Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. August 2014, kl 07.22

Tere,tere sõbrakesed!
No minust ei maksa üldse rääkida,olen üle mõistuse lohakaks läinudthumbs down
Pean ka end kokku korjama,enne kui jälle päris hilja!
Tahaks leida aega ja TAHET uuesti toitu kaaluda!
Õnne kõigile edukatele ja jõudu kes saavad õnnelikuks ja edukaks!
Suured kallid karukese poolt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 20. August 2014, kl 08.15

Karuke, seda jõudu on eelkõige sulle endale tarvis smiling smiley Aga loomulikult tänud selle eest, et sa alati toetad ja innustad teisi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. August 2014, kl 06.10

Kalli Koovike!Aitäh sullegi jõu eest,oled tohutu eeskuju,kuid minus endas on see jõud kuskil sügaval peidus.Otsin teist taga aga veel ei ole leidnud.eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 22. August 2014, kl 12.50

Tere, kullakesedspinning smiley sticking its tongue out

Olen ka tagasi Teie meeldivas seltskonnasthe finger smiley

Oli tõeliselt kuum suvi ja mõnus puhkus Saaremaal. Kaugelt reisilt ka tagasi ja esmaspäevast hakkab jälle igapäevane tööle-koju periood.
Hea, et oleme kõik tervise juures ja soov-tahe end ikka ilusamaks, kergemaks süüa on olemassmiling bouncing smiley. Mis siin salata, olen ka mina end käest lasknud, aga mis hullusti see uuesti, eks! Hakkame koos jälle minema väiksema kaalunumbri poolesmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. August 2014, kl 13.54

Hipp- hipp hurrraaaaaaaaaaaaaaaaa! hot smileyKoovikesel -30 kg.Tubli, väga tubli oledthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 25. August 2014, kl 23.01

Tänan ja kummardan, kummardan ja tänan smiling smiley Igasugused õnnitlused ja komplimendid on alati mokkamööda. Ja ega siin pikka pidu pole, kohe sama siht silme ees nagu Pirlel, 55, oota sa..., kilod muidugi. Siis tekib ainult oht, et mu jõuludeks valmis ostetud uhke kleit kipub suureks jääma, puhkuseostust rääkimata sad smiley, viimase võin kohe edasi müüa the finger smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 29. August 2014, kl 07.31

Heips!
Ühinen Koovikese õnnitlejatega. See on supertulemus ja ei kahtlegi, et sellega kaasneb ka supervälimus ja superenesetunnesmiling smiley
Ise tiksun vaikselt oma eesmärgi poole ja otsustasin, et järgmisest nädalast hakkan tegelema jälle ka toidu ülesmärkimisega. Siis saavad kõik pere sünnipäevad peetud ja elu läheb tavarööpasse,
Sel nädalal natuke kaalulangust ka: 65,3 kg.

Mõnusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. August 2014, kl 09.25

Minul nädala toitumine ülesmärgitud ja täpselt kaalutud. Natuke ka sporti tehtud ja korralik oldud ning kaalulangus -2,3kg.

Olen enda üle uhke,et suutsin 2 sünnipäeva üleelada nii,et ei söönud kooki, torti ja ei tilkagi alkoholi. Motivatsiooni jätkubspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. August 2014, kl 11.44

Oi-oi-oi millised vägevad miinused on tabelis- väga tublid olete thumbs up Ja ma ei väsi kiitmast Koovikest, sa oled super tubli!! Mul hakkab juba vaikselt Koovikese ees hirm tulema, et saab enne mind 55 kätte grinning smiley
No mina nii tubli pole olnud, koguaeg olen näljane ja söönud olen vastavalt isule. Loodan uuest nädalast jälle trennilainele saada, siis vist on ka tulemusi smiling smiley
Ma pean tunnistama ,et harjumatu on jälle kooli lapsevanem olla smiling smiley aeg lendab nii kiiresti!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 29. August 2014, kl 20.19

Karda, Pirle, su hirmud on täiesti põhjendatud the finger smiley. Minu kaal näitab tegelikult 59 kg, aga mõistus tõrgub uskumast, et ma ikka nii vähe kaalun. Koguaeg olen võtnud oma digikaalu esimese näidu, aga viimasel ajal ei usu neid numbreid, mida ta näitab, kuigi kontrollkaalumine mõni päev tagasi oma kolme erineva kaaluga tõestas seda, et midagi pole valesti... aga ikkagi ei usu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 29. August 2014, kl 20.40

Pirle, panid tähele mu eesmärki? the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. August 2014, kl 13.39

