Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 13. December 2013, kl 13.21

Tere,

Minu kaal täna on 89,1 ehk -200g! Olen rahul cool smiley
Järgmisel nädalal olen puhkusel, ei tea kas reedel pääsen arvuti juurde, võib olla jääb see minu viimaseks kaalumiseks sellel aastal, aga uuel aastal uue hooga! grinning smiley
Tänud Kairkale eestvedamise ja tabelite eest!

Soovin kõigile rahulikku jõuluaega!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 13. December 2013, kl 23.28

Tere
Mina jätkan ka endistviisi tõusuteel, kaal oli täna juba 67,1 (+0,2). Tean-tean, et kõik on mu enda teha ja olen ise selle asja tekitanud.. Loodan, et edaspidi läheb ikka paremaks, ma vähemalt püüan, et läheks.. winking smiley Ma oleksin ka muidugi nõus veel jätkama, kui oleks seltskonda ja kuniks saavutaksin oma eesmärgi.
Ilusaid saabuvaid jõulupühi ja jätkuvaid edusamme teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. December 2013, kl 11.50

Hei hei,

Minu kaal ei le hommikul oli 95,4 ehk siis -1,1 kg võrreldes eelmise nädalaga.
Üldiselt olen rahul. Ta siiski ju liigub allapoole.
Nädal oli raske stessi tõttu. Trenni jäi natuke väheks, kuna keha lihtsalt streikis. Õnneks oli söömine paigas ja selles osas kõik sujus.

Olen võlgu ka veel oma detsembri alguse mõõdud, siit siis ka need lõpuks:
rinnaümbermõõt 123 ehk +1 cm (njah, mõnes mõttes ju täiesti OK, et rinda vähemaks ei jää grinning smiley)
kõhu ümbermõõt 118 ehk +2 (see oli mingi veider anomaalia, mida ma ei oska siiani seletada)
puusa ümbermõõt 124 ehk 0 liikumist (no vähemalt niigi)

Igatahes mis arvate. Kui ka minu arusaamist mööda on järgmine nädal viimane, siis äkki paneks selleks puhuks mõõdud kirja, et siis saaks vaadata terve perioodi peale, milline muutus on olnud?

Jõulusoojust kõigile
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 14. December 2013, kl 23.32

Tere,
minu kaal 65,5 kg ehk -100g.

Rõõmsat saabuvat Jõuluaega kõigile, ees ootab viimane tabeli nädal!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Leilah
Kuupäev: 15. December 2013, kl 12.56

Tere,

minu kaal 68 ehk +200g. Esimene pluss mul selle duelli jooksul, vast ei ole hullu.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. December 2013, kl 17.45

Tere,tere!Meil oli vool ära,minu kaal upsti 68sad smiley
Nii homsest mul kõik kiired asjad selatatud ja alustas ilusti kenasti taas!
Tahan olla jälle korralik!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 16. December 2013, kl 08.46

Hei- Hei

Nädala kokkuvõtte leiate nagu ikka lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotasime eelmine nädal tagasihoidlikud -2,1 kg. Tabeli eesotsast leiame Belissimo -12,93 % (-9,8kg), Anka33 -12,67% (-11,4kg) ja jessy -9,97% (-6,2kg).
Nädala lõikes kaotas kõige enam Porthita -1,1kg.
Käteplagin meie tublidele duellikaaslastele the finger smiley

Tabelist kustutasin seekord nimed teltsik ja helelaa, kes 3 korda ei ole oma kaalu edastanud. Kahju.... nii vähe enne lõppu...

Soovin teile edukat duellinädala algust ja proovime aga viimased ponnistused enne lõppu veel teha.

Tervitades,
K
smileys with beer




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 16.12.2013 08.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 18. December 2013, kl 12.01

Hei. Eelmine nädal jäi esitamata. Ma läksin nüüd kaalu osas puhkusele, et ei kaalu end enam see aasta niimoodi pidevalt. Kaal on püsinud ilusti sama, usun, et eks ta nüüd veidi ka koguneb tagasi. Minu puhul siis enam uusi näite minult ei tule, jääb näit samaks. Ilusat jõuluaega ning aastavahetust kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 20. December 2013, kl 07.22

Tere ja rahulikku jõuluaega kõigile. Minu viimane number on kahjuks pluss, juba algas jõuluaeg. 71,0. Ei näinud ikka 6 ära, aga ega ma ei jäta. Kairka, suur tänu meie tabelit koos hoidmast ja vahvaid innustusi jagamast. Mingu Sul ikka hästi. Ja kõigil teistel ka. Oleme ikka edasi vaprad ja õnnitlused muidugi eriti edukatele. Võit on teil juba käes, iseenda üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. December 2013, kl 08.26

Minu kaal täna hommikul 75,2 kg (-400 gr) - kaotasin jõuluduellis 4 kg.
Kairka - sügav kummardus sulle minu poolt, soovin sulle palju rõõmu, milles iganes see ka ei seisneks.
Ilusat jõuluaega kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 20. December 2013, kl 09.19

Hei,

Minul on vahepealse reisiga kahjuks kiloke kaalule tagasi hiilinud. Tänane näit oli 68.3. Kokku kaotasin 3.7kg. Olen rahul smiling smiley

Häid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 20. December 2013, kl 09.28

Tere!

