Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 09. February 2015, kl 13.05

Tere rõõmsat esmaspäeva!

Üritan siin tuju hoida positiivse (üsna hästi õnnestub see kawinking smiley), aga sellegipoolest kuidagi ei suuda end kätte võtta ikka... Täiskuu on ka möödas ja noore kuu loomise ajal pidi eriti hea olema alustada kaalulangetusega. Mehe homne sünnipäev ei ole just parim motivaator. Aga ehk siis ülehomsest tuleb täistuurid peale keerata...
Karuke, ole tubli ja pea vastu - haiglas ei ole väga tore olla sad smiley. Ja tule ruttu tagasi. Mul on ju vaja kellegagi käest ka kinni hoida, et koos edasi minna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. February 2015, kl 10.23

Tere mu kallid!
Sain koju suure mangumise peale,no neid tablette saan ju kodus ka neelata,mis sest kohast kinni hoida!thumbs up
Tahaks ikka ree peale uuesti saada,kahju et meie Tarkur Pirlekesel nii kiire ja ei julgegi paluda toidutabelit,kuid kui leidub aega,palun mulle 1 tabelike,nii hea seal arvutada toidu kcal,lust mitte tabel.Kõigile mu nukukesed ikka tervist ja indu ja kuhjaga armastust!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. February 2015, kl 00.37

KAALUTABEL



grinning smiley

KARUKESE TOIDUTABEL
kuupäevad veel puuduvad, aga täita juba võid smiling smiley
Karuke , väga toredad uudised - kodus ikka parem smiling smiley

Aga tegelikult suured-suured vabandused -lubasin ju kirjutada, kuid pole kahjuks ... Aga jah, aeg lendab kiiresti, seda ei saa peatada. Elan suures üürimajas ja toimetamist on palju, eriti õues smiling smiley Nädalavahetusel olin linnas ja ega tormist suurt ei teadnud- no natuke puhkus tugevamalt. Pühapäeval oli emadepäev ja loomulikult pole ma just eriti tervislikult toitunud winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 13.02.2015 00.38.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. February 2015, kl 12.35

Aitäh mu kallis Pirleke!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 13. February 2015, kl 13.24

tere tere,
ma olen lohakas olnud ja laisk kah. Mis teha, vabandan välja hullumeelse tööajaga, kus päevad ja ööd vaja arvutis istuda ja igasugu tabeleid ja mõttetegevust arendada. Kui selle pühapäevani ära elan siis hakkan korralikuks.
ja täna kaalusin. ah mul on kaalu juurde tulnud! liikumist ju pole ja laisk olen kah.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. February 2015, kl 12.18

winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. February 2015, kl 19.48

Tere sõbrakesed!Kaunist sõbrapäeva kõigile!KALLI,KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. February 2015, kl 12.29


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 19. February 2015, kl 22.04

Tänud Pirle söbrapäeva tervituste eest, meenutamast, aga kuklid jäid minu poolt söömata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. February 2015, kl 22.39

Toimetasin just tabelis.
Karuke, korrastasin ka Sinu tabelit.
Kodukoht, pole hullu grinning smiley mina polnud tubli - sõin kokku 7 vastlakuklit eye popping smiley ja ka natuke hernesuppi ning liugu sai ka pisut lastud smiling bouncing smiley
Ma arvan ,et tubliks hakkan peale naistepäeva winking smiley Suvel tahan jälle 55 juures olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. February 2015, kl 18.46

Aitäh Pirleke!Mina maiustan siiani,oh hullu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. February 2015, kl 09.34


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. February 2015, kl 20.03

Pirle oli tore päev, tänud heade soovide eest spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. March 2015, kl 03.58


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. March 2015, kl 04.01


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 08. March 2015, kl 16.41

Toredat päikselist ja lillelist päeva meilethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 09. March 2015, kl 20.35

Jalgratta hooaeg algas eilse päikselise päevaga. Tüdrukud me elame veel the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. March 2015, kl 07.10

Tere mu armsad!Tagant järgi kaunist naistepäeva!Ise kuulun nende hulka kellele see päev mitte üks raas ei meeldi.No nii kiire et ei jõua puile ega maile!Aga see ongi elu et tormame,tormame!
Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. March 2015, kl 16.38

Kuidas teil läheb ja mis plaanid on?
Ma olen nüüd vist talveunest üles ärganud grinning smiley ja seda sõna otses mõttes(mind vaevas pidev energiapuudus ja väsimus, no naha probleemist ei hakka üldse rääkima - süüdlaseks pean nisujahu confused smiley

Tunnistan ausalt, ma vahepeal võtsin aja maha (ei mõelnud üldse kaaluteemale) ja elasin oma igapäevast elu- käin 3-5x nädalas suusatamas. Eelmine nädal kogunes u.48 suusakilomeetrit smiling smiley Kuid nüüd viimased kuu aega on toitumine kuidagi käest ära läinud- liiga palju tühje kaloreid lipsab suhu, eriti just jahutooteid. Tänu eelneva PALEO toitumis harjumusele söön ikka ka veel jätkuval palju puu-ja aedvilju. Sel nädalal olen üritanud siis jahu vältida, kuid mitte 100%-liselt. Eile linnas olles sõin paneeritud kala. Olen tähelepannud, et kui hakkan jahust loobuma, tekib alati hirmus nälg. Kui tavaliselt on ühe söögikorra portsjon olnud ca 500g, siis paar päeva tagasi huvi pärast kaalusin ja sain teada, et ühe toidukoguse suurus oli üle 700g eye popping smiley Kui seda kõike arvestada, siis on päris hästi läinud smiling smiley olen ikka normaalkaalus thumbs up Nagu juba korra hõikasin - suveks tahaks ikka 55 kilone olla. Esialgu proovingi lihtsalt jahutoodetest hoiduda, suhkrut tarbin ainult nii palju kui sisaldab tume šokolaad. Sissesöödavast kaloraazist pole õrna aimu, aga arvan et see jääb 2000-3000 kcal vahele. Kodust 1,5 km kaugusel saab veel suusatamas käia, usun et need liigsed kalorid kulutan seal metsas asuval suusarajal ära küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. March 2015, kl 11.30


