Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 17. April 2014, kl 13.48

Tere,sõbrakesed!
Sain viimaks arvuti sedavõrd töökorda, et enam ei pea pool tundi ootama, kui lehekülg avaneb. Rõõm smiling smiley Vaatamata sellele olen siiski ikka üritanud kaalutabelit täita. Ei tea, kas sellest mingit kasu ka kaalunumbrile on, paistab homme.

Kui siin juba läks perejuttudeks, siis minagi olen äraütlemata tänulik, et mees on iga päev minu kõrval, mu parim sõber ja teekaaslane siin ilmas. Me peame sarnaselt Karukese ja tema mehega nii nina- kui külgepidi koos olema smiling smiley. Kõige vanem poeg elab Inglismaal meilgi, teised veel kodus. Üks töötab toitlustusvaldkonnas ja koduski naudib söögitegemist vahel. Kõige noorem on veel teismeline ja koolilaps.
Loen siin, et nii mõnigi teist on juba vanaema või kohe saamas selleks. See on kindlasti vahva kogemus smiling smiley. Meil veel praegu lapselapsi ei paista tulevat ning täiega naudime seda, et lapsed juba suured ja saab kahekesi käia ja olla. Ju need lapselapsed ka tulevad kui õige aeg tulla.

Võtsin mitu päeva hoogu, et hoovinurgast nõgesepojad ära napsata ja sellega päästa aianurk umbrohust, aga olulisem veel, et manustada kogu see vitamiin enda ja pere kasuks. Jõin hommikul tassi nõgeseteed ja lõunaks tegin nõgesesupi. Kõik kiitsid hot smiley ja ehk on nüüd esimene samm kevadväsimuse eemalehoidmiseks ka astutud.

Pirle, mul on üks palve: kas sa saaksid lisada meie toidunimistusse õige kalorihulgaga hummuse ja lavaši. Praegu panin KA näitude järgi. Need toidud satuvad minu toidulauale vahel ja ei oska siis kuidagi toimida. Sul tuleb see nii hästi välja, et ma ei hakanud ise seal sorkima smiling smiley.Kiire ei ole sellega.
Homse kaalumisega on väiksed kõhklused, kuna liikuda ei ole olnud aega sel nädalal eriti.
Toredaid pühi teile kõigile ja püüdke säilitada mõistlik suhtumine kõigisse ja kõigesse (üks nõuandelugu KA lehelt ka siia: [www.kaaluabi.ee] ), eelkõige isendasse smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. April 2014, kl 20.47


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 18. April 2014, kl 04.56

Hommikust,rõõmsaid pühasidsmiling smiley

Miinus 400 ,ikka tuli,eile käisin veel sünnipäeval,eks see on veel sees,
Liigub ja see teeb rõõmu.
olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. April 2014, kl 06.49

Tere mu armsad tüdrukud!
Häid pühi!
Minu kaal 70,3,arvan et teisipäeval näen õiget nr.,loodan tegelikult suts varemsmiling bouncing smiley
Kõigile ootus päraseid nr. ja palju päikest!
Memmeke see väga ilus miinus,edu!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 18. April 2014, kl 08.12

tsau, üle tüki aja. ilusaid pühi!, olete nii aktiivsed kirjutajad, et võttis tükk aega, et kõigega kursis olla. endal oli vaimselt ja psüühiliselt raske nädal. minu 80 aastane ema, kes oli operatsioonijärgselt hooldushaiglas, tahtis nii väga oma koju. kes on sellise asjaga kokku puutunud, see teab millest ma räägin. tänaseks on ta kodus, minust 12 km kaugusel, küll me hakkama saame. mees on ikka veel haiglas, lubatakse u. kuu aja pärast koju, tütar õpib Bulgaarias, teine veel gümnaasiumis. homme tulevad sõbrad külla, kes ka muidu mööda ilma laiali, teeme grilli ja äkki käime mereski ära (see on nali), kuigi oktoobris oleme käinud meres, asi siis aprillis pole käia. kaalust niipalju, et jälgin. aknalaud on toidupäeviku pabereid täis, aga ei jõua toidutabelisse kuidagi. juurdevõetud kilost sain ilusti lahti, kuigi mingit liikumist pole olnud. arvan, et kõik läheb paremuse poole, soovin seda Teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 18. April 2014, kl 08.36

