Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Vurr
Kuupäev: 20. September 2013, kl 07.20

Tere homikust ! Märkisin oma numbrid tabelisse ära. Nagu "uue alguse" puhul tihtipeale juhtub, on esimene kaalulangus suur, eks joodud vesi ja ohtalt juurvilju teeb oma töö -puhastab organismi ära smiling smiley Järgmised nädalad siis näitavad alles tõelisi saavutus.
Merca ( märkasin, et olime samal ajal numbreid sisestamas) , huvitav kas seda komakohtade arvu seal tabelis piirata ei õnnestu ?
Kas me seame oma duellile mingid "reeglid ka". Et, kes x arv reedet oma numbrit ei anna, selle nimi läheb kustutamisele ? Mitu x me endale lubame ? Mina ausalt öeldes ei lubaks mitte ühtegi / erandiks oleks ette teatamisega või kirjutamine samal päeval forumisse ( nt. ärarduse puhul-patareid tühjad, unustamine vms.) aga ma tean, et see ei ole teistele ok smiling smiley, nii, et mitu ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: sire
Kuupäev: 20. September 2013, kl 07.20

Tabel täidetud. Seekord siis -800g. Vurr sul nii ilus miinus sel nädalal, peab ise ka ikka pingutama hakkama. Kuidas teie kaaluga tegelete? Ma kord arvutan kaloreid ja siis jälle punkte- kaalujälgijate süsteemi järgi.
Kõigesuurem komistuskivi on aga liha, milleta ikka ei saa.Ja seda liha mahub minusse ikka väga paljusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Merca56
Kuupäev: 20. September 2013, kl 07.23

Hommikust

Minul täna väike kaalulangus 700g, soov oli rohkem, aga õhtud läksid käest.

Kui kõik on omad andmed täna õhtuks tabelisse kandnud, siis teen ettepaneku teha uus teema, mille alguses on kohe tabel, muidu otsi ja tuhni.

Ilusat päeva jätku ja suuri miinuseid
Merca56

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Merca56
Kuupäev: 20. September 2013, kl 07.30

Vurr, ma vaatasin ka, et me ühel ajal tabelit täitmas ja kui sinu suurt miinust nägin oli rõõm suut, et kellelgi nii hästi läheb.

Mina loen kaloreid, olen proovinud ka punkte (kaalujälgijad), aga mulle tundub esimene variant vähem aega nõudev.

Võiks teha, et kui kahe nädala jooksul pole ühtegi sissekannet teinud, siis võtaks maha tabelist va. ette teatamisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Vurr
Kuupäev: 20. September 2013, kl 07.52

Naised ... -700 ja -800 on ju suurepärased tulemused !!! Ma oleks üdini õnnelik, kui ma suudaks edaspidi iga nädala -700, -800 kaotada ... see tähendaks, et eesmärgid saavad paari kuuga täidetud smiling smiley
Alustame ikka nii, et iga miinus on positiivset emotsiooni väärt , eksju spinning smiley sticking its tongue out Karta on, et eks neid negatiivseid (+ märgiga tulemusi) tuleb ka nagunii, siis on aega kurvastada küll ja küll.
Nii, et rohkem positiivsust winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 20. September 2013, kl 08.48

Minul siis esmaspäevast tänaseni -900g thumbs up. Karta aga on,et edaspidi jääb kaalulangus aeglasemaks.
Tänane õhtu saab raske olema,sest väike pidu ees ootamas - üks poja sai 1a ja teine kohe 6a.Kuna lastele teen nende soovil küpsisetorti,mis õnneks minu enda lemmik ei ole,siis ehk väga ei patusta.Katsun enne peo algust 30min trenažööril vändata,siis ei ole asi vb väga hull smiling smiley
Minu ettepanek - kes pole kaks nädalat hiljemalt laupäevase päeva jooksul oma andmeid sisestanud,see kustutatakse.Muidu on paha jälgida kui tühjad read vahepeal.Ja äkki tõesti neid komakohti saaks vähendada smiling smiley
Ise ei saa oma andmeid kindlasti novembri lõpus anda,sest siis reisile minek aga sinna veel aega ja annan sellest ikka ette teada ka.
Sel nädalal on kõik nii tublid olnud.Edasi samas vaimussmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: sire
Kuupäev: 20. September 2013, kl 13.42

Kui teised ka nõus on, siis võiks teha küll uue teem- UUS ALGUS ning tabeli esilehele, muidu muutub tabeli otsimine tüütuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 20. September 2013, kl 20.14

Väga uhke tabel, aitäh!!!
Väga tore on, et kõik on enamvähem ühes kaalus ja pikkuses smiling smiley

Olen uue teema tegemise poolt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Merca56
Kuupäev: 20. September 2013, kl 21.03

Nii uus teema püstitatud pealkirja "UUS ALGUS"

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Vurr
Kuupäev: 20. September 2013, kl 21.40

Väga tore Merca smiling smiley Ainuke asi, et kui sa saad teema pealkirja muuta, siis võid sinna ette kirjutada " duell ". Kui ei saa , pole ka midagi katki.
Mina olen homme -ülehomme praktiliselt hommikust õhtuni autoratastel, seetõttu ilmselt siia kirjutama ei satu. Loodan, et leian teel olles ikka tee mõistliku söögi juurde ka smiling smiley
Oleme tublid !

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: anny22
Kuupäev: 22. September 2013, kl 15.56

Tere!
Ma väga vabandan, et pole endast märku andnud- lihtsalt nii kiire on olnud. Lolli peaga lubasin tabelit teha, tegin isegi proovi ja sisestasin nimed ja näidud, kuid edasi ei osanud eriti rohkem midagi teha,sinnapaika see jäi.. kindlasti oleks saanud, kuid selleks kulub parasjagu aega.. aga see selleks. Väga tore, et keegi asjalikum selle üle enda kanda võttis. Jah, ma osalen ka ühes teises duellis ja püüan paralleelselt ikka ka siin enda näite edastada. Ma praegu lisasin end tabelisse ära ka, aga muud näidud seal ei muutunud, äkki sa, Merca56, saad selles osas midagi korrigeerida, ma oleks väga tänulik winking smiley
Jõudu ja edu siis kõigile uueks nädalaks !
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Kuupäev: 24. September 2013, kl 09.29

Tere,

Heameelega ühineks duellitajategasmiling smiley
pikkus 164,5
kaal 89,9

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 24. September 2013, kl 11.48

Kas olen lootusetult hiljaks jäänud? Heameelega ka duellitaks- oleks ehk rohkem motivatsiooni liigutada. Vaatasin, et juba tabel teil olemas- seega vist ikka hilja?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Kuupäev: 24. September 2013, kl 13.22

ühinen duellitajategasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Tuulelee
Kuupäev: 24. September 2013, kl 17.38

Kas võib veel liituda? Olen 180cm ja 75 kg. Alla tahan võtta 8 kg. Kas sobiksin Teie seltskonda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. October 2013, kl 13.17

Heip!

Raske leida uut duellitajate kampa, kes tänasest oleks alustanud ja teie tundute mulle väga toredad.
Kas võin teiega liituda? Olen 168cm pikk ja kaalun 91,2kg. Eesmärk on suur, aga esialgu oleks õnnelik kui uueks aastaks oleks kaalu ees number 7 ehk 79kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Krisku
Kuupäev: 01. October 2013, kl 13.56

Hei!

Raske jah leida, ma ka otsin... Kas lubate liituda minul ka?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.