Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. January 2014, kl 15.11

Püüan esmaspäevaks valmis nokitseda ja aega pean leidma...winking smiley




KAALUTABEL



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 30.01.2014 15.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 31. January 2014, kl 07.36

Tere mu armsad!
Minu kaal sama 71,4,ehk on põhjus et jätan maha suurt või isegi kõige suuremat pahet,suitsetamist.No aitab ju küll ja isegi kui see praegu hoiab kaalu kinni,siiski võitlen mõlemaga.Praegu läheb kenasti!Kallid mu sõbrakesed!Ja mingu teil paremini!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.37

Hei!
Karuke,oled väga õigel teel ja ütlemata tubli. Suitsetamine on tõesti pahe, millest tasub loobuda, olgu selle tulemusel siis ajutiselt kasvõi suurem kaalunumber.

Nagu siin nädala keskel teile kurtsin, ei ole sel nädalal väga mõistlikult endaga käitunud - andnud ahvatlustele järele ja õhtuti end "hellitanud" üleliigsete ampsudega. Sellele vaatamata tulemus pole väga paha: 67,2, ehk et pool kilo miinust. Hea et niigi läks winking smiley.

Nädalavahetus tõotab tulla üsna töine (st üks raamat ootab toimetamist), aga luban, et tõstan tagumiku toolilt ja liigun väljas ka. Loota on ju külma taandumist ja imelist lumesadu.

Olge mõnusad ning armastage ennast ja jagage seda tunnet lähedastega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 31. January 2014, kl 11.52

Karuke, ei teagi mida sulle õelda thumbs upsmiling smiley,kas jätsid päevapealt või teed vähem või valisid e-sigari? kuna ise ei ole kunagi suitsetanud.

Mina siin mõtetes kiidan ennast, ei ole enne sellist tulemust kuuajaga teinud -4,2grinning smiley vahe-eesmärk on käegakatsutav. Ootan põnevusega Teie numbreid ja ühinen Apostroofi soovidegasmiling smiley

Head Sinise Hobuse aastat,drinking smiley eile õhtul põletasin siniseid küünlaid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kodukoht 31.01.2014 11.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 31. January 2014, kl 11.53

Karuke oled väga tubli! Mina praeguseks olen täielikult suitsuvaba olnud pea 6 aastat. Mina närisin nätsu winking smiley Millal iganes mul suitsunälg tekkis, pistsin suhu tavalise närimiskummi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 31. January 2014, kl 12.23

Palun Teie abi otsustamisel! Duelli looja memm52 pole endast 11 nädalat märku andnud. Mida teha? Ka ootan arvamusi ja ettepanekuid kõigilt, kes leiavad ,et midagi on ülearu või hoopiski puuduvad meie kaalutabelis!
Väga ilusad miinused winking smileythumbs up



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 31.01.2014 12.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 31. January 2014, kl 16.25

Minu arvates võiks memm52 meie tabelis edasi olla, see ei võta ju eriti ruumi ega sega. Kes teab mis olukord tal elus hetkel on. Järsku ta mingi hetk soovib ikkagi meiega ühineda, Ootame teda ju tagasismiling smiley
Tabel on minu arust hea, kui näed,et vaja midagi uuendada siis tee seda oma parema äranägemise järgispinning smiley sticking its tongue out.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 31. January 2014, kl 23.14

vedas mul, et plussi ei tulnud, aga pingutasin ka selle nimel. nv. on vaja autoga palju ringi sõita, st. jälle istumist. üritan söömise kontrolli all hoida. peaasi, et pannkooki ei tee ja ei küpseta midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. February 2014, kl 08.47

Tere nukukesed!
Olen siin ikka mitu,mitu aastat ja tundes memme,ta võib naaseda,aeg ajalt on lihtsalt nii.
Pirle-olen mitu aastat üritanud maha jätta,küll päeva pealt,küll ravimitega küll nätsuga,ühesõnaga kõik abivahendid,kuid nüüd proovin e-sigariga ja teate see vist toimib,kuna psühholoogiliselt nagu tossaks edasieye popping smiley,veidi on tõesti rohkem näksimise isu,surun selle alla ja tänaseks kaal tõusnud,võrreldes eilsega,kuid nii tahan loota et tulen toime mõlemas võtluses.
Tabel on väga super ja täiuslik,ma ei oskaks muud tahtagi,sest seal kõik olemas ka see mille peale pole tulnudki.Mul on toitumisega paraku nii et olen laisk sööja,nimelt ma võin nagu koerad süüa koguaeg ühte ja sama ja see pole hea sest siis ju suurt ei otsi vaheldust ja organism ilmselt väsib.Mulle kohutavalt maitseb muna-igas variandis,välja arvatud toores ja muidugi mul jube mugav seda süüa,ta ei võta ju aega.Pean rohkem vaheldust pakkuma endale,kuid kiirus ja muidugi laiskus teevad oma töö.
Kallid teile mu armsad ja pingutame koos edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 02. February 2014, kl 10.53