Karukesele - kas cherryst ei taha kookosõli osta? cherry.ee/mahetoodetud-kookosoli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. April 2014, kl 18.14

Aitäh Eskata,panen tallele,praegu lõpuks leidsin,kuid kunagi ei tea kas järgmine kord on!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. April 2014, kl 06.19

Kaunist pühapäeva!
Ilm on meid kuulda võtnud ja nii ilusaks läinud,lust!
Kuidas teil on läinud?Ma sõin veidi jogurti-maasika kooki,tõesti veidi!smiling bouncing smiley
Täna suur puhastus suvemajakeses!Kulub ilmselt hea 3-4 tundi,lõpuks saan oma aia tarvikud kõik kätte ja alustame taas uue hooaja avamisega,olen hilinenud selle korraldamisega,nii tuuline ja suht jahe oli.
Nautige ilusaid ilmu ja palju päikest hinge ja õue!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. April 2014, kl 10.45


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. April 2014, kl 10.46

Toitumise kohapealt ei ole olnud nii tubli, kui karuke winking smiley Mitu päeva olen end korralikult laadinud süsivesikutega - kartulisalatit, ohtralt suhkrut ja jahu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. April 2014, kl 21.51


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 21. April 2014, kl 12.44

Reedel ei saanud kaaluda, kuna suvekodus oli kaalul patarei tühjaks läinud ja ei näitanud ühtegi numbrit.
Täna hommikul oli +300g, paša ja paremad toidud tegid vist oma töö ning toidutabelit ei saanud ka pidada, siis ei teadnudki palju ma tegelikult sõin.
Toidutabeli pidamine on mulle küll üks hea asi!winking smiley Tänud Pirlele, kes meid ikka õigel kursil püüab hoida!smiling smiley
Tore on näha, et kõigil on hästi läinud ja ilusad miinused on ees. Tublid olete!thumbs up
Eks ma püüa ka sellel nädalal parema tulemuse saada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 21. April 2014, kl 14.23

Tsau! Nädalavahetus ja pühad läksid omasoodu - toitu kirja ei pannud ja väga tervislik ka polnud. Paša ja koogitükikesed leidsid kiire tee kõhtu winking smiley. Aga mis seal ikka. Täna olen tagasi tavatoitumise juures, märgin ja pean arvet ning üritan liikuda ka.

Ilm ju ikka veel ilus ja ehk saab täna õhtul tiir rattagagi tehtud. Mees juba küsiski sotsiaalmeedia kaudu, kas võib mind õhtul välja kutsuda rattasõidule grinning smiley. Nii romantiline... ja tervislik. Nüüd ma juba enam ei muretsegi enda kehakaalu pärast väga, vaid püüan välja mõelda nippe, kuidas teda ka tervislikule rajale suunata. Ja näe, mõttejõud on suur: juba suundub isegi tongue sticking out smiley.

Eelmisest nädalast ilusad miinused siin paljudel. lausa lust.

Rõõmu saavutatust ja edu meile kõigile! Kel aega ja tahtmist, andke häid ideid-retsepte tervislikeks õhtusöökideks, mida meespere ka aktsepteeriks. Mind vaevab ideepuudus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 22. April 2014, kl 09.36

Tervitusedsmiling smiley

Maakodust tagasi, tuul oligi minu eest töö ära teinudsmiling smiley Saime terve perega nautida loodust ja üksteise seltsismiling bouncing smiley

..aga kaalu unustasin maha ja sõin umbes-juurde ei olnud tulnud, aga eile muidugi tegin karuteene,konjak ja sokolaad ja täna kaal angry smiley.

