Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. November 2013, kl 10.05

Kandsin kõik numbrid ka tabelisse, võite kõik uudistama minna smiling smiley Ausõna, praegune seltskond on küll ühe "tabelimeistri" unistus. No mis saaks veel toredam ja parem olla kui, et hommikul kella 10-ks on peaaegu kõik oma numbri ilusti siia juba kirja pannud ja sellele lisaks on selliseid ilusaid miinuseid tabelisse kanda ainult PUHAS RÕÕM !

Väga väga super thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. November 2013, kl 12.15

Mina valmistasin (meisterdasin) täna oma hilise hommikusöögi otse köögikaalu peal. Lihtsalt, et panna omale erinevate näkileibade 1 tüki kaalud konkreetselt kirja.
Rainbow rukkinäkileib 11g (34 kcal)
Rainbow riisivahvel 7g (26 kcal)
Wasa 7 vilja õhuline näkileib 5g (17 kcal)
Finn Crisp rukki õrnõhuke näkileib 7g (25kcal)

nagu näha, siis neid heledaid WASA 7-vilja õhulisi näkileibasid nt. õhukese toorjuustu kattega (5g = 15kcal) võiks krõbistada küll. Üks leivake siis koos kattega 32kcal.

Võrdluseks siis see, et kaalusin ära ka kohvi peale pandud piima. Täna siis valasin oma kohvi peale 0,1% piima 140g ja see teeb 46 kcal !!!

Ma arvan, et kui see oleks olnud tavaline 2,5% piim, siis ma nii palju vist ei oleks valanud (tavaliselt arvestan 100g), sest see rasvatu piim ei taha kohvi kuidagi valgeks teha smiling smiley Aga siiski.... 100grammi tavalist piima on ju 54 kcal. Päris suur protsent päevasest koguhulgast, eriti kui seda mitu korda päevas tarbida.

Kadri, ma vaatasin, et sinu selles näidispäevas oli 20 gr 3,5% piima. Eks see piima kogus oleneb paljuski sellest, kui suure tassi peale seda valada ja millist kohvi keegi armastab. Ja tegelikult ma ei tea, kas sa panid selle piima üldse kohvi peale smiling smiley aga kas sa oled oma piimakogust kunagi huvi pärast kaalunud ? smiling smiley

Ma saan aru, et enamus meist ei kaalu isegi toite , rääkimata siis kohvi peale pandud piimast või törtsust suhkrust, aga kas viitsite eksperimenteerida ja siis öelda, et kas need kalorihulgad tulid teile üllatuseks ? Kirjutage millist (piimaga, suhkruga) kohvi te armastate ja kas joote seda 1 x päevas või rohkem. Mina siis armastan sellist piimalurri, mida joon küll julgelt 3 x päevas.



Ajakulu selleks väikeseks eksperimendiks on vaid paar minutit smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 01.11.2013 12.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. November 2013, kl 12.41

Heips, Vurr! Jah, läks kohvi peale ja olen kaalunud küll. Tavaliselt panin 200g tassi kohvi kohta 20-30g piima, viimasel ajal aga joon kohvi- või vahukoorega ja seda panen isegi rohkem, kuna nüüd ma kaloreid ei loe ja mulle meeldib "piimasem" kohv (LCHF soovitab süüa kõiki täisrasvaseid piimatooteid ). Aga tegelikult tean, miks täpselt 20g on, see on sellepärast, et kasutan töö juures kohvipiima, ühes pakis on 15ml, panin kirja u. 20g. Vot tak! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. November 2013, kl 13.00

Hei! Jõudsin ka lõpuks netti. Minu tänane kaal on 72kg(-1.5kg) . Ja plaanin samas vaimus jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. November 2013, kl 13.33

Dieedipäevik, vau thumbs up, väga väga tubli !

Kadri , sinuga on lausa lust duellitada. Ükskõik mida Sinu käest küsida, oskad Sa alati täiusliku vastuse anda ja ei pea paljuks ka viiteid juurde lisada. Näen, et kõik mida Sa teed, teed Sa teadlikult. Väga mõnus !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. November 2013, kl 13.40

Panin Su numbrit tabelisse kirja, Dieedipäevik, ja vaatasin, et sul oli eesmärgiks maha võtta 5,2kg . Ja peale kahte tublit nädalat on Sul jäänud ainult 2kg veel. thumbs upthumbs upthumbs up

Jätka samas vaimus !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. November 2013, kl 13.50

Jep, ma alustuseks ei julgenud midagi väga suurt panna ehk siis plaan on, et kui saan 70ne peale, siis edasi 65 ja siis 60 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 01. November 2013, kl 14.17

Mul on väga hea meel kõikide miinuste üle - jätkakem samas vaimus !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. November 2013, kl 15.26

