Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. November 2014, kl 07.12

Tere kullakesed!
Kodukoht!Kõik läheb hästi,kõik mis teeme,teeme paremuse poole!hot smiley
Hästi vaikne meil,kus te olete ja mida teete?
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 16. November 2014, kl 17.13

Tervitused minu poolt kõigile meie ilusatele ja tublidele neidudele smiling smiley. Rõõm on näha, et kõik vähemalt üritavad ja püüdlevad oma eesmärgi poole. See ongi kõige tähtsam, et ühel hetkel käega ei löö. Mind kimbutab ikka see magusaisu, sünnipäevakommid vähemalt otsas, hea seegi, aga tütrekesele tuleb ikka vahel magusat osta ja siis läheb nagu ikka, end ju ilma ei jäta confused smiley. Terve selle aasta jooksul pole mind magusaisu kimbutanud, nüüd aga teist kuud järjest. Pole varemgi mingi magusasööja olnud.
Pirlekene, ütle sa, kas mul on mingi ainepuudus tekkinud, et tahaks niiviisi kompenseerida seda puudujääki, ei oska kohe ise midagi arvata, olen nördinud sad smiley.

Teile kõigile aga ilusaid miinuseid the finger smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. November 2014, kl 19.14

Koovike!Arvatavasti valku jääb nadiks!Mul juhtub ka kui valku vähe.Samas kroom ehk leevendab.Ja kui päris ausalt siis igal ühel on oma,kuid soovitan katsetada,eelkõige valguga!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 16. November 2014, kl 20.17

Valkudes ei tohiks probleem olla, see mul alati 150-200 %.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 17. November 2014, kl 12.35

Esmaspäevane tervitus, meil päike the finger smiley

Mul sama, magusaisu,aga lugesin www.telegramm -ist, et kui pikka aega ei ole tarbinud siis äratad oma pärmseene jälle ellu ja see hakkab magusat nõudma. Soovitan,lugegethumbs up.

Jätkuvat optimismispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. November 2014, kl 22.09

Mitu päeva tagasi juba kirjutasin pika jutu ,aga arvuti vedas alt - jooksis kinni ja kogu jutt haitus sad smiley Koovike, nagu karuke juba ütles, sellele küsimusele ei ole tegelikult ühest vastust. Siin võib olla palju põhjusi. Kuidas muidu enesetunne, veresuhkur normis? Peavalu, väsimust, unehäireid, krampe vm. pole? Kui valke saad toiduga piisavalt , vaata kindlasti rasvade osakaal üle ja kiudainete hulka võid suurendada. Mina luban endale iga päev maiust- puuviljad, pähklid, kõrge kakao-sisaldusega shokolaadi. Seda kõike pakun ka tütrele winking smiley Muidugi, kui satub miskit koogi laadset koju, siis ei suuda ka mina "EI" öelda ja ei piirdu ühe tükiga. Nii juhtus eelmine nädalavahetus (eestlaste kokkutulek +isadepäev)-panin vist terve tordi nahka + veel head ja paremat smiling smiley ning ei suutnud saadud energiat ära kulutada kolme trennipäevaga winking smiley
Soovitan vähemalt nädal aega täita toidupäevikut SIIN - see on tasuta. Seal saad teada, kas saad toiduga kõik vajalikud vitamiinid/ mineraalid kätte. Panen ka mõned lingid lugemiseks ehk leiad miskit smiling smiley
1.Viis põhjust, miks sul on magusaisu
2.Minu toit: miks magusaisu piinab ja kuidas sellest jagu saada?
3.Millest räägivad sinu isud? - Mulle isiklikult tundub see päris õige olevat smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 18.11.2014 22.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. November 2014, kl 05.46

Tsau sõbrakesed!
Aitäh Pirleke väga sisuka info eest,vahest mõtled et seda tean ja teist tean,aga kui loed siis alles tuleb meelde,et kurivaim ma ju teadsin aga meeles pole!moody smiley
Sa oled meil kulda väärt tegija,paid!thumbs up
Minul tegelikult läheb kenasti,söön nagu hobune aga näen ja tunnen et praegu olen õigel teel,kuigi ka ise hästi ei usu et sain vist asjale pihta,eks näis ikkagi,kuidas see ajaga toimib.
Kallid kõigile ja karget kesknädalat!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 21. November 2014, kl 16.26

Kena talve algust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. November 2014, kl 20.37

