Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. May 2014, kl 11.45


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. May 2014, kl 13.07

Pirleke!Juba matsin selle mõtte maha,kõik mis mul või meil vaja teada on tegelikult sinu näol olemas,sulle peaks peale maksma!
Ja eks aastatega koguaeg koguneb endalegi midagi ajju,küll me hakkame saame ja mina ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 07. May 2014, kl 16.24

Imelik asi selle vee joomisega - huvitav, miks keha ise märku ei anna, et pole ettenähtust pooltki päeva jooksul kätte saanud eye rolling smiley
Kogu aeg läheb meelest ära piisavalt juua, kuigi see tundub ju kaalulangetamisel kõige lihtsam ülesanne olevat. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 07. May 2014, kl 21.23

Minul siis tänane hirmus päev seljataga. Sai taas Tallinnas käidud ja järjekordne tarkusehammas välja opereeritud. Olin ühega nendest hädas mitmeid aastaid, arstid ei leidnud kaua aega viga üles, pilt ka ei näidanud. Tegelikkuses olid need mul suus kõva laastamistööd teinud, jubeee sad smiley. Loodame, et nüüd siis lõpuks korras.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. May 2014, kl 06.16

Paid koovike!Usun küll,kui haav paraneb siis su enesetunne muutub heaks!Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. May 2014, kl 12.32

Koovike, kiiret taastumist Sulle!

Moosi, kui tunned nälga, siis joo vett. Kui vee joomise järel näljatunne kaob, oli see hoopis janu. Mõnikord ajab inimene nälja ja janutunde segamini! Kui nälg püsib, siis on see tõeline nälg winking smiley
Minu päev algab klaasitäie veega ja sel ajal, kui hommikusöök valmib, jõuan ka teise klaasitäie ära juua smiling smiley Enne igat sööki joon alati 1-2 klaasi vett- ei jää ootama nälga või janu. Söön ja joon (päevas u. 2,5l puhast kraanivett) hästi tihedalt- nagu väike laps winking smiley

Vesi teeb terveks ja saledaks

Tursed ja veepeetus – mis aitaks?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 08.05.2014 12.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. May 2014, kl 14.52

Hei ,hei mu armsad!Ma sain vanaemaks täna,üks väike tüdrukutirts juures!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. May 2014, kl 15.27

Nii tore smiling smiley Palju õnne vanaemale!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 08. May 2014, kl 16.15

Karuke, palju õnne!
Mul ju ka vanust üksjagu, suuremad lapsed pea 30-kümnesed, aga pole veel vanaema confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 08. May 2014, kl 17.34

Pirle, kus sina nii targaks oled saanud smiling smiley
Kindlasti proovin selle nipi järgi!

Palju õnne uuele ilmaelanikule ja kõigile, kes tema ümber!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 08. May 2014, kl 19.45

Millised rõõmusõnumid siis täna, palju õnne noorele vanaemale hot smiley ja loomulikult tervele perele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 09. May 2014, kl 07.39

Hommikustsmiling smiley

Karuke,palju ,palju õnne kogu perelesmileys with beer
Minul siis -300,eye popping smileylootsin rohkem,olen nagu see nädal töökas olnud,kuid jah,mis teha
Meil vihmane,täna siis tubane,ehk homme ilusam ilm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 09. May 2014, kl 08.13

Minul nädala kokkuvõte ainult -100g sad smiley eile oli veel palju rohkem.
Lähen hakkan stressi leevendama - liikumine pidi selleks kõige parem lahendus olema.
Järgmine nädal tuleb ka meeletult pingeline aga ma pean hakkama saama tuleb lihtsalt toidu osas kõvasti ette mõelda ja varuda hädaolukordadeks kui lõunale ei jõua, mingit normaalset kaasa. Jahah.
Mul ei ole aega 10 aastat kaalu langetada ju 100g nädalas grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 09. May 2014, kl 14.42