Vurr, aitähh, nii armas kompliment smiling smiley Muide ma tahtsin just kirjutada, et siin duellis on mõnus see, et on nagu üks eestvedaja, kes püstitab teemasid ja küsib täpsustavaid asju, nii ei lähe igavaks ja juttu jätkub kauemaks. Aitähh Sulle, Vurr, et viitsid pinget õhus hoida, jätka samas vaimus! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. November 2013, kl 20.01

Hei taas! Tahtsin küsida, et kas kellelgi on veel selline anomaalia, et kaalub õhtul vähem kui hommikul? Ma olen end huvipärast jälginud ja näiteks pärast tööpäeva on mu kaal tihti väiksem kui hommikul. Täna hommikul oli 68,6 kg ja nüüd õhtul kaaludes 68 kg tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. November 2013, kl 21.59

Ma ei ole küll väga õige inimene vastama, sest ma ei kaalu ju ennast isegi mitte iga päev ega ülepäevagi mitte. Aga huvi pärast kaalusin praegu ja praegune kaal oli hommikusest ikka kaugel kaugel ( suurema poole ) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. November 2013, kl 00.00

Kadri, olen ka vahepeal kaalunud õhtul vähem kui hommikul, see on tavaliselt siis, kui on kiire päev olnud ja eriti süüa pole jõudnud, on ka sama kaal olnud mis hommikul.
Ükskord oli õhtul sama mis hommikul...olin juba õnnelik, et kui ärkan siis on kaal veel langenud, aga oli hoopis sama mis eelmisel hommikul ja õhtu...oi ma olin siis tige smiling smiley

Tegelikult ei teagi millest see tuleb, ise arvan, et keha hoiab vahepeal vett vähem kinni. Ja muidugi kalorid ei tule sellisel päeval täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. November 2013, kl 00.38

Mul on isegi siis nii, kui ma söön tavapärase lõuna tööl, kuskil poole 1-paiku ja koju jõuan 5-6-ajal. Ma olen seda päris pikalt eksperimenteerinud ja just sellepärast pakkus huvi, et alati soovitatakse kaaluda ju hommikul tühja kõhuga pärast ärkamist ja wc-s käiku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. November 2013, kl 01.03

P.S lähen homme Türile tasuta kehakoostist mõõtma. Saan teada, kui õigesti mu kaal siis rasvaprotsenti ja vee osakaalu kehas näitab ja äkki saab mingeid kasulikke näpunäiteid ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 02. November 2013, kl 08.14

Mina kaalun ka oma toidu üldjuhul üle, hommikused võileivad valmivad ka kaalu pealthumbs up. Kohvi ma õnneks ei joo üldse, seda mul asendab tee ja teed ma joon ilma suhkruta ja meeta, ei mingeid magustavaid vahendeidsmiling bouncing smiley Täna saab vist ka pikemale jalutuskäigule minna, vähemalt hetkel ei tule mingit ollust sealt taevast alla, kuigi jah, ega pole ebasobivat ilma, vaid vale riietustongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. November 2013, kl 08.20

Niipalju siis mu ilusast numbrist 72kg. Eile õhtul sai veits lõdvamalt võetud ehk siis siider, pitsa krõpsud ja riisisalat. Nüüd täna hommikul 500g raskem. Aga ma ei heida meelt, kuna olin nii kõvasti suutnud kaalust alla võtta, siis see 500g peaks kökimöki olema, kuigi jh, pakun, et reedel, see number nii suur ei tule, kui eelmised.. aga eks näis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. November 2013, kl 08.50

dieedipaevik, mul sama seis, lasin ennast eile lõdvaks ja hommikul oli 400g rohkem. Minu kurjajuureks oli pannkoogid ja õhtul tatar singi ja frikadellidega...seda ikka sõin korralikult...praegugi veel on kõht täis smiling smiley
Ei muretse ka väga, tean, et kui täna korralik, siis homme olen samas kaalus, mis reedel kirja sai pandud.
Tegelikult usun ma seda ja keegi kunagi kirjutas ka, et nädalas peabki olema üks selline, minna laskmis päev, siis ei lähe keha stressi ja ise ka õnnelikum. Kui ülejäänud nädal korralik olla, tuleb kindlasti miinus smiling smiley

Kadri, anna siis meile ka teada kuidas kehakoostise mõõtmine läks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. November 2013, kl 08.56

Ann. Kõht on mul täis tõesti, plaanin siin, et ehk teeks üldse ühe veepäeva. Aga põhiline on see, et me ei tohi nüüd alla anda, vaid peame oma tubliduse jätkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. November 2013, kl 13.30

