Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 46
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. September 2013, kl 09.43

Mina siin olen sõltuvuses oma aia saadustest ja nädala sees nägin ära uuesti ka 80sad smiley Aga tänaseks stabiliseerunud ja olen rahul,et isegi -100g.

Päikselist ja teguderohket nädalavahetustwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 13. September 2013, kl 10.52

Tere,

Minu kaal täna 92,8, -200g smiling smiley, hea et ikka miinus tuli.
Käisime nädala sees perega restoranis pulma-aastapäeva tähistamas ja seal sai ikka head ja paremat söödud-joodud. Õunte ja ploomidega olen vist ka liialdanud ja vett võiks ka rohkem juua. Joon keskmiselt 4 klaasi vett päevas.

Uueks nädalaks meile edu ja optimismi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. September 2013, kl 20.25

Teist nädalat järjest on ilusate tulemustega TABEL grinning smiley Lausa lust vaadata, kui tublid me oleme olnud. Igal juhul tasub rõõmu tunda kasvõi ainult -200 grammist nädalas ja juba aasta pärast olla 10,5kg kergem, see on ju tegelikult hea näitaja winking smiley
Memmeke, kuidas Su tervis on?
Roosike, veel tagantjärgigi palju õnne aastapäeva puhul!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 14. September 2013, kl 09.42

Tere Memm!

Loodan,et tervis paremsmiling smiley Kurdad vihma üle, aga kas teie kandis seeni on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 14. September 2013, kl 22.08

Tere keskealistele ilusatele inimestele!
Taas rabelemist täis nädalavahetus ja tänu sellele ka kaalulangus-minu kaal 88,1!!!!Eile lihtsalt ei jaksanud siia tulla....ka mind segavad oma aia saadused-ploomid, pirnid õunad-panen vahel nii, et alles siis saan aru kui kõht kõriauguni täis saab õgitudsad smiley(
Ilusat sügist kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. September 2013, kl 08.06

Tere hommikust.smiling smiley

Pean ikka võitlust ise endagaeye rolling smiley,tervis on nii nagu on-üks päev parem,teine päev viletsam...
Füüsilise töö puhul hakkab keha värisema ja külmavärinad tulevad-ei tea kas söön ikka vähe või,miks see nii on ja migreen on jälle külas käima hakkanud.
Eelmine kord jätsin just selliste näitajate pärast pooleli.
Loodan väga,et annab järgi ja see kord püsin kauem kcal .lugemisel.
Kuid teile kaunist sügist ja rõõmsat meeltsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. September 2013, kl 14.15

Hei!
Memmeke, kas sa PALEO TOITUMIST ei tahaks proovida? Võid kindel olla, et tunned end 30 päeva pärast palju paremini ja ka kaal langeb kenasti winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. September 2013, kl 18.04

tsau.

Ei ma kujuta ette,mis too paleo toitumine endast kujutab
Kuid tabelit vaadates ,siis marju,puuvilju ja juurviljad on iga päev ,minu menüüs ja pähklid pole minu jaoks loodud
ja lihast tarbin ma kana ja kala,kala muidugi rohkem,sest see on mulle alati meeldinud.Ja kartulist olen ma juba loobunud,nüüd lausa 1,5 nädalat juba ja leiba ja saia ma mäleta millal sõin
nii,et ma ei tea,keha hakkab lihtsalt vastu mulle,ei ole millegiga rahul

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. September 2013, kl 13.31

Tsauki
Kui oled juba kartulist ,leivast ja saiast lobunud , siis oledgi tegelikult juba algust teinud Paleo toitumisega winking smiley Milliseid toiduaineid eelistada- VAATA SIIA JA SIIT loe lisaks. Klikka värvilistel sõnadel! Kui on küsimusi ,küsi julgelt winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 17.09.2013 13.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 17. September 2013, kl 13.42

...oh ma kohe ei tea, sõin täna lõunaks sealiha kotletti ligikaudu 250 gr,koos salatiga, praegu on küll niiet kõhus väga raske ja enesetunne ei ole heasad smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. September 2013, kl 11.49

TERE!
...ja mina ka ei tea winking smiley olin mitu päeva tubli ja korralik, aga eile valmistas minu kallis kaasa maitsva õunakoogi smiling smiley Kook on minu jaoks ikka nii hea, et ma kohe kuidagi ei suuda piirduda ühe tükiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. September 2013, kl 04.53

