Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: helelaa
Kuupäev: 11. October 2013, kl 08.50

Hommik, tänane kaal endiselt 66 kg.
päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 11. October 2013, kl 09.06

Ikka muutusteta 75,5kgconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 11. October 2013, kl 09.21

Minu kaal täna 77,8kg (-100 gr) - seega muutusteta.
Ma olen nädala jooksul muude mõtetega niivõrd hõivatud olnud, et pole suutnud mõelda mida suhu pistan, aga tean, et rämpsu pole söönud ja õhtul kõht punnis magama pole läinudsmiling smiley
Trennis olen 3 korda käinud sel nädalal, elu on ilus smiling smiley
Soovin kõigile edukat kaalulangetamist.
Aitäh Sulle Kairka.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Leilah
Kuupäev: 11. October 2013, kl 10.06

Tere! Minu tänane kaal 68,3 kg ehk -500g. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Porthita
Kuupäev: 11. October 2013, kl 10.26

Tere Reedet!

Minu tänane kaal 98,3 ehk siis sedakorda tagasihoidlikumad -600g.

Toitumine üsna kontrolli all, aga sellest nädalast tagasi intensiivses trennis ja see ehmatas organismi kohe kaalust kinni hoidma. Vaatan veel mõned nädalad ja siis arutan treeneriga, et mida muuta toitumises või trennides.

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 11. October 2013, kl 11.20

Minu selle nädala kaal 68,9kg ehk miinus 1kg. Olen väga rahul, et praegu olen leidnud enda jaoks sobiva kaloraaži, millega kaal langeb ja suutnud sellest kinni pidada smiling smiley
Lisan ka mõõdud. Esimesel korral ei olnud mul korralikku mõõdulinti, vaid mõõtsin nöörijupiga, mille pikkuse siis omakorda ära mõõtsin. Seekordsed mõõdud peaksid olema täpsemad ja nende pealt siis saab järgmine kord vast juba ka järeldusi teha.
Mõõdud siis vastavad: 27-92-71-102-54.5

Kena sügist nädalavahetust teile kõigile! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 11. October 2013, kl 18.10

Tere!

Minu kaaluks täna 84,2 ja jällegi -700g. Tahaksin küll kiiremini juba kaalust alla saada, aga samas on igal pool niipalju ahvatlusi, seega hea, et niigi on läinud.

Tervist ja jõudu kõigile smiling smiley

Anka33

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 11. October 2013, kl 22.17

Tervist!
Minul suur ja kole pluss seekord.. tongue sticking out smiley 66,6 ehk (+1, 2)
Suhted mehega on keerulised ja organismis ka mingid imelikud muutused. . tongue sticking out smiley
Ehk järgmine kord on parem seis. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kcal
Kuupäev: 11. October 2013, kl 22.37

Hei, tagasi resilt Burgundiasse. Liiga palju head sööki ja veini, aga naudinguga. Viimased paar päeva topeltkontroll, kaal 73

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 12. October 2013, kl 08.11

-1.2 ehk 70.7 . Muidugi olen rahul smiling smiley Hea, kui tegevust on ja söögile ei ole aega nii palju mõelda, veel vähem külmkapi vahet käia smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 12. October 2013, kl 09.06

Minu sellenädalane kaal 75,1 (- 100)

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 12. October 2013, kl 09.36

Eilne kaal 58,2kg. Suur pluss.. peaaegu 2kg!! Aga loen seda tervise arvele, olen kuskilt vist mingi viiruse saanud ja nüüd mitu päeva lürbingi väga ohtralt teed ning vedelikke, et kõht korda saada. Eks järgmiseks nädalaks loodan, et on see kadunud ning endaga ka miskit kaasa võtnud. Ei põegi väga hullult smiling smiley Pingutan tagasi, kuhu vaja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Grets
Kuupäev: 12. October 2013, kl 16.55

Tere,

Minu kaal oli reede hommikul 61.3 kg ehk siis -100g.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. October 2013, kl 09.35

Vabandan hilinemise pärast!
Eelmise nädalaga on seis sama. Katsetan suurema kcal -ga. Magusa isu on,leevendan datlitega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 13. October 2013, kl 10.32

Tere,

seekord kaal sama. On vaja end kätte võtta!!!

Jõudu-edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: APM
Kuupäev: 13. October 2013, kl 16.01

Tere!

Minu kaal 78kg

Kuldset sügist!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: rints
Kuupäev: 13. October 2013, kl 17.48

kaal 107.9

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. October 2013, kl 09.15

Tere-tere,

Meie värskendatud tabeli leita lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotsaime se nädal tagasihoidlikud 2,5kg. Tabeli eesotsas Grets, kes on praeguseks kaotanud 9,85% oma kehakaalust (-6,7kg), Porthita -6,82% (-7,2kg) ja Belissimo -6,73% (-5,1kg)

Tabelist kustustasin nimed : Doucie, Annelyy ja Texas, kes ei ole tänase seisiyga 3 nädalat oma kaalu edastanud. Kahju-Kahju aga edu neile!

Täna hommikul olid auto aknad juba härmas ja ega esimene lumigi kaugel ole. Nautigem viimaseid ilusaid sügisilmasid ja kõike kaunist teile!

