Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. February 2014, kl 19.47

Täna siis 100 kükki tehtud smiling smiley aga Teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 26. February 2014, kl 16.58

Ei ole üldse kükke teinud, aga selle eest olen koduse treenimisega tubli olnud. Higistan youtube trenni teha
[www.youtube.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 26. February 2014, kl 17.34

Mul oli kükitamine ühe nädalane katsetus. Kas kükkidega ma pigem kasvatan lihast või põletan rasva?

Viimased 3 päeva on jube nohu olnud ja pole mingit trenni teinud ega jõusaalis käinud. Nohu on minu jaoks kõige jubedam, sest see kestab poolteist nädalat või rohkem. Kurguvaluga olen paar päeva rohtude peal ja on jälle inimese tunne smiling smiley

Pole kuidagi aega leidnud, et meie duelli peale rohkem mõelda, väga vabandan. Ootan ikka veel Näitsikult mingisugust vastukaja, kas ta on ikka veel meiega...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. February 2014, kl 19.25

Et lihaseid kasvatada, selleks peab spetsiaalselt sööma ja ikka palju treenima- ajaliselt võtab ka see kaua aega winking smiley Natuke kükke treenib lihaseid ja mida rohkem on lihasmassi, seda rohkem saab endale toitu lubada winking smiley 1kg rasva põletab u. 2 kalorit päevas ja 1kg lihaseid põletab u. 6 kalorit päevas.
Tinka, thumbs up. Minule ei sobi tubased treeningud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 26. February 2014, kl 19.32

Minu kükid on ka kuhugi unustuste hõlma vajunud.Kuid peab uuesti käsile võtma. Muidu kui trenni tegin siis ikka tundsin, et põlv naksub (valus ei ole), aga peale kükke ei ole ma seda enam märganud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 26. February 2014, kl 21.23

täna sain koju alles kell 8. Täiega võitlesin endaga, et trenniriided selga ajada ja liigutama hakata... aga ära tegin. 55 minutilisest trennist ainult 35 minutit, aga parem kui mitte midagi. Tea tunne on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 28. February 2014, kl 08.44

Täitsa lõpp ikka, kuidas kaal kõigub. Nädalala jooksul 69, 67 kg, eile 66,6 ja täna jälle 67,2 kg. No ma ei saa aru.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 28. February 2014, kl 12.57

Tinka, kaalud iga kord ühe ja selle sama koha peal? Kui põrand pole loodis ja kaalu natuke nihutada- näitab kaal iga kord erinevaid numbreid.
Minule näitas kaal 58.2. Järgmine nädal loodan väiksemat nr.-t näha winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 28. February 2014, kl 13.19

Jaa, kaalun ühe ja sama koha peal, alati samal ajal. Hea uudis muidugi see, et näen kaalust hoolimata palju parem välja. tegin alguses pildi ja nüüd täna jälle, arenguruumi veel küllaga, aga tulemusi on näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 28. February 2014, kl 19.25

Minu kaal täna 63,3

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 03. March 2014, kl 10.29

Endiselt 96.
Kõhutõve saledat joont tuleb hoida spinning smiley sticking its tongue out

Kas mulle tundub või alles oli eelmine esmaspäev. Lihtsalt kohutav kuidas aeg tormab. Kas on lootust, et läheb rahulikumaks ka? Tahaks lihtsalt olla. Võtaks raamatu ja loeks.

Minu toitumine on pisut käest ära läinud. Tunnen magusavajadust, olen söönud halvaad ja mõned kommid. Rasva ei taha enam suusissegi võtta. Juba nädala- kõhutõve tagajärjed. Aga üldiselt üritan toituda lihast, salatist, kapsast ja natukesest süsivesikutest ka (kartul ja porgand näiteks)
Ma pole veel lootust kaotanud, aga tunnen, et libisen reelt. Tellisin omale paleo.ee lehelt retseptid, aga tegemiseni pole veel jõudnud. Lihtsam on lillkapsas potti visata ja liha juurde hautada, kui kusagil näpuga järge ajada.
Sporti ei jõua ka kuidagi teha. Täna hommmikul käisin lapsi lasteaeda viimas. Tagasi tulin jala, järgi ka jala. Kokku tuleb umbes 5 km käimist täna. Peaks üritama iga päev seda teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. March 2014, kl 12.57