Tere armsakesed!
Minu kaal ikka 66,6,tohutu rabelemine ja suht kaootiline praegu see söömine.Süüks-ehitus,nii,nii tahaks enne talve uus maja valmis saada ja siis jälle õiges ja norm.elulaadis edasi trügida.Me oleme tublid ja hakkajad!
Palju tervist ja päikest!
KALLID peale kauba!
Ah jaa minule tehti eile pannkooke ja egas ma ära öelnud,oh kui hea oli!Vahest võib!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 20. September 2013, kl 08.06

tere hommikust kõigile!
mina siin maadlen õuntega ja muude aiasaadustega.Olen end kokkuvõtnud ja igal õhtul teinud ka väikse jalgratta ringi ca 20 min. nii nagu Daisy soovitassmiling smiley. Kaalulangust -100 gr vähe,aga vähemalt ei ole juurde tulnud ja motivatsioon on olemas. Püüan ikka tubli olla ja seda soovin ka Teilespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 20. September 2013, kl 09.56

Tere kallikesed!

Minu kaal täna 92.6 (-200g) smiling smiley
Olen ka proovinud Paloe dieeti, kuid hommikusest võileivast ei ole saanud veel loobuda.
Muidu kartuli ja jahutooted olen välja jätnud, ei tea kaua nii see kestab, kui tekib vastupandamatu isu näiteks pannkoogi ja moosi järele. winking smiley
Päikselist nädalavahetust ja kena sügise algust pühapäeval!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. September 2013, kl 13.26

roosike57 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere kallikesed!
>
> Minu kaal täna 92.6 (-200g) smiling smiley
> Olen ka proovinud Paloe dieeti, kuid hommikusest
> võileivast ei ole saanud veel loobuda.
> Muidu kartuli ja jahutooted olen välja jätnud,
> ei tea kaua nii see kestab, kui tekib
> vastupandamatu isu näiteks pannkoogi ja moosi
> järele. winking smiley
> Päikselist nädalavahetust ja kena sügise algust
> pühapäeval!


Enne paleotoitumist olid hommikuti alati võileivad või pannkoogid. Paleo esimesel nädalal sõin hommikuti mandlijahust pannkooke banaaniga. Retsepti leiad SIIT ja siiamaani pole tekkinud mul leiva isu. Minu esimene kuu möödus väga paleosõbralikult, nüüd patustan ma vähemalt korra või kaks nädalas winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 23. September 2013, kl 08.39

Tere!
Tänud, Pirle, mandlijahu retseptide eest. Lugesin sinu viite läbi ja tekkis suur huvi selle mandlijahu vastu. Pärast tööd lähen kindlasti poodi seda otsima ja ostma. Loodan, et leian. Olengi nii tüdinenud nendest leibadest.
Kui palju sul kaal langes nädalas, kui sa Paleo järgi toitusid?
Päikest! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: idatuul
Kuupäev: 23. September 2013, kl 12.38

Ei tule mingist kaalulangetamisest midagi, kui arbuusid pallidena mind elamistmööda taga ajavad, Enesekontroll on lootusetult nõrk ja enne ei jäta, kui kõik otsas või heal juhul pisted küljes. No ses mõttes "heal", et siis lõpuks jätan ometi järele, kuigi arbuusi ju veel on. Need pisted võiks kergemini tulla smiling smiley
Kaalu peale ep taha mitte astudagi - kohe kukub ohkima, et "Roni maha!" Pole ka ime - kõik mu kenasti kaotatud kilokesed paari päevaga jälle tagasi sad smiley + 1,7

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 23. September 2013, kl 13.23

Tere!
Roosike, pole tänu väärt, hea meelega jagan nõu ja kogemusi ning hea tunne kui sain abiks olla smiling smiley Mina olen ise tenud mandljahu- so. aeganõudev töö.
Esimesel nädalal oli kaalukaotus väga suur- üle kilo ja mind natukene pani muretsema see suur kaalulangus, siis hakkasin sööma rohkem puuvilju enne magamaminekut. See harjumus on mulle külge jäänud siiani smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. September 2013, kl 06.49

UHHH kui jahedaks on läinud,meil oli isegi täna lund kuuskedel!Kaal täna rõõmustas mind,eks näis mis ta homseks otsustab,isegi kui ta taas mõtleb et aega on siis olen temaga nõus ja püsin sadulas!Edu mu kallid ja kandke juba sooje riideid!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. September 2013, kl 11.15

