Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. February 2014, kl 19.11


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. February 2014, kl 09.12


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 14. February 2014, kl 10.54

Hei, sõbrad!

Rõõmsat sõbrapäeva kõigile teilethumbs up. Aitäh, et te olete olemas mu elus juba mitu nädalat ja aidanud mindki kergemaks ja õnnelikumaks saada.

Sel nädalal siis -1,2, ehk 66 kg. Aplaushot smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 14. February 2014, kl 12.12

Heija,heija Sõbrad toredat päevathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. February 2014, kl 17.22

Täna ma midagi toidutabelisse ei lisa, nooremal tütrel palavik üle 39°C

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. February 2014, kl 17.57

Tere sõbrakesed!
Kaunist sõbrapäeva!
Ma ikka 72sad smiley
Tahaks loota et järgmine nädal hakkab nihkuma alla poole,usun et keha on omaks võtnud suitsu vaba olemise ja hakkab ise õiges suunas toimetama!
Palju õnne edukatele ja veel rohkem edu minusugusle luuserile!
Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 14. February 2014, kl 22.30

Kõigile soojad tervitused ja pirle tütrekesele head paranemist!
Ise saan endaga ikka jätkuvalt rahul olla, avatud sõpruskond aitab motivatsiooni hoida, see on tõesti niiiithumbs up. Selle nädala kaalulangus 1.7 kg, on veel pekki, mida maha raputada ja varsti hakkan ka iga 100 mahaläinud gr üle rõõmustama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 15. February 2014, kl 09.20

aitäh Teile, et olemas olete! tänu Teile olen saanud oma suurima vea, toidu kogused, kontrolli alla. see nädal toitusin vääääga üksluiselt, ennast ajas ka naerma, aga mis teha, kui söödavad kogused olid vähemalt poole väiksemad kui tavaliselt. isegi kaks pidulikumat söögikorda ei mõjunud laastavalt. kui ma oma toidusedeli normaalseks muudan ja koguseid ei suurenda, siis on kõik võimalik. eilse seisuga oli selle nädala kaal 80,1 seega -0,7 kg, aga täna hommikul EI OLNUD enam kaheksat ees, kaal näitas minu suureks rõõmuks 79,9. muide, kõige suuremad püksid, mis kolm nädalat tagasi hakkasid kitsaks jääma, hakkavad nüüd juba lotendama jalas.
head paranemist pirle tütrele!
kindlat meelt kõigile, kevad ei ole enam kaugel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. February 2014, kl 18.43

koovike ja eskata, aitäh Teile, tütreke saigi juba terveks - täna pole palaviku olnud winking smiley uskumatult ruttu. Koovike, mina ja eskata oleme tublid ja täidame toidutabelit ka laupäeval thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 15. February 2014, kl 19.24

No mis teha, kui pirle on nii palju vaeva näinud ja lahtrid kõik ette teinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 16. February 2014, kl 12.12

uh-uh-huu, vat kus lops, nüüd keerasin küll endale käki kokku. hommikusöök - 853 kalorit!!! sööki valmistades kaalusin kõik piinliku täpsusega, aga portsu ette ei kaalunud. teleri ees unustasin ennast sööma nagu vanasti. kui allesjäänud toitu kaalusin, selgus tõde. olgu see mulle õpetuseks, et hetkekski ei tohi ennast unustada ja minu puhul: ports tuleb kaaluda alati ENNE sööki valmis. pole hullu, päev annab veel ära päästa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. February 2014, kl 12.46

eskata, minu arvutuste järgi pole midagi hullu winking smiley Toiduabeli alla märkisin meie olulised numbrid. Keda huvitab veel lisaks minu arvamus - uurige winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 16. February 2014, kl 12.56

Ai, ai, ai, eskata, toit tuleb ikka enne sööma hakkamist taldrikule valmis panna ilusti kaalutult ja siis vitsuta palju tahad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 16. February 2014, kl 19.25

Hei-hei!
Nii tore siia pärast kiiret tormilist nädalavahetust tagasi tulles märgata, et kõik ilusti olemas ja toimetavad omasoodu kindlal teel.
Koovike, eskata ja pirle, te olete ütlemata tublid. Mina nädalavahetuse võtsin toidu kaalumise ja ülesmärkimisega vähe lõdvemalt jah, kuigi siiski püüdsin mõttes mõelda ja kaaluda iga ampsu, mis suhu läks. Eks homme hommikul jälle siis rutiini tagasi. Karuke, edu suitsust loobumise raskel teel. Küll keha harjub ja hakkab Sinuga taas senisest parimaks sõbraks. Hoian pöialt ja kallisatan.
Jätkame ja rõõmustame ühsekoos edasi, eksju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. February 2014, kl 20.55

Homme märgime toidud: Keskealiste TOIDUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. February 2014, kl 11.46

Öö oli suhteliselt unetu, kuna tütrekesel suur kõrvavalu sad smiley Hommikusöök oli alles nüüd.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. February 2014, kl 12.43

