Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 01. March 2014, kl 01.05

vabandust, -0,3 oli hoopis. mis siis, ikka on väga hea meel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 01. March 2014, kl 17.42

Eskata, nii hilja veel kribad kirjutada. Miks te noored öösel ilu-ja kaalust alla und ei maga?the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 01. March 2014, kl 20.41

hilja peale jään jah, sellepärast ei jõuagi pikemalt kirjutada, silm vajub kinni. kuna nädala sees pole ennast liigutanud, käisin täna proovijooksu tegemas. hull katsumus, suusatada on palju kergem ja meeldivam. ähkisin ja puhkisin, pistma hakkas ka, aga aitab sellest laiskusest, peab hakkama ennast sundima ka. proovin homme uuesti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 01. March 2014, kl 21.41

pole hullu, ega siis romaani ei peagi kirjutamaspinning smiley sticking its tongue out mõnest reast piisab...
Me siis täna mõlemad tublid, lähme jah homme jälle.
Ma pole ka eriline spordi tegija olnud, väike jooks ajab ähkma-puhkima. Proovime ehk läheb paremakseye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 02. March 2014, kl 12.25

Pirle, ma muutsin oma eesmärke ja lisasin väikese koormuse, nüüd annab kalorinormiks 1600. Kas saan toidutabelis ise äkki ära muuta? Alates homsest siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 02. March 2014, kl 13.37

Pirle kena pühapäevasmiling smiley

soovin,et sisestaksid nimistusse kanep proteiinpulber 100% mahe,toor. Päritolumaa Rumeenia.
100 gr sisaldab energia 447 kcal, proteiin 50%, rasv 12%, Omega3 2.40%, Omega6 6,60%,
Omega9 1,80%.jne. www.planetbio.eu

Hapukapsas on tehtud Kadarbiku talus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 02. March 2014, kl 14.11

Leidsinthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 02. March 2014, kl 20.55

tänased jooksusammud ka tehtud, ise mõtlen, et kui nädalas 2-3-4 korda kulutada selle peale 15-20 min., asi seegi. toitumine on ka enam-vähem kontrolli all olnud, väljaarvatud see, et eesti laulu ajal unustasin ennast popcorni sööma ja endale lubatud 15 grammist sai 100 grammi. järgmiseks nädalaks on juurviljapüreesupp ja vinegrett valmis tehtud. teisipäev ei möödu ilma hernesupi ja vastlakuklita. pikka jooksu (loe liugu) siis!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. March 2014, kl 00.05

TOIDUTABEL

Nimistut täiendan homme.
Minul juba ära söödud hernesupp ja lausa 2 vastlakuklit smiling smiley ning tantsitut Eestist pärit elava muusika saatel thumbs up
Meil siin päris palju jooksusõpru tekkinud thumbs up oleme väga vinged keskealised winking smiley Mina olen sörki/kõndi harjutanud nüüd 6x . Iga korraga jääb kõndi vähemaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 03. March 2014, kl 13.04

Tervitus üle mitme päeva!

Loen, et te olete kõik siin hirmus tublid ja sportlikud olnud nädalvahetusel. Ja täitsa kindel, et minule ka pöialt hoidsite winking smiley Kaasa sünnipäevaga oli nii palju vehklemist, et ma ei jõudnud söögilaua juurdegi kuigi palju, st et söögiga läks väga ok. Laulust-tantsust sai meel rõõmsaks ja kõht täis hot smiley. Mis muidugi ei tähenda, et ma siis söögiülejääkidega eile ei oleks pisut rohkem maiustanud. Aga no täis ei puginud end kordagi. See on juba suur saavutus minu puhul.Kui lisada veel eileõhtune 1,5 tantsutundi, siis ma arvan, et asi liigub positiivses suunas ja eesmärkidele aina lähemale.
Mis minusse ja jooksu puutub, siis see on asi, mis mulle kohe üldse ei sobi.Meeldib kiir-või kepikõnd, aga mitte ükski selline asi, mis hinge paelaga kaela viib winking smiley. Vbl ma ka siis olen kruvinud tempo kohe liiga kõrgeks, aga tunnen juba, et pärast sellist raskemat füüsilist pingutust ma ei tahagi tükk aega midagi teha. Ma pigem teen sellist tasa ja targu trenni edasi ja püüan olla eelkõige regulaarne smiling smiley.

