Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. June 2014, kl 10.31

TOIDUTABEL

Memmeke, teadsin ,et Sul on allergia pähklite vastu. Nüüd tean ,et ka mune ei saa süüa. Kas Sul on ka liha ja piima vastu allergia? Või ei tohi sa piimatooteid tarbida psoriaasi pärast? Kuidas on lood õuna, tomati, peterselli,paprika jne.? Kui viitsid, loetle kõik toiduained, mille vastu allergiline oled.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 10.06.2014 10.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 11. June 2014, kl 15.35

Terekest Pirlesmiling smiley.
Et mu lehvik oli kadunud,siis käisin kodulehel ja,et nii pikk joru oli,teen copihttp://www.psoriaasikeskus.ee/psoriaas/dieet.htm
ehk on abiks,kuid endalgi oli hea lugeda üle,mis vahepeal ununenud või siis läbi sõrmede vaadatud
6 aastaga on väheke see toitumine paindlikumaks läinud,piima ei olnud märgitud.kuid oli lisandunud mõned ained,mis ei ole soovitav
Piimatoodetega on see lugu,kui üle ei tarbi,siis juhtu miskit.
Eks ma ise katsun nüüd ise ka meeles pidada,mida võin,endal lihtsam,kuid eks tõmbab ikka see ,mida ei tohi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. June 2014, kl 14.52

Memmeke, olen üht-teist lugenud psoriaasi kohta, sest noorem tütar ei talu mõningaid e-aineid, kätele on vahest tekkinud punased piiratud laigud. Võrdlesin Sinu antud saiti näiteks SELLEGA
Nendel saitidel ei ühti teatud toidud. Näiteks Sinu jagatud kodulehel on sibul, küüslauk jt. mittesobilikud toiduained. Ma usun, et siin on mingi eksitus. Olen lugenud välismaa saite, aga uurin veel edasi winking smiley Praegu võib lühidalt öelda, et ei soovitata maavitsalisi (kartul, paprika, tomat) ja ka gluteenist tasuks hoiduda. Oluliselt vähendada kõik ebatervislik- suhkruid, säilitusaineid, küllastunud rasvahappeid. Menüüs võiks olla köögiviljad, puuviljad, täisteratooted, tailiha ja kala.
Psoriaas ja allergia on kaks erinevat haigust. Kas Sul peale pähklite on veel millegi vastu allergia? Kas oled munale allergiline? Vabandus, ma pole täpselt aru saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. June 2014, kl 12.06

KAALUTABEL

Olen viimase nädala jooksul ainult viimased 2 päeva korralikult toitunud (loe: pole 2 päeva söönud torti-kooki). Mis teha, kui tortidele-kookidele ei suuda ei öeldaconfused smiley ja seedimine pole ka korras- kõht on kinni. Vot seda probleemi pole küll ammu olnud. Tänast kaalunumbrit ei tahaks kirja panna, seega ootan pühapäevani eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. June 2014, kl 12.50

Panin tähele, et kui vahepeal tarbisin magusat siis tekkis sama probleem;(

Minul hetkel sünnipäevad ja hea,et kaal ei tõuse. Vaja uut motivatsioonilaksu, enesega rahulolu hetkel liiga suur. 6 kg ootab ju ära saatmistmoody smiley

Tallinnas suur sügisangry smiley Koovikesel vist ilus ilm?

Päikest ja puhkust spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 13. June 2014, kl 15.08

Ilma üle ei kurda smiling smiley Lühikeste varrukatega tore ringi silgata the finger smiley. Ja kaal langeb ka mühinal... suure hirmuga sõin täna tööjuures ka magustoitu, kohupiimakreemi kisselliga... muidu võib liiga kõhnaks jääda the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 13. June 2014, kl 19.19

Tere

Olen ,see nädal kõik päevad tööl olnud ja toitumine ,on nii nagu on,nädala alguses püüdsin küll end järjel hoida,kuid lõpp läks käest ja õhtuti söögiisu pole,kuid kaal oli väheke langenud
6 aastat tagasi ,kui allergia testid tehti,siis olin allergiline pähklite,munade,sokolaadile, piimale ,heinalistele ja osadele puudele.nüüd võib -olla on miskit ,veel lisandunud
Ma ei tea ,nad võivad ju erinevad haigused olla,kuid arst sõnas,et paratamatult ,kõik,millele allergiline olen,mõjutavad ka minu naha seisu,üldjuhul psoriaas ägeneb.Nii see on ka olnud,kui juhtun miskit sellist sööma,siis ongi nahk korrast ära.Ainult pähklitega on teine teema ,kõri läheb paiste ja hakkab kihelema.
Ilusat nädalavahetustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. June 2014, kl 16.44