MEIE TABEL ON IKKA ÜLE KÕIGE!!! Olen luusinud siin keskkonnas vaikselt ringi ja mingit paremat varianti pole küll leidnud, panin ainult tähele, et meie omad (osa) võtavad ka teistest duellidest osa. Teeks võibolla ise sama, kuid minu meelest on tülikas kellegile andmeid lihtsalt edastada selle asemel, et ise nad kirja klõpsata, tekib ju mõttetu kirjavahetus, lehekülgedeviisi ainult andmeid. Meie oma on tõesti mugav kõigile kasutajatele. AU JA KIITUS SELLE KOOSTAJALE cool smiley
Olen ka endaga täiesti rahul, esimese nelja nädala tulemus -6 kg. Olen varemgi aastate jooksul proovinud lausa mitmeid kordi oma kaalu kontrolli alla saada, aga ei ole see kuidagi õnnestunud, üksjagu rahasid selle alla matnud, aga mõne aja pärast olin jälle sama jäme nagu stardis. See keskkond peaks küll sobima kõigile, kes soovivad oma toitumise korda saada ja oma head enesetunnet ka säilitada.
Olge kõik tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 02. February 2014, kl 17.23

olen vahelduva eduga neljandat aastat KA. mis puutub teistest duellidest osavõttu, siis jaani- ja jöuluduell on toredaks traditsiooniks saanud, kust vöiks osavõtta kõik, kes KA liitunud. see on minu arvamus ja osavõtt on rangelt vabatahtlik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 02. February 2014, kl 19.35

Mind ka Memme tabelisolek ei häiri - las ta olla seal edasi. Ehk leiab varsti tee meie juurde tagasi.
Tabelis on ka kõik väga paigas ja justnimelt, nagu Koovikegi ütles, olen siin luusinud ja leidnud, et see tabel ja selle grupi rahumeelne stiil sobib mulle kõikse paremini. Nii et laseme aga samas vaimus edasismiling smiley. Ja olen oma loomult vist ülemäära truu - ma ei tunne vajadust kõrvaltabelihüpeteks tongue sticking out smiley. Aga kunagi ära ütle iialgi, eks. Praegu on seis igatahes selline.

Kena algavat nädalat, häid elamusi ja ohjeldamatut rõõmu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. February 2014, kl 14.46

Suur-suur aitäh kõigile, kellele meie tabel meeldib winking smiley ja meie ühine otsus- memmeke jääb tabelisse, aga viimasesse ritta. Kui Hanka otsustab taas meiega ühineda, on mul tema näidud koopias olemas.
Kodukoht, siirad vabandused- nädalavahetus oli tegevuste rohke. Soovid ikka toidutabelit täita ja kas avalikult või privaatselt?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 03. February 2014, kl 15.10

Meie tüdrukute hulgast ei ole vist rohkem huvilisi?
Mõtlesin,et privaatselt teen KA-s nagunii ja üksinda avalikult on igavsmiling smiley
Meie suhtlus ei ole ka väga aktiivne, eeldaks siis ka üksteisega rohkemat kirjavahetust siin keskkonnasdrinking smiley Mida arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 04. February 2014, kl 09.23

Teil on väga äge ja informatiivne tabel! smiling smiley Aga kurvaks teeb, et osadel on jäänud tulemused olemata. Ärge jätke jonni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 04. February 2014, kl 13.10

Kuidagi vaikseks on jäänud... Millega tegelete? Kas olete kõik ikka ilusti kaalulangetuslainel?

Tunnistan, et mul on praegu kuidagi keeruline end sundida toitu üles märkima. Kui hommikused söögid veel saan KA tabelisse kirja, siis õhtused jäävad juba aimamisi asjaks sad smiley. Eks mingi kogemus on ka juba tekkinud, et teada, kui palju üks või teine söök rammus või mitterammus on, aga niiviisi kipub ülevaade küll käest kaduma. Ses mõttes oleks võib-olla see toidutabel, kus kõik kõigile näha siin meie grupis muidugi inspireeriv - vbl ei jätaks nii lihtsalt asju üles märkimata...

Või kuidas ja millisena te, pirle ja kodukoht seda plaanisitegi? Mul on juhtmed vist vähe pikad - ei saanud täpselt aruwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. February 2014, kl 13.33

Jälle üle hulga aja sain just pulsivöö ümber pandud ja trenniriided selga aetud. Näis, kas uksest välja ka astun grinning smiley Loodan, et nii pikka pausi -täpselt aasta- enam ei tule!
Toidutabelist ,aga õhtul winking smiley
Ahjaa, riided on aastaga suureks jäänud grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 04.02.2014 13.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 04. February 2014, kl 14.50

Minul on köögis paber,pliiats,kaal. Alati enne söömist kaalun toidu ja kirjutan paberile. Hiljem sisestan KA-sse. Enam vähem tean juba silmaga vaadates, aga ikkagi kaalun ja vaatan, et kcal üle ei läheks. Ainult ma ei ole nii tubli,et päeva menüüd ette ära planeerin.
Aga, kas me tahame, suudame iga päev siin tabelit täita ja ka mõne kommentaari oma tegevuste kohta kirjutada?eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. February 2014, kl 19.47