Tänks Kodukoht!Meil pigem lörtsine,aga ega ta ilmselt nii jää,pigem läheb see lörts hullemaks ja talve veel ootame.Aga ilus oleks kui oleks talv,minu koerte pealt vaadates,pole neil karvaga kuskile kiiret!Mul nimelt kaukaaslane ja see alles nüüd lisab aeglaselt karvu juurdehot smiley
Ilusat nädala vahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 22. November 2014, kl 15.30

Jah, ilm on mõnusalt luminesmiling bouncing smiley
Kui natuke loomadest rääkida siis mul kass, nagu Sheba reklaamis. Hullult fännab talve. Ka täna ootas mind õue. Teen lumepallid ja viskan talle, hüppab õhku pallile järgi,kui kätte saab siis näksib lund ja hakkab ise ka lumes püherdama, päris naljakas the finger smiley

Mina olen uue programmiga 5 kg juurde võtnud, natuke hirm on nahas, aga usaldan oma treenerit smiling bouncing smiley veel 38 number püksid sobivad, aga kõht hakkab...sad smiley Katsejänku olensmiling smiley

Jällekirjutamisenigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. November 2014, kl 19.51

Minu uus programm,lubas ka tõusu ja mitte väikest,kuid praegu rohkem 0 kui üles,see pidi päris ok olema,nii et kullake usaldame ja katsetame edasi!Kui lõpuks keha harjub ja hakkab koos tööd tegama,kus ta pääseb!
Kaunist õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. November 2014, kl 21.23

Mina tahan ka lund, aga pole sad smiley miinuseid on parasjagu.
Kodukoht, mis trenni teed? ja Karuke räägib õiget juttu thumbs up winking smiley
Praegu olen laisk olnud ja pole viitsinud toite kaaluda, aga hetkel piisab sellest, kui käin jooksmas/kõndimas. Eile käisime perega lõunat söömas Mc Donaldis ja seal oli kandikul tabel, kus märgitud kui palju kcal sisaldavad erinevad burgerid ja friikad. Mina sõin 2 burgerit + natuke friikaid ja kokku siis ~1500kcal. Eks järgmine reede ole näha ,kui palju energiat olen ära kulutanud või tuleb + smiling smiley
Olete siin maininud, et KA-s mingi "kala" kalorinormi arvutamisel. Nokitsesin kalkulaator-tabelit, proovige ehk on abiks Päevane kalorinorm ja sama leiad meie KAALUTABEL-i teisel lehel "kalkulaatorid"



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 22.11.2014 21.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 23. November 2014, kl 10.59

Kaunist pühapäeva spinning smiley sticking its tongue out

Nii tore, et me omavahel lihtsalt suhtleme ja tänud Pirle meie tabelite elushoidmise eest the finger smiley

Arvan, et kõik toidud mõistlikul tarbimisel on head ja mitte rämps. Ka mina sõin bürgerit, Saaremaa Dereku oma (mida nüüd ka Tallinnas pakutakse) kvaliteetne liha, valikus lamba-veise, mis minu lemmikud drinking smiley

Hetkel trenni ei tee, natuke jalutan.
Toite ka ei kaalu ja söön nii palju kuni tunnen, et kõht täis.
Loodan ka kehaga koostööle, sellepärast kaalutõusu võtan rahulikult.

smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 23. November 2014, kl 16.35

Aitäh et tänasid, pole tänu väärt smiling smiley
Karukese isiklik TOIDUPÄEVIK 7 nädalat kõik ühel lehel smiling smiley (järgmisel nädalal teen lõpuni) Kui keegi soovib jälle toidupäevikut täita, siis andke teada winking smiley
Nüüd ma ei tea, kas olen mina valesti aru saanud või eksib totaalselt KA. KA lubab 1 nädalaga kaalualandamist 1 kg võrra, kui tarbida päevas 500 kcal vähem kui on keha energiavajadus. Mina olen aru saanud ,et kalorihulga vähendamine 500 kcal võrra päevas aitab kehakaalu vähendada keskmiselt 0,5kg nädalas. Minu täiendatud kalkulaator arvestab sedasi smiling smiley confused smiley
See jutt tundus asjalik: Rasvad põlevad, kilod sulavad...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. November 2014, kl 19.56

AITÄH MU KULLAPAI VÄIKE INGEL,KES KOHE ULATAB KÄE!SUURED TÜNUD PIRLEKE!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. November 2014, kl 19.56

Uos!Tänud!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 23. November 2014, kl 21.36

