Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 46
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. August 2013, kl 06.39

Hommikustsmiling smiley
Meil on siin vaikne.Jõudsin eile õhtu alles tagasi,reis oli normaalne,kuid vett tarbisin väga vähe,et mitte kogu aeg wc otsida.
Kaal on sama,mis eelmine nädal,ei siia poole ,ega teisele pooleeye rolling smiley
Usun,et teil on kindlasti tore langus toimunud ja see on torespinning smiley sticking its tongue out
Nii,et minu hommikune kaal on 88.3 ja jälle uuesti toidupäivikut täitma ja vett jooma.
Täna mul muruniitmine,4 päevaga oli rohukene sirgunud
Kaunist päeva ja ikka rõõmsat meeltsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. August 2013, kl 07.33

Tere,tere ilusad inimesed!
Minu kaal 67,eks näis mis edasi!
Jõudu ja suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 30. August 2013, kl 09.51

Tere hommikust!

Minu kaal täna 93,3kg, seega -700g, olen rahul winking smiley. Eeloleval nädalal peab korralikult pingutama, et miinus ikka tuleks! Nii kerge on libastuda mingi maiuse pärast. Eriti raske on mul kaalu jälgida nädalavahetusel, kui sõbrad on koos ja süüakse head ja paremat cool smiley. Seega soovin meile kõigile kiusatustele vastu pidada ja ilusaid numbreid järgmisel reedel!smiling smiley
Palju päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 30. August 2013, kl 11.10

Tervitusedsmiling smiley

Kaalu number täna 79,6. Ei ole liikunud ja sai ka sünnipäevadel veini tsipa joodud, mis nagu teatavasti lahkub kehast alles nädala pärastsad smiley

Nädalavahetusel püüan metsa minna, eks näis,mis sealt leiabwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. September 2013, kl 07.25

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Meie tüdrukud pirle ja Hanka on kadunud,pole veel näitu sisestanud.
Kõik olete nii tublid olnud ,peale minueye rolling smiley,kuid tunnen rõõmu teie languse üle,see on nii tore
Kaunist pühapäeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. September 2013, kl 18.40

Tervist!
Ma ei ole kadunud smiling smiley Minu nädal möödus väga kiirelt ja põnevalt, tegin kiire külastuse Eestimaale grinning smiley ja nagu ikka ja alati tõin kaasa ühe lisakilo nädalaga eye popping smileysmiling smiley
Ma olen unustanud oma kaaluabi sisselogimis andmed, siin kodus arvuti logib ise automaatselt kaaluabisse sisse.
Minu kallis abikaasa tegi mitmed muudatused tabelis, nüüd tabeli värvid on silmasõbralikumad, aga kui keegi eelistab teist värvi, andke teada winking smiley
Teie olite väga tublid , aga soovitused mulle... patustada ikka tohib, aga nüüd tuleb tagasi ree peale saada ... winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. September 2013, kl 22.12

Tsau pirlespinning smiley sticking its tongue out

Minagi käisin 4 päeva eestis,aeg läks ka kiirelt ,kuid mul jäi kaal samaks,hea seegieye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. September 2013, kl 07.42

Tere mu armsad!
Ka mina olin patune,sest mu kallis meheke tuli koju soomest ja tõi kaasa mu lemmik šoksi,seda saan iga 2 nädala tagant ja siis lasen hea maitsta kas või 500g korraga.Nüüd aga süda rahul,kõik otsas ja katsun jälle liikuda vanas rütmis,eks näis kuidas õnnestub.
Palju päikest sest seda on juba palju vähem ja ammutame selle kõik endasse!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 02. September 2013, kl 11.50

Hei,heispinning smiley sticking its tongue out

Kõik on kenasti oma numbrid talletanud
Meie kõige,kõige tublim on olnud Karuke03,kelle languseks on -1.0hot smiley
Teisel kohal:idatuul ja roosike57 -0.7spinning smiley sticking its tongue out
Kolmandal kohal:kodukoht ja volüümikas -0.2smiling bouncing smiley
Ja ülejäänud on lihtsalt tublid ,et püsivad meitega ja ei anna alla.grinning smiley

Tuhandemiiline rännak algab ühestainsast sammust:

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 02. September 2013, kl 18.14

