Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 01. February 2014, kl 22.10

Lynuza, õige, ei saagi koguaeg kõik ilus ja lilleline olla!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 02. February 2014, kl 04.11

Neiud, nii, ootan väga häid põhjendusi, miks toidutabel tühi on mõnedel? the finger smiley

"True health is measured by what your body is capable of, and not what it looks like." - hakkame liigutama end ja ärme kärbi kaloreid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 02. February 2014, kl 13.20

Sama siin, põlen uudishimust, tahaksin teada, mida te eile sõite!? Ega tinka ometi terve päev ainult hommikusöögist elanud?

Toidutabel

Hommikul olin natuke hämmingus oma kaalunumbrist, pole hullu, seda see igapäevane kaalumine teebki. Ootan ära reedese numbri.

Tatrapuder pole ikka päris see, mis ma edaspidi hommikusöögiks tahaksin. Plussiks on see, et kõht püsib sama edukalt täis lõunani nagu kaerahelveste puhul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 02. February 2014, kl 21.48

Hei-hei smiling smiley
Meil olid külalised ja nädalavahetus möödus hästi huvitavalt-kiirelt winking smileyToitumine oli Paleo vastane winking smiley Täna käisime suusamäel, aga mina kelgutasin pesamunaga winking smiley järgmine nädalavahetus peaks veel huvitavam tulema- esimest korda saan ka mäesuusad alla smiling bouncing smiley Kahjuks on kellaaeg nii palju ,et on aeg õhtust süüa ja siis unejuttu lugema- homme lasteaia päev. Tekkinud küsimustele loodan vastata homme winking smiley
Lynuza, plaan oli leiutada uus toidutabel, kuid ei leidnud aega. Noja, milleks leiutada "ratast" winking smiley Kas ma võin copy teha ja kasutada sellise variandina?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 02.02.2014 21.53.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 02. February 2014, kl 21.52

Pirle, kas ma saan õigesti aru, et sa võidki süüa mida hing ihaldab ning kui kõrvale veel midagi alkohoolset võtta siis kaal lausa langeb??? Ma ei süüdista ega muud säärast, olen lihtsalt kade, et saad süüa big mac`i ja paar päeva hiljem oled kergem grinning smiley
Või on sul lihtsalt nii super hea seedimine smiling smiley

See kokkuvõte meie tarbitud kcal ja liikumisega jne meeldib mulle meie kaalutabelist rohkem. Seal olen kasvõi tarbitud kcal järgi esikohal. Kaalutabelis olen kaotatud kilode järgi vist viimane (pole kaotanud vaid juurde võtnud).

Pisipaha, loodan, et täna öösel veel hüpad meie duellist läbi ja annad endast märku. Vastasel juhul pean sind homme tabelist kustutama, peale mida jääb meie duelli vaid 7 liiget.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 02. February 2014, kl 23.03

Ikka võib, pirle, oled ise selle tabeliga kõige rohkem vaeva näinud.

Mõni kuu tagasi pisipaha jagas meiega ühte saiti- tribesports.com, kui keegi äkki tahaks mingisugust väljakutset siis neid on seal hulgi. Mul on hetkel vaid 11 väljakutset lõpetatud ja ma kavatsen uued ette võtta. Võime ka siin duellis teha väikese võistluse, näiteks iga päev järgmised 7 päeva teeme 30 kükki smiling smiley See võtab max 5 min aega nii et ärge öelge, et teil pole aega.

Kunagi tegi annn pakkumise, et teeksime paar nädalat (ei mäleta täpset aega) iga päev kõhulihase harjutusi. Meil läks vist päris hästi. Enne rannahooaega peaks selle uuesti läbi tegema smiling smiley

Uurige, kel huvi on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 03. February 2014, kl 02.14

hmmm... kaal mul küll naitab ühte ja sama juba mitmendat päeva, aga cm-d... smiling smiley hmmm cm-d vähenevad, enam-jaolt tänu nendele trennidele, usun, need on tõsiselt head, hetkel ka mul lihased aiaiai. Megarasked, aga head ja kusjuures, tegelikult ma hakkan juba mõistma seda lauset: It doesn`t get easier, You just get stronger. Aga lihtsam oleks kindlasti üles-alla, kõrvale hüpata, kui ei oleks seda üleliigset rasva. Aga pingutame edasi!!!

Mis puutub kükkide väljakutsesse, siis ma võin vabalt selles osa võtta. Enamikes trennides on mul need kükid ka, kuid ma usun, et extra 30 kükki ei tee midagi halba, eriti kui veel trennivälisel ajal teha. Kükid mõjuvad ülihästi pepule ja reitele smiling smiley

"As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists."