Homme siis hernesupp ja vastlakukkel. Pirlel küll juba söödud (mul tegelikult eelmine nädal ka üks), aga teistele head mõistlikku maiustamist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 03. March 2014, kl 13.05

Mina olin nõrk, sadas lörtsi ja nagu pisike pirtsakas plika ei tõstnud jalgagi toast väljasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. March 2014, kl 00.45

Roosike, vaata toidutabeli kõrval ühte kalkulaatorit - keerasin ühe retsepti järgi SALSA VERDE kokku winking smiley Samamoodi saab ka salati kalorid välja arvutada. Kui miskit puudub/ei sobi- andke teada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 04. March 2014, kl 08.34

Tänanud, Pirle! See kalkulaator on tõesti hea, ma ei pannud algul tähelegi. Minu salsa verde on natuke lihtsamalt tehtud, ma võtsin need ained maha, mida ma ei kasutanud. Aga õhtusöögi nimekirjas kaloraaž ei tule peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. March 2014, kl 09.22



grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 04. March 2014, kl 09.44

Vastlapäev kuulus nn naistepühade hulka – naised läksid kõrtsi, kuid näiteks külas käimine oli sel päeval keelatud. Vastlapäeval võisid vanatüdrukud ise kosja minna - äraütlemine oli sealjuures üsna keelatud. Naistetööd olid keelatud, eriti ketramine ja ringliikumisega seotud tööd, sest muidu tuli lambakahju. Võis aga punuda paelu ja teha nööri. Tule süütamine oli keelatud, sest see kahjustas kariloomi ja hobuseid. Vastlapäeva kasutati ka ennustamiseks - söödud kontidele pandi neidude nimed juurde ja kutsuti siis koer tuppa. Kelle kondi koer välja valis, see sai mehele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 05. March 2014, kl 10.39

Terekest! Minu vastlapäev möödus kõhugripiga ja seetõttu ei ole kirjutanud toidutabelisse ei eilse ega tänase päeva kohta midagi, sest pole lihtsalt midagi kirjutada. Hommikune banaan ja pisike Kreeka jogurt tulid praktiliselt kohe välja ja õhtul kannatas juua vaid mahlateed ja süüa natuke saia. Palavik tõusis ja eriti vastik oli olla sad smiley. Täna on juba pisut parem, aga söögi peale veel eriti mõelda ikka ei taha. Kaalunumbrile mõjub see ilmselt hästi smiling smiley.

Ja kui ma juba kolm aastat olen tänasest ehk siis tuhkapäevast jäänud paasurežiimile, siis sel aastal alustasin päeva võrra varem. Minu paast seisneb selles, et kuni lihavõteteni ei söö ma punast liha, ainult kana ja kala.Lisaks veel mõttepaast ka, kus püüan enda lähedale lasta ainult võimalikult positiivseid mõtteid ja tundeid. Kas teist keegi veel paastulainel on?

Olge mõnusad ja nautige päikselist ilma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 05. March 2014, kl 14.16

Apostoof, ka minu mõtted on juba mõned päevad paastu teemadel. Lugesin lehest üht artiklit ja tundus toitumise paast sel aastal kuidagi õige mõte.

Hea ettepanek sinult:
Lisaks veel mõttepaast ka, kus püüan enda lähedale lasta ainult võimalikult positiivseid mõtteid ja tundeidsmiling bouncing smiley
saa terveks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 05. March 2014, kl 19.33

Kas see ikka nüüd õige paast on ja midagi annab, kui ainult teatud liha söömist vältida, ju neid mittesöödavaid asju on veel. Peaksin minema homme meie nunnade käest uurima, need ka muudkui paastuvad, päris kõhnad teised kõik grinning smiley
Positiivne mõtlemine on hea, kahjuks on mul homme ees üks peiedega lõppev üritus, aga mis teha, elu on selline, kord on ja siis äkki enam ei ole.
apostroof, head paranemist smiling smiley, ilusaim kevadeaeg alles ees!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 05. March 2014, kl 20.49

Lihavõttepaast on ikka vist täiesti lihast loobumine, sest vastasel juhul olen ma kogu aeg paastul, sest punast liha ma pole juba ei tea mis ajast söönud, ainult kala ja kana. Tegelikult on see traditsioon tulnud vanast ajast, kus kevadeks sai liha lihtsalt otsa, aga ma ei tea kust nad siis aprillis jälle liha võtsid, kui paast sai läbi winking smiley...Eks nad mõne kana maha lõid toiduks, näiteks.
Aga see aeg võiks meile tähendada lihtsalt kergema toidu söömist, kui me ei taha täiesti lihast loobuda!

Olen nüüd usinasti toidupäevikut pidanud ja see on õpetanud mind kahes asjas:
1) Tuleb planeerida terve päeva menüü ja kirja panna, siis on kohe näha, mida võiks mitte süüa või mida võiks vähem süüa.

