Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 17. February 2014, kl 14.13

PIRLE! Wow, mis vinge toidutabeli sa Keskealiste duellile tegid. thumbs up Mul lihtsalt pole sõnu grinning smiley Väga tubli.

Tinka, kas oled terveks saanud? Käid sa veel trennis?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lynuza 17.02.2014 14.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 17. February 2014, kl 15.05

Olen terveks saanud. Pole peaaegu nädala trenni teinud, lubasin, et täna teen aga kardan, et ei jõua jälle. vähemalt tegin oma kükid ära, tervelt 100 tükki

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. February 2014, kl 21.22

Mina jätkan Keskealiste toidutabeli täitmist - mulle ka see meeldib ja saan kasu kah winking smiley
Lynuza, aitäh smiling smiley Kellele meeldib, tahab katsetada/täita või lihtsalt uudistada kalorite arvutajat toidu koguste järgi- Külastage meid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 18. February 2014, kl 08.08

Eile ostsin endale suure purgi kookosõli. hakkan iga päev 20g seda sisse sööma. Juttude järgi peaks aitama kõhurasva põletada. Olen seda ennegi kasutanud ja siis tundus, et mõjus, vähemalt midagi siis mõjus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 18. February 2014, kl 19.26

kas siin ei olegi enam kedagi??

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. February 2014, kl 19.42

Mul tekis sama küsimus winking smiley tegutsen tabeli kallal.
Mina küpsetan kooke ohtra kookosrasva sees. Kookosõli on suurepärane vahend nii sees- kui välispidiseks tarvitamiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 18. February 2014, kl 20.15

Kookosrasv peaks aitama halvad rasvad kehast välja viia, arvatavasti siis seedimisele hea.
Meid ongi siin nüüd vaid kolm jutustajat, sest ICanDoIt lahkus duellist.
Ise käisin täna joogas, poolteist tundi joogatamist. Oli väga tore ning tekkis juba mõte, et tulevikus võiks intensiivsemat joogat teha (jooga stiile on erinevaid). Spordiklubides püütakse minu arvates joogat lihtsamana hoida, et osa saaksid võtta erinevad inimesed. Spetsiaalsetes joogaklubides saab juba tõsisemalt joogatada smiling smiley Homme on lõpuks kehaanalüüs plaanis ära teha, saan oma diagnostilise kaaly ka ära kontrollida.
Pirle, kas sa kasutad siis või asemel kookosrasva? Mulle meeldib vahepeal lihtsalt kookosrasva nuusutada ja kookoslaksu saadasmiling smiley mmmm

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. February 2014, kl 20.26

võiga praen juurikaid, kookosrasva kasutan magustoiduks - küpsetan paleo-kooke, -küpsiseid; isegi šokolaadi proovisin korra teha. Viimasel ajal olen vilets kokk winking smiley üritan lihtsamalt toituda- igavalt winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 18. February 2014, kl 21.27

ma ei oska veel kookosrasva tavalise õli asemele kasutada. ma tean, et mõni praeb sellega isegi muna. aga minu arvates liiga tugev kookose lõhn. praegu panen seda smuutisse ja rohelise tee sisse.
täna sai hullusti magusaga patustatud. hävitasin viimased m&m kommid, sõin kooki ja jõin veini. kokku terve päev 2200 kalorit, mis kokkuvõttes kõige kohutavam ei olegi, arvestades seda, et sai trenni ka tehtud

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. February 2014, kl 21.45

Kookosrasv sulanult ongi kookosõli winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 19. February 2014, kl 07.39

tean jah, et sulanult on Õli smiling smiley ma ei kasuta toidu valmistamisel selle tugeva kookose lõhna pärast

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 19. February 2014, kl 08.11

Tinka aga oled sa siis proovinud süüa sellega valmistada? Ma praengi hommikuti muna kookosrasvaga ja minu jaoks pole selles midagi hullu. Samas see, kuidas sa suudad juua rohelist teed kookosrasvaga on minule täielik müstika grinning smiley Tõestus sellest, kui erinevad maitsed inimestel on.
Pole ammu trennijärgset lihasvalu tundnud, olen unustanud kui mõnus see on winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 19. February 2014, kl 08.48

Tõesti erinevad maitsed. Päris õudne on kookosemaitseline praemuna ja roheline tee kookosõliga on vägagi joodav smiling smiley
Huvitav on see, et kui käin jõusaalis, ei ole lihased kunagi valusad aga kui teen kodus youtube järgi trenni on järgmine päev jalad valusad. Eilsest trennist ka jälle. Õigus sul on Lynuza, see on mõnus valu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. February 2014, kl 10.39

Olles Paleo toidul on mu maitsemeeled niivõrd muutunud, et on tekkinud uued lemmikud ja uued isutekitajad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 19. February 2014, kl 19.58

Täna sai lausa kaks trenni tehtud. Tunnike kiirkõndi ja 40 min intensiivset aeroobikat kodus youtube järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. February 2014, kl 22.15

Sel nädalal pole saanud ühtegi trenni teha sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 20. February 2014, kl 16.19

Tinka tubli, väga hea, et sul energiat jagub ja soovi on trenni teha.

Pirle, miks sul nii läks? Laiskus või ajapuudus?

