Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: rints
Kuupäev: 05. September 2013, kl 08.37

hei hei .. kas keegi sygisjooksule ka minemas.. ise lahen kondima.. joosta ei ole kunagi meeldinud

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: kapsik
Kuupäev: 06. September 2013, kl 05.16

Hommikust

Täna vaatas mulle kaalu pealt vastu kahekohaline number. Sellist pole näinud viimased 4 aastat. Ma lootsin, et see on kuidagi eriline tunne, aga minu pettumuseks mingit erilist rõõmu või õnne see ei tekitanud. Hea meel on ikka.
Kunagi ammu ammu otsustasin, et hakkan pisut trenni tegema ja ennast rohkem liigutama, kui kaalu on 90 kg. Sinna on veel aega, aga loodan jõuludeks enam-vähem sinnamaani jõuda. Seni katsun toiduga kaalu alandada ja mõnuledes laisk olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: rints
Kuupäev: 07. September 2013, kl 11.37

Kuidas edeneb???? jagage naised. Ise ei saa aru, sest kaal lihtsalt ei lange.. juba sygav kurbus tekib

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: anka20
Kuupäev: 13. September 2013, kl 12.00

Tundub, et vastu sügist ongi väga raske. Keha tahab talveks polstrit koguda smiling smiley Ja õunu on sel aastal palju, tahaks neid ikka hulgim tarbida unustades kehakaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: rints
Kuupäev: 14. September 2013, kl 10.51

hei hei.. lopuks naitas ka minu kaal natukest langust.. kaal 107.4, seega miinus 900 gr...oh jaaks see nyyd langema

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: averott
Kuupäev: 20. September 2013, kl 06.51

Heia!
Pesitsen Tartu Võrupoolses otsas - peaaegu linna piiril. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: averott
Kuupäev: 20. September 2013, kl 07.01

Heia!
Tänan,et mind veel tabelist ära ei ole puhastanud.
Tundub, et uue töökohaga seoses on vist stress ligi hiilinud ja mina paisun nagu pärmisai. Enne ei saanud aru, kui teatrisse minekuks oli vaja pidulikum seelik selga venitada eye popping smiley
Lastel ja mehel oli siis küll põhjust minu üle itsitada - kogu lisandunud kraam talletub mul vöökohale nagu laevakiil. Talveks võiks siis olla nagu jäälõhkuja smiling smiley , kui laseks minna ....
Seega loo moraal- ikka edasi saledama tuleviku poole, vaatamata vastikutele tagasilöökidele.
Vastuseks ühele küsimusele - vedurit vajaksin Tartus - võrupoolses otsas smiling smiley
Mõnusat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: anka20
Kuupäev: 30. September 2013, kl 18.21

Vaatasin, et üheteistkümnest seitse on tabelis aktiivsed ja enamuses langusega. Mis te arvate, kui teeks ühe kiirema langusnädala ja prooviks kõik vähemalt 800-1000 g langetada? Saaks ehk veel motivatsiooni juurde. Proovime?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: ankakriv
Kuupäev: 30. September 2013, kl 18.29

kas proovime mingi eksta dieeti? või igaüks pingutab nagu jaksab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: anka20
Kuupäev: 30. September 2013, kl 18.40

Ma olen oma elu jooksul igasuguseid dieete proovinud alustades kapsasupidieedist ja kaalujälgijatest lõpetades proteiinidideediga. Ei oskagi midagi välja pakkuda. Mõtlesin, et igaüks proovib oma parimat varianti smiling smiley Minul õnnestus kunagi kaalujälgimisega 27 kilo maha võtta, aga praegu üritan enesetunde järgi. Varusid pingutuseks on küllaga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: averott
Kuupäev: 14. October 2013, kl 07.55

Paar nädalat tagasi sünnal juurde äsatud kiloke keeldub lahkumast. Nagu kitiga kere küljes kinni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: kapsik
Kuupäev: 14. October 2013, kl 13.23

Mul on ka mingi kummaline paigalseis.
Ma kaalun igal hommikul. Kõige häirivam on see, et kui reedel saab number kirja pandud, siis laupäeva hommikul on kaal kuni 1kg väiksem, aga järgmiseks reedeks on jälle paisunud, et oleks "reedele kohane". No ma ei või lihtsalt! See jama on kestnud nüüd vähemalt 3 nädalat. Seekord ehk läheb paremini, sest 97ga number on veel püsinud, aga reedeni on veel (kahjuks) aega.

Mismoodi te kaalu alandate? Kas ainult toitumist jälgides või end tavalisest rohkem liigutades?
Mina harrastan esimest varianti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: Katnes
Kuupäev: 21. October 2013, kl 09.40

Minul aitab paremini liigutamine. Kuigi kui trenniga üle pingutada siis tõuseb ka söögiisu, kuid lihased teevad keha kaunimaks, seega eelistan pisut suuremat kaalu ja lihaseid winking smiley minu kaalulangetamise eesmärgist on puudu mingi 2-3 kilokest, aga kehaga ise rahul ja rohkem eriti alla võtta ei tohiksgi vist. Püüan kaalu säilitadasmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: averott
Kuupäev: 28. October 2013, kl 18.40

Minagi olen mingil platool, mida keha keeldub alandamast. Pigem üritab ülespoole saada.
Ikka visalt langeda püüdes
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Terveks ja saledaks
Saatis: Katnes
Kuupäev: 09. December 2013, kl 08.33

Meil duell vist läbi. Tabel on lõppenud ja keegi ei tunne puudust =D
Kokkuvõtteks siis nii, et kaotasin teiega koos selle ajaga 5 kg, täiuslikust tulemusest puudu 1.6 kg, mis on iseenesest kuki-muki aga raske teostada. Olge tublid! Sportige, sööge tervislikult ja olge õnnelikud, kallid kaasvõitlejad! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.