This pretty much sums up the argument for eating more healthy fats, right?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 03. February 2014, kl 09.46

Nonii, paar päeva ilma arvutita ja kaaluabist eemal jättis oma koleda jälje. Reedel sai veidi veinitatud ja pugitud. Reede öösel ja laupäeval oli väga väga paha olla. ei tea kas ülesöömisest või oli mingi paha kõhubakter. igatahes kui oksendamise tuurid üle läksid sõin ülejäänud päeva voodis kooki. kahe päeva kaalutõus 500g. hull lugu. hakkan aga otsast peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. February 2014, kl 10.23

ICanDoIt, mõõdud räägivad enda eest, tubli oled. Hiljuti proovisin üht fitnessblenderist raskemat trenni järgi teha ja 17. minuti peal oli võhm otsas. Kusjuures kuu aega tagasi ma kirjutasin sarnast asja aga tookord suutsin vaid 6 min vastu pidada smiling smiley Praegusest vähesest liigutamisest õnneks piisab, et kaal liiguks alla poole.


Tinka, ma ei usu, et kook parim ravim oli, äkki oli toidumürgitus. Isegi kui sa söödki kooki püüa teha kõige tervislikum valik.
Kuidas sa kükitamise väljakutsesse suhtud?

Täna pean tegema 200 jumping jacks ühe korraga, lisaks 30 kükki, 80 kõhulihast, 15 kätekõverdust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. February 2014, kl 14.03

Vastan küsimusele tagantpoolt ettepoole winking smiley Sel nädalal alustan esimeste treeningutega peale aastst pausi. Trenni lõppu jäävad alati kükid 50-100tk ja kätekõverdused, seda siis 3x nädalas, korra nädalas hakkan treenima süvalihaseid, seal sees ka kõhulihased winking smiley Kükke ei hakka igapäev tegema. Kas sellise plaaniga saan võistlusest osa võtta?
Lynuza, jah, võin süüa, mida hing ihaldab ning kui kõrvale veel midagi alkohoolset võtan, siis kaal lausa langeb, aga ainult üheks päevaks winking smiley Alkohol viib ju kehast vett välja ja teisel-kolmandal päeval kaasneb kindlasti kaalutõus.
ICanDoIt, aastal 2010 sügis alustasin jooksmisega ja jooksin kuni 2013 jaanuar. Arvan , et tegin endale natuke liiga - võistlustel ei jälginud pulssi. Kuna ma armastan palju süüa, trenni ei teinud- kartsin suurt kaalu tõusu, siis leidsin Paleo toitumise. Algul mõtlesin ,et proovin ainult kuu aega. Paari nädala pärast oli enesetunne palju parem ja pärast sööki ei olnud enam seda raskustunnet ja väsimust, vaid pigem energiat juures, olen tervem, mulle see sobib ning ma jätkan winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 03. February 2014, kl 14.47

Võin muidugi kükkimisest osa võtta. Kuidas see hakkab välja nägema? Iga päev 30 kükki?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. February 2014, kl 16.05

Tinka, võime ka 50 teha, mul juba tehtud. Oleme siis enamvähem pirlega sama tublid, muidugi juhul kui pirle teeb 100 kükki 3x nädalas grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 03. February 2014, kl 16.16

Oot, hakkas siis juba kükkide nädal pihta? Aga nüüd on meid jäänud ainult 7 jah? Aktiivsemad on vaid 5, no need on nimed, mis mul praegu pähe tulid. Ega tähtis ei olegi kvantiteet, vaid kvaliteet smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. February 2014, kl 16.23

ICanDoIt, aitäh, et meelde tuletasid. Kustutasin duellitaja pisipaha ära, meid on 7 jäänud.

