Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 46
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 12. August 2013, kl 07.28

Tere!
Minu kaal reedel oli 94,1, ei olnud nädalavahetusel arvuti juures ja näit jäi edastamata.
Ehk saate panna veel tabelisse. Tänud.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: idatuul
Kuupäev: 12. August 2013, kl 08.47

Tere kena esmaspäeva kõigile duellilistele!

Panin ka oma numbri, aga salvestada ma seda ikka ei oska, nii et palun õpetust! Siiski tundub, et kusagile mingi number jääb - esimesi numbreid pirle ju nägi ja pidi sisestama (?).
Mul on oma numbri pärast (-2) lausa imelik olla, aga ju oli mu algne number nii suur seetõttu, et olin eelmise päeval ohtralt arbuusi söönud, terve duellinädala aga püüdsin eriti rangelt dieeditada.
Palun ühtlasi õpetust targematelt elektroonilise kaalu kasutamiseks - minu oma näitab samal kaalumisel kuni 2 kg erinevaid numbreid iga kord, kui uuesti peale astun, ja ma ei tea iial, milline neist see õige on sad smiley
Kas nii peabki olema või olen omale õnnetuseks mingi vigase pilli koju vedanud?

Mehhaniline kaal, mida kasutan, näitab vähemalt stabiilseid numbreid, aga ainult kilose täpsusega sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 12. August 2013, kl 11.36

Idatuul,minu kaal tegi sama triki,aga lahendasin olukorra nii,et kaalun koguaeg ühe koha peal. Mugavam oleks,kui kaal seisabki ühel kohal,aga mul ei ole võimaliksad smiley
Nädalavahetus läks hästi st,et kg,gramme ei lisandunudwinking smiley
Edukat nädalat kõigilethumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. August 2013, kl 14.29

Nädalavahetusel õppisin mõned Exceli tabeli valemid selgeks. Kas jätame tabeli nii nagu on või tahate midagi muuta (lisada mõni valem või kustutada jne.)?
Ok, tundub et kõik on oma kaalud andnud. Ainult 1 osaleja on kadunud, kui järgmiseks nädalaks ka kohale ei ilmu, siis kustutaks rea ära, kui sobib? Nädala kokkuvõttes parim oli idatuul, nii tubli! thumbs up Kokku kaotasime kamba peale 5,1kg TULEMUS SAI VÄGA HEA smiling smiley KLIKKA SÕNALE

Idatuul, tabel salvestab automaatselt iga tehtud muudatuse (võid vajutada klahvi ENTER, aga ei pea) winking smiley



Toimetatud 3 kord(a). Viimati pirle 12.08.2013 14.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. August 2013, kl 14.38

Eelmine postitus jäi poolikuks sad smiley
KLIKKA SÕNALE"TABEL"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. August 2013, kl 15.37

Idatuul, katsetasin järgi smiling smiley ikka peab "ENTER" klahvile vajutama või klikkama mõnel teisel lahtril!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. August 2013, kl 17.49

Pilt räägib rohkem winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. August 2013, kl 20.48


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. August 2013, kl 22.14

Pildi juurde ka tabel winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 15. August 2013, kl 06.08

Hommikustsmiling smiley
Päikest teile.
Minul on olnud väga raske nädal,vihma sajab koguaeg,liikumist vähe,liigesed haiged ja kogu aeg on millegist puudus.
Ja siis üks õhtu vajus minu soome sõbranna oma pontsiku taigna kausiga meile,ei,mis muud tuli küpsetama hakkata.siis teisipäev toodi meile veel 10 kg,muikkusid(sarnanevad rääbisele)-tuli neid tegema hakkata
spinning smiley sticking its tongue outSellest on hea,et muist sokutasin sõbrannale-ta ,küll aasta ringselt dieedil,kuid isukest tal jätkub kõigele,mis söödav
Homme on kaalule minek ,taha kohe mõelda-7 päevast 3 on aia taha läinudeye rolling smileyainuke ,milles tubli olen olnud,vett olen piisavalt tarvitanudsmiling smiley
Mis seal ikka,eks homme näha ole,mis kaalunumber näitab,loota ainult,et see,mis läinud pole tagasi tulnud.
Kaunist päeva teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. August 2013, kl 09.48