Mul on see nädal üpriski tegus olnud. Kehaanalüüsist oli kõige huvitavam see, et kaalust alla võtmiseks on mu kaloraaž 1787, umbes sama number tuli pirle kalkulaatorist välja. Peaksin 2 või 3 korda nädalas 330kcal põletama trenniga. Meeleolu on super ja paberi järgi võiksin 8 nädalaga 4 kilo kaotada grinning smiley Eks me näe, kuidas mul edasi läheb.
Täna käisin jõusaalis esimest korda üle pika aja ning tahaks juba uuesti minna. Enne teisipäeva kahjuks pole võimalik, teen kodus joogat.

Näitsik, kui juhtud siia lugema tulema siis räägi kuidas sul läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. February 2014, kl 16.27

Lynuza, thumbs up smiling smiley
Minul jäid trennid tegemata lapse kõrge palaviku, kõrvavalu ja nüüd siis enda tõbisuse pärast sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 20. February 2014, kl 21.01

Mul ka sel nädalal päris tegevusrohke nädal, ja trenniks pole aega leidnudki.Mingeid häid tulemusi loota ei ole.

Täna tütretütre sünnipäev, saab kolmeseks. Seekord tuleb sünnipäevalaps hoopis külaliste juurde, nii, et nädalavahetusel maja rahvast täis ja vaevalt mul mahti juttu rääkima tulla.Eks ma kaalu ikka kirja panen.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.29

Ei olnud trenne- ei ole ka miinust winking smiley 57,4kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 21. February 2014, kl 11.16

Mind päästis vist eilne jõusaalis käik, muidu miinust ei ootanud- 64.8kg.

Pirle, vabandust, saa kiiresti terveks smiling smiley

Ingeri, kui pluss peaks tulema siis loodan, et imepisikese smiling smiley Aga äkki saad hoopis üllatuse osaliseks ja näed miinust kaalul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 21. February 2014, kl 18.38

Ei tulnud miinust. Tänahommikune kaal 67,5 kg.
Täna tuli jälle korralik trennipäev, 2x 55 min kiirkõndi smiling smiley toitumine on muidugi päris käest ära läinud, kohe mitte ei saa tervislikke asju söödud. just lõpetasin hunniku pelmeene sad smiley seda ju nii lihtne teha, kui kõht on jube tühi
Mis on teie mõni viimase aja tervislikest lõuna või õhtusöökidest? Oleks vaja uusi ideid



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tinka 21.02.2014 18.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 21. February 2014, kl 20.42

63,4 tänane kaal ja ongi 200g rohkem, kui eelmine nädal.

Tore Lynuza, et sinu kaal jälle langema hakkas

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 21. February 2014, kl 22.17

96
Aga selle numbri võin panna kõhutõve arvele. Perekondlik korralik põdemine. Üks lastest on kolmandat päeva vormist väljas. Ise sain vist ühe päevaga terveks, aga pisike palavik on senini.

Treeninud olen minimaalselt 25 kükki päevas. Selle jaoks ei pea pikali viskama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 23. February 2014, kl 12.27

Elu 1. mäesõit tehtud smiling smiley
Tinka, tervislik kiire söök: tükeldatud kanafilee praadida võis- õlis, lisa riivitud (tükeldatud) lillkapsas, sibul ja lõpus lisa purustatud tomat. Maitsesta soola pipraga. thumbs upAjaliselt kulub max 10 min. valmimiseni winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 23. February 2014, kl 12.36

Aitäh pirle, katsetan.
Täna näitas kaal jälle 69 kg. Patareid vahetasin nädal tagasi ära. ei teagi nüüd kas kaalun siis 67 või 69 sad smiley Jube kuidas ikka kõigub

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 24. February 2014, kl 10.27

otsisin eile internetist omale toitumiskava ja üritan seda nüüd nadalakese jälgida, vaatan mis saab. Olen mõelnud ka toitumiskava tellida, aga rahast hakkab kahju. Kuigi usun, et sellest võiks abi olla. Praegu patustan palju sellepärast, et ei tea, mida ja kuidas üldse oleks õige süüa. Arvan, et kalorite piiramisest ei piisa kui söön valesti

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 24. February 2014, kl 12.40

Tinka minu arvates sa sööd õigesti, seda sa ju tead, et koogid ja kommid, rämpstoit on halb. Sa tead, et kookosõlist, pähklitest, oliivõlist saad häid rasvu. Kõik on esmapilgul tõesti lihtne aga probleem on vist selles, et me ei oska nendest tervislikkest asjadest eriti süüa teha smiling smiley Võib-olla räägin ainult enda eest.
Veel üks asi, mis mind segab on minu laiskus, et ma ei viitsi uurida natuke, mida kõike võiks valmistada ja muidugi kokkamine ise võtab aega. Tüütu on iga päev mingisugust salatit krõbistada või hautatud juurvilju, äkki sealt tulevadki libastumised, sest magusat on lihtsam teha, sest see ka maitseb rohkem.

Ma vaatan nüüd internetis ringi ja mõtlen, mida ahjukana kõrvale võiks täna teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 24. February 2014, kl 12.40

Head vabariigi aastapäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 25. February 2014, kl 08.46

Lynuza, sul on täitsa õigus. Ma ei oska nendest tervislikest asjadest kohe mitte midagi kokata. seda enam, et laps ei taha kohe üldse mingit rohelist kraami süüa. Kui vaatata netist retsepte siis need ei ole ju kohe üldse tervislikud, mida dieeditamise ajal süüa

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.