Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 26. October 2013, kl 18.31

Tere!

Minul 0-ring. Vabandan, et eelmisel nädalal ei jõudnud kaalu andmiseni. Kõigile rõõmsat langetamist.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 27. October 2013, kl 18.04

Ei mingit muutust.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: pontus
Kuupäev: 27. October 2013, kl 18.17

Hei,
Ei taha ikka tabelist välja kukkuda. Kaalu langetamisega küll ei ole kuidagi tegelda jõudnud. Hoidmine tuleb see-eest täitsa hästi välja. Igastahes lootused on üleval: uus töö, uus algus smiling smiley. Äkki suudan siiski aasta lõpuks 69 kg kätte saada. Täna kaal 73,5.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 27. October 2013, kl 21.15

Tere õhtust!
Nonii, minul nüüd suur kiire möödas ja veits aega ka siia kiigata. Terve nädala oli tegemist oma väikese juubelisünnipäeva ettevalmistamisega. Nüüd on pinged maas ja kohe kergem hakkas.. winking smiley Aga kaalust ka: reedene näit oli seekord 66, 2 (-0,4)
Nädalavahetusel sai siis parasjagu hea ja paremaga end kosutatud, nüüd tuleb taas tõele näkku vaadata ja trenni tegema asuda ja toiduga pisutki tagasi hoida. Ega muidu tulemusi ei tule!
Jõudu ja edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 28. October 2013, kl 05.47

Tere,
minul oli kurgutõbi kallal jaa kaal 66,2 ehk +0,3 .
Ma saan ja suudan sellest üle!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: teltsik
Kuupäev: 28. October 2013, kl 09.15

Hei!

Minul oli puhkus ja arvuti taha ei sattunud. Reedel oli kaal 63,5 ehk +0,1kg. Selles mõttes olen rahul, et kartsin, et puhkusega tuleb veelgi suurem pluss. Üritan siin analüüsida, mida ma seekord ikka nii valesti teen, et kaal üldse langeda ei taha sad smiley Jõuludeks eesmärgi saavutamisega läheb kiireks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 28. October 2013, kl 12.50

Tere,

Täna elektrikatkestuse tõttu kokkuvõte viibis. Selgus, et maailm lakkab ringlemast kui elektrit ei ole. Isegi uksest välja ega sisse ei saanud kuna uksed ju töötavad kaartidega.

See-selleks... Meie värskendatud tabel lingil KAALUTABEL

Eesotsas Grets -9,71% kehakaalust (-6,6kg), jessy -8,52 % (-5,3kg) ja Belissimo -8,31% (-6,3kg). the finger smiley

Tabelist kustutasin nime birxike, kes ei ole tänaseks 3 korda oma kaalu edastanud.

Kuigi ilm on tormine siis soovin teile rahu ja õnne südamesse ja kaunist sügise jätku!

K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 28. October 2013, kl 15.08

Hei, hei,

Vabandan, et ei ole endast vahepeal jälle märku andnud. Kahjuks ei ole mul ka rõõmustavaid uudiseid . minu kaal oli endiselt ka sel reedel veel 71,4 kg sad smiley (eelmisel reedel 71,5kg) no kuidagi ei saa sellest alla poole. Iga nädalavahetus tulevad väikesed tagasilöögid, sest nädalavahetusel olen pidevalt kodust ära ja ei saa ise oma söögiaegu ega sööke reguleerida.
Aga kuna minu eesmärk on endiselt jõuludeks oma oov kaal asaavutada siis ma ei anna alla!! Ja sel nädalal olen taas vägagi motiveeritud endast parimat anda.

Kas kellegi on sama probleem olnud ,et kaal seisab ühe kohapeal? Andke nõu, kuidas sellest üle saite? =(

Ette tänades,
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 28. October 2013, kl 17.45

lauriine, ega muud saladust ilmselt ei olegi, kui pead oma nädalavahetuste söömised ette planeerima, vajadusel kaasa võtma jms. Kui nädalavahetused jäävadki vabalt võtmiseks, siis ilmselt ka midagi ei muutu. Nii kurb, kui see ka ei ole.. Nii et mida rohkem soovid, kas kaalu nr vähenemist või nädalavahetuse ahvatlusi söögi kujul? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: siucra
Kuupäev: 30. October 2013, kl 09.42

Nii.. Mu kaks nädalat puhkust on nüüd läbi. Tegelikult juba natuke aega tagasi, aga ei vaadanudki siia, sest arvasin, et olen juba kustutanud.
Kaalule ma puhkuse ajal ei sattunud kahjuks, aga võin öelda, et eelmise reede kaal oli 66.3.

Sel nädalal on mul sünnipäev ja ilmselt söön palju kooki, niiet reedene kaal midagi head ei tõota ilmselt.

See sügisene aeg ei ole tõesti lihtne.. sad smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 31. October 2013, kl 10.13

aitäh belissimo! =)
eks ta õige ole jah, tegelikult on nii, et nädalavahetustel ikka nagu püüan mõistusega võtta ja koguseliselt mitte liiga täis pugida ennast aga ilmselt on emade ja vanaemade tehtud toidud enda toitutest rammusamad ja sealt see jama tekibki....

Üheltpoolt saaks jah regullida sellega, et ise midagi kaasa võtta... teiselt poolt - suve periood lõppemas ja maal käismised jäävad nüüd vähemaks - seega san kodus olla ja ise jälgida, mis ja kuidas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 31. October 2013, kl 19.03

Hei-Hei!

Homme aeg jälle mõõdud ka edastada!