1. Koovikese kohv olemas winking smiley Lihtsam viis üles leidmiseks on- sisetad lahtrisse nr.1 (nr.-i ei kirjuta)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 17.02.2014 12.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 17. February 2014, kl 13.01

Kiitused tublidelethumbs up
Minul oli väga toimeks nädalavahetus,isegi KA-sse ei märkinud toite. Loodan rajale saadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. February 2014, kl 14.11

Tere kullapaid!Nii lahe on teada et teil nii hästi läheb,ma ka ikka püüan.
Mul nii kurb teatada et mu kaal oli tegelikult 73,3,vahetasin patarei ärasad smiley oli nüüd seda tõde vaja?,ju ikka oli,sest kohe hakkasin asja väga tõsiselt võtma.Küll see kaal on ikka kerge tulema aga kurivaim kui raskelt läheb.Lähen nüüd tagasi 1400 kcl peale tagasi.
Suitsust kõnnin suht külmalt mööda,lugesin jah et aine vahetus aeglustub päris kõvasti,kuid tean et teen kõik õigesti ja küll see ainevahetus ka paika saab.Edu mu armsad ja Pirle sa oled tegija,suured kummardused,nii palju vaeva!hot smiley
No nii mu kallid palju kallistusi ja ootame ka päikese ära,küll ta tuleb!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. February 2014, kl 21.48

Karuke, tubli ja meeldiv teada, et suits jätab Sind täiesti külmaks. Jätka sama sihikindlalt winking smiley küll kaovad ka kilod. Kas oled jälle Paleo toidul?
Enne kui kaloreid vähendad, saa teada, kui suure kaloraaži juures kaal tõuseb winking smiley ei pea minu arvamusega nõustuma winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. February 2014, kl 07.32

Pirle!Praegu olen tava toidul,kuid süsivesikuid siiski piiran.Katsetasin nii ja naa ja praegu hakkas tõusu märke näitama 1600-ga,proovisin ka 1500-ikka sama,nii et proovin siis 1300-1400,kõht pole tühi kuna teadmised on kogunenud ja tean mis hoiab kõhtu täis.Kaaluabi näitab et langetada vaja 1475.Eks näis,proovin ja vaatlen.Aitäh kullake et märkad sest hea nõu on alati vajalik!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 18. February 2014, kl 11.42

pirle, lisasin toidutabelisse ühe šokolaadi. Ja minu tänase kohvi võid lisada Koovikese kohv 2, ma kohe kõike ise ei oska, aga paistab, et sina oled tabelites nagu kodus. Ma olen ka tabelarvutust eraldi õppinud, kuid praktiseerinud pole, nii et tühi koht confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 18. February 2014, kl 11.46

pirle, tundub, et su tütreke on mingi viiruse üles korjanud, praegu jälle sellised totrad ilmad, ei talv, ei kevad confused smiley Tütrekesele ikka head paranemist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. February 2014, kl 12.46

Tütrel on kõrvapõletik, eile käisime arstil ja määrati antibiootikumiravi. Täna öösel saime juba magada smiling smiley
Koovike, aitäh winking smiley lisasin selle šokolaadi toitude nimistusse. Mina ei leidnud Pergale šokolaadi kodulehelt toodete energeetilist väärtust ja ei leia ka Gutta viinamarjamahla winking smiley
Mitu Huxoli tabletti lisad kohvile ? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 18. February 2014, kl 12.58

Huxolit lisan 3 tabletti, kuigi see polegi oluline, ta ei anna kaloreid ikka. Gutta viinamarjamahla ja konkreetse Pergale šokolaadi lisasin ise KA toidunimistusse, kahjuks omalisatute toitaineväärtusi ei näe. Peabki uurima, miks, tegelen sellega kohe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. February 2014, kl 13.14

Kallis Karuke, KA määras Sinu kalorinormiks 1475 kcal eesmärgiga 60 kg kaaluda 15 nädala pärast (nädala kaalulangus oleks pea 900g). Aga Sinu eesmärk on ju 62kg ja "kuhu Sul kiiret?" winking smiley Mida aeglasem on kaalulangetamise tempo, seda püsivamad on tulemused winking smiley
Kallid vastu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. February 2014, kl 13.22

Pirleke mu armas!Sul tuline õigus,ega kiiret polegi,tahaks lihtsalt kaotatud tagasi teha,lasin end käest ja mis kõige hullem,ei täitnud tabelit.Olen aeg-ajalt paras lohe.
Tänud et mu tagasi võtsite,ilma teieta suur 0.
PAID TÜTREKESELE!Paranege ilusti ja kiiresti!
Kallid,issand kui hea et te mul olemas olete!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. February 2014, kl 13.46

3 tabletti Huxolit on 0,04 kcal grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 19. February 2014, kl 10.37

Palju tõesti grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. February 2014, kl 11.01

grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.