Täna siis naate ja võililli kaevama, kavatsen ka midagi tervislikku neist valmistadagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. April 2014, kl 14.11

Eile oli punane püha, seega toitumine oli ka vaba grinning smiley Nendel päevadel olen palju tühje kaloreid sisse ajanud ja need pole mulle üldse hästi mõjunud - kinnine kõht, suurenenud kaalunumber, punniline nägu, väsimus ja sellega kaasnev laiskus jne.
Üritan tänasest jälle korralik olla ja ka toidutabelit täita (paberile on kõik märgitud) winking smiley
Minu mehe üheks lemmik toiduks on lihtne-kiire salat: laod kihiti hakitud hiina kapsas ja grillkana; sinna peale keedetud muna viilud ning kõige peale majonees.
Lillkapsariisist saab teha nii palju erinevaid toite- näiteks Lillkapsast pitsapõhi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. April 2014, kl 16.48

Ahoi mu armsad!
Kaal oli hommikul 1kg juures,ise arvan et sõime liiga hilja,kuna varem polnud mahti,eks homme piilun,mis seis.
Pirleke esiteks tänud kõige eest mida meie kõigi heaks teed!
Siis tahtsin küsida,mul praegu selline tunne et söön nagu säilitaks sest kaal näitab enam vähem üht ja sama +-100g,kas see on õige või pean midagi muutma,olem sinu arvamusest suht sõltuv!smiling smiley
Tahan lähiajal proovida seda lillkapsa asja!
Kallid piiguškad edu meid saatku ja tulemused tulgu!
KALLID!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 22. April 2014, kl 17.57

Tere kullakesedsmiling smiley

Täna siis esimest korda 2 nädala jooksul olen oma söömisega jännis.Ja oma liikumist ei oska kirja panna.
Käisin täna tööl,6 tundi tööd ,oli selline -iga 50 meetri tagant autost välja ,2 märgistusposti ära võtta ja tagasi autosseeye rolling smiley
Oli küll sööki kaasas,kuid lõuna jäi kesiseks ja siis tulin koju ,jõin piima ja sõin mehe vahvleideye rolling smiley
ja õhtu söön nüüd praekartuleid,et enam vähem kcal täis tuleks,smiling smiley
Pirle lillkapsa pitzat õnnestub ,mul nädalavahetusel proovida,kuid Pirleke oled sa välja arvutanud,kui palju kcal tuleb,retsepti järgi.
Karukedrinking smileyn nii hindu täis,et tahaks ise ka olla,kuid millegi pärast vaevab mind väsimussad smiley
Kuid kallis sõbrad olge tublid ja rõõmsad

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 22. April 2014, kl 18.02

Pirle, kui sul aega on, siis vaata minu toidutabel üle. Mul on seal mitu asja, millele ma ei ole saanud kaloreid taha ja siis ei näe ma ka päevas kokku kulutatud kaloreid winking smiley
Tänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. April 2014, kl 18.03

Roosike, kohe otsin ja täiendan nimistut winking smiley
Karuke, Sul on menüüs leib ja piim, kas jääbki? Arvutan veel Sinu süsivesikud kokku- kiirel pilgul tundub vähevõitu ja uurin veel üht-teist, aga hiljemalt homseks tulevad Sulle minu soovitused winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. April 2014, kl 18.09

Memmeke, kui aega saan, arvutan lillkapsast pitsa toiteväärtuse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 22. April 2014, kl 19.01

tänud Pirle meid kõiki innustamasthot smiley

karuke piigu*sad hea ütlemine meie kohtathe finger smiley ,

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. April 2014, kl 20.19

Palju õnne tagantjärele, Koovike!!! Sa saavutasid oma vahe-eesmärgi u. 2 nädalat tagasi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 22. April 2014, kl 21.51

Tänud, Pirle smiling smiley, lõpuks keegi ka märkas spinning smiley sticking its tongue out
Samas näen, et kõik on hoolega endaga ametis, usinad nagu mesilased, et meil ikka indu jätkuks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 22. April 2014, kl 23.18

Tere!
Olen suhteliselt värske kaalualandaja aga hea meelega tahaks kuhugi nö aru anda, et mitte reelt maha kukkuda smiling smiley
Millised on siinse duelli reeglid ja kas ma võiksin teiega liituda?
kaalu on mul peaaegu 90, ehk 25 võiks lahedalt maha kulutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. April 2014, kl 23.37

Meie duellil vist reegleid pole winking smiley kõik on vabatahtlik, soovitus oleks kaalu näit edastada reedest-pühapäevani. Ikka võid liituda, kui oled keskealine ( see siis ainus reegel grinning smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. April 2014, kl 05.17

