Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 10. April 2014, kl 08.26

Hommikustsmiling smiley

Aitäh Pirlele.smiling smiley
Panin oma päeva kirja,tuli täna selline.Lähen lõunast reisule ja juba toidukott pakkitud,et ei tekiks muid ahvatlusi.homset päeva muidugi ei tea kuidas läheb,kuid katsun korralik olla.selline aeg nüüd kestab teisipäevani-siis olen jälle kodus.spinning smiley sticking its tongue out
Kuid tulen teid ikka vaatama,sest mul eesti pulk olemas ,et netti pääsen ja kirja panema mida suhu pistan.eye rolling smiley
ja homme muidugi kaal kirja panna.eye rolling smiley
Olge tublid ja rõõmsadspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. April 2014, kl 12.39


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. April 2014, kl 06.07

Tere sõbrakesed!
Pirleke mul ei salvesta reede menüüd,hüppab üle teiste peale,äkki teen ise midagi valesti,panen praegu kirja Teise toidu tabelisse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. April 2014, kl 07.40

Karuke, proovisin ja salvestab ilusti. Proovi uuesti, kasvõi mõnda teise lahtrisse.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 11.04.2014 07.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. April 2014, kl 09.15

Aitäh,proovin uuesti,sorry,olen ilmselt nii saamatu,oh kui piinlik!eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. April 2014, kl 09.24

Paraku ei lase,lööb minu pandud Eskata peale juba panemise ajal lööb Eskata värvi gamma,minul on roosakas,või siis saab panna ainult alumise reaga ja ainult 1 toidu,kui sisestan teise toidi nihkub esimene ära.või ma siiski teen midagi totaalselt valesti!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. April 2014, kl 09.32

Saan täita ainult memme tabeliga,miski pärast sinna täites kandub minule üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. April 2014, kl 09.36

Vaatasin, et sisestad just toite ja nüüd vist kõik korras.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. April 2014, kl 09.57

Nüüd on nimistuses karukese salat. Kiirem otsing on, kui sisestad "karu"



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 11.04.2014 09.58.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. April 2014, kl 10.08

Karuke ,kas salatisse õli ei pannud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. April 2014, kl 10.11

Jummi Pirleke sa oled geniaalne!Suur kummardus ja müts maha!Kallistaks sind kohe nii,nii kõvasti,tead teisipäeval kui alustasin oli kaal kohe kolmapäevaks +1kg,neljapäeb oli -300 ja täna veel lisaks -200! Kui te lubaks mul kaalu anda teisipäeval siis on kohe näha mis minu kehaga toimub,ja edaspidi jälle reedesed kaalumised.
Pirle kullake kas ma saaks veel oma omletti ta mul koguaeg sama?160g muna+60 paprikat kollane +mugul sibul 60 ja + kalkuni sink 50 keedu + 1sl.rapsiõli.Muidugi kui see võimalik!
Kallid kõigile ja nüüdseks tean et katsetage kui kaal seiskub siis tuleb põhjust otsida,olin ka mina ilmselt pidevas säästukas,kuigi tundus et kõht täis!Praegu on naeratus näol ja katsetan edasi!Aitäh veel kord Pirleke et suutsid mind põmmpead õigele teele suunata!
KALLID!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. April 2014, kl 10.14

Ei pannud õli sest oliivõli praegu otsas ja rapsi oma ei raatsinud,kuid sidruni pipar oli küll ja veits sidruni hapet,jätsin nad kirjutamata sest ega nad suurt ei mõjuta ,muidu kasutan tihti kõiki pipraid ja eriti cayennei pipart. ja ka suhkurt tegelikult on kuskil 1 tl.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. April 2014, kl 10.28

Issand kui loll ei raatsinud rapsiõli pannathumbs downlihtsalt ei maitse,olen ikka lammas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. April 2014, kl 11.51

