Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. October 2014, kl 14.30

KALLIS KOOVIKE





No nüüd olen küll segaduses smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. October 2014, kl 19.45

KOOVIKE!ÕNNE,ARMASTUST JA KÕIKE ILUSAT!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. October 2014, kl 07.14

Pirleke palun toidutabelit!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 20. October 2014, kl 09.15

Mul oli ka 19.10 sünna, kas oleme Koovike ühel päeval? Õnne Koovikesmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. October 2014, kl 09.40

Vot mis välja tuleb grinning smiley nii vahva!

Karuke nii tubli thumbs up peaksin eeskuju võtma.

TOIDUTABEL





KAALUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 20. October 2014, kl 11.16

Ja tulebki välja nii, et meil sinuga, Kodukoht, on ühel päeval sünnipäev smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 20. October 2014, kl 13.09

Vaatan siin omal, et viimane pool kilo veel jäänud eesmärgini, siis aasta algusest alates 37 kg maha võetud the finger smiley, the finger smiley, the finger smiley. Olen koostamisega natuke ajahätta jäänud, kuid luban, et tegelen asjaga ja avalikustan siis oma eduloo siinsetel kõikvõimalikel lehekülgedel. Tunnen ise, et tahan sellest rääkida, pole ju päris tavaline lugu smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. October 2014, kl 04.46

Pirleke!Aitäh kiitmise eest,see innustab ja pingutan edasi!spinning smiley sticking its tongue out
Koovike,ootame lugu!
thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. October 2014, kl 08.42

Tere sõbrakesed!
2 päeva lapse sünna kooki süües(küll oli hea)jäin toppama.Ehk läheb kergelt mööda,üldiselt ei põe,vahest tahaks ja vahest peab,nii arvan mina.Kuidas teil on läinud?
Pean nov.pikendama KA,et ei ununeks.
Kaunist pühapäeva!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. October 2014, kl 13.54

Tervitus, olen siin, Kõike kaunist algavaks nädalakssmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. October 2014, kl 15.12

Sulle ka kullake!Ja loomulikult kõigile!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 28. October 2014, kl 10.39

Kodukoht, väga meeldiv lugeda, et oled jätkuvalt meiega smiling smiley
Ma siin ise praegu lohakas oma toitumisega, sünnipäevapidustused veel jätkuvad. Väikesel tüdrukul mul reedel sünnipäev, saab 6 a., siis peame pidu, pühapäeval lastele suur pidu korraldamisel, oehh, saaks juba mööda!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. October 2014, kl 06.35

Koovike!Palju õnne lapsekesele ja emmele!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 29. October 2014, kl 18.33

Tänud, Karukesmiling smiley
Ma vaatan jah, et see KA poolne tegevus muutub järjest kesisemaks. Tavaliselt iga lehekülg-programm areneb paremuse poole, aga siin tundub toimuvat taandareng. Näiteks eesmärgi muutmisega on programm muutunud väga jäigaks, kaloraaži muutused peaksid olema automaatselt individuaalsed iga inimese jaoks, aga valikute tegemisel lööb ta vahed 300-400 cal suurused, väiksemaid vahesid ei tunnista. Teiseks, varem oli iganädalane edetabel, kes kui palju maha võtnud, nüüd pole seda üldse, sept. algul vist korra oli, see ju ikkagi kogu KA kasutajate ulatuses, mitte nagu duellid, kõik eraldi. Ei tea jah, kurb iseenesest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 29. October 2014, kl 18.47

Ja Pirlekene, mis sinuga juhtunud on??? Paisud muudkui grinning smiley. Mul endal ka praegu raskusi, õhtuti tahaks kommi süüa, Kirju Koera batoonikesed on mu lemmikuks saanud, ja mandlitega šokolaadijäätis ka, varem ma üldse õieti magusat ei söönud, nüüd tekkis probleem just siis, kui hakkasin jälle trennides käima, lisaks veel sünnipäevad otsa, saaks vähemalt see viimane aeg kiiremini mööda. Hea seegi, et paar nädalat veel tööl kiiret aega, kaal ei jõua ehk tõusta, hea kui püsibki.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 29. October 2014, kl 18.54

Tegelikult on minul motivatsioon täiega olemas, lähen koos oma armsa kaaslasega 23. nov. Tallinna kontserdile, vähemalt jääb mõni nädal enne seda aega end talitseda the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 29. October 2014, kl 18.57