Tervitused üle hulga aja.Ajee ja rõõmusõnumid smiling smiley Karuke, palju õnne. Üks mis kindel - see tüdrukutirts saab endale Sinu näol supervanaema.
Pirle, aitäh selle veeartikli jagamise eest.Jube palju häid soovitusi, mis loogiliselt lahti seletatud ja innustavad. Mul on Moosiga sarnaselt jube raske end vett jooma saada vahel. Möödunud nädalal oli kohe iseäranis raske, kuna vaevlesin nohus ja kurguvalus, siis külma vett ei tahtnud juua ja soe/leige vesi ei lähe mul lihtsalt kurgust alla. Jõin siis maarohuteesid, aga seda nii palju ei suutnud lürpida. Liikuda ka haiglase oleku tõttu jäi vähemaks ja söömine kaootilisem. Tulemus täna hommikul jälle väike sakk üles, st 63,9, ehk siis +0,1sad smiley Pendeldan selles vahemikus juba mitu nädalt...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati apostroof 09.05.2014 14.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 09. May 2014, kl 18.26

Eelnevat kirja lugedes mõtlesin, et minul küll veejoomine probleem ei ole, vahel kipun isegi liiga palju jooma. Mina joon leiget-sooja vett, kuid niisama mitte. Panen kas apelsinilõigu sisse või veel parem on laimiga, annab parajalt hapuka maitse juurde, sidrun on nagu liiga hapu. Ja kindlasti soe vesi, sest see on organismile sõbralikum. Teed ei suuda mina jälle juua, see teeb alati kurgu kuivaks, see pole ka õige. Nii et selles suhtes olen leidnud endale sobiva variandi. Eks tuleb katsetada, muidu ei saagi teada, mis on enda jaoks parim smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. May 2014, kl 05.02

Aitäh mu kallakesed!Tahaks loota et olen hea vanaemaspinning smiley sticking its tongue outlapsed ütlesid aga me ei sulle kuidagi vana öelda sinust saab nana,no olgu siis niismiling smiley
Olen sõitnud ja tormanud haigla ja kodu vahet,kohe ei saa paigal olla,olen veits aega eemal olnud ka toidupäevikust,söönud kaootiliselt ja tulemus masekas 70,2,jälle mul 7 ees.
Katsun nüüd järjele saada ja täita ikka ilusti.
Ka aias on nüüd peale vihma palju muutunud,niitmine algab paari päeva pärast.
Veekord mu armsad aitäh soojade soovide eest ja olgu maailm me ümber ikka päikseline ja turvaline!
KALLID,KALLID!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 12. May 2014, kl 09.06

Tere mu kullakesedsmiling smiley

Kuidas teil siis eilne emmede päev läks,minul oli täielik kaos.
Et minu lapsed kaugel,siis mees nägi vaevasmiling smiley,et see päev vähekenegi rõõmsamaks teha.
Kuid,kuidas ma nüüd 4 päevaga suudan,end jälle rivi peale sättida.
Meil sajab vihma ja jälle tubane olek.
Ilusat päevasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. May 2014, kl 11.56

TOIDUTABEL

Eile hommikul toimetas minu mees köögis ja täna hommikul oli tulemust näha kaalul(see oli ikka väga suur nr. võrreldes eilsega) smiling smiley Sel nädalal on rohkem aega, püüan korralikult toituda ja ka toidutabelit täita winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 13. May 2014, kl 15.25

Minu emadepäev (aga tegelikult juba suhteliselt eelmine nädal ka) läks üle kivide-kändude. Igasugu ülearuseid magusaampse sai suhu pisetetud. Olen praegu ka suhteliselt motivatsioonilainelt maas, kuna homme hakkab puhkus ja siis lähen kaheks nädalaks Itaaliasse ja Horvaatiasse. Seal võtan nagunii lõdvemalt - teate ju küll - vein ja juust jne winking smiley. Tulen tagasi, siis 26. maist luban teile tüdrukud, et olen taas rivis ja rühime koos eesmärgi poole.