Minu kaal täna 78 (-600g) - pole viga!

Soovin kõigile rahulikku jõuluaega ning loodan, et uuel aastal kohtume uues duellis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. December 2013, kl 12.04

Tere mu armsad!
Mul nii heameel et teil nii edukad nädalad!Mul paraku jälle tõus 68,7,häbi mul olgu!
Kallid ja rahulikke jõule!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 20. December 2013, kl 13.28

65 kg ehk -1 smiling smiley Nüüd jõulud ning vana aasta ärasaatmise võtan rahulikult, st naudin seda aega (loodetavasti piparkoogid jms mõistlikkuse piirides ikka) ja uuel aastal uue hooga smiling smiley eesmärgiks suveks 58 kg.

Aitäh Kairkale, et meiega nii kaua oled vastu pidanud tabelimajanduses smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 20. December 2013, kl 14.58

Tere jälle.
Minu jaoks on jõulud juba alanud ja see ka kaalult näha grinning smiley tulemus 74,5 ehk +0,5 kilo. Niiet kokku on siis läinud -4 kilo. Süda on ikkagi rahul. Eks uuel aastal saab jälle aktiivsemalt kaalu hakata langetama.
Ilusaid ja rahulikke pühi kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 20. December 2013, kl 16.46

tere kõigile!
nagu juba teie postitustest aru saan, on täna siis viimane kaalu edastamise päev.. sad smiley minul oli küll täna imepisike miinus, ehk siis 67,0(-0,1), aga kokkuvõttes ma siiski siin duellis alla ei võtnud, kui, siis alguses õige pisut vist.. Igatahes ma püüan seda langetamist jätkata, arvatavasti saab see toimuma peale suuri pühi.. winking smiley Homme hakkame ämma juubelit pidama ja nii edasi jõulude ja uusaastani.. grinning smiley eks ma ikka selle vahepeal püüan ikka jooksma kah jõuda ja võib-olla tuleb lumigi maha ja saab suusad tolmust puhtaks pühkida.. smiling smiley
Soovin teile ilusaid valgeid jõulupühi ja kõikide soovide täitumist! Võib-olla kohtume mõnega teist ka uuel aastal..
Siia lõppu üks tore jõulusoov..(mille lugesin kuskilt) grinning smiley

Kallis jõuluvana! Palun kingi mulle saledam keha ja priske pangaarve, aga ole hea ja ära aja neid omavahel segamini, nii nagu eelmisel aastal juhtus..! grinning smiley

Häid jõule ja kõike paremat uuel aastal!
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 21. December 2013, kl 11.02

Tere kõigile!
Minu number 64,8 ehk -0,7kg ja kogu duelli saak -2,2kg.
Rõõmsat saabuvat pühadeaega kõigile ja mõistlikku nautimist!
Suur tänu duellitabeli pidamise eest ja edu kõiges ja kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 21. December 2013, kl 15.58

Minul algas juba suur pühadetrall pihta ja jätkub. Unustasin isegi kaalunäidu saata, tundub seekord rohkem hoidmise moodi, 77,5kg saan see aasta lõpetada.

Olen rahul oma uue saledama väljanägemisega,võtan vastu sõbrannade tunnustavaid kiitusi ja uuel aastal jätkan uute eesmärkidega.drinking smiley

Kairkale suure töö tegijale tänud ja jätkuvalt jaksu! Meie duelli sõpradele ilusat algavat talve ja kena Jõuluaegasmiling bouncing smiley

Olge mõnusad,
Kodukoht

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 22. December 2013, kl 09.48

Minu numbrid täna: 74, 9 kg ja + 0,7. Kahju on duelli plussiga lõpetada, aga nii ta seekord läheb.

Kairikale suur-suur aitäh duelli vedamise eest ning kõigile duellikaaslastele toredat jõuluaega ning uusi võite uuel aastal! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. December 2013, kl 20.45

Hei hei!

Minu reedene kaal oli 96,4 ehk siis nädalaga + 1 kg. Ega ma tegelikult päris aru ei saanudki, miks ta niimoodi kilo juurde võttis, aga nuh, selline mu organism kord juba on. Esialgu teen sellega rahu ja lähen jõuludele vastu rõõmsameelselt smiling smiley

Kogu duelliga siis kaotasin 9,1 kg, mis on tegelikult päris kenake saak.

