Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 15.00


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 20.02

Väike küsitlus winking smiley Kui palju panete kohvi sisse koort, piima, mett (paks, vedel), suhkurt- märkida grammides või teelusikas kuhjaga, triip jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 10. February 2014, kl 20.15

Mina kaalun eraldi piima ära, ligikaudu suur tass 36 gr. Jah siin on mõned andmed suuremad just hetkel sisestansmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 20.34

Kas see riia balsam on ikka šoks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 10. February 2014, kl 20.54

Mina olen proovinud kohvi juua erinevat moodi, aga tööl joon tükisuhkruga (7gr) ja Zott kohvikoorega (15gr), kodus joon sama kohvikoorega ja suhkruasendajaga, kõik kogused on KA tabeli järgi mul kokku arvutatud. Kui iga asi eraldi kirja panna, tuleb teinekord üle 10 rea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 21.06

ma mõtlesin ,et paneks nimelise kohvi "koovikese kohvi" winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 10. February 2014, kl 22.46

Siis tuleb koovikese kohv I ja koovikese kohv II, haa-haaa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 23.22

Sobib ka nii winking smiley Kui palju on 100g Zott kohvikoore kcal?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 11. February 2014, kl 01.08

on ikka äge tabelimeister meil! ainult kiidusõnad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 11. February 2014, kl 11.02

Zott kohvikoor on 10%-line, 100gr = 125cal, väikeste topside peal kirjas ei ole, loodan, et nägin ilma prillideta suure karbi pealt õigesti, saan nüüd täpsustada alles reedel, siis olen tööl. Võib jätta praegu lisamata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 11. February 2014, kl 11.21

Lisasin oma hommikusöögi praegu ära, lisasin ühe lahtri juurde, kuid see ei liida nüüd kaloreid kokku. Mul kipub ikka 1 rida alati puudu jääma ja pikemad tekstid teevad rea laiaks, kuid need sa oled vist tublilt ära parandanud winking smiley, pirle

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. February 2014, kl 13.22

Koovike,ka järgnevatel päevadel on 1 rida juures winking smiley. Kes veel tahab lisarida, andke teada winking smiley Kui märkate viga- teavitage probleemist winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 11. February 2014, kl 13.28

Nii tore, et meie tabel on hoo sisse saanud.Pirlele au ja kiitus.
Nagu eile hommikul arvasin, läkski õhtul šampuseks kätte ära. Kaalu mõttes oli hea seegi, et šampusele ainult 3 pisikest ananassitükikest vahele sõin. Täna asja tabelisse lüües selgus, et ei juhtunudki eile nn ülejoomist tongue sticking out smiley Ja kaalunumber oli täna hommikul -1,3 reedesega võrreldes.

Mulle jäi veidi selgusetuks, kas peaks iga hommikul kaaluma ka ja selle numbri tabelisse märkima?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. February 2014, kl 13.36

Ei pea iga hommik kaaluma winking smiley Suurem töö tehtud (toidunimetusi lisan juurde,kui märkan et see puudub meie nimekirjast winking smiley Võin lisada ka näiteks Teie nimelise salati! ) Nüüd lähen pead tuulutama- 6,5 km ringile



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 11.02.2014 13.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 11. February 2014, kl 23.34

Restoranis käidud, head paremat söödud, oli tore pidupäevdrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. February 2014, kl 00.43

kodukoht, Sinu õhtusöök oli "paras pähkel" grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 12.02.2014 00.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 12. February 2014, kl 09.46

Jah, kcal poolest kamoody smiley,aga portsjonid olid väiksed, panin kindluse mõttes sada ära.
Sellest suurest söömisest ja liikumatusest pidin hommikul krampe jalgades kannatama,
võtsin 2 Magne tbl. huvitav kas tabletid ka kcal juurde annavad?

Pirle, Palun tekita mulle ka lisa ridasid, olen mõned korrad pannud toidud vahepalade lahtrisse. Liitsin ise päeva kcal kokku, või kust ma näen päeva jooksul kokku söödud kcal summat?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 12. February 2014, kl 12.06

Kodukoht, vaatasin su eilset õhtumenüüd ja suu hakkas vett jooksma winking smiley - nii palju häid asju. Pidupäeva puhul ju natuke ikka võib. Sellest ei tohi ainult heituda, vaid järgmistel päevadel uuesti reale saada. Mind see toidupäevik distsiplineerib küll hästismiling smiley Sülitan nüüd mõttes 3X üle vasaku õla.

