Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. February 2014, kl 11.01


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 19. February 2014, kl 12.30

Sel nädalal nii kiire, et vaevu jõuan oma toidud tabelisse märkida sad smiley

Pirle, loodan, et tütreke saab kiiresti terveks. Mäletan neid kõrvapõletikuõudusi oma lastega. Kahe nooremaga muidu ei saanudki, kui miskid torud pandi kõrva mingiks ajaks ja siis alles hakkasid põletikud harvemaks jääma ning lõpuks kadusid õnneks. Aga see oli juba ammu - nüüd ilmselt rohud sellised, mis toimivad kiiresti ja tõhusalt. Igatahes ravige korralikult välja - see kipub eriti korduma.

Kuna kiire on olnud, siis läheb ilmselt selliseid ampse ka suhu, mis nii väga läbi mõeldud pole. Püüan end taltsutada. Aga õhtuti olen märganud, et kui muu söögiga veel saab piiri pidada, siis üle mõistuse magusaisu tuleb peale. Olen võtnud siis lusikaga pisut mett või söönud ühe õuna.
Kas teil ka vahel magusaisu peale käib? Ja mida siis ette olete võtnud? Üldse, andke häid ideid kalorivaeste magustoitude/küpsetiste kohta. Pidud tulemas ja teeks midagi huvitavat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 19. February 2014, kl 16.16

Haigetele tervist ja ravijatele kannatlikkustsmiling smiley

Mul tööl väga kiire, kodus vana arvuti ja tabelisse toitude märkimine võtab tunnikesesad smiley

Mina olen viimased päevad kuidagi õhtuse õgimisega. Päeva esimene pool on nagu kontrolli all, aga õhtul pähklid, pomelo jm. järgi on isu. Ja motivatsioon on ka kuhugi kadunud...sad smiley
Täna lähen trenni ja saunasmiling smiley Ootan päikest,kevadetwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. February 2014, kl 16.20

Apostroof, aiäh! Mina ei saa sellele küsimusele vastata winking smiley no nagu näha tabelis olen suur maiasmokk. Minu kõige kasulikum ja parim magustoit winking smiley tume šokolaad rosinatega.
Olen lugenud ,et magusaisu tekib, kui igapäevasest toidust ei saa kõiki vajalike toitaineid kätte. See võib olla tingitud valgupuudusest organismis või siis on seotud hoopis meeleoluga jne winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. February 2014, kl 17.40

Kodukoht, aitäh! Kadunud motivatsiooni leiad üles trennis winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 19. February 2014, kl 21.02

ei hakka petma, panen kõik kirja: kolm suistukana koivakest + kolm suitsukana tiiba, kokku 500 g, lisaks 300 g rosinakohupiima, pluss muud söögikorrad, kokku 2239 kalorit. teie magusa isud on selle kõrval köki-möki. palun ärge kommenteerige, mul niigi paha olla. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 19. February 2014, kl 21.20

Ma ei tea, ma olen praegu vist nii üle motiveeritud, et mul ei teki mingeid isusid, pean ainult jälgima, et söögivahed ei läheks üle 2 tunni pikaks, siis annab kõht märku. Minu hädad võivad hakata maikuus pihta, kui pean hakkama jälle turistidele hommikusööke valmistama. Seega oleme kõik ühes paadis grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 19. February 2014, kl 21.46

no nii, trennist-saunast tagasi, tunne on megathumbs up
Peale sauna lubasin ühe mustika-banaani smuuti,et kõht väga tühjaks ei läheks ennekui koju jõuan. Kahju ainult ,et õhtusöök nii hilja peale jääb,aga söömata ka ei jäta.

koovike siis peaks sulle külla sättimagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. February 2014, kl 22.17

koovike, ma tuleks siis suvel winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. February 2014, kl 10.03

Õues on -9,4°C ja tegin tule kaminaahju. Mina sain ka nohu ja nüüd siis menüüs väga küüslaugused söögid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 20. February 2014, kl 10.28

Ohooeye popping smiley Võimaluse korral kindlasti tuline vann või jalavannid ja t'silli toidu sissesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 20. February 2014, kl 11.24

Tulge aga tulge külla, rõõmuga võtame kõik vastu drinking smiley
Meie peres ka siis tänasest tatitõbi, ilmad laveerivad 0-i ümber, TALV JUUU!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 20. February 2014, kl 11.46

Tervitus kõigile tõbistele ja tervetelesmiling smiley

Tõbised ingveri ja meega teed jooma. Mõni külmutatud astelpajumari sinna kõrvale ei tee ka paha.