Kindlasti paljud teavad, mis tunne see on kui aeg lihtsalt lendab mööda. Keegi targem oskaks minust paremini motiveerida aga püüan siiski... Usun, et peab tähele panema neid hetki, kui on võimalus üksi olla või lastega kvaliteet aega veeta. Lihtsalt nautida ja olla selles momendis. Õpetan endale tasapisi, et kui on aega siis selle asemel, et arvuti taha istuda (nagu mul on siiamaani konbeks olnud) võtaks kätte hoopis raamatu või tegeleks millegagi, mida olen tükk aega edasi lükanud.
Kui neid momente pole siis tuleb need tekitada. Mõtleme pigem lahendustele mitte sellele mida meil pole vms.
Kui kord saad end liikuma sundida ja tunned, kui mõnus see on... siis selleks, et teinekord viitsiks sama teha, tuleb endale meelde tuletada, kui mõnus pärast on- oled enda üle uhke, energiat on rohkem, tuju on positiivsem.
Mul peaks kaal sama olema, seekord pole kaalumisvõimalust olnud. Homme näen palju kaalun.
Pisipaha, ole tugev. Pirle varem soovitas meie teisele exduellitajale, et kõigepealt tuleks 30 päeva rangelt paleo toitumist järgida ja siis järeldusi teha, kas see sobib sulle. Pirle paranda mind, sa oled paleoga rohkem kursis.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lynuza 03.03.2014 13.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. March 2014, kl 15.21

30 päeva rangelt paleo toitumise järel saab jah järeldusi teha, et kuidas üks või teine toiduaine Sulle mõjub. Minule näiteks ei sobi piimatooted. Eile sõin üle pika aja jäätist ja täna kannatan kõhuvalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. March 2014, kl 21.14

Mul on alati mingisugune info kuskilt meelde jäänud aga alati on see poolik... kas äkki just see, et inimene pikka aega näiteks piimatooteid ei tarbi, tekitabki seda talumatust? Või mitte talumatust vaid selle asja rasket seedimist vms.

Täna sai jälle joogatatud, oi kuidas mulle need väänamised ja veitamised meeldivad smiling smiley Kusjuures see kestab poolteist tundi ja kõik toimub aeglases tempos ning viimased 10 min on mediteerimine. Kahjuks joogaga väga palju kaloreid ei põleta, selle tuleb korvata kardio trenniga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 04. March 2014, kl 22.01

Mina alustan oma 30 päevast väljakutset homme. Feissbukis on grupp ja senini olen oma algust edasi lükanud. Kuigi kui ma oma senist toitumist vaatan, siis tegelikult ta on juba praegu enam- vähem paleo. Piimatooted on senini aeg-ajalt menüüs. Pole midagi paremat klaasitäiest külmast piimast smiling smiley Vähemalt korra nädalas.
Oi ma olen siia sel nädalal juba teist korda sattunud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 07. March 2014, kl 09.34

Täielik häving. Kaal see nädal 68,8. Motivatsioon edasi minna on miinus 0

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. March 2014, kl 12.52

57,6 kg
Tinka, kas Sa ei loe enam kaloreid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 07. March 2014, kl 15.58

Pisipaha, anna teada, kuidas paleo toitumise jälgimine edeneb.

Tinka, tagasilöögid on normaalsed kaalu kaotamise juures. Ma pean jällegi ennast näitena tooma, peaaegu poolteist aastat võitlen iseendaga ja oma kaaluga. Võib-olla sul kaal kõigub jälle? Ütlesid, et ühel päeval näitab 69 ja siis 67kg. Trenni sa ju teed jälle?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 07. March 2014, kl 15.59

Minul pole märkimisväärset kaalukaotust olnud, kuid see mind ei heiduta. Mulle nii väga meeldib joogas käia ja jõusaalis jooksen vms. Kui ilmad lähevad natuke soojemaks siis saab õue jooksma minna smiling smiley Pirle, kas sa pole veel alustanud jooksmisega?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 07. March 2014, kl 17.54

Minu kaal 63,1 , kaalukaotust vähe , aga siiskismiling smiley

Esmaspäevaks lubas 10 kraadi sooja , kõik õue

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 07. March 2014, kl 21.24

Tubli, ingeri! Mulle küll piisab sellest, kui päike on väljas, see ainsana kisubki õue.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 08. March 2014, kl 09.44