Üheksa kuuga olen kaotanud tegelikult kokku koguni 20 kg ja jätkan seda teed kindlasti ka uuel aastal. See on andnud mulle tagasi mu energia, tervise ja elurõõmu. Neist kõige kaalukam otse loomulikult tervis, kuigi ma ei ole jätkuvalt veel päris terve, siis see, mis on veel jäänud ei ole otseselt enam kaalust põhjustatud, aga kindlasti leevenevad ka selle sümptomid üha enam koos kaalu langusega.

Mõõtudest kah. Duelli lõpetan näitudega:
rind 120 cm
kõht 117 cm
puus 123 cm
Seega kaotasin duelli jooksul rinnast 7cm, kõhust 5 cm ja puusast 2 cm kokku siis 14 cm. VINGE!

Igatahes kõigile kauneid jõule ja aitäh Kairkale tabeli pidamise eest!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 23. December 2013, kl 09.08

Hei-Hei!

Ootan veel homseni, et äkki keegi soovib veel mõõte või kaale edsastada ja siis paneme tabeli lukku!

Terv!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 23. December 2013, kl 11.48

Tere,

Oi kui tore, et saab veel kaalu edastada, olin eelmisel nädalal puhkusel.
Minu kaal täna hommikul oli 89 kg (-100g).

Rahulikke jõulupühi, meeleolukat aastavahetust
ning kohtume uuel aastal uute eesmärkidega! smileys with beer

Roosike

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 23. December 2013, kl 17.45

Lisan siis lõpumõõdud ka smiling smiley

Kaal siis oli 65
mõõdud 91, 72, 98, 56.5

Imelisi jõule ja vahvat aastavahetust. Sulle, Kairka, erilised tänud veelkord tabeliga toimetamise eest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 25. December 2013, kl 10.20

TERE JÕULURAHAVS!

SIIN SIIS MEIE SELLE AASTA VIIMANE JÕULUDUELLI KOKKUVÕTE- KAALUTABEL

SEEKORDSEKS VÕITJAKS OSUTUS BELISSIMO, KELLEL ÕNNESTUS KOKKU KAOTADA 14,25% OMA KEHAKAALUST (-10,8KG), AUVÄÄRSELE TEISELE KOHALE SAI ANKA33 -13,33% (-12KG) JA TUBLIKS KOLMANDAKS JESSY -9,97% (-6,2KG).

TEGELIKULT OLEME AGA VÕITJAD JU SIISKI KÕIK, SEST PIDASIME LÕPUNI VASTU. EKS UUEL AASTAL PROOVIME JÄLLE UUESTI JA JAANIPÄEVAKS IKKA EESMÄRGID SAAVUTAME.

SOOVIN TEILE KAUNIST JÕULUAEGA JA TOREDAT AASTAVAHETUST. AEG KA UUE AASTA LUBADUSED VALMIS MÕELDA JA NENDE TEOSTAMISE POOLE PÜRGIDA. KOHTUME JUBA JÄRGMISES AASTANUMBRIS KELLEL SOOVI ON JA VEELKORD KÕIKE KAUNIST.... smiling smiley

HEADE JÕULUSOOVIDEGA
KAIRKA

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 28. December 2013, kl 19.02

Kairka, suurimad tänud Sulle tabeli vedamise ja motiveerimise eest smiling smiley

Sulle ja teistele kaasvõitlejatele imelist aasta lõpetamist smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 03. January 2014, kl 23.24

Head uut ja saleda(ma)t aastat, armsad kaasvõitlejad smiling smiley Sain kingituseks (isegi ei mäletanud, et see ka kaasneb lisaks kaotatud kilodega) aastase Kaaluabi kasutusõiguse. Kuna ise olen kehv ülesmärkija, jälgin pigem puhtaid toiduaineid, GI-d ja sisetunde järgi portsjoneid kui kaaluga, siis Anka33, Sa tubli teise koha omanik, ehk oled huvitatud, annan selle toreda võimaluse Sulle edasi? cool smiley

Kaaluabi on superhea keskkond ja hea meelega loen postitusi ning motiveerivaid tulemusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 07. January 2014, kl 15.13

Tere ja head jätkuvat aastat ka minu poolt.

Oi, Belissimo, see küll tore üllatus, oleksin täitsa huvitatud, sest mul pikk tee veel käia ning igasugune toetus teretulnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 07. January 2014, kl 19.28

Hei Anka ja Belissimo,

2 ja 3s koht said ju ka auhinnaks 6. kuulised liitumised. Kas te ei ole kätte saanud?

Tervisi!
Kairi

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 09. January 2014, kl 16.11

Hmm, ma ei mäletanudki, et ka 2. koht oli auhinnaline smiling smiley . Aga, vastuseks küsimusele - ei ole saanud.

Tervitades,
Anka33



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka33 09.01.2014 16.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 09. January 2014, kl 19.09

Mina kui kolmanda koha omanik, sain 6kuulise kasutusõiguse, aga kuna minagi pole suurem asi ülesmärkija, annaksin selle kellelegi, kellel seda tõesti vaja oleks. Kas on kedagi? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.