Nüüd kui alustamise hetkest möödas juba 1 kuu, lisaks memme jutule lisan juurde TABELI.
Tabel on nö TUBLIDUSE järjestuses, st. kes kõige rohkem on kaotanud kilosid. Õnnitleme IDATUULT esimese koha puhul - kaalukaotus kokku 4,2kg. Teisele kohale jääb KODUKOHT on 2,7kg võrra kergem - tervislik kaalulangus winking smiley Kolmandale kohale jääb ROOSIKE57 -1,7kg-ga ja tema KMI näitab,et on jõudnud kergemasse kehakaalu kategooriasse winking smiley
Eks ikka tuleb tagasilööke, aga me saame hakkama, vähemalt need, kes tõesti seda ka tahavad.
Ärge PIRLEST eeskuju võtke winking smiley tema viimasel nädalal kogus kaalu, patustas iga päev- süües üksi terve suure pitsa ära, juues ohtralt õlut ja sõi veel väga suures koguses suitsukala-riisisalatit (pole üle poole aasta riisi söönud ja sai kõhuvalu sad smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. September 2013, kl 18.36

Aitäh Pirleke,meil on nii ilus ja tark tabel!
Me oleme kõik tublid,sest juba osavõtt ja tahe siin olla ongi pool võitu!
Ilusat nädala jätku!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. September 2013, kl 12.19

Kallis karuke, Sul eelmine nädal läks väga hästi smiling smiley
Millised muudatused täpsemalt tegid ja palju kaloreid päevas tarbisid möödunud nädalal, kui küsida võib?
Aitäh, rõõm on tõesti minupoolne, et olete lubanud mul tabelit teha, ma olen niipalju tarkust juurde õppinud winking smiley
Memmeke, see on suur saavutus, kui reisilt naastes jääb kaal samaks. Minul see pole iial õnnestunud, lasen end liiga lõdvaks winking smiley
KALLID!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 03.09.2013 12.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. September 2013, kl 19.00

Teate mu nukukesed,ega ma midagi muutnud polegi,söön kõikuvalt 1300-1500+15 trenni 4 korda nädalas ja lisasin taas õhtused jalutused 50-60 min.just nimelt norm jalutused,aga suurem muutus on ilmselt aia töödes,neid ju tükk maad vähem,rohi ei lokka enam,niitmist vähem,mul on kuidagi kujunenud et just suvel väga raske kaalu langetada ja mitte üle söömise pärast vaid ilmselt rabelemist palju kuid toitu napib,no see on ka puht minu oletus.Eks näis kuidas see sügis läheb,novembris saab aasta kui alustasin sest rohud võeti pealt ära ja kuni märtsini saigi -20 maha ja siis hakkas see janthot smileyüles-alla.Nüüd on maksimum mida ma tahaks saavutada on 62-63 nii et lühike maa aga jantimist 100 korda rohkem.
Me oleme tublid ja hakkajad ja saame kõigega hakkama!
EDU MU ARMSAD!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. September 2013, kl 06.17

Tsau kullapaid!
Minu kaal 66,6,minu jaoks super!
EDASI TÜDRUKUD!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. September 2013, kl 07.51

tsau

minu hommikune kaal 88.0

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 06. September 2013, kl 10.14

tere tublikesed!

Karuke,oled supersmiling bouncing smiley

Minu lootus oli ka väiksemat numbrit näha, kuna olin 2 õhtut rattaga sõitnud.Uus ratas, kohe mõnus sahistadaspinning smiley sticking its tongue out
Välise vaatluse järgi tundus kõik OKsmiling smiley, aga küllap vist tegid õunad -ploomid mulle ärasad smiley ja kaal langenud ei olnud. Nulli ring (0). 79,6.
Mõnusat päikselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. September 2013, kl 11.31

Nonii sünnipäev peetud ja nüüd võiks hakata oma kaalu kaotama grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. September 2013, kl 12.07

Vahelduseks võiks rääkida, kui rikkad me oleme s.t mitu last ja lapselast on meil ette näidata winking smiley
Minul on 3 täiskasvanud last, 1 väike pesamuna (2 poega ja 2 tütart) ning 1 armas tütrepoeg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 06. September 2013, kl 13.26

Tere,
Minu kaal täna hommikul oli 93 kg, -300g smiling smiley
Mul on kaks täiskasvanut vallalist poega winking smiley, lapselapsi veel ei ole, aga küll nad tulevad!
Päikselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. September 2013, kl 07.58

Tsau mu armsad!
Aitäh kodukoht,toetus on mulle jube oluline!
Mul 3 last,30,26 ja 22-2 poissi ja pisitütar,lapselaps on tulekul järgmine aasta olen vanaema!hot smiley
Endiselt päikest ja soojust südameisse!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 07. September 2013, kl 09.03