Pirleke!
Leib mul haruharva ja ainult siis kui kallis kodus,tuli kuskil 1-2 viilu 2 nädala jooksul,piima ei tarbi üldse,nisutooted on hoopis haruldus.Kuid söön enam vähem koguaeg üht ja sama.Kana koibi siutsetame ise ja korraga palju,siis sügav külmast hea lihtne võtta,olen nahad eemaldanud,kala väga ei jaksa osta aga võtan lõhe kapsleid 1 päevas.Liikumisega on probleemsem teema,selg ei lase mitte,nii töllerdan aias päev läbi aga tegevust on siiski miinimum.
Oi Koovike minu lugupidamine ja andestamatu mitte märkamine,pusin siin endaga ja no näed,jäigi märkamata!Palun kergemat karistust!Oled mega tubli!
Suur rõõm ka teiste üle kes me samuti pingutame ja katsetame,tuult meile tiibadesse!
Ikka ja jälle kaunist päeva ja veel kaunemaid hetki sinna hulka!
KALLID!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 23. April 2014, kl 10.32

hot smiley
Koovikesele hip-hip hurraa, super tublismileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 23. April 2014, kl 10.34

Hei-hei, endaga pusimist on tõesti küllaga ja sellepärast kahetsusväärselt jääb teiste edu vahel märkamata eye rolling smiley Koovike, ma seda konkreetse eesmärgi täitumist sinu puhul tõesti ei märganud ( häbi-häbi), aga iga kord kaalutabelit vaadates olen mõttes sind imetlenud ja kiitnud, et oled supertubli olnud.
Pirle, aitäh kõige hea eest, milleta me kuidagi siin hakkama ei saaks smiling smiley Ma üritan ka seda lillkapsaasja kodus järele proovida - ehk läheb peale winking smiley.
Eilne õhtu läks suht käest - olime palutud äkkgrillile tuttava sünnipäeva puhul. Ei suutnud loobuda paarist šampusepokaalist ja üliheast beseekoogist võtsin ka ikka tükikese. Õnneks ainult väike tükk kanašaslõkki värske salatiga oli pearoog. Muid pidustusi õnneks ette näha ei ole ja saab tavapärases rütmis jätkata.
Moosi, tere tulemast meie seltsi.Siin ollakse jah õnneks üsna reeglivabad ja liberaalsed - kõik mis teed, teed ju endale winking smiley. Samas toetatakse ja antakse nõu.
Rõõmu ja päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 23. April 2014, kl 11.30

Heija, motivatsiooni Heidiltwinking smileythe finger smiley

Samal ajal unustan täiesti ära, et olin enne trenni teinud, palju vett joonud, öösel piisavalt maganud ja juba terve nädala korralikult toitunud. Kõik on ju tegelikult hästi! Kui ma vaid keskenduks sellele, mida kõike ma olen "õigesti" teinud, tunneksin ennast hoopis paremini ja hoiaksin ära järgmised ülesöömised.



Nüüd ma soovin, et Sa küsiksid endalt kaks küsimust:



1. Kui kaua oled keskendunud sellele, mida teed kaalu langetades „valesti“?

2. Kuidas on see Sind kaalulangetuse juures aidanud?



Mõtle sügavalt järele, kas saaksid midagi oma suhtumises muuta. Järgmisel korral, kui käsi haarab liiga tihti šokolaadi järele, ära hakka ennast kohe maha tegema! Keskendu AINULT heale. Ole enda vastu sõbralik, siiras, hoolitsev. Mõtle, mida sa oled eelnevalt „hästi“ teinud, mis on aidanud sul soovitud eesmärkide suunas liikuda. Võibolla saad siis aru, et väike kursilt kõrvale kaldumine ei ole veel maailmalõpp. smiling smiley



Heidi kirjutab Kaaluabis tervislikust toitumisest ja sportlikust eluviisist. Kui soovid tema kohta rohkem teada, külasta tema blogi aadressil [heidi.tarkpea.ee].

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 23. April 2014, kl 11.54

Ka minu poolt õnnitlused Koovikesele! smileys with beer Oled tõesti imetlusväärselt tubli olnud!
Olen sind ikka imetlenud, kuidas sul õnnestub igal nädalal üle kilo maha võtta ja juba kokku üle 19 kilo!!! Super-hüper! drinking smiley
Jätkame ikka samas vaimus edasi!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.