sad smiley homme teen. või proovin täna ka teha. ma veel mõtlen. hakkan kohe kükitama ja vaatan palju välja tuleb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 16. February 2014, kl 19.57

Leidsin endale jõusaalis käimiseks treeningkava, katsetan selle ära, kava on muidu 8 nädalat pikk. Viimased 4 on raskemad, kui esimesed. Kui kellelgi on soovi pilk peale visata või kommenteerida siis siin see asub http://www.fitday.com/fitness-articles/fitness/exercises/lose-weight-in-8-a-sample-8-week-workout-schedule.html#b

Ma jätan toidutabeli täitmise hetkel sinna paika. Mind pole see ju viimased nädalad kuigi palju motiveerinud. Saan aru, et tabel pole see, mis mind kokkuvõttes üldse õigemale teele viima peaks aga see pidi kaasa aitama...

Päeval, kui pidin tubliks hakkama saabus meile suur pakk, mis oli enamjaolt täidetud magusaga. Olen viimased kaks päeva korralikud toidukorrad asendanud siis magusaga, tahtmatult muidugi. Nii nõrga iseloomuga olen, suure osa maiustustest viskasin (õnneks) ära.
Oleksin nagu allakäigu rajal, kuigi ma ei tunne end halvasti, lihtsalt natuke pettunud. Ahh mis ma siin ikka jahun. Pusin aga edasi, pole ma veel meelt heitnud.

Mul on hea meel, et teil läheb hästi. Tubli tinka, et kohe kükke tegema hakkasid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. February 2014, kl 20.43

Lynuza, no see nüüd küll hea mõte pole! :I äkki mõtled ikka ringi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 16. February 2014, kl 21.03

Aga miks, pirle? Minu meelest pole praegu mul hästi läinud ja kindlasti pole see mind motivatsiooni otsingutel kuidagi aitanud.
Äkki nädala või kahe pärast tekib uuesti soov liituda, ise asi kas te ise veel jätkate toidutabeliga. Tahaks väga loota, et teete seda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. February 2014, kl 23.26

Lynuza, ka suudad kalorid kontrolli alla saada ilma meieta?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 16. February 2014, kl 23.50

Ega ma ei jäta teid maha, lihtsalt proovin teisi meetodeid.
Hakkasin isegi mõtlema, et kas ei peaks samamoodi kalorite lugemist korraks lõpetama. Kui mu hommikusöök püsiks sama ja käigupealt umbes teaks palju ma kokku ära tarbin siis poleks hullu ju. Võib-olla keegi mõtleb, et miks ma üldse siis veel kaaluabis käin... Aga sellepärast, et kaalu langetamis soov on veel alles.
Eelmise aasta suvel sain kaalu 60 peale, miks see püsima ei jäänud siis? Arvan, et see suvi võib samamoodi juhtuda aga ma tahaks end oma nahas hästi tunda ka muudel aastaaegadel. Seega, arvan, et on vaja endale trenni näol uusi harjumusi sisse juurutada. Kui trennis käimine ka ei toimi siis mõtlen edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 17. February 2014, kl 01.03

Lynuza, tahtsin öelda, et ma arvan, et sa käitud õigesti, et proovid midagi muuta. Samu asju tehes, ei saa ju oodata erinevat tulemust. Ehk, kui näed, et toidutabel ja praegune viis ei toimi, tuleb muudatusi teha. Ning, kui tundubki, et kcal lugemine muutub vastumeelseks, siis tulebki sellest loobuda. Keegi ei suuda teha midagi vastumeelset pika aja jooksul. Samuti kehtib ka trenni puhul, pead leidma omale selle õige, mida naudid ning hea meelega teed. Kui lähed trenni vastumeelselt, jääb ka see millalgi katki. Aga nagu ise ütlesid, proovidki leida nüüd midagi, mille juurde kindlaks tahad jääda. Tubli smiling smiley

Kas sa Figuurisõprade kohta midagi uurisid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 17. February 2014, kl 08.11

Lynuza, tahtsin sulle juba eile kirjutada, et võta jah puhkus, tundub, et vajad muutust.
Tabeli täitmine ja kcal-te lugemine on suur töö ja kohustus,
kuluta see aeg praegu endale, ilmad lähevad ilusamaks, käi lapsega palju väljas ja mõtle sellele ajale kui kaal langes...mida siis tegid?
Söö kui kõht tühi ja seda mida sa võid süüa tead sa ju isegi.

Ära ainult ära kao...käi siin ikka kirjutamas kuidas läheb smiling smiley
Trenn on ka hea mõte, viib mõtted mujale.
Jooga oli sul ka kunagi väga hea asi...ma siianii mõtlen, et tahaks nii väga seda teha, aga pole veel jõudnud alustada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 17. February 2014, kl 09.42

ei teinud eile kükke sad smiley aga täna on kindlasti üks trenn plaanis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. February 2014, kl 12.05

Tinka, ... ja topelt kükid grinning smiley Mis mõtted Sul on seoses toidutabeliga?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 17. February 2014, kl 14.07

õigus pirle, topeltkükid smiling smiley proovin oma päevanormigi ära teha.
ärme siis ka enam selle tabeliga mässa, või mis?!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 17. February 2014, kl 14.08

ICanDoIt, tänan toetuse eest. Vaatasin figuurisõprade lehte ja ma saan aru, et kaaslase leidmiseks tuleks maksta smiling smiley Minule on see natuke vastumeelne, olen alati otsinud alternatiive ehk siis tasuta või vähese raha eest variante oma tahtmise saavutamiseks. Kõige suurem miinus on see, et minu kodukohast on lähim grupp 1 tunnise autosõidu kaugusel.

Annn, just seda ma tegingi, et liikusin rohkem. Meil siin ei ole hetkel ilusad ilmad, hästi sopane on ja vihma sajab smiling smiley Muidugi mina halba ilma ei karda. Tegin täna juba suure jalutuskäigu ja tuju on väga positiivne. Ootan kannatamatult esimest jooga tundi.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.