Hommikust smiling smiley
Teate ülekaaluline memm on väga raske olla,eriti veel ,kui oled kodune ja ainuke liikumine on aiast tuppa ja vastupidi.
Üks päev juhtus minuga selline asi,tegelikult hakkas juba hommikust viltu vedama.
Vaatamata kõigele ,otsustasin lõunast seenele minna-olin 2 tundi seenel ja ,kui metsast välja sain ,siis minu auto oli seistes rikki läinud.
Helistasin mehele ja sõbrannale,kumbki mulle järgi ei saanud tulla.
Nii ma siis otsustasin see 4 km. jala minna,kodu tänavale jõudes olid mu põlved kanged ja lihased krampis.
Veepudeli olin muidugi unustanud autosse-kui maja uksest sisse sain,siis jõin lausa liiter vett juttiga..
Õhtu käisin saunas ja lootsin ,et midagi hullu ei juhtu.
Hommiku oli üllatus suur,kui voodist välja ei saanud,
ma pole 6 aastat jalgu voodist välja tõstnud,algul valasin väheke silmavett ja siis punnitasin,end voodist välja
2 päeva jäntisin,täna juba õnnestus ilma kätte abita .Hea,et niigi läkssmiling bouncing smiley
Mis lastesse puutub,siis minul on 2 poega-30 ja 23
2 tütart-25 ja 20
Kõik nad elavad kaugel,mõnda näen aasta tagant,mõnda 2 aasta tagant-kõigil on neil teine pool,kuid lapselapsi mul pole.
Kindlasti nüüd mõtlete,et kuidas ma memmeks sain:ma pole kunagi ema olnud,lapsed on mind alati kutsunud memm,memme või memmeke.
selline on siis minu elukeeye rolling smiley
Kuid rõõmsat ja kaunist nädalavahetustspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. September 2013, kl 14.38

Tere ilusat pühapäeva kõigile!!
Minu laste vanused on: 1.tütar saab kohe 27 ja tema poeg on 1a 1k ; minu kõige pisem tütar käib lasteaias ja on 4 aastane grinning smiley Pojad on vanuses 20 ja 25

Olen juba ammu tahtnud karukesele vastada, kuid polnud seni mahti... Kulla karuke, oled viimased 2 nädalat väga tubli olnud, kaalulangetus on hästi läinud.
Sinu kirjelduse järgi võib tõesti oletada, et toitu napis st. olid säästurežiimil. Tegin TABELI (-klikka värvilisel sõnal), kus on kirjas mõned tegevused nädala jooksul (ma ei tea millised tegevused mahuvad Sinu päevaplaani või mitte) Tabelis on parem ülevaade kulutatud kalorite hulgast.
Tabeli kõrval on mitu ainevahetuse kalkulaatorit. Nendest kalkulaatoritest arvutab kõige madalama tulemuse Mifflini valem. Sinu puhkeoleku energiakulu/ PAV on 1245 kcal, mis on siis see kogus, tänu millele üldse elus püsime nt. südametöö ja hingamine. Söömiseks ja isegi elementaarseks liikumiseks nt voodist wc-sse ja tagasi, kulub teatav energia, seepärast lisatakse 200 kcal. Sinu 2.tulemuseks on 1445 kcal so. Sinu miinium, kui sa mitte midagi ei teeks. Sina ju jalutad, teed trenni, niidad muru, toimetad aias jne., seega arvan, et Sinu kalorikogus peaks jääma 1500-1600 vahele.
Ma loodan et jutt oli arusaadav, küsige kui on lahtisi otsi winking smiley
KALLID!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: Hanka
Kuupäev: 09. September 2013, kl 14.58

Palun väga vabandust,aga alati jään kaalu teatamisega hiljaks,kuigi sel reedel oli põhjust rõõmustamiseks,sest esimene number kaalul oli muutunud.
Minul on kaks tütart 34 ja 29 ja pole ka veel lapselapsi.Kõigil nii palju tegemist iseenda ja oma tööga.
Olen nädalavahetusel suvilas kus pole internetti,seepärast teatan kaalu alati esmaspäeval.
Füüsilise koormusega on praegu kõik korras,sest olen siiani meres ujumas käinud.
Vesi on üldiselt soe kuigi ööd on juba jahendad.Praegu olen kaalu lahtiraputamiseks lihtsalt vähem leiba ja saia söönud.Vaatame kas mõjub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 09. September 2013, kl 17.23