Koovike, jaa smiling smiley panin tähele ,et oled 60 asendanud 55-ga st. võib jällegi õnne soovida grinning smiley Sinu 1. eesmärk on saavutatud. Sa oled nii tubli, et usu ikka winking smiley Oeh, tahaks ka nii tubli olla, aga olen nõrk sad smiley
Eile panin tähele ,et Karuke on eelmisel nädalal toidutabelit täitnud ja nüüd pean vabandama nende ees, kes oleks soovinud sel nädalal toidutabelit täita, aga ei saanud sad smiley Uueks nädalaks TOIDUTABEL neile, kes soovivad seda täita. Mina hakkan toite kaaluma nädala pärast.
Ilusat päikeselist nädalavahetust teile kõigile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 30.08.2014 13.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 05. September 2014, kl 10.36

Tere kullakesed.smiling smiley

Olen ka liikumas,kaal seisab mitmeid nädalaid 91 peal,ei siia ,ei sinna pooleeye rolling smiley.Peaksin õnnelik olema 2 juubelit üle elatud ja kaal sama,mis oli enne.
mis mul öelda tublid olete,kellel silme ees kaalunr. 55 ,minul siis vanus nüüd 55eye rolling smiley
järgmine nädal,siis ka alustan uuesti toitude märkimisega,sest aeg on näidanud,et sügis on minule kõige suurem vaenlane,siis kaal kipub tõusma ja mitte vähe.
Kuid olge tublid ja rõõmsad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. September 2014, kl 05.17

Tere,tere sõbrakesed!
No nii,tunnen et nüüd igati valmis võitluseks!
Koovike super tubli!Muidugi me kõik kes alles veel siin ja ikka ja jälle rajal,ka see on kiitmist väärt!
Kogusin minagi end taas väga pikalt,kuid nüüd otsus kindel ja sirge seljaga edasi,tean ju minagi et kõik on võimalik kui vaid tahet on!
Nii et järgmisest nädalast,seega homsest spurdin!
Praegust kaalu ei taha kohe märkidagi aga pean,tõde on nii valus,kuid see raputas taas üles!
Edasi mu armsad!
Palju pehmeid kallisid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 07. September 2014, kl 12.12

Tere taas, peale aja maha võtmist. Vabandan, et kadusin ootamatult ära, jättes kõik duellid pooleli. Nüüd pean hakkama järjekordselt ennast kokku võtma, kuigi moraalselt ei ole veel valmis, sest suvelõpuüritused jätkuvad. Lähiajal hakkan oma toitumist kontrollima.
Koovikesele au ja kiitus! Lugesin ka Teie suveüritusest, nii tore ettevõtmine. Praegu keedan, kupatan, marineerin seeni. Kaaluma hakkan jälle järgmisest reedest, seni püüan päästa, mis päästa annab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 08. September 2014, kl 11.05

Nädalavahetus on möödunud kibekiirelt. Seened, seened lisaks õuna- ja ploomimoosi tegemine.
Järsu langusega on siis sel nädalal olnud kaaluhoidmine, eks paistab - Uus nädal, uued soovid smiling smiley

Hea,meie punt on alles ja jätkame koos rõõmsal meelelthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. September 2014, kl 08.49

Tere kullakesed!
Kuidas teil kulgeb?
Vihma sajab ja tekib rohkem aega siin käia,tänasest hakkan taas ka õhtuti liikuma,see kuramuse kaal peab ju ometigi ükskord alistuma ja hakkama liikuma,küll ju pendeldanud siia sinna ehk saan ta liikuma ja stabiilselt võiduka lõpuni.Seda soovin ka kõigile!
KALLID,PÄIKEST JA TAHET!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 10. September 2014, kl 22.28

Tere sullegi, karuke smiling smiley...
Ma püüan siin ikka jätkuvalt teisi innustada enda eeskujul, kuna minul isiklikult kulgeb kõik kenasti smiling smiley. Ma olen sellises staadiumis juba mõnda aega, et õhtupoolikutel söögiisu puudub. Hommikul ja lõunal söön korralikult, õhtuti ainult nii palju, kui kaloritest puudu jääb ja eelistatuna siis värskeid köögivilju, ka puuvilju, kuid neid vähem.
Eraldi mingit trenni ei tee, sest tööpäevadel on liikumist piisavalt ja vabadel päevadel mõõdukalt aiatööd. Spordisaali tahaks minna jälle alates oktoobrist, kui õnnestub, hiljemalt novembrist, lapsehoidjatega läbirääkimised juba käivad.
55 tuleb lähiajal kätte saada, et viimnegi ülearune rasv kaoks ja seda juba lõplikult the finger smiley. Sügise-talve-kevade perioodi tahaks keha korralikku spordiklubi lihvi saada ja võibolla siis võtaks paar kilokest uuesti juurdegi, sest sellise kaalukaotusega paistab vanus näost välja, kahjuks sad smiley
... ja püsivust kõigile peale minu, sest mul jätkub seda niigi the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 12. September 2014, kl 11.21

Tere ja kena reedetspinning smiley sticking its tongue out

Tänu trennitamisele kehakaal püsib paigal, aga samas peegelpilt parem smiling smiley
Hetkel eesmärk seatud 3kg ja 3 nädalat. Ma loodan ja soovin täitumistsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 13. September 2014, kl 22.57

