Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
UUS ALGUS
Saatis: Merca56
Kuupäev: 20. September 2013, kl 21.02

Terv

Tekitasin uue teema ja lisan tabeli!

TABEL!

Merca56

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: sire
Kuupäev: 21. September 2013, kl 08.07

väga ilus tabel, ning kõik väga tublid olnud!!

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Kuupäev: 21. September 2013, kl 14.06

Tere,

Kas teie toreda duelliga saab veel liituda? Osalesin eelnevalt kahes duellis, kuid mõlemad vajusid ära. Mulle kuluks veidi distsipliini ära duelli näol. Kui sobib, kas siis võin ennast ise tabelisse kanda, või kannab kõik andmed tabalisse üks inimene?
Kaalu on praegult 70,5, eesmärgiks oleks 62.

kristizz

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Merca56
Kuupäev: 21. September 2013, kl 20.59

Tabel näeb nüüd palju parem välja smiling smiley thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 22. September 2013, kl 10.35

Nüüd tõesti plaju paremspinning smiley sticking its tongue out
Minul tõi poiste sünnipäev täna hommikuks kaalule 300g juurde sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Merca56
Kuupäev: 22. September 2013, kl 14.08

Pole viga hatugirl, homseks on see ka läinud.

Ma olen mitu päeva oma päeviku täitmise unarusse jätnud, sest ei julge oma kalorite koguseid vaadata. Samas olen viimase kahe päeva jooksul päris aktiivselt liikunud ja tänu sellele on kaal normis, isegi väike miinus.

Kas teiste keegi kusagil trennis ka käib? Mina veel jõudnud ei ole, aga plaanid on.

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: anny22
Kuupäev: 22. September 2013, kl 16.00

Kuna teil nüüd siin uus teema, siis tegin copy ka siia oma sissekandest vanasse teemasse winking smiley
Tere!
Ma väga vabandan, et pole endast märku andnud- lihtsalt nii kiire on olnud. Lolli peaga lubasin tabelit teha, tegin isegi proovi ja sisestasin nimed ja näidud, kuid edasi ei osanud eriti rohkem midagi teha,sinnapaika see jäi.. kindlasti oleks saanud, kuid selleks kulub parasjagu aega.. aga see selleks. Väga tore, et keegi asjalikum selle üle enda kanda võttis. Jah, ma osalen ka ühes teises duellis ja püüan paralleelselt ikka ka siin enda näite edastada. Ma praegu lisasin end tabelisse ära ka, aga muud näidud seal ei muutunud, äkki sa, Merca56, saad selles osas midagi korrigeerida, ma oleks väga tänulik winking smiley
Jõudu ja edu siis kõigile uueks nädalaks !
Anny

P.S Minu selle reedene kaal: 66,2 kg (-0,4)

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Vurr
Kuupäev: 22. September 2013, kl 21.17

Mina olen nüüd 2 päeva kodust eemal olnud ja ausalt öeldes pole aimugi mida toidupäeviks sellest arvaks, ilmselt mitte eriti hästi smiling smiley Aga homme siis jälle korralikult toidupäevikut täitma !

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 23. September 2013, kl 07.43

Njahh... Tänaseks oli kaal pea sama mis nädal tagasi sad smiley Sõin küll rohkem ja ka liikusin ning peale 18.00 endiselt ei söönud aga tulemus masendav.Vähemalt tean,et ei saa ikka nii nädalavahetust mööda saata.Täna aga jälle korralik ja õhtul trenni! Nagu juba eelmises teemas kirjutasin,siis käin 2korda ndl aeroobikas ja korra zumbas.Lisaks on hakkamas lindance ja tahaks sinna ka jõuda aga eks näis.

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Merca56
Kuupäev: 24. September 2013, kl 06.10

Tere varahommikust

Mul on ka natuke kurb olla, kuna kaal seisab kas paigal või kõigub nii +/- 300g. Köögikaalul ka patareid tühjad, nüüd määran silma järgi toidu kaalu confused smiley, poodi lihtsalt ei jõua, elutempo praegu nii kiire.

Hatugirl, kus kohas sina trennis käid?

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 24. September 2013, kl 08.27

Tänane hommik jälle rõõmustas kaalunumbriga spinning smiley sticking its tongue out Peab vist sellest pahest ka kuidagi loobuma,et ennast igal hommikul kaalun.
Merca, ma elan Lääne-Virumaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: sire
Kuupäev: 24. September 2013, kl 09.31

Ma üritan mitte kaaluda igal hommikul, sest kui hästi läheb- kipun kohe premeerima söögiga ning kui halvasti läheb- on tuju rikutud. Nädalavahetusel kipub söömine käest ära, nüüd siis üritan jälle reele saada ning peamine onju mitte alla anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Merca56
Kuupäev: 27. September 2013, kl 05.51

Tere varahommikust

Minu selle nädalane kaalulangus oli siis -1,5 kg, pole paha smiling smiley

Merca

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Vurr
Kuupäev: 27. September 2013, kl 07.40

Merca ! Vau, väga väga tubli ! Minul siis tagasihoidlikult -0.1kg, aga asi seegi, vähemalt on suund siiski õige, pluss oleks palju hullem variant smiling smiley

Tabeli parendamiseks tekkis üks idee, aga ma ei tea kuidas seda teostatakse...mõte siis seisneb selles, et see rida, kus on nimed, võiks n.ö. paigal püsida ( võibolla ka järgmised algandmetega read), liikuvad võiksid olla ainult need nädalate kaupa lisanduvad read. Mis arvate ja kas see oleks teostatav ?