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 15. June 2014, kl 20.06

Kas maaa olen siis nüüd ainuke toidutabeli täitja? Kõik on kuskile ära kadunud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. June 2014, kl 20.14

Mina hakkan toidutabelit täitma, vaja ju uuesti 55 ette saada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 16. June 2014, kl 13.52

Täitsin ka, loodan...smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. June 2014, kl 19.36

Koovikese tänase menüü põhjal täiendasin nimistut. No peaaegu kõik täppi, ainult kana taignas ei pannud pihta winking smiley Veel lisasin praetud sibul kookosrasvas.
Minu maiustamine jätkub moody smiley aga õnneks suutsin ühe tüki koogiga ka piirduda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 16. June 2014, kl 20.23

Ära sa, Pirle,minu lisatut kohe 100% tõena ka võta, vahel võtan KA nimekirjast umbes, sest tööl tehtud toitude koostist ei jõua ka alati küsida. Võibolla annan teada siis, kui mingi uus asi lisandub ja on mul täpselt teada smiling smiley. Seda kala punases kastmes tahan veel täpsustada, see mingi kohalik toodang.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 21. June 2014, kl 13.44

Tšauu! Kõik jaanitavad smileys with beer smiling smiley. Minul 3 pikka tööpäeva tulemas, 22-24. Lapsehoidjatega õnneks kõik kokku lepitud. Ise pole sellel aastal jaanituledest huvitatudki, õues nii hirmus, hirmus külm. Olen suutnud endale tugeva nohu ja köhagi külge saada, hea, et eile-täna vähemalt kosumiseks aega.
Kaal langeb aga jätkuvalt mühinal, isegi ei saa aru, kuidas ta nii hästi langeb, ei tee ju selleks midagi erilist. Loodan vähemalt, et varsti see piiripunkt ka paistab, et keha ise ütleb, millal aitab.
Head pidutsemist siis kõigile, pidutseda võiks muidugi targalt, aga kas see alati siis õigel ajal meelde tuleb drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 22. June 2014, kl 20.08

Tere kullakesedsmiling smiley

Minul jaanituled ja külastused tehtud ja isegi 500 gr.langust tuli.
Kuid toitude märkimisega,küll halvad lood,lihtsalt pole leidnud sellist vaba aega ,et foorumis käija.Katsun,end ikka parandada-eks näis.
Uus nädal tulekul,eks katsun hoolsam olla.Õues tõesti külm,
Koovikesele kiiret paranemist

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 23. June 2014, kl 11.56




TOIDUTABEL

KAALUTABEL


Minu toitumine on käest ära läinud, kusjuures tervis ka nüüd pole suurem asi. Ma pean ennast nüüd kokku võtma- ehk õnnestub see homsest. Täna on veel lasanjet süüa (siin jaanituld ei toimu) Vähemalt üks ainus hea asi on see, et eelmisel nädalal alustasin jälle kõnni/jooksuga, aga sellega kaasnes lihasvalu ja kaalutõus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 25. June 2014, kl 08.49

Ma näen, et ma pole ainuke, kes jaaniajal kaalule astumise ära unustas.
Kaal mul langenud ei ole aga ma pole ka käitunud nagu kaalujälgija võiks käituda thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. June 2014, kl 09.22

Jaanituled siis peetud või õigemini vihm ja jahe ilm ilma päikeseta üle elatud.
Mõtlen, motiveerin, alustan hommikul uue hooga....aga miskit jääb puuduangry smiley
Kes on meie seas see nõu ja tõuke andja, et rajale saada.... Mis oleks uuesti meie tegevuses see esimene samm?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. June 2014, kl 11.31

Minul õnnestus eile nii toituda, et ei ületanud endale lubatud päevast kalorinormi smiling smiley Reele tagasi saada on jube raske, aga Eestisse tahaks jõuda numbris 55 grinning smiley
Kodukoht, äkki leiad moti üles winking smiley käin välja juba ammuse mõtte, et saaks juuli teisel poolel kokku kuskil- näiteks Saaremaal. Mis Koovike sellest arvab? Pakkuge välja mõtteid ja ideid! Ma ise ei julge mingeid plaane ette teha- igale poole tahaks jõuda, aga 3 nädalat on liiga lühike aeg.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 25.06.2014 11.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. June 2014, kl 14.10