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 21. March 2015, kl 19.59

Tänud Pirle, ka minu poolt kena kevadet kõigile meie tüdrukutele smiling smiley
Mina olen olnud ilusate ilmadega rattarajal ja
toiduga on ka omad kokkulepped lepitud.
Päevane kcal 2000, esialgu tõusis nüüd hakkab allapoole minema.
Võtan rahulikult smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 23. March 2015, kl 18.12

Kodukoht, nii lahe ,et oled ikka siin winking smiley ja et ma pole siin veel päris üksi smiling smiley Meeldiv teada, missuguse õhinaga ise asja juures oled thumbs up
Minu nädalavahetus möödus perega suusarajal ja saunatades. Suurepärane ju, aga täna tegin umbkaudsed arvutused ja selle tulemusel võib ainult järeldada, et nii minu kaal küll ei lange. Jahu polnud toidus raasugismiling smiley peale tervisliku toidu sõin ka mittevajalikku- u.300g jäätist (silma järgi), saunas käies tarbisin 1,5l õlut ja siis veel popkorni so. kokku ca. 1400 kcal. Kahe päevaga kulutasin suusarajal 1300kcal. Pean oma isusid taltsutama!
Koovike, super tubli oled sa ikkathumbs up püsid kenasti saavutatud kaalus ja hea teada, et kõik on kõige paremas korras üldse!



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 23.03.2015 18.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 23. March 2015, kl 20.55

Pirle,

Käin ainult teiega siin suhtlemas. Oktoobris lõppes Ka ja rohkem juurde ei ostnud. Tegelen ise endaga ja osalesin ühel nõustamisprogrammis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. March 2015, kl 11.50

Mina pole ka midagi maksnud winking smiley Kodukoht, kas sa kaalud kõik toidud ära või hindad silma järgi? Ma võtan hoogu, et hakata jälle igat toiduainet kaaluma, siis vist jõuaks kiiremini eesmärgini smiling smiley Mida head said nõustamisprogrammis teada?
Millega kõik tüdrukud tegelevad? Ma pole tükk aega ka Karukest liikumas näinud siin.
Aga täna üle pika aja sadas värsket lund ja nüüd suusatama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. March 2015, kl 09.01

TERE,TERE MU KALLID,ILUSAD TÜDRUKUD!hot smiley
Sattusin ikkagi haiglasse ja nüüd sain koju,kaalule lisandus sellega ühtteist,pean praegu mingi aeg rahulikumalt võtma,mõtlen just liikumise osas aga see pole kõige olulisem,toit on ikka põhiline,egas midagi jälle otsast!thumbs up
Ei mina niisama kao,ma ikka nagu kaan teie küljes kinni.
Kauneid ilmu ja hinge soojust ja päikest mu armsad!
KALLID JA PEHMED PAID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. March 2015, kl 18.44

Karuke, seda on tõsiselt tore kuulda smiling smileythumbs up Kui küsida tohib, mis haigus Sind kiusab? Palju tervist ja kallisid Sulle! Kas hakkad ka toidutabelit täitma? - Dubleerisin, aga ei lisanud veel kuupäevi.
Võtsin kätte ja lisasin ka enda toidud MINU TOIDUTABELISSE smiling smiley - täpselt samad toidud ,mis aasta tagasi smiling smiley ainult puuvilja kogus on suurenenud winking smiley Ma nüüd tahan teda saada kui suure kaloraaži juures ma säilitan kaalu. Loodan ,et laiskus ei tule peale , et jätkuks meelespidamist ja tahtmist toite kaaluda - jõudu mulle grinning smiley
AHJAA, õhtusöök on veel söömata.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 26.03.2015 18.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. March 2015, kl 20.20

10 põhjust, miks süüa peekonit: langetab kaalu ja ravib pohmelli grinning smiley Nüüd siis peekonit praadima winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 26.03.2015 20.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. March 2015, kl 20.58

Kulla Pirleke!
Täidaks ikka tabelit,nii hea on üle vaadata kus toimib paremini ja mida ehk tuleks vähendada.
Südamega väiksed mured,kuid ma ei lase suurt end häirida,hinges ju noor,mis noor.
Edu ikka meile kõigile ja vastupidamist!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 26. March 2015, kl 21.53

Kulla Karuke, ära muretse see kõige tähtsamthe finger smileyam

Oleme ikka pundissmiling bouncing smiley ja hoiame sulle pöialtthumbs up Mina juba ammu peekoni lainel ja tundub,et õigel teel. Kahju et Koovike meile oma nippe ei avalda, aga küll me hakkama saamehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. March 2015, kl 06.52

Aitäh mu kallid!
Pugin ka hää meelega peekonit,hommikul parim.
Tänasest siis taas tabelisse märkima ja no lõppude lõpuks võiks end ju kätte võtta ja alustatu,lõpule viima!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.