Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. July 2014, kl 09.52

KAALUTABEL

TOIDUTABEL järgmiseks nädalaks.

Karuke, nii tore Sinust kuulda smiling smiley aga kahju, et Sa ei saa osaleda meie vahval üritusel sad smiley kuid aega veel mõelda ja äkki ikkagi tuled winking smiley

Minul siis 55 ees, asjad pakitud ja reis võib muretult alata: Norra- Rootsi- Soome- Eesti grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 04. July 2014, kl 15.44

Oi kui toredad uudised, ootasin neidthe finger smiley Meid võiks ju rohkem olla, aga saan aru, mul endal ka Tallinnast 280 km.

See on tore,et lapsed kaasa võtate, aga Pirle mees??? minu mehel ka oleks vestluskaaslane, kui me omi jutte räägimesmiling smiley
Hetkel sobivad mõlemad päevad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. July 2014, kl 15.34

Tervitused teel soome winking smiley Mul ei jææ muud yle, kui mees kaasa vøtta the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 07. July 2014, kl 12.15

Hei-hei, tüdrukud smiling smiley
Mina olen nüüd kaua-kaua eemal olnud, aga nüüd puhatud ja laulupeol käidud ja olen taas alustamas teed seatud eesmärkide poole. Läks jällegi käest ära ka muidugi, kuigi mitte niiväga hullusti ka. Täna hommikul oli 64,6 kaalul ees. Selle kohta, et sõin kõike ja midagi üles ei kirjutanud, polegi kõikse hullem.Loodan nüüd enda meelekindlusele ja teie mõistvale toele ka.

Ülivägatore, et te plaanite siin ühist kokkusaamist ja nagu aru saan, siis kuskil Saaremaal. Ma ei oska veel täpselt öelda, kuidas minu, st meie pere plaanid on ja sõltub ka kuupäevast. Reede on tööpäev ja siis oleks üsna kehv Tallinnast Saaremaale jõuda. Kui minust oleks tulija, siis ka ilmselt mees oleks minuga kaasas. Nii et kas kolmas mees "paadis" oleks ka mõeldav?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. July 2014, kl 12.54

Tere-tere Eestimaa pinnalt winking smiley
Saame siis kokku laupäeval 19 juuli. Mida rohkem meid on, seda uhkem winking smiley kõik on teretulnud! Mina tulen perega st. kolmekesi. Kodukoht, kas saame siis Sinu juures kokku? Niisiis, nüüd vaja paika panna aeg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 07. July 2014, kl 14.31

Mina ei saa ennast esitlema tulla - väga kinni juba kõik vähesed suvised vabad päevad.
Teile rõõmsat kohtumist!
Ma vaatasin, et mul ei ole enam aega venitada oma kaalulangetamisega, et selle aasta sees tehtud saaks. eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 07. July 2014, kl 20.23

Ahoi kõigilethe finger smiley

Moosi,mul sama probleemeye popping smiley

Toredad uudised, mulle sobib ka laupäeval 19.juulil, saame siis peredega minu juures kokku. Kuidas keegi jõuab, kas peale lõunat?

Toitudega, kuidas teeme? Kõige lihtsam, et igaüks võtab just seda,mida sööb?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. July 2014, kl 05.10

Tsau mu armsad!
Nii kade et saate kokku,nii lähedasteks olete mulle muutunud.Hoian teile pöialt et ilm soosiks teie puhkust,lobisege ka meie eest!
Mul ei lähe kõige paremini,kuidagi tülpimus,selge see et ei jäta ega löö käega,lõpuks ikka suudan end kokkuvõtta ja näpuga järge hoidma,kuid praegu no mitte ei saa.Jälle kõigun oma tava pärases seisus.Viga on ainult minus ja pean oma peas asjad lõplikult paika panema.
Edu kõigile ja ikka palju kallisid ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 10. July 2014, kl 15.02

tervitusedsmiling smiley
nende erakirjade vaatamisega oli mul segadus, mõtlesin,et miks vaikus on?smiling smiley

Tore on kokkusaada, smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 10. July 2014, kl 20.44

Karuke ma pean ka pingutama, et tahtejõudu leida.
Minu puhul on nii, et pole otseselt ühtegi orki, mis pidevalt torgiks ka tagant sunniks. Tegelikult loomulikult ma olen ju rasvunud. Seda sõna on isegi jube siia kirjutada aga igapäevaelus ma olen ilmselt harjunud ja tervis ei ole veel järele andnud ka, nii et pean endale pidevalt meelde tuletama, et ei saa ju eluaeg "homme" alustada.
Ma tegin endale suure kaalulangetusplaani tabelina aga täitmiseks jagasin selle nädalateks ja nüüd on mul iga nädala lõpus eesmärk, milleni ma lihtsalt pean jõudma. Vaatame, kas töötab ka smiling smiley
Siiani olen igatahes ennast paremini tundnud, kuna tean, et seda nädalat on veel näiteks ainult 3 päeva ja saan ennast kiita, et olen juba pool nädalast nii tubli olnud, saan selle lõpuga ka hakkama.