Tere,tere sõbrakesed!
Pirle mulle see tabel meeldib sest mahun oma vanuse gruppi hästismiling bouncing smiley ega ma enam väga ei põegi kui kaal seisab,kuigi olen suht ümmargune on siiski end hea vaadata ikkagi -20-21kg vähem,nii et tasa ja targu!
Memm mul oli eile koogi isu ja muidugi lasin hea maitsta,nii et homseks ilmselt oodatud tulemust ei saa aga jätkame ja jälgime!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. August 2013, kl 12.33

Mina ka enam väga ei põe, tasa ja targu olen kaotanud 15kg ja kevadel oli see nr. veel suurem. smiling smiley Pildi järgi on minu rasvaprotsent 35% st. natuke üle normi. Ma tean ,et suudan oma eesmärgi saavutada, aga olen viimasel ajal laisk olnud-toitu üles märkida ei viitsi; ülepäeviti patustan jäätise, šokolaadi, õlle või millegi muu paremaga ja kõige hullem on see, et mõtlen: "Homme alustan kiirkõnniga" grinning smiley
Soovin kõigile homseks väiksemaid numbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. August 2013, kl 07.01

Tere mu armsad!
Minu kaal 67,1smiling bouncing smiley
Edu teid saatku ja palju paisid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. August 2013, kl 07.03

Hommikusteye rolling smiley

Ei olnud kaalule astudes,midagi põnevat,ainult -0.1 ja see tuli ka sellest,et veel õhtu otsustasin trenasööri nurgast välja tirida ja pool tunnikest sõita,vaatamata sellele,et põlved kanged.
loodan,et järgmine nädal on parem tulemus.
Teil kindlasti on paremad tulemused,olete ju nii tublid-
Vihmasele ilmale vaatamata,rõõmsat päeva teilespinning smiley sticking its tongue out

Tuhandemiiline rännak algab ühestainsast sammust:

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 16. August 2013, kl 08.07

Hommikused tervitused ka minult!

Ei tea mis nende liigestega on? Mul hakkas ka sel nädalal mingi jama pihtasad smiley ei taha ju tunnistada,et vanus,küllap ikka vihmast tingitud. Hea oleks ju kellegi kaela süü veeeretada nagu ka eile tüki kringli söömine sünnipäeval.
Minu nädala saavutus on -1,1kg,(81,4) ootan väga 8 pealt minema saamist.Hakkasin regulaarselt jälle vett jooma,loodan,et sellest langussmiling smiley
Päikselist nädalavahetustsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 16. August 2013, kl 08.36

Tere! Raske on selle toidu ülesmärkimisega, aga muidu ei muutu ka midagi ja keda sa ikka petad-kui iseennastsad smiley((
Minu kaal täna 89,4, seega -0,2 kgsad smiley((aga ma tean, et kui tööl olen ja vett korralikult joon-siis hakkab ka kaal rohkem liikuma!Eile ajas see vee joomine lausa öökima;(((no ei tahtnud juua ja siis ei joonud ka!Aga jõudu ja tahtmist on meile ikka vaja!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 16. August 2013, kl 08.36

Tere,
Minu kaal täna hommikul oli 93,1, täpselt ühe kilo võrra kergem winking smiley. Kaks esimest nädalat on läinud päris hästi. Olen hakanud rohkem jalgsi käima, iga päev trepist üles-alla 5-ndale korrusele, samuti jälgin, mida söön ja kui palju. Aga eks ma alguses olen ikka olnud entusiastlikum, kuid hiljem väsin ära - kõik see pidev jälgimine hakkab siis ära tüütama. Loodan, et kaotatud kilod motiveerivad pingutama.winking smiley
Edu meile kõigile ja vastupidavust nädalavahetusel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. August 2013, kl 13.16

Tere, te olete kõik ikka super tublid!
Te olete märganud, et meie lihtsast tabelist on saanud tark tabel winking smiley ja mis võib näiliselt tunduda keerukas. Kõik on väga lihtne: SISESTAGE AINULT OMA KAALU NR. kasutades koma asemel punkti, siis tabel arvutab ise muutused. Mis siis, kui midagi läheb valesti? Pole hullu, teen parandused winking smiley Või tahate endist lihtsat tabelit tagasi?
Kodukoht, kumb on õige tänane kaalu näit , kas 81,4kg, siis oleks nädala saavutus 0,7kg=82,1kg-81,4kg või
81kg=82,1kg-1,1kg?
Viimased 2 päeva pole patustanud ja tänaseks on väike - smiling smiley Muidu olen paleotoitumisel olnud 7 kuud.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 16.08.2013 13.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. August 2013, kl 14.20

