Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. April 2014, kl 07.04

Terekest tüdrukud!
Rõõm on lugeda et kõigil langeb ilustithumbs upmina üksi rikun tabelitthumbs down
Ma tõesti ei saa aru miks ja milleks,no ei nihku mitte üksraas,kurvaks teeb,midagi on nagu puudu!
Jeerum jälle halan,no tuleb masekas pealesad smiley
Kaunist päeva ja palju rõõmu,päikest!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 26. April 2014, kl 09.04

Tervist päiksekiiredsmiling smiley


Pirle minul on sinule palve kas sa lisaksid menüüsse TORTILLA-100gr.annab 300kcal.
ainuke mis tekitab peavalu,mis ma iga hommiku sisse panen,ainult vorst ja juust läheb ka üksluiseks.
kui kellegil on mõtteid,oleksin tänulikeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 26. April 2014, kl 16.42

Nüüd siis lõpuks olen mina ka toidutabeli täitmisega hädas. Vajaliku rea salvestab 5 rida kõrgemale. Minu omad tulevad sulle, Pirle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. April 2014, kl 17.47

Koovike ja kõik teised, tabeli lahtril klikates tekib sinine kastike. Kas see kastike on kohakuti selle lahtriga ,millele klikkasite?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. April 2014, kl 17.55

Kas olete proovinud tabelit suuremaks või väiksemaks teha?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 26. April 2014, kl 18.27

Mina proovisin ,suuremaks ja väiksemakssmiling smiley ja siis tõesti õnnestus.
Pirleke aitäh abi ja õpetuse eest,muidu mina oleksin pidevalt jänniseye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. April 2014, kl 18.32

Ma katsetasin, kui tegin tabeli väiksemaks, siis ei saanud õigele lahtrile pihta. Suuremaks tagasi tehes on kõik ok.
Kas Te teate ,et ka tabelis on võimalik jutustada winking smiley kui üleval paremas nurgas värviline kastike vilgub, siis keegi tahab Teiega rääkida winking smiley siis klikake selle kasti peale winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 26.04.2014 18.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. April 2014, kl 18.40

Memmeke, tore teada,et see aitas. Täna ma nimistut ei täienda, teen seda homme winking smiley
Tööpäevadel uurin ja vastan TEIE soovidele-muredele winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 26. April 2014, kl 19.07

Tänan, Pirle, nüüd kõik korras smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. April 2014, kl 19.12

Oi kui tore! Kaunist laupäeva õhtu jätku! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. April 2014, kl 06.46

Tsau,tsau piiguškad!
Mul täna 69,9hot smiley,kuid ilmselt sellest et eile oli jube kiire ja sõin vähem ja ilmselt see pole püsiv,kuid rõõmu tegi ikka,ta tihti näitas seda 6 kuid pidama ei jäänud,eks näis mis see kord.Või peangi aeg ajalt keha ehmatama?
Olgu siis kuidas on,igal juhul täna olen rõõmus!smileys with beer
Soovin mu armsad teilegi rõõmu rohket pühapäeva ja veel kaunimat uut nädalat!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. April 2014, kl 23.22


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 28. April 2014, kl 12.07

Mul lihtsalt meeldivad ümmargused numbrid grinning smiley Koovike, -20kg thumbs up fantastiline tulemus! Ja usun,et väga kena näed juba praegu välja. Edaspidi võiks langetada kaalu tervislikuma tempo juures ehk siis nii 0,5-1kg, et mitte läbi põleda. Õnne ja edu! Võiduka lõpuni! winking smiley
PS! See on minu 500. postitus siin KA foorumis tongue sticking out smiley
Karuke, tuleb osata oma keha petta- võib ka vähem süüa ja samuti vahest peab ka veidi lõdvemaks laskma, siis saab keha ka aru, et ta nüüd saabki stabiilselt normaalse koguse toitu ja ei peagi nii palju enam talletama, seega siis kaal jälle kukub- nii et kannatust. Kõige tähtsam- Sa sööd nüüd rohkem, kui ennem winking smiley aga tulemus on olnud sama!
Kodukoht, uurin Sinu menüüd ja annan oma hinnangu paari päeva jooksul winking smiley
Memmeke, proovi täistera tortillat- vähem kaloreid ja kasulikum. Mida vähem nisu ja suhkrut, seda parem winking smiley
Andke teada, kuidas toidutabeli täitmine õnnestub! Kui on ikka probleeme, proovige tabelit teha suuremaks-väiksemaks nii: "Ctrl" klahvi all hoides ja samal ajal vajutades klahvile "+". Tagasi väiksemaks saab, kui hoides "Ctrl" klahvi all ja samal ajal vajutda klahvile "-" (miinus).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 28. April 2014, kl 12.54

Ilusat uue nädala algust!