Mulle keegi toredat koogi- või magustoiduideed siis ei taha pakkuda winking smiley Samas on muidugi rõõm tõdeda, et ei taheta magusast mõeldagi. Eks siis vaatan, aks unustan ka mõtte või hakkan guugeldama.

Koovike, mul oli eelmine nädal selline ülemotiveerituse tunne. Sel nädalal ei taha nii hästi minna. Aga vbl on nii magusaisus kui kaaluseisus süüdi ka see, et lähenema hakkavad need päevad, mis kord kuus "käivad". Aga Sinu pärast on hea meel - ole tubli edasi. Maikuu on nii kaugel veel, ära seda ette karda.

Eskata, juhtub vahel ikka. peaasi, et nüüd käega ei löö ja eneseusku ei kaota. Sa oled ju muidu tubli olnud ja see üks libastumine on võimalik üle elada, onju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 20. February 2014, kl 14.41

pirle, kas sa saad mind aidata ja uurida, miks mu teisipäevane vahepala toidutabelis ei arvuta ennast kokku? Vaatasin, et päeva kaloreid kokku kahtlaselt vähe...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. February 2014, kl 15.07

Nüüd siis arvutab- lisasin valemi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. February 2014, kl 16.13

Väike abi toidu nimistusest otsides, näiteks "või"; otsi rasva % järgi- sisesta: r 82 (r(tühimik)82). Sama moodi otsi ka liha- või piimatooteid rasva % järgi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 20.02.2014 16.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. February 2014, kl 18.25

Kui ma nüüd ei eksi, siis suvel toimub kokkutulek Kipi külas winking smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 20. February 2014, kl 20.27

no nii nuhk Albert pirle,the finger smiley kust sa tead, et Kipil- ma küll oletasin koovist nimespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 20. February 2014, kl 20.45

Meie asume Kuivastu-Kuressaare mnt ääres, mõni km Kuressaarest, ikka päälinna lähedal smiling smiley, Suure Töllu puhkeküla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. February 2014, kl 21.19

Koovike eksitab ... grinning smiley otsingusse panin Saaremaa koovi ja näitas Kipi-Koovi Matkakeskus Saaremaal, aga nüüd siis õige toimumiskoht on selgunud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. February 2014, kl 06.05

Tere sõbrakesed!
Ei usu ise ka et taas rajal ja tulemus 71,5
Mis viga oleks kui see nii jätkuks,kuid tean ju et esimene taas algus teebki tummaks ja muidugi edaspidi kõik nagu peab,seega edasi tasa ja targu,lihtsalt keha on nüüd üles raputatud,kõndimised regulaarseks läinud ja mis kõige tähtsam et kõht pole tühi.Miks ma vahepeal siis lolli mängin ,vot küsimus,ilmselt ei mängi vaid olengi!spinning smiley sticking its tongue out
Edu mu armsad!
Haigetele head paranemist ja soojad paid!
Nüüd koristama,nimelt mul kutsikad 1 kuused ja oi kui palju pahandust ööga tehtudhot smiley
Kaliid ja jõudu,jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 21. February 2014, kl 08.44

Oh, mis tore hommikut alustada lugemisest, kus juba suveplaane tehakse ja kokkusaamiste peale mõeldakse smiling smiley. Ja nunnumeetrit liigutatakse ülespoole ühekuuste kutsikatega.