Pirle, suurepärane mõte, olen sel ajal ka puhkamas Saaremaal the finger smiley
Koovike oled kambassmileys with beer, ja võib-olla ka teised,kellel võimalusspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 25. June 2014, kl 23.02

SUPER! Mina olen täiega nõus smiling smiley Meil küll vana talumaja ja ööbimisvõimalust pole peale telkimise, kuid saan uurida töökohast lisaks kämpinguvõimalust.
Mul ka juuli teises pooles puhkus, tegelikult plaanin puhata pikemalt, kasvõi lapse haiguslehe abil. Ei ole ju võimalik lasteaiapuhkuse ajal last koguaeg mööda lapsehoidjaid talutada sad smiley... et miinimumtasu eest bosside meeleheaks rabada confused smiley. Samas on meile mõlemale ühte korralikku puhkust tarvis, et taastuda... ja siis uue hooga edasi minna smiling smiley
Loodame ka, et lõpuks ometi suvi saabub, oleks tuju ka rõõmsam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 26. June 2014, kl 08.56

Minul ööbimisvõimalus olemas ja võin ka Teile pakkudasmiling smiley

25.juuli ja reede, sobiks? või varem?
Võiksime eravestluse alt sõnumites üksikasjalikumalt arutada?



Toimetatud 2 kord(a). Viimati kodukoht 26.06.2014 09.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. June 2014, kl 12.05

Väga tore smiling smiley kolm on meid koos thumbs up Ehk tuleb veel tulijaid... winking smiley Kuupäev võiks jah jääda vahemikku u.16 - 27 juuli. Milline kuupäev sobib Koovikesele ja teistele tulijatele ? Kas peab jääma nädalavahetusse? Mina arutan oma mehega veel winking smiley ja sobiva otsuse teatan uue nädala alguses.
Leidsin erakirjad üles ja seal mitu lugemata kirja, 1 on siis memmekeselt grinning smiley. Kodukoht, said vastuse kätte? Eravestluses võiks jah rääkida täpsest asukohast ja telefoni numbreid vahetada jne.
Ahjaa, mina olen Pärnust tulija.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 26. June 2014, kl 12.55

Kodukoht, kus kandis Saaremaal?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 26. June 2014, kl 14.43

koovike
saatsin erakirja, ise ei näe enam seda, kas said kätte?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 26. June 2014, kl 17.33

Vastasin juba.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. June 2014, kl 11.51


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. July 2014, kl 11.42

Kodukoht, ootan vastust winking smiley
Koovike, kas Sulle sobib kokkusaamiseks 18 või 19 juuli ja võtan 5 aastase tütre kaasa winking smiley (Ei suuda veel täpselt ära otsustada.)
Loodan näha ka teisi winking smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 03.07.2014 11.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 03. July 2014, kl 19.10

Mulle sobib nii 18 kui 19 kuupäev, vahet pole, sest mõlemad puhkame. Ma võtaks küll oma tütrekese kaasa, mul niigi tegemist, et praegu töölkäimise ajaks lapsehoidjat leida. Kergematel päevadel ta mul tööl kaasas, aga alati ei ole see võimalik. Selline seiklus oleks lapsele tore vaheldus smiling smiley
Ja tõesti, teisi tahaks ka näha, kes siin vähem või kauem oma kaaluga maadlevad the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. July 2014, kl 07.50

Tere,tere mu nukukesed!spinning smiley sticking its tongue out
Sain lõpuks arvuti tagasi,teate tegelikult ära ütlemata lahe aeg oli,esimene nädal oli nagu midagi puudu,kuid hiljem oli isegi hea olla kuidagi ära lõigatud.
Sõin muidugi kaootiliselt,õigemini ei mõõtnud ei kaalunud jne.uidugi tulemus ka vastav,eks nüüd uue hooga,kuigi hoog on mul olnud mega aeglane ja ainult jumal teab kuhu ma nii jõuan,kui üldse.Siiski jätkan uuesti ja uuesti.Alustan siis homsest ka ilmselt toidutabeli täitmisega ja katsun taas rajale ronida.Sain aru et saate juulis kokku,tahe oleks mega kuid paraku osaleda ise ei saa,kuid loodan et kuuleme teilt endilt kuidas möödus mida head tegite ja mida head sõite!smiling bouncing smiley
Praeguseks edu,jaksu ja muidugi palju päikest ja rõõmu,aitab vihmast!
KALLID JA PEHMED KARU-PAID!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.