Olen oma memüüsse lisanud naadi ja võilille lehed, millest olen teinud teed ja hakkinud salati sisse.
Liikumist on olnud palju ja enamus päevadel kcal on üle 1400. Hetkel ikkagi seisak kaalul,aga motivatsioon olemasspinning smiley sticking its tongue out
Jõudu aias müttajatelethumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. April 2014, kl 13.42

Koovike tean mida tunned,kui mul eelmine aasta ka kukkus -20 olin nii õnnelik et valmis kogu maailma kallistama(kuigi ma kallistaks kõiki koguaegspinning smiley sticking its tongue out))
Siis lasin käest ja nüüd pusin nii mis hirmus!Õnne sulle kullake ja palju tahet meile kõigile!
Kaal kenasti jälle väike - juures,kuigi selja tõttu ei saa pikalt ja palju,on siiski liikumist ju palju rohkem!
Aitäh Pirleke et suutsid mu põmmpeasse taguda õige mõteMa olen eluaeg suht vähe söönud,kuid nii vanus,kui ravimid ja üldse kõik on ju minus muutunud ja ilm selge et pidin oma toitumist muutma,algul oli väga raske see kogus täis saada aga nüüd suht lihtne,kui ma vaid saaks pähkleid koju soetada aga vot seda tahet mul pole et leppida norm peo täiega ikka sööks kõik ja korraga ja seda oleks liiast,usun et kreeka pähkli õli lisamine on ka asja parandanud,samuti kookosõli,nüüd tahaks ka mandliõli ja kas usute või ei aga olen neid asju ka näkku pannud,super hea tulemus,võiks veel roosiõli ka lisaks saada see pinguldab,sorry kui see jutt ei ole teemasse!
Me oleme super tiim1Ja juht on meil vägev!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 28. April 2014, kl 19.27

Tänane päev oli tõeliselt raske. Ei saa püsti ega istuma, lihased nii valusad.angry smiley
Nädalavahetusel sai aias lillepeenardes umbrohtu rohitud ja võite ette kujutada kui istuva tööviisiga inimene hakkab liigutama neid lihaseid, mida iga päev ei liiguta. Oi,oi kui valusad need lihased on! cool smiley Aga samas sai natuke ka päikest võetud rohimisega. Töökaaslased ütlesid, et ma olen päevitunud. Mõnus tunne oli ja lillepeenrad nägid ka lõpuks head välja! grinning smiley

Kodukoht, ka mina korjasin rohimise ajal naadi ja nõgese ja võilille ja karulaugu noori võrseid ja tegin india pähklitega super salati. See oli tõeline energiapomm ja antioksüdant!grinning smiley

Sõbrakesed, kui teil on võimalik, korjake tüütuid umbrohte kevadel ja turgutage end! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 29. April 2014, kl 07.10

Minu viimased päevad on möödunud haigena. Kaal on küll iga päevaga väiksemat nr näidanud aga tervislikust toitumisest on asi kauge. Söön seda, milleni käe jaksan tõsta ja mis siis parajasti näppu juhtub ja ilma vaevata tarbitav on. Aga läheb juba paremaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. April 2014, kl 07.47

Moosi!Head paranemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. April 2014, kl 09.08

Hommikustsmiling smiley
Meil vihmane,õhtuks lubab lundeye rolling smiley
Moosile tervist ,teistele ka tervist ja pange ikka rõivaid selga,kevadine tuul on salakavalsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. April 2014, kl 09.12

Läks juba meelest küsida,kuidas te need ümbrohud kirja panete.
Mina ise oled teinud iga kevade paari nädalase võilillesalati kuuri,kuid olen lisanud lisaks kasepungi ,nii kaua,kui võimalik ja siis lähevad ka need väiksed kaselehed käikusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. April 2014, kl 09.51

Roosike, Oh mul sama, lihased nii valusad, aga hea trennsmiling smiley ja jume on ka värskem. Kas purustasid india pähkli ära?