Mina sõin esimesel päeval ikka korralikult üle oma normi ehk nii ma sõin ka kõik need eelnevad päevad ja nüüd ma üldse ei imesta, et kaal ei langenud.

2) Tuleb toidukogused üle kaaluda. Mina olen harjunud silmajärgi mõõtma. Ma kipun kas vähem või rohkem kirja panema.
See toidutabel mulle väga meeldib, keegi ei "pahanda kui ole valku või süsivesikuid liiga palju söönud, jne"spinning smiley sticking its tongue out

Pirle, vaata palun üle minu eilsed ja tänased toidutabeli sisestused, seal on mõned toidud, mis ei ole andnud kaloraaži. Tänud.

Aga jätkame oma teed unistuste poole!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. March 2014, kl 20.56

Paastumine pole minu arust organismile just kuigi hea. Sel teemal on palju kirjutatud kasulikkusest ja ka ohtudest- Argo Ader: paastumine on kahjulik!
Veiselihas on palju rauda, sealihas on kroomi jne. Sageli on magusa isu põhjustatud mineraalaine-kroomi puudusest. Palju toitaineid annab kana-, veise-, sealiha ja kala saab uurida SIIT (tabel on veel poolik)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 05. March 2014, kl 23.13

hei, minu jooksmised on mõneks ajaks joostud, vaevlen seljanärvipõletikuga. vastlakuklid lähevad ka iga aastaga paremaks nii, et plaanitud ühe asemel sõin kaks. toidupäevikut täites selgus kurb tõsiasi- olen kapitaalselt üle söönud, võibolla unustasin veel midagi ära ka. endale tundus, et sõin poole vähem kui varem oleks söönud. oi-oi-oi, nii minust küll kaalujälgijat ei saa. jube lihtne on ikka ennast ära unustada. mis paastumisse puutub, siis arvan, et selle määrab sisetunne. minul ei ole seda tunnet, tähendab ma ei ole selleks valmis. paastujatele kindlat meelt, positiivseid mõtteid oleks kõigile vaja, ega polegi nii lihtne negatiivsetest mõtetest lahti saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 06. March 2014, kl 10.29

Pirle, see millest Argo Ader räägib, on pisut teine paast ehk et teatud ajast söögist üldse loobumine. Olen ka palju sellelaadset kirjandust uurinud ja jõudnud juba ammu järeldusele, et igasugu äärmuslikud dieedid ja kaalulangetamised ei tee kellelegi head. Ja ausalt öeldes, ma ei ole ka mitte kunagi ühtki nn dieeti pidanud smiling smiley ega kavatse seda ka teha.

Unustasin muidugi ka ütlemata, et mõneks ajaks punasest lihast loobumisele annab minu puhul veel mõtte see, et mul on kõrgenenud halva kolesterooli tase ja seepärast püüan üldse liha- ja vorstitoodete tarbimisel silma peal hoida (tean, et ma lihtsalt ülemäära kipun armastama sedasorti toitu).Ma pigem siiski püüan tervislikuma toiduga reguleerida oma hädasid kui hakkan peoga tablette sööma.
Roosike, kuna ma olen ka kirkikuskäija inimene, siis tean, et lihavõttepaastu peavad kristlased tänapäeval igaüks vastavalt oma sisetundele, st ei ole kohustust loobuda üldse liha söömisest, üldse ei ole millekski kohustustsmiling smiley Eelkõige iseenda nn puhastumise, nii vaimse kui füüsilise, idee on oluline.

Kuna minu toitumist reguleerib mõnevõrra ikka veel see vastik viirus, siis ma praegu toidutabelisse midagi ei kanna - nagunii ei anna see selget pilti, kuna süüa eriti ei kannata.
Aitäh kõigile heade soovide eest!Püsige ise terved ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. March 2014, kl 11.51

Kõigile haigetele kiiret kiiret paranemist!
Mul oli ka mure kõrge kolesterooliga enne Paleo toitumist. Nüüd aga on kõik OK, kuigi söön rohkem liha kui ennem. Söön ka rohkem salatit, pähkleid ja ostan võimalikult vähe valmistoitu winking smiley 10 lihtsat moodust kolesterooli vähendamiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 06. March 2014, kl 12.58

Aitäh, Pirle[/b, hea, et seda artiklit meelde tuletasidsmiling smiley.Märkan siit rõõmuga, et ma juba mõnda neist punktidest olen alates KAga uuesti tegelema hakkamisest ka ilusti silmas pidanud: erinevalt varasemast söön pähkleid-mandleid, rohkem rasvast kala ja avokaadot ka ja stessitekitavast püüan hoiduda. Taimetoitlast minust ka ei saa, mulle ikka liha väga meeldib ja söön seda edasi ka, ainult, et praegu natuke vähe kergemal kujulwinking smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 06. March 2014, kl 12.59

