Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: UUS ALGUS
Saatis: anny22
Kuupäev: 18. October 2013, kl 14.19

Tere!
Näen(loen), et olete siin päris tuliseks selle vestluse ajanud! Mul ausõna pole aega iga päev KA-s käia ja vestelda(kuigi jubedalt tahaks.. sad smiley), aga tore ja huvitav on lugeda siit teie edusamme ja libastumisi, õnnestumisi ja mitteõnnestumisi jne.. Ma küll kiirelt loen teie postitused läbi ja kui on midagi öelda, ütleks sõna sekka... Kahjuks töö ja pere kõrvalt pole aega trennigi teha, mis muust siis veel rääkida. Kiirelt panen kirja midagi enda kohta (muidugi, kui kedagi enam huvitab..). Olen kohe 40 saamas (teisipäeval, kui täpsem olla), kolm poega, kellest kaks on täiskasvanud, noorem esimeses klassis.Töötan õpetajana väikeses maakoolis(kehal. kasv.)ja lasteaias.Käin ka veel 2x nädalas kergejõustiku trenne andmas. Elan maal, seega tegemistes puudust ei tule. Ikka on teha kas aias, kodus maja koristada, süüa teha, maja kütta jne.. suvel lisaks rohimistele ja aiatöödele veel puid laduda jne.. Toidupäevikut ma ei pea, toite ka kuskile ei sisesta (tegin seda mingi aeg, aga ei ole selleks igapäev lihtsalt aega..),sööme seda, mida kodus on ja aed pakub(põhilisel tkartul, sealiha, juurviljad..), trenni teen nii, nagu aeg seda võimaldab.Kui kedagi peaks midagi täpsemalt huvitama, siis võib mulle sellest kuidagi märku anda kas erakirjaga või muud moodi.. Ilmselt saan ma ikka siis ka pikemalt mingil teemal vastata.

Ahjaa, kaalu unustasin lisada: see oli täna 66,6 (nulliring) sad smiley

Ilusat tormist nädalavahetust teile kõigile siin ja ärge pikka viha pidage!
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. October 2013, kl 20.09

SIRE !
Vaatan, et sa ei ole oma numbrit täna siin kirja pannud. Ära loobu ! Mis siis, et mõni päev läheb metsa, teine päev jälle õnnestub. Mõtle selle peale, et kui praergu ( kus sa siiski üritad) ei kipu kaal kolinal alla minema. Kui sa annad alla, siis annad kõigile oma isudele järgi, mis sul on viimaste kuudega tekkinud ja sealt tuleb mõnuga mõni kilo vähemalt juurde. Jõulud teevad veel lisaks oma töö... Sa ju ei taha uude aastasse minna numbriga mis algab 9-ga, ega ju smiling smiley Nii, et tegutsema, tegutsema !

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 20. October 2013, kl 21.51

Tere! Tõesti- duellist sellisel kujul ei ole mingit kasu...Kahjuks raskete ja kurbade sündmuste tõttu ei ole ma suutnud ka ise sellesse kuidagimoodi panustada. Lihtsalt ei jaksa.
Seega palun ennast kustutada (raskeraske südamega) ja soovin teile soovkaalude täitumist!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Merca56
Kuupäev: 21. October 2013, kl 05.47

Hmmm,

kahju, et nüüd nii läheb. Olen ise ka arvutist ja kaalust tükk aega eemal olnud, sellest ka see peaaegu mitte mingi sugune kaalulangus.

merca

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: Merca56
Kuupäev: 21. October 2013, kl 05.47

ah jah kaal oli jälle 81,5

Valikud: VastaOsunda
Re: UUS ALGUS
Saatis: eldelin
Kuupäev: 01. November 2014, kl 09.55

Tere

Kas sobiks liituda?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.