1.nädala diagramm on siin: DIAGRAMM
Ootame ära Hanka tulemuse ,siis valmib selle nädala diagramm.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 16.08.2013 14.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. August 2013, kl 15.47

Tsausmiling smiley
Imestan,kui tublid keskealised siin on ,lausa lust vaadata
kuid samas kurb enda pärast,kuidagi see kaal ei taha liikuda,kuid peaksin õnnelik olema ,et nii vähe langebki,ei ole vähemalt tõusu.
Huvitav oleks teada,kui vanad ,me keskealised siis oleme-Mina näiteks olen saamas 54
Kes see ikka tahab tunnistada,et on vana,isegi mina mitte....,kuid vanus peksab pähe ja pe...
täna,siis anti suurele vihmale ,lõpuks ka päikest,ehk järgmine nädal on ,kuivad ilmad ja ka mina pääsen liikuma.
kuid tublid olete te tõestispinning smiley sticking its tongue outmedalit väärt
Ilusat ja rõõmsat nädalavahetust teile kõigile


spinning smiley sticking its tongue out

Tuhandemiiline rännak algab ühestainsast sammust:

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 16. August 2013, kl 16.16

õige on -1,1kgsmiling smileysorry.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. August 2013, kl 17.30

kodukoht kirjutas:
-------------------------------------------------------
> õige on -1,1kgsmiling smileysorry.

Parandus tehtud winking smiley
memmeke, mina olen noor keskealine- ainult 45 -järgmine kuu suureneb ühe nr.-i võrra winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. August 2013, kl 17.38

Mina 49,järgmine aasta jaan. 50. Hingelt ikka edev plika,kuigi koos keskea haiguste ja nähtudega,kuid ikkagi siiras,hooliv ja pisut ehk liiast hellik!spinning smiley sticking its tongue outMa olen veel nii loll et pole taibanud et kaalu pean ise sisestama!SORRY!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. August 2013, kl 17.52

Karuke03 kullake, kaalu ei pea, aga võib sisestada winking smiley Kallid vastu!
ja võib ka tabelit muuta ,kui ei meeldi või tuleb parem mõte!



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 16.08.2013 17.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. August 2013, kl 20.14

Hei-hei!
Tabelisse lisasin mitmed valemid. Keegi soovis KMI arvutada winking smiley KMI-i kalkulaator: MEIE TABEL
Memmeke teeb kokkuvõtte. winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 18.08.2013 20.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 18. August 2013, kl 22.26

Tere!
Mina sain juba 61, aga ega see vanus muidu pole midagi-vaid enam tööl ei ole lust käiasmiling smiley)))Täna käisin perega metsas luuramas, et kas midagi korvi ka on panna.noh oli ikka!Korjasin paar kilo pohli ja kastmejagu seeni.Aga kõige suurem rõõm oli koju tulles kaalule astuda-kaal oli nagu reede hommikul-tühja kõhuga.Aga minul hommikune toit ja vesi sees!!!!Ilm oli muidugi rohkem ranna-mitte metsailmsmiling smiley))
Jaksu kõigile ja kaunist sügist!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 19. August 2013, kl 04.27

Hommikustsmiling smiley

Millegi pärast ei pääsenud tabeliy nägema

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 19. August 2013, kl 04.37

Anteeks,pääsesin oma gmailiga sisse
Pirleke,mis kokkuvõtet sa ootad minulteye rolling smiley
Kaunist päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. August 2013, kl 10.47

Ma olen jube halb sõnaseadja, seega... noh, ma mõtlesin,et sa memmeke oled teemaalgataja ja teed nädala kokkuvõtte meie tublidest naistest, kes on meie pundi tublim jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: Hanka
Kuupäev: 19. August 2013, kl 11.50

Mul oli ka raske nädal,külalised ja abikaasa sünnipäev-terve nädal tordi söömist ja mis sa kostad ikka terve 1,0 kilo tuli juurde.Jäin numbri lisamisega jänni s.o.92,1 sest ei pääsenud enne esmaspäeva arvutisse.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 46


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.