Oih vabandust, nüüd läks tekst kõik boldis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. March 2014, kl 08.21

Tere mu kallid!
Minul see nädal 0 seis,järgmine katsun olla tublim,tean mida tegin valesti või jätsin tegemata,tuli lihtsalt maiuse isu,aga hullu pole midagi,nüüd vast jälle tükiks ajaks see magusa vajadus rahuldatud,ma ei ole väga piiraja ja ei taha et ainult söön jube vajalikke,luban endale ka vahest mitte vajalikku jah muidugi 0 ei ole nr ja veits kahju,kuid eks näis mis edasi!
Edu mu armsad ja palju päikest hinge,ehk ilmub ka õue juba pikemaks!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 07. March 2014, kl 10.22

Vabandused minu poolt,et toidupäevik on unarusse jäänud. Paastumist ei tee, aga hakkasin päevas 2l vett jooma ja mõnedel päevadel loobusin ka lihast,kalast. Täna ja homme võtan menüüsse tagasi.
Kaal nii drastiliselt langenud ei ole nagu Koovikeselsmiling smiley, aga olen rahul -500.

Ma olen selline rahulik 2a. 20kg.veebr.2012 kuni tänaseni spinning smiley sticking its tongue out Täna õhtul väike trenn spordisaalis ja saun.
Kena naistepäeva tähistamise algust, kes kus ja kuidassmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 07. March 2014, kl 12.28

Nädal möödas ja saab jälle kokkuvõtteid teha. Eks mul ole natuke see trennihullustus peal, viimased nädalad makstud raha eest võtta, mis võtta annab hot smiley. Kuulõpust hakkab rohkem tööd olema ja küll aiatööd ka hakkavad millalgi peale suruma, nii et füüsilist koormust saab olema ilma trennitagi piisavalt. Pean ainult praegu end tõsiselt vaos hoidma, et üle ei pingutaks, muidu võib keha lukku minna ja taastumine on siis pikem protsess confused smiley.
Sel nädalal siis 1.5 kg kaotatud, mis on isegi rohkem kui lootsin.
Paar päeva tagasi olin sunnitud omale uued püksid ostma, sest vanad muutusid jalas nagu kartulikotiks, ikkagi 14 cm vöökohast saledam. On ikka hea tunne küll oma väiksemat peput vaadates, samas tean, et pikk teekond veel käia, kuid kõik toimib ja lasen samas vaimus edasi. Paastu ma ei pea, tegelikult ei viitsi selle kohta isegi uurida mitte, milleks rikkuda olemasolevat rütmi smiling smiley
Soovin Teile kõigile ikka püsivust ja rõõmsat meelt, siis laabub kõik iseenesest smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. March 2014, kl 12.42

Nii, minu keha ja vaim on nüüd sörkimise ja kükkimisega harjunud grinning smiley täna pole üldse tunda, et eile oleksin trenni teinud ja mis kõige tähtsam- ma jälle jaksan joosta smiling smiley kõndisin ainult 1x ringi kõige pikemal tõusul (on u.1km pikk)
Ma olen ka küllaltki staažikas kaalulangetaja winking smiley Mulle meeldib asja rahulikult võtta - vähemalt pole karta kilode tagasitulekut (väikesed tõusud on olnud, kui liiga palju tühje kaloreid olen sisse ajanud).
Kodukoht, palju õnne winking smiley -20 kg thumbs up
Istume homme perega kaetud laua taga winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 07. March 2014, kl 13.11

Tere naistepäevalaupäeva kõigilesmiling smiley

Väga tublid olete kõik olnud sel nädalalsmiling smiley. Olen küll ka miinust kogunud palju, isegi ülemäära. Aga nagu olen siin ka öelnud, siis selle võib julgesti kirjutada selle vastiku viiruse arvele. Püüan, et söögiisu tagasitulekul ei söö seda miinust jälle plussiks.
Homme ju juubelisünnipäevale minek.

Koovike, olen sinuga täitsa nõus. Üks maailma paremaid tundeid on see, kui kitsaks jäänud riided hakkavad seljas jälle ilusti istuma. Ja eriline rõõm, kui ei pea selleks hullupööra vaeva nägema, vaid kõik toimub lihtsalt ja loomulikult.

Vahvat päikselit naistepäevanädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.