Käisin riideid otsimas ja panin tähele, et oma peas näen ma ennast endiselt väiksemana kui ma tegelikult olen eye rolling smiley Ma ei suuda silmaga hinnata, et mingi tekikoti nägu ürp ongi mulle täpselt paras angry smiley Sain jälle motivatsioonile tõuke.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 12. July 2014, kl 11.30

...aga karuke,moosi ja apostroof ühendage jõud ühe autoga koos tulemissewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 12. July 2014, kl 19.10

Tšau!
Mina olen ka huvitatud sellest, et tuleks võimalikult palju "kaasvõitlejaid" kohale, võibolla esimene ja viimane kord elus koos muljetada smiling smiley ja natuke patustada smileys with beer.
Mul homme viimane, kuid raske tööpäev veel ees ja siis saab jalad seinapeale panna..., ha-ha-haa... päris mitmeks nädalaks the finger smiley
Rõõmsat meelt meile kõigile smiling smiley, eelkõige, suvi juu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. July 2014, kl 07.31

Moosi ja karuke meil kõigil on paremaid ja halvemaid aegu.Pead püstithe finger smiley
See on hea,et oled omale süsteemi tekitanud, sellest on palju abi.Ka mina vaevlen juba mitu kuud motivatsiooni puuduse käes,aga ma ei lase hetkel tujul langeda vaid elan praeguses hetkes ja tean,et saan rajale tagasidrinking smiley Praegu naudin marju ja muud värsketsmiling bouncing smiley

Koovikese sõnadega: Rõõmsat meelt meile kõigile, eelkõige, suvi juu. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 14. July 2014, kl 14.39

Ma mõtlen seda, et üks selline kokkusaamine võib anda suure emotsionaalse laengu, hea motivatsiooni laksu, et oma rajal seatud eesmärgini püsida. Kui vahel enam kuidagi ei lähe, siis mõtled sellele päevale ja võtad end jälle kokku ja lased edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. July 2014, kl 13.49

Tere mu kallid rõõmsakesed!
No mitte ei saa kampa lüüa,kuid hädasti oleks vaja,praegu söön ja söön ja motiv. on pigem söömisele!moody smileyEnam väga ei puikle,jumal teab miks see keha nii tahab,kuid kaalu nr ikka jälgin,praegu ikka tõusu joones,kuid tean et pole loobuja küll ma selle õige tee jälle üles leian,praegu on keha minust üle ja mõistus lonkab!
Edu teile mu armsad ja usun et äkki tuleb veel võimalus kokku saada,mul novembrini makstud ja siis ilmselt pikendan kui tekib sooduka variant,praegu pole jälginud infot!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. July 2014, kl 16.19

Mina olin vahepeal arvutist eemal ja homsest jälle ringreisil grinning smiley Saaremaale tuleme perega kindlalt winking smiley Mis kellast kohale jõuate ka?
Kodukoht, kas grillimisvõimalus on olemas?
Kui ennem ei kirjuta, siis laupäeval näeme juba! Pidu! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 15. July 2014, kl 19.06

Grillimisvõimalus olemassmiling smiley

Mina olen terve päev olemas, kuidas ise ja Koovike jõuate? Kui ilm ilus saame rannas peesitadacool smiley

Terethe finger smileytulemast

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 16. July 2014, kl 18.06

Mingi lõunapaiku võiks ju kokku saada, vahel õhtud nii jahedad ja tuulised, et ei tahagi enam õues olla. Helistan ja täpsustan asukoha, ma täitsa võhik, vähem kui 6 aastat saarlane ja pole eriti ringi sõitnudki.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 18. July 2014, kl 08.03

Hei-hei!
Nii tore, et te kokku saate. Mis siis, et ainult kolmekesi. Loodan, et teil on vahva üksteise seltsis.
Minulgi oleks praegu ilmselt väga vaja sellist positiivset laksu, et jälle rajale saada.Lubasin siin küll suure suuga, et hakkan nüüd pärast puhkust korralikuks ja kirjutan kõik üles ja puha. Aga võta näpust sad smiley No ei suuda end sundida ja mis veel hullem - leian põhjendusi, miks mitte kõndima või rattaga sõitma minna. No ei ole seda looma, seda iselooma. Praegu muidugi veel nädalakese olen argipäeva õhtuti keelekursusega hõivatud ja õhtul nii rihmaks end tõmmanud, et ei jaksa jalgagi liigutada, kuigi vähemalt kõnnin linnas ühest punktist teise.
Oeh, usun, et suudan end varsti ikka teiega ühele lainele saada.
Kallid ja kõike ilusat teile sinna Saaremaale! Olen mõtetes teiega.
Tänane kaalunumber 65, st et pool kilokest nädalaga juurde tulnud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 18. July 2014, kl 09.36

Siin suur suvi, merevesi 24 kraad, päike särab taevas ja meri sillerdab tuulevaikuses.the finger smiley



Kaluril hommikul vara juba merel käidud, värske lest ootab toomist ja tegemist,et oma kallitele külalistele tervislikku kala pakkudasmiling bouncing smiley.