Ohhoo,rõõm näha, et siin on jõulueelne sigin-sagin käimas.
Ma niiii kangesti tahan ka kuidagigi kaalul väiksemaid numbreid näha, aga keha, eelkõige pea, ei taha minuga üldse praegu koostööd teha. Kevadel oli niiviisi, et igaõhtusest kõndimisest oli kohe kasu - kaal langes ja see innustas. Nüüd võin piirata söömisega ja kõndida rohkemgi, aga keha ei taha midagi loovutada sad smiley ja siis hakkab juba tulema see käegalöömismeeleolu. Jõulud ju ka ukse ees ja ahvatlusi aina enam. Peaksin vist laskma endast rohkem pilte teha - seal ma paistan enda jaoks nii õudne välja, et äkki ee motiveeribsmiling smiley?
Andke sõbrad head nõu - mis nippidega end reele kiiremas korras upitada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. November 2014, kl 07.25

Tsau kullapaid!
Apostroof,kallis tüdruk kui meil oleks see nipp,oleksime kõik juba ammu ideaalkaalus,minu põhimõte on olnud et kui pea pole veel valmis koos tööd tegema siis vägisi tehes olen kukkunud ämbrisse.Oh ja kuidas tahaks kohe ja praegu,aga no ikka libastun ja tõusen.Võtan asja nii rahulikult kui saab,olen õppinud varuma kannatust ja lihtsalt toimetan ja katsetan.Mul libastumise põhjuseid ju kuhjaga,vahest liiga vähe sööki ja keha varem või hiljem kasseerib puudujäägi,nüüd arvutan ja annan talle kõike vajaliku ja ootan kas pea jõuab järgi ja kas keha on nõus koos tööd tegema.
Õnneks juuste ära jooks peast on peaaegu korras,seega oletan et mu varud mineraalide ja vitamiinide näol ehk on hakanud taastuma.Kullake iga asi omal ajal,ja kui see klõps ära käib,põrutad meist kõigist möödahot smiley
Olgem vaprad edasi ja kauneid päevi!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 25. November 2014, kl 09.31

Võtan siis pakkumise vastu ja tuleksin küll heal meelel teie hulka. Koos on kergem ja motivatsioon tugevam.
Niisiis
naine 46, pikkus 172, hetkel kaal 77 soovitav kaal 67 ja KMI andis 26

ja nüüd sobran siinses teemas, et ennast kurssi viia
ja aitäh inimesele, kes mind gruppi lisab. Ole terve ja võta kaalust maha!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. November 2014, kl 13.25

Nii tore winking smiley tere tulemast meie sekka,lisasin su tabelisse(klõpsa värvilisel sõnal)! Kui millegi kohta tekib küsimusi, võib alati julgelt küsida! smiling smiley
Apostroof, ei oskagi nagu omalt poolt midagi lisada,karuke ütles kõik vajaliku ära. Jõuludeni on jäänud täpselt 4 nädalat. Lihtne matemaatiline tehe näitab, et selle ajaga on võimalik kaotada 2-4 kg keharasva.
Liikudes oma unistuse poole, naudi teekonda, sest selles peitubki kogu ilu. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. November 2014, kl 14.20

Tere tulemast Ann!
Koos on tugevam ja targem!
Edu meile ja palju tahet!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 25. November 2014, kl 17.41

Väga lahe tabel! Oi kui lahe tabel teil siin on! Panin enda 21.11 kg numbri kirja, ma ei ole küll edukas alates selle sügise tegutsemise algusest olnud, aga ikkagi sada gr miinust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. November 2014, kl 18.19

Ann,tabel on tõesti tore ja seal on ka targad valemid sees, aga et tabel oskaks arvutada, pead koma asemel kasutama punkti. Julget katsetamist, kui miski läheb ka viltu, pole hullu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. November 2014, kl 19.50

Teretulemast Ann meie provvade kampa the finger smiley Me sellised rahulikud, üksteist toetavad, kes soovivad olla saledad ja ilusad ja proovime seda ka koos saavutadaspinning smiley sticking its tongue out Kõige targem on meil Pirle, sorry teised,aga tema teeb uuringud, tabelid ja üldse tark tüdrukthumbs up
Kaalulangetamise MM medal kuulub Koovikesele ja auväärsel teisel kohal meie kulla-kallis Karuke
Apostroof uuel aastal tahame ju ka ilusad olla, niiet hüppa paati ja sõuame koossmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 26. November 2014, kl 09.48

ma juba avastasin jah, et tuleb punkt panna, muidu ei funksinud. Ma tunnen ennast nagu laps kes on kommi saanud. Kuidagi hasart ja õhin tekkinud. Päris tore on olla. Järgmisel nädalal teen jälle miinust, igatahes teen! Teen sada grammigi miinust! smiling smiley alla ei anna