Issand Pirleke no sa oled kohe südamega mu asja kallal olnud ja ma mahun kõikide nende tegevuste hulka + veel maja ehitusel,pahteldamine,lihmine,kipsi panek,ma olen ilmselt igati ala toidul.Kuid viimasel ajal söön palju rohkem ja pole isegi kõike märkinud ja see on tuleb välja abiks olnud sest ei tea punkti pealt palju on söödud nii et tänu sellele olen söönud hoopis õigesti. K ui üles märgin siis ju ajan näpuga järge,nüüd aga kõhutunde järgi,pisut piirates.Ole sa tuhandest tänatud ja suured pehmed karukallid!
Kõik me naiskond ka me oleme ikka tegijat ja muidu ilusad inimesed nii et päikest ja hellust meie südameisse ja palju kallisid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. September 2013, kl 21.29

Pole üldse tänu väärt, kallis KARUKE, tead isegi winking smiley Meil on kõigil sama eesmärk- tervislik kaalulangus winking smiley tahtsin juhtida tähelepanu sellele, et te oma tervisele liiga ei teeks ja samas näidata, et kuidas arvutada oma päevase vajamineva energiahulga.
Suured kallid ka minu poolt!
AHJAA, eelviimases kalkulaatoris ehk Cunningham’ võrrand oli vigane, nüüd siis on parandus tehtud!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 09.09.2013 21.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: idatuul
Kuupäev: 10. September 2013, kl 08.29

Tere, kaasvõitlejad!

Suur tänu Pirlele õpetlike tabelite eest!
Minul aga tekitab see BAV natuke kahtlusi. Just lugesin mingist ajakirjast taas maovähendusest ja vaatasin eile ka mingit duelli hirmpaksu ja imekõhna vahel ja tekkis väike segadus - kuidas neil lõigatutel ja imekõhnadel selle BAV-ga on? OK - imekõhnad enamasti pigem anorektikud ja see pole tõesti tervislik, aga kui pärast maovähendust saadki süüa vaid 15 ml puljongit korraga - kuidas neil see asi toimib?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati idatuul 10.09.2013 08.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. September 2013, kl 19.53

Inimesed usuvad meeleldi seda, mida nad tahavad. No mina näiteks isiklikult usun, et kui keha vajalikke toitaineid ei saa, läheb ta „näljarežiimile“, mille puhul tunnetab ta toitainete puudust kui ohtu tema ellujäämisele ja hakkab lagundama teisi lihaseid, et katta proteiini puudujääk; aeglustab ainevahetus jne.
Soovitan kaalulangetust võtta rahulikult ja mõistlikult st. ikka tervislikult winking smiley

Maovähendus operatsioon ei ole tervislik. Selle kohta lugemist SIIT
Paarist punktist tegin copy-paste
10. Dieet peale maovähendus- ehk bypass lõikust
Kuna maovähenduslõikuse käigus muudetakse seedetrakti, siis osa tarbitavatest
toitainetest ja mineraalidest ei imendu peale lõikust piisaval määral.
Toidukoguseid vähendades on vähenud ka imenduvate toitainete hulk, mida
keha vajab tõrgeteta toimimiseks, seetõttu on organismi vaja toetada erinevate
toidulisanditega
ja seda eriti just esimesel aastal peale lõikust kui organism
alles kohandub uuenenud olukorraga.
Analüüside tulemustele toetudes võidakse patsientidele määrata multivita-
miine, mineraalaineid, B12 vitamiini, kalaõli, kaltsiumi- ja rauapreparaate
.
Regulaarsete vereanalüüside tulemusel määratletakse erinevate ainete vajadus
patsiendi elu jooksul.
Peale lõikust ei ole rasva imendumine enam nii hea kui enne lõikust, seetõttu
võib rasvarikaste toitude söömine põhjustada kõhulahtisust, mille ennetami-
seks tuleks vähendada tarbitava rasva koguseid. Sageli võib peale lõikust esine-
da talumatust piimatoodete vastu, kuid see on iga patsiendi puhul individuaal-
ne. Laktoositalumatuse põhjuseks võib olla organismis vähenenud laktoosi
lagundavate ensüümide hulk. Laktoositalumatuse ilmnedes peaks patsient
tarbima sojapiimast valmistatud tooteid koos kaltsiumi prepraatidega.
Mõni patsient peab peale maovähenduslõikust tarbima kogu ülejäänud elu
mineraale ja multivitamiine.
Naised, kel esineb menstruatsioon peaksid
lisandida võtma ka rauapreparaate. Soovitatav on võtta 1 rauatablett 2 korda
päevas menstruatsiooni ajal. Need, kes tarbivad vähesel määral piimatooteid,
peaksid toidulisandina võtma ka kaltsiumit.
Vale toitumise tagajärjed
1) Maoköndi ja peensoole välja venimine
2) Erinevate toitainete puudus organismis, mis võib viia tõsiste terviseriketeni
3) Soovitust väiksem kaalukaotus