Asukoha vahetusega kaal näitab erinevaid numbreid, nii et jään olemasolevale positsioonile, eks sügis anna arutusttongue sticking out smiley

Aitäh meile mõtlemast, eks on ka sama vastupidismiling smiley Kaunist suve kõigilecool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 20. July 2014, kl 10.20

Tere .
olete nii tublid,arvatavasti kokkutulek õnnestus ja olite rõõmsad ja õnnelikudspinning smiley sticking its tongue out
ise olen eemal olnud
sain mingi putuka käest hammustada,olin haiglas,mürgituse sain
siis käisin tiiru eestis,seal olin nädala ja nüüd siis tagasi
eks tuleb jälle punnitada
olge tublid ja ikka rõõmsad ,vaatamata kõigele,mis meid tabab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 23. July 2014, kl 10.29

Alustasin KMI-ga 33, täna on see juba 30! JUHHEII!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 24. July 2014, kl 08.01

Mul on homseks kaalumiseks SUUR eesmärk: lahkuda (vähemalt KMI järgi) rasvunute ridadest!
Ma hakkan juba vaikselt muretsema, kas Saaremaalt käis taifuun üle nädalavahetusel või miks ma siin üksi olen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 24. July 2014, kl 09.57

Moosi, tubli oledthe finger smiley

Meil oli siin nii tore koos olla hot smileyja suur suvi oma 30 kraadiga ei kutsu kuidagi arvuti tahacool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 24. July 2014, kl 21.34

Hei, puhkajad!

Suvi oma 30 soojakraadiga ei kutsu tõesti arvuti taha confused smiley. Hommikul vara aiatöö, ehk siis rohimine, istutamine, kastmine, päeval lapse basseinituurid nii 4-6 korda õhtuni välja, nii need päevad kulgevad smiling smiley.

KES SAAREMAALE KOKKUTULEKULE EI TULNUD, JÄID PALJUST ILMA!!!

Päikest ja sooja võib olla igal pool, aga sellist vaadet, päikesetõusu, päikeseloojangut merele kadakasel Saaremaa tükikesel näeb harva, end vette kasta ja äikegi üle elada, mida kõike me jõudsime. Elan ise Saaremaal, kuid sellist ilu pole varem näinud. Au ja kiitus Kodukohale oma külalislahkuse eest! Meid oli koos küll 3 peret, kuid olime nagu üks suur sõbralik pere ja selle vajaliku emotsionaalse laksu järjel püsimiseks sain mina kätte päevapealt. Meie mõtetes on järgmisel aastal üritust korrata, sest need olid tõesti võrratud päevad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 25. July 2014, kl 10.44

Mina sain nüüd ikka nii tubliks, et olen lausa ainuke toidutabeli täitja eye popping smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 25. July 2014, kl 13.28

täidaks toidutabelit, kui jaksaks aga mul raskusi selle ühegagi.
täidan kas kaaluabis või toitumine.ee, sest mind huvitavad peale kalorite ka saadud vitamiinid ja mineraalid jmt lisainfo smiling smiley
Ei saanud ma tänaseks veel ülekaaluliseks aga no siis järgmiseks korraks ikka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 15. August 2014, kl 09.00

Tere, tüdrukud!

Olen käinud siin vahel piilumas, aga näen, et kõik on vait ja vagane. Ma ise ka sad smiley. Täna hommikul astusin kaalule ja nutt tuleb peale - olen endale jälle lisakilosid peale söönud ehk teisisõnu hammastega hauda veid sügavamaks kaevanud -66 kg.
Oh ja ah - eks see ole ju enda teha muidugi, et kaalu ei tuleks juurde, aga suvi ja grill ja saun ja õlu-vein - need on ka niiiiiii mõnusad.

Kas hakkame end tasapisi tagasi tervisliku elu juurde vedama? Või olen mina ainuke, kes üksi endast võitu ei saa? Ae-ae!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. August 2014, kl 12.57

Tervitusi taas üle pika aja smiling smiley
Minagi olen siin piilumas käinud... Tütrekesel algab järgmisel nädalal kool, siis vast suudan jõuda tervislikuma elu juurde ja kirjutada siia rohkem smiling smiley Kaalutabelist on näha, kuidas "Eestimaa õhk" mulle mõjus grinning smiley ja väga raske on jälle tubliks hakata. Sel nädalal olen suutnud natukenegi vähendada jahu- suhkrutooteid ja piirata alkoholi tarbimist ning toituda regulaarselt- vähemalt kaalutõusule panin pidurid peale smiling smiley Mis kõige piinlikum oleks- Koovike jõuab ju mulle järgi grinning smiley Palju õnne Sulle, oled normaalkaalus thumbs up. Teistele teadmiseks, et Koovike näeb väga super välja winking smiley
Kodukoht, suur tänu veelkord – oli tõeliselt tore! Ka tütar ootab juba järgmist suve, et kohtuda uue sõbrannaga ja ka Viiuga winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 16. August 2014, kl 10.29

Tänud, Pirle, heade sõnade eest smiling smiley. Ja ega see väga vale polegi, sul täiesti õigustatud kartus, et jõuan sulle varsti järele grinning smiley. Number 55 kaalul oleks küll liiga suur ootus, aga kes teab grinning smiley.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.