Vurr

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: anny22
Kuupäev: 27. September 2013, kl 07.58

Hommik!

Minu selle nädala kaal on 65,4(-0,8), tore, et teisipäeval oli taas trenn ja nagu Hatugirl`gi ootan mina, millal algab line dance trenn winking smiley (mina elan Raplamaal). Ilmselt see toimub mitte enne oktoobrit (kaua sinna enam..). Kõik te olete olnud tublid ja jõudu-jaksu ikka edasi oma eesmärkide poole rühkimisel!

Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 27. September 2013, kl 08.25

Minul sel nädalal paigalseis.Teisipäeval olin küll kaaluga miinuses aga haigus on vist oma töö teinud sad smiley Suutsin kolmapäeval haigeks jääda ja trenni ei saanud ning eilses trennis ka tavapärases tempos kaasa ei teinud.Aga rahule võib vist ikkagi jääda.Peamine on siiski mitte enam juurde võtta!
Teie olete aga väga tublid olnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Merca56
Kuupäev: 02. October 2013, kl 18.49

Lausa jube, tuli juurde 2 kg, muidugipattu sai tehtud nii et vähe olnud. Vaja end piitsutada, võib-olla reedeks saab natuke maha ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. October 2013, kl 07.19

Merca, pole midagi. Tähtis on endale hetkeseisu teadvustada. Eks vahel ongi see tõde valus ja see paneb tegutsema smiling smiley
Minul läks ka nädalavahetus untus, käisin reisil ja teate isegi ... . Esmaspäevast saadik püüan iga päev kirja panna, aga no õhtul kuidagi vajub see märkimine ära. Õhtul on nii palju lastega sebimist, et kui lapsed on magama ära läinud, siis lihtsalt ei tule meelde, et vaja õhtusööki üles märkima asuda. Hommikul aga ei viitsi ( täpselt nagunii ei mäleta ka enam) eelmise päeva asjadega tegeleda. Ma tean, et oma laiskus smiling smiley Minu jaoks on teine suur probleem see vee joomine. Püüan. Aga ku ma kohe hommikul ei hakka ennast sundima, siis jääb õhtuks ikka paar klaasi puudu. No ei suuda.
Me kõik teame, et miinused ise ei tule. Niipalju kui pingutame, niipalju saame !
Aga keegi pole öelnudki , et peab kerge olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. October 2013, kl 08.17

Tere hommikust !
Käes on jälle reede. Loodan, et vaatamata suurele vaikusele meie foorumis, on kõigil meeles ennast täna kaaluda smiling smiley Minul läks siis täna kirja väike pluss (+0,1). Õnneks ei ole tegu teab mis katastroofiliselt suure plussiga, kuid suund on ikkagi vale. Aga eks miinuse jaoks ongi vaja rohkem pingutada. Mul veel ees paar (kaalujälgimise jaoks) ebasobivat nädalavahetust ja peale neid nädalaid peaks hakkama õnnestuma ka ndl. vahetustel rohkem kaalujälgimisele keskenduda. Ehk saan siis oma korralikumad miinused kätte. Alla igatahes ei anna, sest muidu hakkab kindlasti hoopis kaalu juurde tulema !

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: sire
Kuupäev: 04. October 2013, kl 12.27

sel nädalal siis 1kg juures. nädalavahetusel oli lapse sünnipäev, mis kuidagi ei tahtnud ära lõppeda. aga nüüdseks on sünnipäeva toidud hävitatud ning uuest nädalast uuele katsele.

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Merca56
Kuupäev: 04. October 2013, kl 12.48

Mul siis ka lausa +1 kg. kuidagi ei saa järje peale toitude kaalumisega, toidukordade märkimisega ja enda taltsutamisega. Iga hommik luban endale, et toimin nii nagu endale lubanud olen, aga võta näpust.

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 05. October 2013, kl 11.48

Minul ka kõik allamäge läinud sad smiley Olen tagasi alguses - seega +900g.Loodan,et järgmine nädal läheb asi jälle paremuse poole.Alla ei anna aga no nii krd raske on see tee.
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: anny22
Kuupäev: 07. October 2013, kl 07.24

Tervist!
Mul ka nulliring- 65, 4 endiselt.. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 08. October 2013, kl 10.27

Hei,

Kas võtate mind ka punti? tongue sticking out smiley

Ma ei saa täpselt aru, milline teie ajaline eesmärk on?
Täna hommikune kaal oli mul 71.8 kg
Tahaksin oktoobri lõpuks jõuda 68 peale.
Ja siis vaikselt edasi alla poole ja jõulupeoks tahaks olla 65 =)

Ei tea, kas õnnesutb - pole peale teismelise iga selliseid numbreid kaalul näinud aga püüan.