K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 15. October 2013, kl 11.12

Tere, Tere!
Minul ei ole ka sel korral midagi rõõmustavat, nii väga lootsin sel reedel näha juba numbrit alla 71 aga no ei tulnud vaid väike liikumine -100g seega viimane kaal 71,4 kg. Nädal andis lootust, et tuleb juba 70-ga number aga reede hommikune reaalsus oli nukker. ahkkab tekkima tunne, et kas ma üldse saan seda kaalu allapoole... aga MA EI ANNA ALLA smiling smiley ja mis siis muud kui tuleb edasi pingutada. Hea uudiso n see, eto len oma söögikorrad saanud taas regulaarseks. Vahepeal läks ikka väga kaootiliseks see söömine ja vb sellepärast kaal ei langenudki! Nüüd olen püüdnud ikak väikeste vahedega aga 4 korda päevas süüa ja õhtul peale trenni vaid banaan ja vb natukene rohelist teed...

Loodan, sel nödalal taas ilusamini esineda - eks näis kuidas välja tuleb! Paljud on tublid olnud ja see annab motivatsiooni, et SEEON VÕIMALIK! =)

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 18. October 2013, kl 06.22

Hei,

Minul sel nädalal ka midagi ülemäära rõõmustavat ei ole, 68,8, ehk miinus 100g smiling smiley aga no midagi seegi! Olin muidu tubli ja toitusin kenasti ning trenni tegin ka..Küllap siis iga nädal sellist langust oodata olekski liiast, senimaani ju kenasti alla läinud.

Kena nädalavahetust teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: teltsik
Kuupäev: 18. October 2013, kl 07.56

Hommik!

Minul kaal 63,4, mis on võrreldes eelmise nädalaga täitsa tubli tulemus: -0,5kg. Samas võrreldes algkaaluga olen 7 või 8? nädalaga alla võtnud ainult 2,2 kg, mis ei ole mingi tulemus. Jama sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Grets
Kuupäev: 18. October 2013, kl 08.58

Tere hommikust!

Minu kaal langes 200 grammi võrra. 61.3 pealt 61.1 peale. Ei olnud üldse tubli see nädal, seega üllatunud, et üldse langes. Mulle tundub, et siit punktist veel alla saada, läheb ikka väga keeruliseks. Peab hakkama trenni tegema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 18. October 2013, kl 09.42

Tere jälle.
Minu kaal oli täna hommikut 76,5 ehk -0,6 kilo alla. Hea, et Eestis patustamine on nüüd jälle alla võetud smiling smiley
Olen väga rahul, sest välimus on võrreldes jaanuariga ikka hoopis teine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Leilah
Kuupäev: 18. October 2013, kl 09.47

Tere! Minu tänane kaal on 68,2 kg ehk -100g. Langust ma hetkel ei ootagi, kuna viimased 2 nädalat olen söönud säilitamiskalorid. Järgmisest nädalast saab mu väike kaalulangetuspuhkus läbi ja vähendan jälle kaloraaži ning lisan trenni. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Porthita
Kuupäev: 18. October 2013, kl 11.25

Hei hei!

Minu kaal täna 97,9 ehk miinus 400g. No eks homme saan teada treenerilt, kas peaksin toitumises mingeid muudatusi tegema või jätkan samas vaimus. No oleks ju tahtnud paremat tulemust, sellises tempos lihtsalt jääb eesmärk saavutamata muidu sad smiley Aga väga väga tahaks siiski uut aastat alustada märkimisväärselt väiksema numbriga. Oeh kurvastav on praegune seis igatahes.
See nädal tuleb lausa 5 trenni nädala peale, millest kaks olid mõnusad vesiaeroobikad üle mitme aasta. Kui vähegi võimalik, siis hea meelega jään käima neis.

Et uus nädal kõigil jälle parem tuleks ja et see ilm jälle ilusaks läheks, külm võib olla, peaasi, et mingit läga krae vahele ei sajaks.

Tervitades
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 18. October 2013, kl 13.47

Tere!
Minul sel nädalal jälle nulliring (ehk siis 66,6 endiselt)... tongue sticking out smiley Teisipäeval saan jälle aasta nooremaks- tulemas ümmargune sünnipäev seekord winking smiley Loodan, et siis olukord kontrolli alt välja ei lähe.. winking smiley Homme pean minema töökaaslase matusele, kes elas vaid 36-aastaseks.. miks on elu nii ebaõiglaselt karm?? sad smiley

Aga teile ilusat nädalavahetust ja kenasid numbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: helelaa
Kuupäev: 18. October 2013, kl 14.06

Tere!
Kaal kahjuks/õnneks sama, 66kg.
Pime ja külm november tulemas, nüüd peaks õhtud rohkem trennis veetma, saab energiat smiling smiley Äkki suvatseb kaal ka siis jälle langema hakata...

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 18. October 2013, kl 14.56

Minu kaal täna hommikul 77,5 (-300 gr). Tunnistan ausalt, et ei mõtle kaalu alandamisele enam nii palju kui varemalt, lihtsalt olen ja söön ja kui teist kooki lähen haarama siis tuleb küll meelde, et oot kas seda on sulle vajasmiling smiley.
Aga minu mees ütles mulle täna hommikul, et ma olen kõhnemaks jäänud - no ei saa tegelt olla, sest olen 2kg maha saanud siin duellis ainult, tuju tegi heaks ikkagi ja viskasin trenniriided autosse, et peale tööd trenni minna.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 18. October 2013, kl 15.18

Mina olen tsipa alla saanud,tegelikult naeruväärne miinus 200. Tormi ja lund nädalavahetusekswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 18. October 2013, kl 16.42

Tere!

Minu kaal täna 83,3 (-900g) polegi kõige hullem tulemus. Sellel nädalal muutsin ka oma eesmärki ning sellega seoses kahanes päevase kaloritetarbimise lubatud kogus, loodan, et see ei too kaasa tagasilööke.

Soovin kõigile päikest südamesse, mis siis, et väljas nii kole ilm!

Anka33

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.