Terv!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Leilah
Kuupäev: 01. November 2013, kl 07.27

Tere hommikust! Minul kahjuks 0-ring sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 01. November 2013, kl 07.58

Seekord tagasihoidlikud -400 grammi ehk 69.1. Aga siiski miinus smiling smiley

Mõõdud siis sellised:
Rind 92.5
Talje 74
Puus 102
Reis 59

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 01. November 2013, kl 08.43

Tere hommikust!
Minu kaal täna 91,8 (-100g). Ikka parem kui + smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 01. November 2013, kl 08.58

Tere!

Minu kaal täna 82,4 (-600g) - asi seegi, kuigi lootsin rohkemat.

Ilusaid miinuseid - ja mitte kraade vaid ikka kilosid smiling smiley !

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 01. November 2013, kl 09.06

Tere!
kaaluga mul seekord rõõmustada pole! täna juba 67,0 (+0,8), eks see nädalavahetuse sünnipäev annab nüüd tunda.. cool smiley Aga mul tihti nii, et kõigub siia-sinna.. winking smiley eile käisin jooksmas-nii 7,5 km ringis tuli kilomeetreid, nii mõnus ilm oli ka! winking smiley
Mõõdud panen homme, sest täna olen juba söönud ja märkasin liiga hilja üleskutset winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 01. November 2013, kl 09.55

Hommikust.
See nädal on minu jaoks super olnud ja kaal on langenud hoolega. Tulemus siis 74,9 ehk -1,4 kilo. Proovisin natuke teistmoodi õhtuti toituda ja trenni tegin vähem. Tundub, et sellist nö puhkuse nädalat mu keha just vajaski.
Mõõdud ka:
rind 101cm ehk -4cm (see võiks nüüd küll vähenemise lõpetada) grinning smiley
kõht 84cm ehk -2cm
puus 106cm ehk 0cm
kints 64,5cm ehk -0,5cm
Jaanuarist alates on minu kehalt läinud -30 kilo. Juhhuu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. November 2013, kl 10.04

Tere!

Minu tänane kaal siis 97,5 ehk pingutasin välja -800g. Asi seegi.

Trenne tuleb sellegi nädala peale 5, toitunud olen kah, nii nagu treener ette on näinud. Eks vaatab veel järgmisegi nädala, kas tuleb veel midagi muuta või nüüd siis ikkagi hakkab minema.

Mõõdud siis sedakorda nii:
rind 122 (-1cm)
kõht 116 (-2 cm)
puus 124 (-3 cm).

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 01. November 2013, kl 10.48

Minul ei läinud see nädal hästi. Paar libastumist ja keha hoiab vett ka praegu kinni. Tulemus +0,6kg ehk 69kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: helelaa
Kuupäev: 01. November 2013, kl 11.26

Ei ole taas hea nädal- 67kg...

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 01. November 2013, kl 11.58

Minul algas uue kuuga uus elusmiling smiley Kaal on seisnud pikalt, tundub et keha on sellega rahul,aga mina mitte. Täna 79,6.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 01. November 2013, kl 11.58

Kertukas, sa oled väga tubli! 30kg kehakaalust maha saada 10-ne kuuga on tõesti super! Õnnitlused! smiling smiley
See on ka minu unistus ja eesmärk. Loodan selle ikka saavutada.
Mis sinu puhul hästi töötas,et kaal niimoodi langes?

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. November 2013, kl 13.16

Tsau,tsau kullapaid!
Minul 0 seis ja mõõdud samad!
Elan praegu ehituse tähe all ja no mitte ei saa tegeleda kaaluga nii nagu tahaks,puht vaimselt ja mis seal salata ka füüsiliselt ei jaksa,kuid ka ilma päevikuta siiski jälgin mis sisse ajan.
Loodan et järgmisest kuust jääb piisavalt aega.
Kõigile palju kallisid ja tublitele au ja kiitus!!hot smiley
Ja minu sugused-küll me ka saame hakkama-VAREM VÕI HILJEM!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 01. November 2013, kl 15.57

Minu kaal täna hommikul 77,5 (+500gr) sad smiley - vabanduseks ütlen, et mul käsil vee kinni hoidmise nädal smiling smiley. Eile olin väikses depressiooni alges ja liialdasin õhtul toiduga aga täna uus kuu, uued eesmärgid ja tuju hea.
Trennis käisin 3 x nädala jooksul.
Kairka jäta mu mõõdud samaks palun.
Nädalavahetusel on plaanis liikuda aias ja see tohutu hulk oksi üles korjata mis nädala alguse torm tekitas.
Olge ikka rõõmsad ja minge süüdake homme lähedaste haual küünal, siis nad teavad, et mõtlete neile smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 01. November 2013, kl 20.44

Tere!

Täna 72. Pingutan ikka. See nädal oli muidu tublim. Aga kõigile väga tublidele ja vähem tublidele palju indu.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kcal
Kuupäev: 01. November 2013, kl 23.22

Hei, kaal 71,5. Liitusin ka Robert Noole grupiga. Vaatame, mis juhtuma hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 02. November 2013, kl 08.52

Minu sellenädalane kaal 74,5 (- 500g)
Olen väga rahul, et nov algab 74-ga, aga langust oleks rohkemgi tahtnud. Neljapäeva õhtu läks natuke käest ära...
Kertukas - supertulemus, palju õnne! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 03. November 2013, kl 15.28

Hei! Kaalu jätan see nädal samaks. Ei saanud välismaal end kaaluda, kuid tõusu pole tulnud. Hea, et kaal kinnistub. Vähemalt loodan, et keha nii käitub grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: siucra
Kuupäev: 03. November 2013, kl 23.33

Reedene kaal 65.9. K6ige hullem ei olegi peale kogu seda kooki smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.