Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...1718192021222324252627
Asukoht: 27 / 27
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. March 2014, kl 13.05

Jaa, ma elan väga ilusas kohas winking smiley Minu tänane näit on 57,9 ja ma olen väga rahul sellega (oli ju 3 päeva hullu söömist) grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 14. March 2014, kl 22.59

Minu kaal endine 63,1.
Olen rõõmus, et plussi ei tulnudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 15. March 2014, kl 20.19

Ikka 96.

Paleoga läheb ahvatlustemaailmas päris keeruliselt. 100% paleo ei saa kuidagi olla, aga ma annan endast parima. Patustamisi on ette tulnud.Hetkel on kurk kare ja nina kinni, seega ostsin poest hallsi kommid (ma ei lugenud mida see sisaldab, ma lihtsalt tean, et see leevendab pisut).
Sel nädalal alustasin taas kõnniringidega. Plaan oli homme ka minna, aga see kinnine nina ja valutav kurk saavad takistuseks. Spordi tegemiseks peab enesetunne hea olema. (väga heaks läheb pärast tegu).
Ma olen viimase aasta jooksul kahel korral alustanud 5 tiibetlase harjutustega ja mõlemal juhul olen umbes kolmandal päeval haigeks jäänud. Mulle need harjutused meeldisid, aga selle veidra kokkusattumuse tõttu ei julge uuesti alustada.
Loen hetkel raamatut toidurevolutsioon, see on LCHF toitumisest. Hea raamat, soovitan!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pisipaha 15.03.2014 20.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 15. March 2014, kl 22.28

Väga huvitav, pisipaha, ma pole midagi enne nendest harjutustest kuulnud. Väga sarnased jooga harjutustele.
Kas sa ei taha hakata kaloreid kirja panema ja pirle kalkulaatori abil saaksid enda päevase normi väljaarvutada rasva% alusel. See, mis pirle kalkulaatoris välja tuli, oli minul sama, mis kehaanalüüsi tehes välja tuli... Ma soovitan.

Kas sa kaalud LCHF-i toitumist? Lchf-is on piimatooted tähtsal kohal, eriti väga rasvased ning madala süsikate arvu tõttu oli, minu jaoks, vähe köögivilju, mida sain päeva jooksul süüa.

Pirle, paleo.ee on kirjas, et isegi kõrge rasvasisaldusega piimatooted on keelatud. Minu mäletamist mööda ütlesid sa, et natuke neid ikka võib tarbida?

Viimastel päevadel mõtlen isegi, et peaks seda poepiima ja muid lisanditega piimatooteid toitumises keelama. Oleks mul ometi oma lehm smiling smiley

Ingeri, tubli, et suudad kaalu hoida ka aga ära unusta oma eesmärki.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 16. March 2014, kl 15.41

Ma ei ole ka 5 tiibetlase harjutusest kuulnud. Kus nendega tutvuda saaks?

Lynuza, eesmärk on kogu aeg silme ees, aga kätte ei saa kuidagismiling smiley

Nädala sees sai teatris käidud "Minu järel seltsimees". Täielik absurdikas, aga naerda sai parasjagu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. March 2014, kl 12.47

Või (80% ja mahe) on täitsa PALEO toit winking smiley, aga piima kohta saab täpsemalt lugeda SIIT

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 17. March 2014, kl 21.23

Minul ongi selle 30 päevase väljakutsega kõige hullem see, et ma tahaks vähemalt korra nädalas juua piima. Tekib kohe vajadus. Käed just ei värise, aga jube raske on piimast mööda käia, kui kodus olemas on. Kahjuks küll mitte toorpiim, sest seda pole võtta, aga poepiim ajab asja ära.


Viis tiibelast leiab näiteks sellelt lehelt

Kaalun LCHF toitumist küll, aga enne üritan oma 30 päevase väljakutse siiski ära teha. Mulle iseenesest see piimatoodete menüüs olek sobib. Viimasel nädalal pole paleo lainel ka õnneks patustamist ette tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 17. March 2014, kl 21.55

Pisipaha, tänud lingi eest smiling smiley

Tegin ka kunagi 5 tiibetlast ja sain sellest peavalu, sellised valusad pisted peas...ei julgenud enam peale 2nädalat teha. Nüüd lugesin lingist, et see ongi normaalne smiling smiley

Ja tegin harjutust ainult 1x päevas.
Tookord jäi harjutuste tegemine katki ka sellepärast, et sain teada, et rase olen ja lugesin, et rasedatele ei soovitata.

Tore, et 5 tiibetlast mulle meelde tuletasite, hakkan neid jälle tegema smiling smiley

Edu teile!
Ja kui tiibetlasi teete siis andke teada kuidas teile mõjub...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 21. March 2014, kl 22.31

Nonii smiling smiley Ma tahan praeguseks lõpetada selle duelliga. Olen endas pettunud, et ei suutnud või viitsinud siin rohkem sõna võtta... Ausalt öeldes oli viimasel nädalal iga päev plaanis siit läbi astuda ja midagi kirja panna aga pidevalt see ununes smiling smiley
Pole kaloreid veel lugema hakanud, kuid kaal on langenud 64kg peale, peaksin siiski end kokku võtma, sest mul on tunne, et kalorite jälgimisega saaksin tõhusamalt kaalu alandada.

Pirlel on õnneks teine tore duell olemas seega ma käiksin sinu edusamme seal piilumas. Kindlasti juhtub annn ka minu postitust lugema siis talle soovin edu ja kuna varsti on jooksmiseks väga head ilmad siis loodan, et sa hakkad seda uuesti harrastama. Vaata, et sa siis kindlasti oma kaloreid tõstad! smiling smiley

Ma proovin kaaluabi blogis enda edusammudest teada anda.

Teistele samuti soovin kõike head! Ingeri, äkki pirle duellitajad võtavad su kampa? Kui soovid ikka eesmärgini jõuda...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 21. March 2014, kl 22.51

Lynuza, kui kaloreid hakkad lugema siis ootan sind teise duelli smiling smiley
Ära ainult ära kao smiling smiley koos on kergem.
Mina nägin vahepeal juba kaalul nr. 5 usun, et kui meie juurde tuleksid näeksid ka seda varsti, suvi ju kohe käes ... mõtle selle peale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 21. March 2014, kl 23.20

Loeme siis selle duelli lõppenuks, kuigi pean kehva nädalaga lõpetama 64,0sad smiley. aga ega ma jonni ka ei jäta.
Ja edu kõigile oma kaalu langetamisel.
Ilusat kevadet ja palju päikest.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. March 2014, kl 12.42

Lynuza, mul on tõsiselt kahju, kuid mõistan täiesti. Soovin edu ja kõigi seatud eesmärkide täitumist! Üritan lugeda siis blogi winking smiley
Mina vähemalt lõpetan selle duelli miinusega smiling smiley 57,4kg. Eesmärgid ja soovid tuleb alati välja ütelda, sest nii täituvad need suurema tõenäosusega winking smiley -Mina saavutan oma eesmärgi emadepäevaks grinning smiley
Ingeri, me võtame Sind meeleldi vastu- kui oled huvitatud, kirjuta meile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...1718192021222324252627
Asukoht: 27 / 27


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.