Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: kapsik
Kuupäev: 01. August 2013, kl 18.52

Tere!
Ma alles avastasin, et on olemas nii vahva kaaluduell smiling smiley Kas tohin ka teie seltskonnaga liituda? Koos on kergem ja motivatsioon on suurem. Minu puhul see toimib. Praegu on kaal umbes 105, tahaks jõuda 80ni, vähemalt esialgu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: Kashy
Kuupäev: 01. August 2013, kl 20.10

Tore, et vastu võtsite. smiling smiley

Alustan siis kaalult 114 (paar päeva tagasi olin nii, eks homme näis mis nr ees) ja esialgne eesmärk oleks saada 100 kg peale. Ja siis sealt edasi minna. Väga suurest kaalulangusest ma ei julge esialgu unistada või noh suurt eesmärki ei pane. Katsun söömise kontrolli alla saada- portsud väiksemaks ja õhtune näks ära.

Kas igaüks lisab end ise tabelisse või keegi haldab tabelit?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: Katnes
Kuupäev: 02. August 2013, kl 07.15

sel nädalal on kaal pidama jäänud! 76.5kg Nüüd tavaline tunne spinning smiley sticking its tongue out eelmise nädala suur langus hirmutas. Trenni olen pea iga päev tunnikese teinud, ndv võtan lõdvemalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: Karmen81
Kuupäev: 02. August 2013, kl 07.35

Kapsik- lisa ka enda andmed tabelisse.

Minu kaal on võrreldes eelmise nädalaga sama, aga õnneks ei tulnud juurde winking smiley Sai väga palju patustatud.grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: kapsik
Kuupäev: 02. August 2013, kl 08.33

Panin oma andmed kirja. Olen omal käel kaalumist ja jälgimist teinud juuni keskpaigast, siis oli kaalu 110. Esialgu läks kenasti maha, aga nüüd juulikuuga kokku -1 kg. Nii väike kaalulangus ei ole väga motiveeriv.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: Kashy
Kuupäev: 02. August 2013, kl 11.05

Keegi on mind ka juba kirja pannud. Täiendan veidi oma andmeid, kuna tänaseks juba natuke miinust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: anka20
Kuupäev: 02. August 2013, kl 11.57

Olen sel nädalal natuke kaalu langetanud thumbs up. Vähe küll, aga õnneks siiski -600 g. Liigutanud pole üldse, aga üritan õhtul hilja enam mitte süüa smiling smiley Üliraske ülesanne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: fiskars
Kuupäev: 02. August 2013, kl 12.46

TERE, TERE, ei ole ma midagi ära kadunud, olin lihtsalt kaugel arvutist. Nüüd taas tagasi ja algan jälle suhtlemasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: rints
Kuupäev: 03. August 2013, kl 14.19

tere .. mina ka pole kadunud aga nagu suvel ikka siis vahepeal puhkamas seal, kus internetti pole... minul vaga hasti ei ole lainud ja kaal sama aga ei anna alla...

tore uusi tegijaid ja duellitajaid näha...tervitus teile ja jõudu.. Fiskars.. tore, et veel meie ridades oled

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: rints
Kuupäev: 03. August 2013, kl 22.03

Toon tabeli yle siia lehele ka, vahem otsimist thumbs up

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: Karmen81
Kuupäev: 09. August 2013, kl 09.22

Tervist, kallid duellikaaslased!


Kuidas möödus teie nädal? Mina patustasin üle mõistuse palju, pea iga päev sõin šokolaadi, pirkaid ja grillvorste, aga õhtuti olin eriti tubli, käisin kepikõndi tegemas ja ei söönud. Kaal langes -0.8 kilo. Lootsin, et näen näitu, mis oleks alanud nr 7-ga. Olen nüüd kaaluabi seltsis elanud kolm nädalalt ja kaotanud 1.4 kilo. winking smiley Olen tegelikult rahul, kui suudaksin magusast ja grillvorstidest loobuda, oleks tulemus kindlasti tunduvalt parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: averott
Kuupäev: 12. August 2013, kl 06.38

Tere ja jõudu duellitajatele!

Kas oleks veel võimalik teiega liituda? Kaal hetkel 86,9 ja pikkus 170.
Viimane aega oleks taasalustada kaalulangust hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: rints
Kuupäev: 12. August 2013, kl 08.13

hei hei naised.. kuidas laheb... minul kuidagi vaga vaga raske jarjele saada.. laheb alla aga nii vahe.. peab midagi rohkem muutma

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: Karmen81
Kuupäev: 12. August 2013, kl 15.12

Minule ei meeldi need neetud nädalavahetused, täna hommikul oli 400 g juurde tulnud võrreldes reedese kaalumisega. Olen mõelnud, et peaksin kaaluma ennast esmaspäeva hommikuti.Muidu nädalavahetustel patustan palju. Õnneks on täna esmaspäev ja kõik on praegu hästi sujunud. Mina arvan, et averott võiks meiega liituda. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: anka20
Kuupäev: 13. August 2013, kl 11.57

Oeh, väga raskelt läheb. Kergemalt tuleks, kui vaid libastuks. Üritan õhtul peale kella seitset mitte süüa. Alguses proovisin kella kuuese kellaajaga, aga see oli ikka liiga vara minu jaoks, hilisõhtul pidin snäki võtma sad smiley Üritan õhtuti midagigi füüsilist teha, aed on jälle heina kasvanud, tegevust jätkub.
Uued duellitajad on ka teretulnud, meil ju veel duell nii alguses ja tundub, et väga vaevaliselt läheb. Grillihooaja lõppedes ehk uued sihid ja jaksu rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: averott
Kuupäev: 13. August 2013, kl 18.20