Karuke, Sinu pärast on eriti hea meel. Ma ikka kannatamatult ootan, millal mulle järele jõuad. Ja et Sul oleks see veidi lihtsam, siis sel nädalal võtsin hoogu veidi vähemaks ja lausa natuke tulin Sulle vastu winking smiley. Kui aga ilma naljata rääkida, siis olen pisut õnnetu, et nädalaga suutsin 0,4 plussi koguda sad smiley Õhtused isud, vähene liikumine ja lähenevad "päevad" on põhjused. Mis ikka, tuleb järeldused teha ja paremini end hallata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.54

Apostroof kullake,mul sinuni veel pikk maa,kuid arvan et sinu 2klaasi jagu kaalu tõus on siiski seotus naisteasjadega,mul vähemalt on see alati ja see on mitte tõus vaid meie keha ise ärasused.Aga muidugi tahan ma su juurde tagasi ja mis seal salata veel edasigi.Sa oled olnud see aeg kui mina tohman juurde korjasin väga vapralt rajal olnud.Müts maha!Ja veel kui sul ikka väga kiiret pole,ehk ootad ära!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 21. February 2014, kl 10.05

Tere,

Olen siin vahepeal jälle lõdvalt lasknud, lihtsalt tekkis selline kaalujälgimse vastumeelsus.
Aga teie, kallikesed, olete siin väga tublid olnud. Olete vahva toidutabeli käima pannud. Super! thumbs up

Mina olen ka selline tüüp, kellel peab olema midagi kindlat jälgida, olgu see siis kas kindel menüü
(mis on pikapeale väga väsitav) või tõesti toidutabeli pidamine.

Pirle, kas sa saaksid mind ka tabelisse lisada ja õpetada step by step kuidas seda täita.
Olen selles suhtes igati algaja confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. February 2014, kl 11.06

Roosike, väga tore, et otsustasid meie toidutabeli täitmist proovida. Uest nädalast oled meie ühises toidutabelis olemas, aga niikaua proovi enda isikliku "TOIDUTABEL ROOSIKE "
Täitmine on lihtne: sisesta lahtrisse otsitava sõna 2-4 esimest tähte või nr. ( rasva% ) ja vali nimistusest sobiv toit. Kui ei leia sobivat, siis pead ise need lahtrid täitma. Ise täidetud lahtrite järgi täiendan meie toitude nimekirja. All on 6 kalkulaatorit, mida saab kasutada näiteks salati kcal arvutamiseks. Kui jäi arusaamatuks,küsi julgelt winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 21. February 2014, kl 11.30

Oi,Oi,mis toredad uudiseddrinking smiley

Eks üllatusi tuleb suve poole minu poolt ka,aga nii kaua hoian veel saladustspinning smiley sticking its tongue out

Ma ise olen end ka lõdvaks lasknud (tänu suurenenud KCal), mõtlesin võtan tasapisi. Aga kõhu- ja muud lihased on siiani veel nii valusad...Nädalavahetusel plaanin kepikõndi teha, trenn alles kolmapäeval.

Kirjutamiseni, teiega on torehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. February 2014, kl 12.00

Koovike, palju õnne ümmarguse numbri puhul winking smileydrinking smiley
Kodukoht, niih, paned meid proovile jah winking smiley Millal Sa avaldad saladuse ?- ära lase siis liiga kaua oodata! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 21. February 2014, kl 12.15

Koovike Käepigistus! ...ja, palun välja tehasmileys with beer

Pirle, suve poole,kui kõik ilusad saledad olemecool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 21. February 2014, kl 17.31

Tänan, kaasvõitlejad, teie toetus on mulle preemia, šokolaadi ja kreemikooki pole vajagi smiling smiley Ühe klõmaka paneks küll, aga eks ootame siis suveni smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. February 2014, kl 17.37

Täiustasin ühte kalkulaatorit toidutabeli all- nüüd on võimalik näiteks valmis keedetud supi kaloraaži arvutada (enne keetmist kaalud kõik toorained eraldi ära ja siis kaalud kogu valmis keedetud supi koguse). Ma ei tea, kas see on ainult arusaadav smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 21.02.2014 17.39.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.