Siiski sain täna ka rõõmu tunda mustvalgel kirjas teadmisest, et kaalualandamine on minu kehale mõjunud ülivägahästi. Töökohas oli tervisenädala raames võimalik lasta teha omale kehadiagnostikat ja saada teada täpsemalt oma keha rasvaprotsent ning organeid ümbritseva rasva tase. Ja mul olid need juba praegu normis.Aga enda püstitatud eesmärgini on mul veel üksjagu minna. Ja lähen ka smiling smiley. Head ja ilusat teile kõigile smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. May 2014, kl 17.31

Kaunist ja rõõmu rohket puhkust!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. May 2014, kl 18.59

Päikselist puhkust apostroofcool smiley

Tänane õhtu tubane, vihma sajab ja plaanitud jalutuskäik jäi ära, ei olnud vastavaid riideidangry smiley

Minu emadepäeva tort oli üli maitsev,musta *šokolaadi tort - minia valmistatud
(tegin erandi magusa suhtes) ja kohe ka 1 kg juures, mis küll tänaseks on langenud, vaid plussis veel 200gr-ga.Aga küll sellest ka jagu saan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 14. May 2014, kl 05.25

Hommikustsmiling smiley
Tunnen teie üle rõõmu,
kuigi minul nii hästi pole läinudeye rolling smiley-tegin emadepäeval omale heateo,mis näitas esmaspäeva hommiku kaalutõusu ja veel täna hommiku oli sama.
Oleksin õnnelik,kui pääseksin 0 ringiga,mitte +
Liikuma pole saanud,meil 2päeva sadanud vihma ja täna hommiku on meile antud lund ja lubab nädala lõpuni selliseid ilmasid.See kõik tekitab masendust,et kust võtta seda jõuda,et sellega toime tulla.eye popping smiley
Kuid teile ilusat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 14. May 2014, kl 13.45

Täna on õues lausa kevad, jalutasin 7,5 km ajaga 1,20 min, mina olen rahulthumbs up

Memm küll sa näed, kohe lähevad ilmad ilusaks ja mure kaalu pärast lase lahti, Mõtle positiivseltsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. May 2014, kl 21.09

Apostroof, ILUSAT JA MEELDEJÄÄVAT REISI! winking smiley

Kodukoht, olen mitu päeva uurinud ja arvutanud toidutabelis olevaid menüüsid. Lühidalt võib öelda ,et kõige suurem puudus on kiudainetest ja vaadates valgu/rasva/süsivesikute suhet, siis nagu tunduks ,et rasvu on palju 50-55%. Samas arvestades Sinu kehakaalu ja võtta keskmine, siis sa ei söö rasva liiga palju, vaid süsivesikuid võiks natuke rohkem olla, sellepärast jääb ka kiudainetest vajaka.
Sirvides nädalaid, siis 13. veebruari menüü on vägagi ok. Tegin copy-paste Sinu tänase päeva peale. Lahtrid, mis ei ole rohelised on siis minu poolt täiendatud, et saaks kõik vajalikud toitained kätte- kiudained, raud ja B-vitamiin. Vett oled ka vähe märkinud- päeva jooksul joo vähemalt 1,5 l vett ära!
Võid küsimusi esitada! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 14. May 2014, kl 22.09

Pirle, kullake, suured tänud vaeva nägemise eestthe finger smiley
Sul on absoluutselt õigus söögi kohapealt, kiudained on vähe, aga süsivesikuid vähendasin meelega.
Olen parandanud/täiendanud menüüd ja vähemalt poolteist nädalat hoidnud kcal 1500 peal. Uurisin ka kehadiagnostika kokkuvõtet uue pilguga toitumise suhtes, pean tõesti süsikaid suurendama rasva arvelt. Vesi on tõesti märkimata, joon peaaegu 2l.
Kuidas endal,laps terve? Ilmad juba soojemadsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. May 2014, kl 11.44