Täna kuidagi lobisemise tuju smiling smiley, lisaks veel, et täna on mu pojal sünnipäev, sai 30, õnneks elab ta Uus-Meremaal, nii et paksuks söömise ohtu seoses sellega vähemalt pole the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. October 2014, kl 03.41

Koovike!Õnne kuhjaga nii pojale kui kogu su perele!Armastust kapaga!Toredat olemist mitte üksnes nov.vaid kogu eluks!spinning smiley sticking its tongue out
Kurb jah et KA -l on taand areng,kuid pean ikka pikendama,muidu ei pääse ei siia ei sinna,lihtsalt kasserivad raha kuid juurde ei paku ja uuendused pigem halvemad.
Mul ka magusa seis,kuigi tarbin seda harva,ilmselt seekord tuleb tõus,kuid ei heitu,järgmine nädal jälle parem.
Jõudu,jaksu meile kõigile!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 30. October 2014, kl 09.47

Tere, tüdrukud!
Üle hulga aja ütlen häbenedes ka paar sõna.
Kõigepealt palju-palju õnne tagantjäele kõigile sünnipäevalastele.
Olen küll piilumas käinud, kuidas te ilusasti toimetate ja alla võtate, aga nagu isegi arvata võite, olen ma ise reelt täitsa maas.
Kaalu on juurde tulnud ja sellele aitas tublisti kaasa vastik viirus, mis tabas mind just siis, kui olin valmis mõelnud otsuse taas end käsile võtta. Ju siis keha arvas teisiti. Nüüd olen juba enam-vähem tervenenud ja taas veeretan peas mõtet korralikuks hakata. Eile juba tegin esimese kõnniringi ja loodan täna jälle minna. Saaks õhtuse söömise ka jälle kontrolli alla oleks eriti tore.
Kuna ma servapidi KAga seotud, siis on minuni jõudnud info, et lähiajal on plaanis asju tasapisi hakata taandarengust arengusse suunama. Kuidas see õnnestub - eks paistab. Aga annan siinsed nurinad kindlasti asjaosalistele teada.

Mõtlikku hingedeaega ja tahet üksteist toetada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 31. October 2014, kl 06.09

Kalli Apostroof!Saa ruttu terveks,meil kõigil on kord mõõnad ja siis jälle tõusud,peaasi et taas edasi!Koos on tugevam tunne!smileys with beer
Ka see on hea et edastad meie nii öelda meele paha,nii on õige et peaks veidi midagi uuendama!
Kallid kõigile ja rassime edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 31. October 2014, kl 11.44

apostroof tänud ja ole ikka meiegathe finger smiley

kena sünnipäeva tütrekesele, anna õnnesoovid edasi, Koovikespinning smiley sticking its tongue out
Mina olen olnud sel nädalal haige, kaal jääb samaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 05. November 2014, kl 11.15

Tere tüdrukud!
Polnud pikka aega netti,lisaks kaalul patarei läbi,soetan ehk täna,nii et panen sama kaalu!
Kodukoht kiiret paranemist!
kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 05. November 2014, kl 19.04

Pirleke!Meie toidutabel vaikselt streigib,ehk leiad aega üle vaadata,ütleb et lemiit hakkab läbi saama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. November 2014, kl 23.08

UUS TOIDUTABEL
Karuke, anna teada, kui ikka streigib winking smiley ja kui vaja sisetada uut toitu, siis kirjuta siia täpsed andmed ja ma sisestan tabelisse smiling smiley

Reedel kirjutan natuke pikemalt winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 05.11.2014 23.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. November 2014, kl 05.57

Aitäh kullake!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. November 2014, kl 15.19

Mida aeg edasi seda rohkem hakkasin häbi tundma ja kui koovike esitas küsimuse:"Mis juhtunud on???", siis peale seda võtsin otsuse vastu, et nüüd aitab grinning smiley Järgmisel hommikul, kui olin lapse kooli viinud, jooksin koju. Distants on küll lühike (5 minutit kerget sörki) smiling smiley asi seegi kui ennast natukene intevsiivsemalt liigutada winking smiley See igahommikune sörk on kestnud tänase päevani ja sel nädalal olen isegi 2x trenniriided selga ajanud ning matkanud (kõndinud-sörkinud) pikemal ringil (6-7km). Toitumise osas olen üritanud püüdlikum olla, aga suurt ei õnnestu. Peale jahu toodete lubamist on söögiisu väga suureks läinud. Viimane nädal olen suutnud jahutooted asendada puuviljadega (kui vaadata vanu toidutabeleid- siis sõin ühe õuna ja banaani päeva jooksul, aga nüüd söön kumbagi 2-3 päevas.
Aitäh koovikesele ja Teile kõigile,et te olete ikka siin olemas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 07. November 2014, kl 20.22