Püüan selle nädalaga oma tavamenüüst jälle ülevaate saada ja siis hakata tasapisi tervislikumas suunas liikuma.
Jõudu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: Kashy
Kuupäev: 15. August 2013, kl 12.15

Miskipärast olin ma täitsa kindel, et täna on reede ja peab näidu kirja panema. Kaalusin hommikul küll end ja mõtlesin nüüd sisestama tulla ja ei olegi reede täna. See on väga hea, sest äkki homme on näiduke veel väiksem kui täna hommikul smiling smiley

Mul läheb nii ja naa. Tuleb ette libastumise päevi ka. Nüüd olen mitu õhtut vankriga pikemaid jalutuskäike teinud. Samas, kui vihma sajab, küll õue ei kutsu. Siis istungi toas ja käin külmkapi ja toa vahel.

Mul ei ole uute vastu midagi. Samas ma ise ka uus, nii et...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: averott
Kuupäev: 16. August 2013, kl 07.10

Säravat päikeselist hommikut.

Esmaspäevast alates siis pisut kergem - -0,4. Seda oma tavapärast rutiini jälgides, kuigi juba see jätab mõned ampsud söömata. Kuna mul on suurem pere, siis on tõeliselt abi sellest, et söömise vahepeal hoian köögi võimalikult korras ja kapipealsed näksivabad spinning smiley sticking its tongue out. Siis ei teki köögist läbi minnes lühist ajus, mis käsib nähtava suhu pista. Hetkel on pirni-ja õunasaak valmimas, mis võib paraja põntsu panna. Vaatamata vähestele kaloritele on kogused piisavad, et õhupallina paisuma hakata - eelmiste aastate õppetund the finger smiley Seega - vapralt saledama tuleviku poole.

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: anka20
Kuupäev: 17. August 2013, kl 20.56

Tundub, et vaikselt nohisedes rühime oma eesmärkide poole thumbs up - enamusel miinused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: anka20
Kuupäev: 24. August 2013, kl 11.01

Minul sel nädalal reedeks -300 g. Nädala alguses oli isegi rohkem miinust, sai paar päeva järjest õhtuti jalgrattaga sõidetud ja pärast seda jõin ainult vett. Kolmapäeval rikkusin pisut näksidega kaalulanguse ära. Aga lõpuks ikkagi miinus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: rints
Kuupäev: 24. August 2013, kl 13.35

mina seekord plussiga.. ja mitte vaikese.. stress.. mis teha.. aga alla ka ei anna

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: Katnes
Kuupäev: 30. August 2013, kl 06.59

Nii siis sel nädalal keha jälle oma poole kilo jagu kergem. Olude sunnil olen terve nädala elanud ilma trennita, väike külmetushaigus. Aga selle eest on mul breketid, mis segavad söömist angry smiley=D. Homme sõidame nädalaks Rhodosele, eks näeme, mis pärast seda kaalunumber näitab. Aga trennidega olen kindlalt otsustanud jätkata peale reisi, lapsed saavad ka siis lasteaeda ja emmel pool päeva vaba voli toimetada drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: averott
Kuupäev: 30. August 2013, kl 10.48

Heia!

Minulgi keha 300 grammi kergem. Üllatus selle pirni- ja õunaragistamise taustal. No ei püsi need hambad mul koos - ikka tahavad sügamist! Aga eks püüan rohkem kulgeda siis smiling smiley
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: rints
Kuupäev: 30. August 2013, kl 15.28

hei hei.. kuidagi vaikseks jaanud siin...aga jah ega pole ise ka viimasel ajal joudnud kribada.. kaal aga jah.. pean asjad yle vaatama sest on tousnud.. muidugi stressirohke aeg ka aga tahaks ikka alla saada natuke

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: averott
Kuupäev: 02. September 2013, kl 07.21

Nädalavahetuse näksimised näitasid täna hommikul koledat numbrit eye popping smiley
Püüan pisut hoolsamalt kaalupäevikut täita ja uuesti reele ronida.
Kuidagi ei viitsi end õhtul liikuma vedada. Tundub, et pean endale kellegi motiveerivaks veduriks hankima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: Kashy
Kuupäev: 02. September 2013, kl 16.28

Averott, kuskandis asud? Äkki saan mina sulle ntx vedur olla? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. September 2013, kl 11.09

Tere! Kas oleksite nõus veel ühe uue liikme juurde võtma eye rolling smiley? Üritasin siin küll duellikaaslasi otsida aga tundub,et teistel kaalumuresid hetkel ei ole grinning smiley
Olen 165cm pikk ja 26-ndal oli kaalunumber 91,5kg ja reedel 91,1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: rints
Kuupäev: 03. September 2013, kl 17.36

hatu tule tule seltsi.. koos ikka kergem.. mine sisesta oma andmed meie tabelisse ja head hoogu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: rints
Kuupäev: 03. September 2013, kl 17.39

Averott... mul ka tunne, et peaks kellegagi koos yritama... aga siit ka kysimus.. kus keegi asub??? Ise olen Tallinnas, kristiines

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. September 2013, kl 08.46

Tore!
Aga kas keegi teeks mulle tabelisse rea,et saaksin oma andmed panna? Ei hakanud ise susima,äkki teen veel midagi valesti ja kustutan kellegi andmed ära.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.