Kaalutabel

Mis me ikka venitame nende kükkidega smiling smiley Mõõtsin igaksjuhuks oma puusaümbermõõdu, et vaadata, kas juba nädala pärast on muutus olemas. Täna oli see 102,5cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 03. February 2014, kl 19.03

40 kükki tehtud. mõõtsin ka puusaümbermõõdu, sama mis Lynuzal, 102,5cm.
Keegi küsis ükspäev mu kepikõndimise kohta ka. Ei ole pikalt seda harrastanud. Nüüd kui jube külm oli siis tegime kepikõndi, nüüd hakkan oma kaalusõbraga ilmselt jälle rohkem jooksmas käima. kuigi kepikõnd on tõesti väga hea trenn. Hoog on palju on suurem kui niisama kõndides ja keha liigub ka rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 03. February 2014, kl 19.05


Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 03. February 2014, kl 20.15

Phh, hea "algus" mul nädalale. Tundsin sellist kiirtoidu isu täna ja tegin lõunaks omale ise burgeri, aga no, kui annad näpu, siis läheb ...teate küll ju, igatahes sõin siis veel šokolaadi, siis krõpsu, siis jälle šokolaadi ja lõpetasin krõpsuga grinning smiley. Huvitav on minu puhul aga see, et magusat ei talu enam niimoodi nagu vanasti. Tahan küll magusat, siis söön ja siis on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii magus ja siis vaja soolast peale süüa. Nüüd mul mudugi käib pea ringi... Aga üleüldiselt ma usun, et ei ole hullu see 1 kord niimoodi endale rohkem lubada, usun, et nüüd mingiks ajaks muretu smiling smiley

Ahjaa, unustasin, toorest taigent sõin ka...just nagu sõnusin ära, kui alles paar päeva tagasi rääkisin sellest grinning smiley

Nüüd aga kükke tegema smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ICanDoIt 03.02.2014 20.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 03. February 2014, kl 20.30

Minul ka 30 kükki tehtud

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 03. February 2014, kl 20.33

Minu puusa ümbermõõt ka 102smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. February 2014, kl 20.44

ja minul on 91cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 03. February 2014, kl 22.53

Mina löön ka kükitamisega kampa. Kuidagi peab end ju liigutama hakkama. Täna läksin peaaegu ujuma, aga siis sai laiskus võitu.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pisipaha 03.02.2014 22.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. February 2014, kl 23.11

Keda ma siin näen. Kallis, pisipaha, mul on väga kahju, et sul pole olnud aega korra nädalaski meiega juttu ajada. Kirjutasin ja hoiatasin mitu korda, et sinu nimi läheb tabelis kustutamisele. Tegin selle raske sammu täna ära aga sellegipoolest olen valmis sind tagasi kaalutabelisse sisse kandma, kui püüad senisest aktiivsem olla. Mul on hea meel, et sa praegu otsustasid meie kükitamis väljakutsest osavõtta.
Kes teeb 30, kes 100 kükki peamin on liigutamine, loodan, et osalejad teavad kuidas õigesti kükke teha.
Pisipaha lisan homme tabelisse, kui ta muidugi peale sellist vahejuhtumit nõus on...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. February 2014, kl 23.17

Kordan üle, et see, kes ei teata oma kaalu kolmel järjestikusel nädalal(reedest pühapäevni) kustutakase kaalutabelist, välja arvatud juhul kui võimaluse puudumisest teatatakse ette.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. February 2014, kl 23.21

Kusjuures hea näide ingeri postituses, et teatame siia duelli kiirelt(kui aega napib), et kükid on tehtudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 04. February 2014, kl 09.44

55 kükki tehtud

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. February 2014, kl 18.05

50 kükki tehtud, vaatamata sellele, et eilsetest kükkidest reied valutavad tegin need ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 04. February 2014, kl 18.17

Hmm, 30-st sai 50 ..grinning smiley Ei no tublid, tublid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. February 2014, kl 19.09

Jee, minu tänane päev läheb jälle ajalukku sellega, et sai pulsvöö peale pandud, trenniriided selga ajatud, tegin linnale tiiru peale, kükitasin 51x, 10 kätekõverdust ja lõpetuseks venitused. Algus siis tehtud grinning smiley kõige raskem oligi trenniriiete välja otsimine winking smiley
Kas teete ikka täiskükke ja venitate lihaseid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. February 2014, kl 20.11

Pakkusin alguses 30, et igaüks saaks osa võtta. Ma muidugi oleksin võinud valetada, et teen 30 kui päriselt tegin 50 smiling smiley

Eile ühe korraga 200 jumping jacks (kuidas on see eesti k.?) ei teinudki ära, see-eest täna olen selle saavutanud.

Venitusi eile ei teinud, ei mõelnud isegi sellele aga täna tegin.
Mina teen selliseid kükke PILT Püsti tulles lasen käed alla, mingil määral on see vist nagu hoo võtmine... Pirle, kas täiskükk oleks sääremarjadele toetumine?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lynuza 04.02.2014 20.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. February 2014, kl 20.17

Lynuza, see on poolkükk. Tinka viites on täiskükk.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.