Pakun välja samasuguse tabeli nagu on Vinks-Vonks naiste toidutabel, kui nüüd natuke mõtlen ,aega leian, siis lisan ka toiduainete kalkulaatori (et saaks kcal leida kohe meie tabelist winking smiley ) Nojaa võib ju ainult 5 päeva märkida - esmaspäevast reedeni) Minul kaal langeb kui olen 5 päeva tubli olnud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. February 2014, kl 21.05

Veel väike tähelepanek - Keskealiste duell on kestnud pool aastat winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 04. February 2014, kl 21.14

Et siis väike tähtpäev, smileys with beer tänud pirle meenutamast. Küllap jätkame ikka samapalju vähemalt veel. Meil siin vahva seltskond ja sellepärast ma teise duelliga ei sidunud ennast.
pirle,kui sa nii vinge tabeli teed siis peaks ikka ka kasutamathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 04. February 2014, kl 21.21

Lugesin ka välja, et olete augustis alustanud. Usun, et prooviks ka seda uut toitumise tabelit, mõned uued asjad vajavad ikka järeleproovimist smoking smiley, (see muidugi nali, suitsutegemist ei kavatse ma ära õppida).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 04. February 2014, kl 22.27

õnne! osaleksin ikka selles vinks-vonks tabelis. vaikselt loodan, et mõned suupisted jäävad juba selle pärast söömata, et ei tea kaloreid või ei viitsi tabelisse juurde märkida. eks siis proovin kalorid täpsemalt välja arvutada, siiani olen kasutanud nimekirjas olevaid andmeid, mis siis kui koostisained vähe erinevad. pliiats-paber on ikka käepärast, köögikaal kogu aeg kasutuses, silmamõõt ikka veel petab, reeglina ikka tundub ports kergem kui tegelikult. leiva söömist olen küll vähendanud aga päris ilma ka ei saa, saia olen vältinud. peaaegu kuu aega ei ole me kodus koogi ega piruka küpsetamise lõhna olnud sad smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. February 2014, kl 11.35

Oi kui tore smiling smiley Kas toidutabeliga alustame esmaspäeval? Mitu päeva nädalas tabelit täita tahate-viitsite winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 05. February 2014, kl 16.46

Hei! Pirle on meil mõnusalt innustav the finger smiley Ma siis ikka üritaks alates esmaspäevast ka end rohkem kokku võtta ja tabelisse toite märkima hakata smiling smiley.
Sobiks nii, nagu pirle esialgu välja pakkus, et märgime ainult tööpäeviti..., Vastasel korral mul jääb küll nädalavahetus sageli märkimata. Kui oled päevad läbi ainult arvuti taga tööl, siis nädalavahetusel lihtsalt hoiaks pisut arvutist eemale.
Või ega sest midagi juhtu ka ju, kui mul mõnikord laupäev-pühapäev märkimata jääb ja teised kogu aeg märgivad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 05. February 2014, kl 21.54

Võib küll teha ainult tööpäevadel, muidu võib selle toidu ja kaalu peale mõtlemisega lausa hulluks minna, paar päeva saaks nats lõdvemalt võtta winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 06. February 2014, kl 00.15

olen sama meelt, et esmaspäevast reedeni, vähemalt esialgu. muidu olen ühest küljest nagu joone peal: teen lahjasid toite, teisest küljest, siis võin rohkem süüa, st. et koguseid ikka ei vähenda. see ongi minu kõige suurem probleem. kuidagi kavalalt olen ennast ära petnud: kalorid on ju normi piires.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. February 2014, kl 09.32

Tere sõbrakesed!
Ma olen paraku laisk tabeli täitja,toidupäevikut pean mitte just 100%,praegu maadlen veel suitsuga,kuid tulemused selles vallas on märgatavad,praegu 1 miinus on et kaal hirmsalt hüpleb,kuid mitte alla poole,pean end rohkem kokku võtma.
Ma imetlen siiralt Pirle tahet ja oskust neid asju must-valgeks tegema,ise olen arvutis põmm peaeye popping smiley
Ka loodan et saan kaalu liikuma õiges suunas,varem ju sain ja suht edukalt,ma poleks üldse tahtnud et ta mul jälle üle 70 läheb aga no läks ja nüüd on aeg ikkagi taas jalule ja muudkui edasi.
KALLID KÕIGILE!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. February 2014, kl 12.01

Toidutabeli teen nähtavaks pühapäeva õhtu. Kallis Karuke, võib olla hakkab meeldima ja ühined toidutabeliga hiljem winking smiley
Minul on trenniriided seljas ja nüüd teisele ringile winking smiley see võib täitsa harjumuseks saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 07. February 2014, kl 00.12

uh, kadedaks teevad need trennitajad, no mitte kuidagi ei viitsi ennast toast välja ajada, kutsusin sõbrantsi kaasaga külla ja jälle on põhjust mitte trenni teha. ei saa kuidagi sellest enesepettuse ringist välja.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.