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. November 2014, kl 19.15

Ann, mida oled plaaninud teha või muuta, et oma eesmärk saavutada? Oled varem langetanud kaalu?
Lühike tutvustus endast: Olen 47a-ne, 4- lapse ema, noorem tütar saab varsti 6 ja veel on 2a. tütrepoeg. Olen väga suure isuga, üritan toituda tervislikult, väldin suhkrut ja jahu, kuid vahest ikka luban smiling smiley Kui trenniriided selga saan winking smiley siis käin jooksmas/kõndimas smiling smiley Nüüd oli jälle nädalane paus, aga täna hommikul ajasin kohe jooksuriided selga, lapse viisin kooli ja edasi 5,5km ringile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 26. November 2014, kl 19.39

Ma püüan käia jõusaalis, juba seepärast, et saada parem üldfüüsiline vorm. Selg, käed ja kõhulihased tahavad turgutamist. Ma olen veendunud, et määri sina endale peale mida tahes, kui lihaseid pole siis pole ka vormi ega valud kao kuhugile. Kõndimas käin, kuna hetkel kaks koera siis see juba kohustab. Olen ikka kaalu eelnevatel aegadel langetanud. Tegelikult ennast kätte võttes siis siinses keskkonnas ka hakkama saanud ( kuskil grupis aga pole varem osalenud)

Tegin hiljuti uuesti aastase tasumise, sest viimasel ajal ma ei tea kas vanuse või laiskusega seoses tahab kaal järjest juurde tulla. Jälgin igapäevaselt süsivesikuid ( ma pean seda tegema, sest olen diabeetik, aga see-selleks. Ma ikka enda üle naernud, et olen kohalik süstija) ) Toitumisest. NIIH! Ma püüan loobuda kartulist, vorstidest ja jahutoodetest ( nisu just pean silmas) kui sellega hakkama saan siis peaks asja kontrolli alla saama.

aga vorstid, singid ja ahjukartulid on imehead. Vahel on kohutav magusaisu. Tõenäoliselt nüüd diabeetikuna olles ma suudaksin korraga ära süüa sefiiritordi, mida ma varemalt mittediabeetikuna iial ei tahtnud.
mul tuleb ennast kätte võtta!
Kaks täiseaist last. Üks lapselaps. Hetkel kaks koera. Üks mees.



Toimetatud 3 kord(a). Viimati ann123 26.11.2014 19.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 26. November 2014, kl 19.46

tsiisas 5,5 km jooksuring! Tubli oled.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 28. November 2014, kl 09.11

kahjuks ei grammigi vähemaks, aga juurde pole ka tulnud. Täna on siis vaja natuke mõelda ja ehk ka korrektuurid edaspidistes toimetamistes teha. Kaal seisab või on mul kaalul patarei läbi. Eile ennast kaaludes viskas kaal mulle paarsada grammi juurde, aga kuna kaalusin õhtul siis see võiski vee joomise tagajärg olla. Täna tegin hommikul kaalumise. Seisab, tulemus nagu eelmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 28. November 2014, kl 14.21

Tänan kiituste eest!
Kodukoht, ega minus pole tarkus, vaid arvuti on tark winking smiley No näiteks eksisin ühe lihtsa tehtega ja seega on üks uuendatud kalkulaator poolik- tunnistan oma viga ja vabandan kõigi nende ees, kes käisid proovimas. Eksimine on inimlik ja kui märkate mingisuguseid vigu meie tabelis/kalkulaatoris või soovite midagi muuta, andke julgelt teada! winking smiley
Ann, kui arvestada seda ,et olen jooksnud poolmaratoni, siis 5.5km on väga lühike distants. Erinevatel põhjustel (1 põhjus on laiskus winking smiley)on olnud pikad jooksupausid ja nüüd pean vaikselt harjutama lühemaid jooksuringe sad smiley
Minu nädalane saak on -300g , see ju päris hästi smiling smiley eriti kui arvestada, et lisaks korralikule toitumisele sai söödud burgereid ja maiustasin ka jäätisega ja ainult 1x käisin jooksmas (no paar 5-e mitutilist jooksu oli lisaks).
Ann, kas sa kaalud toite või kuidas sa süsivesikuid ja kaloreid arvestad? Kui suur on Sinu päevane kalorinorm?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.