Kes ütles, et viimased kilod ei taha kuidagi kaduda? Minul sel nädalal kaalulangust 1.2 kg the finger smiley
Karuke, sina ka väga tubli olnud, rõõm sinu pärast smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. September 2014, kl 06.08

Aitäh koovike!
Ma pingutan!Sulle au ja kiitus!thumbs up
Tüdrukud olgem vaprad ja rabeleme edasi!
Kallid ja paid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 14. September 2014, kl 10.05

Täpselt nii tüdrukud, me liigume vapralt edasismileys with beer
Mul ka tänasega rõõmustavad muutused, sain kaalu liikuma maha -40gr, aga ikkagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 14. September 2014, kl 20.49

Reedene kaal ikka 66. Aga teie olete vaprad vapradthumbs up. Püüan läbi veebiavaruste kuskilt enda külge ka haakida seda tublidust ja indu, mis siin lausa lokkab.
Mul jätkuvalt suht surnud seis. Kaal õnneks ei tõuse ka, aga allapoole ka kuidagi ei lähe. Ja ega ta lähegi, kui ise miskit asjalikku ette ei võta.
KUULUTUS: otsin kadunud motivatsiooni. Kes leiab, palun mulle tagastada kiiremas korras winking smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 14. September 2014, kl 22.02

Apostroof, aga mõtle siis oma eesmärgi peale, mis sa oled endale seadnud. Mida sa saad siis paremini teha, kui oled saledam või kuidas sa siis end tunneksid? Minul on seoses kaalulangusega nii palju positiivseid emotsioone, et ma ei kujuta ettegi enam, et võiksin kasvõi kiloke priskem olla. Mõtle ainult selle positiivse peale, mis sind siis ees ootab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. September 2014, kl 05.48

Tsau sõbrakesed!
Panin täna õige nädala kaalu,sest alustasin eelmisel esmaspäeval taas võtlust!
Ehk polegi see õige,kuid nii innustun paremini!
Apostroof!Edu ja tahet meile kõigile,ma leidsin nii sinu kui enda motivatsiooni üles nii et saadan sulle edasi!hot smiley
Ehk seekord õnnestub!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 15. September 2014, kl 18.43

Ma võtan lõbupärast sel aastal osa ka Jõuluduellist. Rohkem mul ju neid duelle ei tule the finger smiley.
Aga naera või ribadeks, ma olen 2 nädala lõikes seal kaalukao protsendi poolest teisel kohal confused smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 16. September 2014, kl 10.07

Ahoi! Aitäh Koovike ja Karuke, olen teile väga tänulik toetuse eest smiling smiley
Mul vist see probleem ongi, et ma ei tunne end ausalt öeldes halvasti ka veidi ümaramana.Olen selline parandamatu optimist. Peab vist minema negatiivseid emotsioone hankima kuskilt ja paluma mõnel olulisel inimesel öelda, et ma olen paks ja kole grinning smiley.
Aga kui ilma naljata, siis eks ma ikka paar kilo kergemana tundsin end peeglist vaadates paremini küll ja tuleb endale seda tunnet meenutada, kui lõunasöögi lõpetuseks käe Eriti Rammusa jäätise järele sirutan (häbenedes tunnistan teile siin, et eile see juhtus eye rolling smiley.

Kindlameelsust ja head tahet meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 16. September 2014, kl 11.23

Eile õhtul teatrist saabudes umbes kell pool 10, tundsin,et midagi tahaks,
sest õhtusöök jäi kesiseks. Tegin juba külmiku lahti, aga siis tuli mõistus pähe ja jõin hommikul valmis tehtud punapeedi mahla 150 gr. Hommikul oli hea tunne smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. September 2014, kl 05.17

Tere mu armsad!
Apostroof,usun et tegelikult oledki ilus ja see jutt et olen paks ja kole ei vasta kohe kindlasti sinule.Ainus mis meid takka ajab on lintsalt et meie ise ei ole endaga rahul ja ei tunne end enda kehas hästi,mul näiteks ka väga palju riideid mis mitte kuidagi ei saa mahtuda sellesse kehasse ja ka see ajab takka.Minu kallis mees ütleb alati et kallis ma ei ela kaaluga vaid sinuga ja see muidugi lohutab kuid ikka trügin et taas tunda end kergemalt.Sinna ka trügin,praegu veel suht hästi.See valmis olek tuleb õigel ajal,sest kui vaim pole päris valmis siis tambime ühe koha peal.Nii et sõbrake,peake püsti ja siis kui oled valmis on õige aeg,küll see tuleb.Mina ise imetlen sind sest praegu ju nii trügin et saada just see kaal.Paid ja edu!
Meile kõigile palju tahet!
Palju kallisid!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 17. September 2014, kl 19.27

Kallid ka Karuke sulle spinning smiley sticking its tongue out

Pirle aauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,kus oled? Tule meie sekka, ootamethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.