Kas võtate mind kampa veel? =)

lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Merca56
Kuupäev: 11. October 2013, kl 06.05

terv

Mina olen nüüd tabeli täitmisega jänni, kuna see kord tuli kaal + märgiga, siis tabel ei lase seda kirja panna (ei arvuta kaalutõusu). Oskab keegi nõu anda, mida teha?

Muidugi võib minu motiveerimist ka motiveerida, sest see on juba nii null kui null olla saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. October 2013, kl 06.56

Hommikust.
Merca, kaalulangus on miinus märgiga, tõus lihtsalt ilma miinuseta ( ehk positiivne number).

Minul samuti jälle plussi thumbs down . Kaal 86,1 (+0,2).
Ma arvan, et meil oleks nüüd aeg seda kaaluabi foorumit asuda kõiglil ühiselt KASUTAMA. Ehk siis võtame omale eesmärgiks toidupäevikute täitmise. Samuti vist võiks asuda "uue alguse" foorumiteemat sihtpäraselt kasutama, ehk siis peaks hakkama siia foorumisse kirjutama smiling smiley
Praegu on meil tabelis vist isegi selliseid liikmeid, kes pole mitte ühtegi postitust teemasse teinud. Mis arvate ? Kas peaks iganädalasele kaalunumbri teatamise kohustusele lisama ka kohustuse hakata foorumis kirjutamas käima ? Tegelikult on see kaalulangetamine üks suur ja raske ülesanne mille peale me peaksime mõtlema 24/7. Kes ei leia aega teemasse kirjutada, sellel ilmselt ei ole aega ka kaalulangetamisega tegeleda smiling smiley ... ja kui ei tegele, ei tule tulemusi ja selliste numbritega tabel ei ole kellelegi motivatsiooniks vaid pigem lohutuseks. Ja sellisel kujul on meie ettevõtmine määratud kindlale hääbumisele. Siinjuures pean silmas ka ennast !
Alustame siis sellest, et me kirjutame iga REEDE oma kaalunumbri ka foorumisse ja lisame taha sulgudesse kaalu muutuse numbri, et oleks endal tore (või valus) vaadata .

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. October 2013, kl 06.58

Merca, sul on tabelis punkti asemel koma, sellepärast äkki ei arvutagi ...

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. October 2013, kl 07.15

Ahjaa, üks asi veel... , et küsimus suurele ringile. Kuidas teile tundub, kas tabelit on lihtne jälgida ?

Esimest ja viimast rida on ilmselt lihtne jälgida, aga keskmisi ridu jälgida ei ole ausalt öeldes eriti mugav. Mõnes mõttes on tore, et tabelis on palju informatsiooni, aga samas kui paljud meist pööravad tähelepanu nt. kaalulanguseprotsendile nädalas. Ma olen osalenud duellis kus oli tabel ülevalt alla , kujul :
Vurr
algkaal 100kg
pikkus 200cm
... ...
... ...
10.10 90,0(-10,0)
17.10 89,0(-1,0)
24.10 87,5(-1,5)
31.10 90,0(+2,5)
...
sellisel kujul oleks lihtne endal jälgida ja tekiks ka tunne , et me kõik võistleme külg-külje kõrval ning meie numbrid on ka kõigile teistle "peo peal".

Ma ei tea, kas on mõtet hakata tabelit torkima ja kas keegi meist viitsiks seda teostada, ma ise kahjuks ei oska yawning smiley Kas on arvamusi ?

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 11. October 2013, kl 09.27

Nii...
Minul sel nädalal 89,8kg ehk -300g.Tulemus küll miinusega mingi ime läbi aga motivatsioon täiesti nullis sad smiley Samas tean,et alla anda ei saa ja ei taha ka.
Ei oota ka kiiret kaalulangust,sest pikem eesmärk oleks üldse oma toitumisharjumusi muuta.Terve selle aastanumbri jooksul olen tegelenud sellega,et ennast hommikuti sööma saada ja lõunal kõht korralikult täis süüa.Siis tean,et õhtul lõheb kõik hästi - võtan vaid kerge eine ja ei näksi magusat juurde.See on aga väga raske. Siiski tulemusi ka juba on.Enam ei lähe hommikusöögist süda pahaks ja suudan ka lõunal ennast täis "tankida".Kui aga kiired ajad,sis läheb jälle kõik metsa.
Raskendavaks faktoriks on ka see,et mul on suur pere (4last) kes tahavad palju süüa ja mees,kes armastab nädalavahetustel just õhtuti kokata.
Loodan aga siiski õigele rajale ruttu tagasi saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: kalka
Kuupäev: 11. October 2013, kl 11.24

1



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kalka 11.10.2013 11.25.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.