Karuke, minul on ka hea meel, et asi juba toimib smiling smiley Sa oled väga tubli, et oskad valida ja suudad toituda õigetest toitudest. Minu nõrkus on tordid-koogid. Väga õigesti tegid,et rapsiõli ei pannud. Rapsiõli on tugevalt töödeldud ja oksüdeerub väga kergesti valguse, õhu või kuumuse käes. Oksüdeerunud õlid on alati tervise kahjulikud. Seda saab lugeda SIIT. Kaalu võid edastada endale sobival päeval winking smiley jään põnevusega ootama.
Karukese omleti lisan ka nimekirja tänase päeva jooksul. Kui salatisse lisad õli, anna siis teada teen paranduse winking smiley
KALLID ikka vastu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. April 2014, kl 17.48

Mul nõrkus pitsa ja sefiirikorvikesed,õnneks nad satuvad mu teele haru harva sest sõidan poodi ja tarin end 3 nädalaks,et mitte ei peaks rohkem sattuma,kui mu armas kaasake tuleb siis läheb jamaks,siis pean külastama poodi tihedamini,kuid 1 asi nüüd muutub,kuna mu kallil on veresuhkur kõrgeks läinud siis ei saa ka tema endale seda lubada ja ehk nii on meil koos parem ja kergem,kallid lapsekesed õnneks ei too mulle torte,teavad et väldin,kuid vahest ikka libastun!Ootan ka ise teisipäeva et näha mis saama hakkab!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 11. April 2014, kl 21.55

Karuke, sa alati nii positiivne ja innustav smiling smiley Aitähh sulle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 11. April 2014, kl 22.06

seekord siis + 1,0, nuta või naera, aga ise süüdi. käisin küll kolmel päeval teadlikult ujumas, aga enamat ei päästnud. enam-vähem püüdsin toitumist jälgida, aga kirja ei pannud ja see oli suur viga. siia lisanduvad veel hormonaalsed kõikumised, mis seletavad kontrollimatuid isude puhanguid. tahaks ennast ikkagi kokku võtta.
teile kõike ilusat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. April 2014, kl 04.50

Eskata paikene!See ju ajutine nähtus ,ma mõtlen see +1,tuli kergelt kuid usu ta läheb ka!Sa oled nii tubli!
Koovike aitäh sullegi soojade sõnade eest ja üldse on meil mega tüdrukud koos!smileys with beer
Koos saame jagu neist kilodest kindlasti!
Ilusat nädala vahetust ja pehmed paid!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. April 2014, kl 05.00

Pirle kullapai,kas ma jälle tegin midagi nihu et mul sama mis eile,hästi ei taha tabel toimida,läbi memme,kuid täna ei allu sellele ka?Miks ma küll nii juhm olen!eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 12. April 2014, kl 11.40

Pirle, sisestasin omal tatart, KA annab 100 gr kohta keedetuna 166 cal, aga toidutabelis annab see kõigest 81 cal, kumba nüüd tõena võtta? Esimest korda olen päris nõutu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. April 2014, kl 13.21

Koovike, soovitan tatart kaaluda kuivainena ja peale keetmist uuesti kaaluda, siis oleks õigem. KA on väga vähese veega keedetud tatar st. 100g tatart kuivainena kaalub peale keetmist 195g ja sellest 100g keedetut tatart on siis 166kcal. Meie toidutabel arvutab, et 100g tatart(kuivainet) valmis keedetult kaalub 400g ja sellest 100g putru annab 81kcal (vt. tänase päeva toidutabeli kõrval olevatesse kalkulaatorisse. SIIN käib ka arutelu keedetud tatra üle.

Karuke, ma tõesti ei tea ,miks sul toidutabeli täitmisel jama tekib. Koovike, kas Sinul on tabeli täitmisel probleeme olnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. April 2014, kl 14.20

Ehee, uurisin välja ,kus on tulnud see 166kcal smiling smiley "Rimi poest ostetud keedetud tatra pakil oli kirjas, et 100 g sisaldab 166 kcal"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 12. April 2014, kl 14.40

Pirle, tänan vastamast, küsimast smiling smiley Toidutabeli täitmisega probleeme pole, kõik töötab jätkuvalt. Tatraga jäin jänni seetõttu, et rohkem rahvast ja kuivainet ei kaalunud. Ainult endale keetes kaalun kõik kuivainena üle, sest tõesti, kõik sõltub ju muidu lisatud vedeliku kogusest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. April 2014, kl 14.43