Pirle, olen hädas toitude märkimisega sinna paremale toidunimistusse sad smiley Tõeline tabelikäpard, mis parata tongue sticking out smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. February 2014, kl 12.22

apostroof, tabel ju täitsa omal kohal grinning smiley Mis toitu tahad lisada? Uus toit tuleb lisada nimekirja lõppu. Tabel arvestab uut toitu siis, kui lasen tabelil ära sortida.
Sellise avaliku menüü pärast jääb ka minul näiteks jäätis söömata ja õlu joomata winking smiley
kodukoht, Sinu soov on täidetud winking smiley Päeva kcal kokku on veerus "Tegevus/ Kokku kcal"



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 12.02.2014 12.26.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. February 2014, kl 12.29

Minul aitab krampide vastu banaani söömine winking smiley kui ühest jääb väheks, söön 2 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 12. February 2014, kl 20.02

Jah, toit oli maitsev, erilti krevetid tsillises õli- sidruni kastmessmiling smiley Kuna seda kastet jäi järgi siis pigistasin sidrunist veel mahla juurde ja juustu valikust kitsejuust sobis väga hästi sinna sisse, superthumbs up seda soovitaks ka teistele. Tallekarree oli selle kõrval kahvatu.
Nüüd peaks paastuma,aga kussasellega. Laupäevaks Sebrast sushi tellitud - pidustused jätkuvadsmiling smiley Millal tagasi rajale?? ehk uuest nädalasteye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 13. February 2014, kl 13.59

Ahoi, sõbrakesed!

Mmmm,kodukoht, krevetid ja igasugu mereannid, ma jumaldan neid. Ja sushi ei tohiks ju ka olla väga rammus toit? Igatahes vahvaid pidustusi sulle ja küll sa jälle rajale saad. Aitame!

Mul oli tänane hommikupoolik üksjagu närveldamist, ei tahtnud süüa ega midagi seetõttu. Nüüd on närvesööv päevaosa möödas ja seda tekitav vestlus ka ning võib rahulikult söömise jälle päevakavva lülitada winking smiley. Hoidke mulle pöialt, et vestlus ka tulemusi kannaks.

Ja veel üks suuremast suurepärane uudis, mida ei saa teiega jagamata jätta: seelik, mis umbes kuu aega tagasi oli trimmis ja ebamugav seljas, liigub nüüd nagu vurr ümber keha. Jee, pingutused kannavad vilja. Ja eriti vahva, et ma ei tajugi kõike seda pingutusena, vaid vahva eneseületusena. Homme hommikul saabub numbriline tõehetk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 13. February 2014, kl 14.38

Pirle, ma olen hädas Nizza salati märkimisega tabelisse. Seda ei ole ka KA toidunimistus. Täpseid koostisosi ka ei tea, kuna ostsin poest sad smiley Mida teha?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. February 2014, kl 15.53

apostroof, hoian pöidlaid ja varbaid winking smiley Millal tulemus teatavaks tehakse? thumbs up
Kas salat on Selveri toode? Kui jah, siis nüüd on see olemas winking smiley
Toidutabeli lõpus (alla kerida) on kalkulaatorid, neile kes tahavad näiteks salatit kokku arvutada jne. Mina arvutasin sellega eile salati kcal ja täna omleti kcal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. February 2014, kl 16.03

toitude nimekiri on pikaks läinud, soovitan kasutada selliseid sõnu (piisab esimesed 2-3 tähte):
sai
leib
hakkliha
filee
moos
kompvek
mahl
konserv
kala
apostroof, Sina leiad kohvi meega, kui sisestad "me"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. February 2014, kl 16.11

koovike, tegin paranduse Näkileib Wasa Fiber numbrites. Kui viitsid aidata, näita "näpuga" winking smiley milline toit oleks vaja üle vaadata?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 13. February 2014, kl 16.18

Tänan, pirle, pöidlaid ja varbaid hoidmast winking smiley Loodetavasti kuskil järgmise nädala keskpaiku saab teada. Ja aitäh tabeliga mässamise eest smiling smiley

Isver, aga see minu loodetud "lahja ja kaalusõbralik" salat on tõeline kaloripomm smiling smiley. Kuigi ma ei ostnud seda Selverist, vaid Stockmannist. Ma ei tea, kui Selveri salatile käib peale ka mingi kooreline või majoneesiline, siis Stocki omal polnud, õige veidi õlikastet ainult. Aga ega täna ka miskit hullu sellest pole - ma ju hommikul olin nagunii näljadieedil st ühe võileva peal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. February 2014, kl 16.29

Sisestasin kommentaari, klikka "Nizza salati" lahtril ja klikka kommentaarile, siis näed retsepti winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 13. February 2014, kl 17.11

Jah, just see ta oli smiling smiley Väga maitsev ja kaloririkas tongue sticking out smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. February 2014, kl 19.09

grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 13.02.2014 19.10.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.