Ohh, Pirleke, me kõik ühes paadis smiling smiley ja see ju ka üks eesmärkidest - üksteist toetada the finger smiley. Loodan, et sain nüüd ise ka taas järje peale, kui päris aus olla, ei julenud end paar nädalat kaaludagi, aga õnneks pole asi lootusetult hull, kuigi tunne on küll selline nagu oleks paar kilo pekki vöökohale tagasi tulnud.
Nüüd ongi see koht, et kontroll oma toitumise üle peab olema püsiv ja kuna me siin kõik nö. maadleme oma kehakaaluga juba pikemat aega, siis ühe sellise sõpruskonna regulaarne tugi ja toetus on ikka hädasti vajalik.
Täiesti õige sõnum, Pirleke, hea, et te siin kõik olemas olete!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. November 2014, kl 21.15

Tere mu kullakesed!
Nii see eluke on kord tõus kord mõõn,see ju tegelikult elu seadus ja palju vägevamate poolt enne paika pandud.Kuid pika loo moraal et igale mõõnale varem või hiljem saabub tõus,nii ka meiega.
Enda kogemustest võin öelda et minu tava kaal enne haigestumist püsis alati 52-55,siis tahtsin alati juurde võtta,olin liiga lapik,rohud mis peale pandi tõid lisaks 2 kuuga 31kg,ma ei suutnud isegi hingata nii litsus mu ribid sissenii kestis see 2 a,parata polnud midagi ravi tuli jätkata.Sellele järgnes väga suur õnnetus me elus ja poole aastaga kukkusin 48-le,see oli ka õudne,siis valu hääbus vaikselt ja mu ravimid tegid oma töö,taas 86,see käis nii kiirelt.Nüüdseks on pooled ravimid juba maas ja see tõttu ka langetamine pisut lihtsam,olen ikka vahest mõõnas kuid tean juba ette et kord võtan end taas kätte ja tõusen püsti.See mis praegu minuga on toimunud seda te juba teate,kord mõõn,kord seisak,siis jälle edasi.Aga põhiline et te olete olemas,sest mõistab sind vaid see kes on selle sees.Vot kohe on üks asi millega päris üksi toime tulla on väga raske.Püüame siis koos ikka edasi nii halvas kui heas!smileys with beer
Edu meile ja jõudu-jaksu!
Kaunist nädala vahetust koos pehmete paidega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. November 2014, kl 06.49

Tere tublid ja hakkajad!
Ostsin uue patarei ja see näitab kas tõusu või õiget kaalu nr.Olgu siis nii ja alustan siis nii öelda uuesti!hot smiley
Tegin oma toitumises suured muutused,korjasin kokku kõik teiste teadmised ja kogemused,lisasin menüüsse palju toiduaineid,mida olen vääääga pikalt vältinud,püüdsin tasakaalu saavutada,sest varem ikka libastusin ja ehk oli asi ka selles et midagi oli puudu mu organismil,proovin nüüd nii.
Esialgu pidi kaal veidi tõusma kuid sutsu hiljem keha pidi harjuma,eks näis.Katsun olla järjekindel,tegelikult hakkasin rohkem nüüd sellele rõhku panema see tõttu et olen-olin väga pikkade ja suht norm juustega,suvest alates hakkasid meeletult välja langema,häire kella väga ei löönud,aga ilma asjata.Nüüdseks kui analüüsid näitasid et mul on nii palju vitamiine puudu,kuigi sõin suht häid vit-komplekse.Eile siis sai 50cm minu juustest prügikasti,järgi veel on ühtteist kuid hõredam ja enam mitte ilus.
Sai nüüd ka soetatud ravi sellele ja toidu muutus.Loodan et juuksed taastuvad ja kaal langeb ilma et kehal jääks vajaka millestki.Eks näis mis saama hakkab,praegu olen optimistlik!
Kaunist uut nädala algust,ehk ilmub ka päike,muidu tekib väike masekas!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 12. November 2014, kl 22.59

heija,heijasmiling bouncing smiley

trennis käidud,kaalus juurde võetud nagu soovitatud, ootusärevus suur, kaalu elus uued toimetamised alates nädalavahetusest, Vaatamethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.