Koovike, palun pane siia kirja, mis on tatra pakile märgitud toiteväärtus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. April 2014, kl 15.33

Pirle pole hullu ka,muidu jah mul kaks viimast rida saan enda heaks kasutada,vahest ei kustuta,kuid probleem samas puudub,saan ju kui mul ei toimi täita KA tabelit,aga muidu jah,ma ei oska isegi selgitada,nüüd jälle toimetabspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 12. April 2014, kl 16.47

Pirle, kui uue paki tatart ostan, siis panen andmed kirja, poolikut enam ei mäleta, saigi umbkaudu arvestatud, aga et need vahed nii suured tundusid, see nagu pani hämmastama. Eks ta ole ilmselt mõne muugi toiduainega nii, lihtsalt nüüd teab rohkem jälgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. April 2014, kl 17.24

SIIN lehel on 319kcal, SIIN aga on tatras energiat 337,8 kcal. Veski Mati toodetes leiab hoopis selliseid nr. 346kcal ja 361kcal. Norras tatart pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. April 2014, kl 07.44

Tere mu armsad!
Jälgin hoolega oma keha,kuidas ta nüüd toimetab,kuidas reageerib teatud toiduainetele.Nüüdseks taas väike miinus,eks näis mis saab teisipäeval,tahan ise loota et vähemalt sinna samma kust eksperimenti alustasin seega saaks 70,2 see tähendaks et algab ikkagi kaalu alandamine,tambin ju jaanuarist ühel kohal ja surmani sellest tüdinenudeye popping smiley nii tahan vähemalt 67-66 tagasi saada juba siis tundsin end suht hästi.Lootus ja ootus on väga suur ja stimuleeriv!Tänud veelkord Pirlele!
Pirle mul veel 1 palve,mul alati nii piinlik et sind tüütan,aga küsin ikka ,kuna mina piima ega muid vedelaid kohvikoori ei osta ,nad lihtsalt läheks hapuks,kasutan nii vähe,seetõttu ostan kohvikoore pulbreid Carmen Classic ja enam kasutan Carmen milky foam for coffe,kas oleks võimalik nad lisada nimistusse?
Kõigile kena nädala vahetuse lõppu ja edukat uut!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 13. April 2014, kl 10.55

Rõõmsat pühapäevahommikut!

Minul andis läpakas reedel otsad ja seepärast olen asvutiasjadest tükk aega eemal olnud. Nüüd siiski sain laste kõrvalt korra koduarvutisse ja teatan reedese kaalutulemuse - +0,9. Endalegi üllatuseks olen valinud graafiliselt siksak-stiili seekord kaalulangetusel.
Ega see nüüd väga üllatus polnud - ei pannud ju kirja ja hilised õhtusöömised leidsid ka tee uuesti minu juurde sad smiley. Homsest saan ehk terve läpaka parandusest ja uuesti ka toidutabelit täitma.

Teie kõigi üle on ütlemata hea meel, eriti Karuke on tubli, et end jälle leidnud. Ja Pirlele, meie heale haldjale ja abilisele kuulub ka minu jäägitu tänu. Küll ma uuel nädalal hakkan ka jälle nõu vajama toitude märkimiselwinking smiley

Pühapäevakallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. April 2014, kl 11.23

Apostroof kallid sullegi!
Tüdrukud vajan nõu,nimelt ei tea ma leibadest midagi,lihtsalt ei tarbi,kuid mu meheke on sõltuvuses,kuid pean tema valikuid hakkama jälgima,kuna suhkru tase mega kõrgel,nii et otsin kas meie kaubandus võrgus leidub selliseid tegijaid kes ei kasuta pärmi ja suhkrut.Juhul kui sellist ei toodeta,nimelt juuretise pealt,siis äkki teie mu armsad olete ise sellega tegelenud ja oskate mullegi õpetada samm sammult seda tegama.
Ootan huviga!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.