Mul eile aias õitses esimene võilill, napsasin rohelise tagant ära ja sõin kollase lilleosa ära, magus oligrinning smiley

moosi parane kiirestidrinking smiley

Mina olen peterselli alla pannud, tee samuti. memm, kuidas seda kuuri tegid,palju sõid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. April 2014, kl 10.00

Kodukoht,mul on 100gr.kauss,sinna lõigun võilillelehed ära ja sinna lisan kasepungi ja väheke neitsiõli,segan ja söön
Võilille õitest keedan iga aasta mett,et talvel teega juua ja mees sööb mul saiaga-ütleb,et maitsvam ,kui päris mesi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. April 2014, kl 10.02

Olen täna,kuidagi uimane,ilm vist teeb
söön 2 nädalat iga hommiku selle kausitäie

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. April 2014, kl 10.05

tänud memm smileys with beer

Proovin kindlasti ja see mee keetmine- põnev, aga selleks peab ikka neid õisi olema?
Lugesin,et naadi võib ka ära kuivatada ja hiljem teed teha. Lähen vist naabrinaise õuele korjama, omaomad hakkavad otsa saama. Olin liiga agar ja rohides viskasin väga palju lihtsalt minema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 29. April 2014, kl 10.07

Tere uue nädala algust kõigile!Olen püüdnud ikka iga päev korra vestluse silmadega üle lasta smiling smiley Nii vahva, et meil siin aktiivne seltsielu käib. Koovike, -20 on ikka nii äge saavutus, et ma kohe omaette siin arvutiekraani taga olen mitu korda sulle mõttes plaksutanud the finger smiley. Teised on ka ütlemata hoos ja see annab iga päev endale ka motivatsiooni pidada sammu ja saada kiusatustest võitu.Karuke, sinu 6 on lootustandev thumbs up, ma ju ootan sind järele, nagu märkad. Tule ruttusmileys with beer
Vigisesin mis ma reedel vigisesin, aga nädalavahetuse olin üsna tubli. Toitusin mõistlikult ja tegin 12-kilomeetrise rattatiiru. Mõnus oli.
Kuulge, umbrohuteadlased winking smiley. ütlege nüüd, kuidas te täpsemalt nende võilillede ja nõgestega toimite, et need ka süüa kõlbaks. Kas võilille peaks enne ka kuuma vee sees hoidma nagu nõgestki. Ja kui kaua? Või pole seda üldse tarvis? Sada küsimust.
Pirle, minul on kogu aeg tabeliga kõik ok olnud.
Moosi, head paranemist sulle! Teistele aktiivset elu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. April 2014, kl 10.38

apostroof ega ma väga teadja pole, uurin siit ja sealt, aga loputan lihtsalt veega üle. Nõgesele muidugi kuuma vett sest muidu kõrvetabwinking smiley .

Ahjaa... täna Noorkuu varjutus- uus algus the finger smiley
Peab siis piiri pidama, mul täna õhtul väiksed pidustused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. April 2014, kl 12.03

Nii palju juttu smiling smiley
Toidutabeli nimistusse lisasin: suhkur Demerara, karulauk, kõrvenõges, võililleleht.
Tervisepomm aianurgas ehk nippe, kuidas umbrohust süüa teha

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. April 2014, kl 14.59

Umbrohtu korjatud ja söödud!
Apostroof sa oled nii kaugele ette põrutanud et ma ei jõua niiiii pea sulle järgi,kuid ma püüan!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 29. April 2014, kl 15.24

Aitäh, pirle smiling smiley. Väga ammendav vastus minu umbrohuküsimusele - kõik on ilusti lahti seletatud ja retseptidki juures. Õhtul siis plaanis kepikõnd umbrohtu cool smiley
Karuke, küll jõuad, sa ju kirjutasid siin, et oled 20 kiloga saanud hakkama, asi siis see mõni kiloke pole sinu käes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. April 2014, kl 17.31

Tead 20 kg läksid uskumatult kergelt,no need viimased 5-7 täitsa müstika kuidas venivad ja edasi-tagasi pendeldavad!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.