Kodukoht, häid rasvu ei pea kartma! Kaasaegsete teadmistega toitumisnõustajad soovitavad päevaseks rasvade miinimumvajaduseks võtta kehakaalu kilodega võrdse arvu gramme- st. kui kaalud 76kg= 76g rasva. Sellest lähtudes võiks süsivesikuid olla vähemalt 120g, siis saaks enam-vähem sobiva suhte- see on muidugi minu arvamus ja ma ise püüan jälgida seda reeglit winking smiley
Tänan küsimast, lapsel on veel köha, aga homme läheb lasteaeda ja mina ise võin juba täna kõva häälega hõisata:" Jeee, lõpuks ometi on 55 ees" grinning smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 15.05.2014 11.48.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. May 2014, kl 12.42

Pirleke!Super!
ÕNNE,ÕNNE!
Ma taas ronin üles,sest söök väga kaootiline ja tegemisi palju!Oh täna kohe mõtlesin et no ei jaksa,püüa ja püüa ja taas libastun!Oh mind saamatut!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 15. May 2014, kl 14.14

Pirle,oled super tublihot smiley

Sellepärast lõhet palju sööngi, et head rasva ei karda, aga kindlasti hakkan suurendama süsikaid, tänud! Mulle on ikka vaja korralikku menüüd, praegu söön katse eksituse meetodil nn. iseoma tarkusest;(.

Kassasaad !!!, karuke, mul näe ka tõus, aga rühime ikka allapoole edasigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. May 2014, kl 07.38

Hommikusteye rolling smiley
Tüdrukud olete tublid.thumbs up
Nagu arvata võis see kord kaalulangust ei tulnutkisad smiley
Et meil ka nüüd juba võilillelehti ja noori nõgeseid,siis tänasest alustasin siis kevad salati söömist.esimene päev iga aasta tundub ta nii vastik,kuid pärast pole vigagi.Täna tuligi vähe suurem kogus ,segasin jäägid ka kapist sisse (kurk ja ananass)ja 1gr.kasepungi panin võilille hulka.
Eks pean lõunaks selle ära tarbima
Ilusat päeva teile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. May 2014, kl 21.17

Karuke, suured vabandused, et pole Sinu menüüd jälginud. Täna vaatasin ja kalkuleerisin Sinu viimase 3 nädala menüüd. Miks oled jälle vähendanud süsivesikuid (puuvilju)? Nagu Kodukohale, tuleb täpselt sama jutt ka Sulle -päevase kaloraaži järgi on toiduga saadav rasva % suur, kui tarbid vähe süsivesikuid. Kuid arvestades Sinu kehakaalu on rasva täpselt parasjagu, seega tuleb rohkem süsivesikuid tarbida ,et suhe normi läheks. Vaata toidutabelis 21.04-27.04 nädalat. Seal on Sinu menüüs oleva valgu/rasva/süsivesikute suhe thumbs up Puuviljade söömine ei võta palju aega winking smiley
Sel nädalal täitsid toidutabelit 1 päev, et seal oleks valgu/rasva/süsivesikute suhe ok, kui lisaks menüüsse veel 1 suurem puuvili. Usalda mind winking smiley küll hakkab ka Sinu kaalunumber vähenema. Veel 1 nipp oleks viiel päeval nädalas tarbid süsivesikuid 100-150g päevas ja kahel päeval(näiteks kolmapäeval ja neljapäeval st. 2 päeva enne kaalumist) võib väga süsivesikutevaeselt toituda winking smiley
Memmeke, järgmine nädal võtan Sinu ette winking smiley Juba praegu võin öelda, Sinu probleem on vastupidine- süsikaid palju, valku ja rasva vähe. Väga tubli,et lisad menüüsse salatit, aga lisa ka häid rasvu- kala, kookosrasv(-õli), pähklid, mandlid jne. Mina praen enamus toite kookosrasvaga.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 16.05.2014 21.20.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.