Eile tellisin omale toitumis ja-treeningkava. Võibolla kui kõik on täpselt ette kirjutatud läheb paremini. vähemalt on kedagi süüdistada kui kaal iga nädal kaks kilo kõigub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 09. March 2014, kl 08.38

minu makstud periood sai kaaluabis läbi. Väga õigel ajal. täna hommikune kaal on 69,1 kg. Apiiiiiiiiiiiiiiiiii. Uskumatu. pool aastat langetan kaalu ja siis nädalaga on kõik tagasiii.
sain oma toitumiskava ka kätte. hakkan omaette seda järgima. kui toimib siis tulen annan oma edusammudest teada. kui ei toimi, olen kuss smiling smiley
natuke kardan ka, et äkki toimibki aga kilosid tagasi süüa on nii lihtne. ainult nädalakene on selleks vaja. hirmus mõte

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 09. March 2014, kl 10.46

Tinka, tubli, et midagi ette võtsid. Mul oli juhtus ju samamoodi,väga kiiresti saab oma kilod tagasi süüa.
Kas sa siis kavatsedki lahkuda siit selle pärast, et makstud periood on läbi? Sa ju saad ikka meiega siin jutustamas käia, kuigi on seda viimasel ajal vähemaks jäänudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. March 2014, kl 11.34

Nädalavahetus taas seljataga. Toitumine läks suht käest ära, arvestades suurt naistepäeva söögiorgiat- Paleost olin väga kaugel.
Ma alustasin 5 nädalat tagasi kõndimisega ja lisasin vaikselt jooksmise juppe ka sisse. Juba hakkan enda edasiarengut nägema ja tajun enesetunde muutust, nüüd võiks jooksmine juba sõltuvuseks muutuda grinning smiley Viimasel treeningul juba nautisin jooksmist- enam ei pea "pisikestest küngastest" üles kõndima smiling smiley Kahjuks möödunud nädalad läksid sedasi, et sai tehtud trenni pisut vähem kui planeeritud sad smiley aga plaanin seda asja parandada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 10. March 2014, kl 19.14

Minul ka on nädalavahetus möödus maiustamise tähe all. Reedel tööl naistepäeva tort, laupäeval sai sünnipäeval käidud ja eile veel lihtsalt maiustatud. Kaalule ei julge astudagi.Peab kohe midagi välja mõtlemasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 10. March 2014, kl 22.33

Ma kahjuks või õnneks pidutsustele ei sattunud. Tegin magustoitu aga vaid nii palju, kui endale sisse mahtus(teised pereliikmed pole magusasõbrad).
Minu kalorite mittelugemise periood on läbi ja mul on väga hea meel, et selle ette võtsin. Kaalus juurde pole tulnud ja oli mikski palju lihtsam elada, sest ei pidanud pidevalt söödavat kaaluma või kaloreid kokku arvutama. Mõnus puhkus. Aga... kuna mul on käsil ikkagi kaalu langetus mitte hoidmine siis tänasest olen tagasi nutridata lehe tihe kasutaja smiling smiley
Reedel tuleb meil ikkagi oma kaaluga silmitsi seista, et tuleks hea üllatus, olge seni kaalumata ja tublid ning aktiivsed.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 11. March 2014, kl 21.19

Ma ei väsi kiitmast oma yogat, hommikul kohe kuidagi ei viitsinud minna aga õnneks unustasin ruttu selle laiskuse ja pärast trenni oli nii hea! Väike jooks oli ka, jaksasin 10 min järjest joosta, minu jaoks suur saavutus hetkelgrinning smiley
Pirle, kui sa ütlesid "pisikesed künkad" siis ma kohe kujutasin ette kuidas sa kusagilt looduses, metsas jooksmas käid, kas käidki?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. March 2014, kl 12.09

Jah, jooksen imeilusas looduses, kuid mitte metsas winking smiley Jooksuring kulgeb hästi mägisel alal, üles-alla kogu aeg. Metsapiir siin läheduses on ligikaudu 600 meetrit merepinnast- seal olen mäesuuskadega alla laskunud smiling smiley
Lynuza, väga tubli thumbs up järgmine kord juba jaksad pool tundi vastu pidada winking smiley ja ma tean, mida räägin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 14. March 2014, kl 11.33

Kuu aega pean ilma spordiklubita hakkama saama sad smiley Igatsen joogatrenni, püüan siiski kodus ise sellega tegeleda. Kaal oli täna 64.4, langeb aeglaselt aga ma pole end millegagi piiranud lihtsalt pole vajadust olnud rohkem süüa.

Pirle, sa elad ikka vägevas kohas grinning smiley

Meie tabelisvalitseb hetkel suur tühjus, Näitsik pole endast märku andnud. Isu tegeleb kaalu langetamisega koos oma mehega ning vist unustab siia oma kaalu teatada?

Mul endalgi on viimasel ajal kaaluabi ei püsi meeles, kuid tahaks seda asja parandada.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.