10.1 Toitumine esimesed nädalad peale lõikust
Esimesel kolmel nädalal peale operatsiooni tohib patsient tarbida toitu ainult
vedelal kujul, peale kolmandat nädalat lisanduvad erinevad püreetoidud. Viis
nädalat peale lõikust võib patsient hakata sööma tavapärast toitu
. Oluline on
jälgida toitumisalaseid ettekirjutusi enne haavade paranemist (5 nädalat).
Toitaineid saame toidust peamiselt süsivesikute, rasvade ja proteiinide näol, ka
alkohol annab energiat. Kui palju energiat erinevatest toitainetest saadakse ja
kuidas neid organismis töödeldakse erineb oluliselt tarbitava lõikes. Energiat
mõõdetakse kilokalorites (kcal).
Süsivesikud: 1 g annab 4kcal
Proteiinid: 1g annab 4 kcal
Rasvad: 1g annab 9 kcal
Alkohol: 1 g annab 7 kal
Saadav energia kogus sõltub vanusest, pikkusest, kaalust ja soost. Täiskasvanud
naine vajab päevas 1800- 2000 kcal ning täiskasvanud mees 2000- 2500 kcal
.
Kui inimene saab toidust rohkem energiat kui ta suudab kulutada, muudetakse
see energia kehas rasvaks. Tänapäeval on ülekaal suuremaks probleemiks kui
kunagi varem kuna inimeste füüsiline aktiivsus on vähenenud ning toidu
tarbimine suurenenud. Näiteks sisaldavad 100g kartulikrõpse 500 kcal ja 1
liiter Coca Colat 430 kcal.Seega annavad nad koos 930 kcal, mis on pea pool
täiskasvanud inimese päevasest energiavajadusest. 930 kcal kulutamiseks
peaks inimene kõndima rahulikus tempos 3,5 tundi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 10. September 2013, kl 22.29

Tere!
Vabandust, et jäin kaalu andmisega hiljaks, püüan hoolikam olla.Nädalavahetus oli nii väsitav, et ei saanud arvuti ligigi.Minul on poeg-35 ja tütar-33, mõlemad vallalisedsad smiley(((
Ega tänapäeval saagi vanaemaks , sest peab ju nii kaua tööl käimasad smiley((Minul läheb õnneks viimane tööaastasmiling smiley))Pool aastat jääb siis veel, aga selle aja kavatsen vana rasva peal elada, lihtsalt enam ei jõua ja ei taha kaaaaasmiling smiley)
Hea, et sel korral kaal ei tõusnudki, sest mul polnud aega toitu eriti kaaluda.Mind kiusab öine sööminesad smiley(((
Aga ikka ei jäta jonni!!!Edu ikka kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. September 2013, kl 05.51

Tere kallid
Minu kaal on sama 66,6 jälle nii kiire,kiire-ehitus käib täie hooga.Tegelikult rahul ja kui rabelemist jääb vähemaks siis tuleb ka langus,vähemalt minu keha soosib rahulikku tempot
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: idatuul
Kuupäev: 13. September 2013, kl 06.45

Minu ülekaal mingit lõikust küll ei eelda, loodan sellest leebemate vahenditega jagu saada. Lihtsalt lootsin kogenumate arvamust kuulda smiling smiley Aitäh, Pirle!
Erilist piiramist ei toidu valiku ega kogustega pole ma viimasel ajal teinud. Isegi õhtuse söömisega sai mõnel korral veidi patustatud. Tulemus siiski õnneks jälle pisut vähem, kui nädal tagasi. Loodan kaasvõitlejate toel langust jätkata smiling smiley

Perest kah - viiest lapsest üks on võetud (20), üks kahjuks ammu ingliks saanud (olnuks praegu 25), teised siis 23, 32 ja 35. Lapselapsi omal veel pole, aga selle lünga täidavad kuhjaga abikaasa tütrelapsed (2 ja 6), kes elavad lähedal ja on meie juures sageli hoida.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 46


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.