Homseks mul kaalulangust ei tule winking smiley Kahe päevaga sõin meeletus koguses lasanjet ja väga magusat, aga väga head šokolaadi kooki smiling smiley ja siis veel viinamarju- seega tarbisin ohtralt süsivesikuid grinning smiley Mis seal ikka, luban järgmine nädal tublim olla winking smiley
Teile soovin ilusaid numbreid homseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. September 2013, kl 06.42

Tere nukukesed!
Minu kaal 66,3-300g
Ikka vähem sutsu,ehk jõuan novembriks 66 peale aga polegi oluline,küll ta jälle mingi aeg langeb ikkagi,tahe ju püsib ja sehikindlus viibki kohale.
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. September 2013, kl 08.25

Ilusat hommikut!

kuidas siis meil siin läheb, tundub,et vaikselt nohistamesmiling smiley Minu kaal 79,3.
Peab vist hakkama ka Paleo poole piiluma, kuidagi raskelt tuleb kaal allasad smiley
Õnne kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. September 2013, kl 11.44

Ma olen ikka täiega üllatunud- arvasin, et tuleb pluss, aga 0,2 miinust siiski smiling smiley
Kodukoht, piilu jah smiling smiley kuna kaotada pole midagi kui ainult kilod winking smiley ja ka võita – parem tervis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 29. September 2013, kl 13.06

Minu kaal reedel oli 92,3,seega -300g winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 29. September 2013, kl 23.16

Tere!
Minu reedene kaal 87,7, seega -300 g.Asi seegi, kuigi mul läheb see toidu ülekaalumine ja märkimine ikka raskelt...Ehk läheb kergemaks kui saabub aeg, mil on vähem tegemisi, ehk talvelsmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: Hanka
Kuupäev: 01. October 2013, kl 06.41

Tere tüdrukud
Minu kaal on tõusnud,kuidagi ei saanud sel nädalal otsa peale.
Lihtsalt ei olnud võimalustki tervislikult toituda.
Järgmisel nädalal täidan tabelit ja siis vaatame uuesti.
89.7 +0.40 väga halb.Ujumine on ka otsa saanud.

Annika

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 03. October 2013, kl 14.03

Tere kullakesed.smiling smiley

Haiglast kodus,lisa 1.5 kg.10 päeva haigla toidul ja kõik punnitamised tühja.
Nüüd 2 nädalat pean kõik üles kirjutama mida söön ja siis arsti juurde minek,siis vaatame üle mida söön ja mis vajaka jääb.ja siis veel 3 nädalat,et teha kokkuvõtet. ja veel 1 nädal soovitati 1900 kcal süüa, järgmine nädal 1800 kcal. 3 nädal 1700 kcal ,4 nädal 1600 kcal ja 5 nädal 1500 kcal.
ei tea kas tulemusi annab,kuid,kes ei proovi ,see ei tea.
homme ma muidugi annan kaalu,olgu ta siis,mis tahes.
Kuu ajaga pean katsuma kõik kcal välja kirjutada,mida söön,eks siis tulebki 5 nädalane menüü
enam ma muidugi ei pikenda oma siin olekut,kuid foorumis hakkan käima,kui mul ikka lastakse sellele lehel käija.
Kaunist sügist ja olge ikka rõõmsad.Terv.Margaritasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: Hanka
Kuupäev: 04. October 2013, kl 11.06

Tere
Margaritale tugevat tahtejõudu võitlemiseks ja ikka rõõmsat meelt
Mina olen täna oma tulemusega rahul.Ma loodan et võtleme ikka edasi
Kõike kaunist

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. October 2013, kl 11.33

Memmeke, Sa oled väga tubli, et tõesti alla ei anna- nii peabki! Mis kehvasti, see uuesti! winking smiley Minul ette näidata kaalunumbriks 58,8 ehk -0,5kg smiling smiley
Nädal möödus korralikul paleo toitumisel, sekka lubasin ka ikka 2 patupäeva endale- pontšikud ja jäätist. Veel sõin tavapärasest rohkem puuvilju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 04. October 2013, kl 13.45

memmeke, tervis kõige tähtsam, ole tublismiling smiley

minul +500 grsad smiley hakkan uuesti korralikuks,lubansmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 46


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.