Ma sain šoki ausaltöeldes. Mu kodune kaal näitas palju väiksemat rasavaprotsenti kui sealne kaal. Muidugi iseenesest võib seal olla sama viga, et kuna kaal tõstetakse suvalisse nurka toas, siis võib näidata erinevaid numbreid ja millal see taadeldud on jne, aga eks suures plaanis on ikka õige tulemus. Sain teada, et vee osakaal kehas on väike ja seda seetõttu, et rasvaprotsent on suur ja see ei lase veetasemel tõusta. Ka luude massi saab pikas perspektiivis tõsta, mul oli ka see u. 400g alla normi. Õnneks visteraalne e. siseeelundite ümber olev rasv (kõige olulisem osa) oli normis, seega tuleb tegeleda nüüd tõhusa rasvapõletusega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. November 2013, kl 17.52

Dieedipaevik, ära sa veepäeva küll tee, niipalju kui selle kohta uurinud olen, see ikka kehale suur stress, keha peab ju energiat saama. Ma usun organismi puhastamisse, paastulaagrites, kus tehakse seda õpetaja/arsti õpetuste järgi....juuakse teesid jne. aga üksikul veepäeval ma küll mõtet ei näe.

Kadri, sellest sul siis ka see kaalu jant, et õhtul vähem kui hommikul...vett kehas vähe.
Kuidas sa luude massi tõstad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. November 2013, kl 18.26

Seda ei räägitud, öeldi ainult, et on võimalik. Seal oli suurem kamp koos ja nagu loenguvormis selgitati neid numbrilisi tulemusi. Veest ei saa see kõikumine olla, sest ma ju joon just päeva jooksul 1,5 l vett juurde, hommikuks peaks see olema kehast väljunud suuremas osas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 03. November 2013, kl 10.06

Hommikust!

Loen ja tahan aidata. Mitte ainult meil ei ole probleeme, kaaludel on ka. Kaalud, mida poest ostame, ei ole taadeldud. Erinevad kaalud võivad paari kilo ulatuses erinevaid tulemusi anda, meie oma kodune kaal võib asukohta vahetanud (loodimine ), mõnisada grammi erineva tulemuse anda. Kaalu patarei võib nõrgaks jäänud olla jne.

Veepäeva kohta niipalju, et olen korduvalt paastumas käinud erinevates paikades ja veepäev, muidugi 1 korraga ja nädala kohta, on igal pool heaks kiidetud ja soovitatud olnud. Üht veepäeva nädalas on kehale puhkepäevaks nimetatud.

Minule isiklikult tekitab toiduta hommik hirmsa peavalu ja selle pean ka paastudes esimesel päeval üle elama - kodus end piinama ei hakka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. November 2013, kl 12.37

Veepäeva päris ei teinud aga täna hommikuks oli 600grammi kadunud smiling smiley Yey!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. November 2013, kl 22.21

Heipa! Kuidas meil kulgeb nädalavahetusel lõpul?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. November 2013, kl 22.23

Ma nii tahaks, et minu kaal hakkas suuremaid numbreid asukohavahetuse pärast näitama smiling smiley Mul oli kaal üle 5 aasta koguaeg ühel ja samal kohal toas. Eelmine nädal aga pidin kaalule uue koha leidma, sest kaalu alaline koht sai nüüd hoopis vaibaga kaetud. See oleks nii ilus lohutus aga ma siiski ei julge sellele lohutusele panustada smiling smiley Teen vist hoopis homme või ülehomme vahekaalumise.

Kus juures minul hakkab ka pea valutama, kui ma hommikul ei söö vüi söömine väga hilja peale jääb. . Tundub, et ma ei ole ainuke.

Dieedipäevik sinu grammid tulevad ja lähevad müstilise kiirusega. Peaasi, et jätkavad samas tempos minemist , eks smiling smiley Väga tubli oled !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. November 2013, kl 00.19

Peaasi, et üle ei pinguta. 1kg nädalas on keha suuteline rasva arvelt kaotama, ülejäänud tuleb juba lihaste arvelt..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. November 2013, kl 07.22

Jah, sellega olen ma tõesti nõus, et sellised väga suured kaalukaotused võivad tulla valede asjade arvelt. See, et esimesel alustamisnädalal on suur langus, see on ok. Aga iganädalaselt väga suur miinus (üle kilo) ei ole ka väga hea. Eks ilusamat (väiksemat) numbrit on alati ilusam ja rõõmsam vaadata. Aga olgem ausad, seda keha peame me veel palju palju palju aastaid kasutama, sellepärast tuleks sellega väga läbimõeldult toimetada smiling smiley Vaatan kadestusega (ja loomulikult suure austusega!) neid 70-aastaseid eakamaid kes suudavad seenoiride klassis spordivõistusigi veel kaasa teha. Mina olen oma keha kasutamise küll väga valele teele viinud ja tahaks seda viga vägagi parandada. Loodan, et mu mõistus (ja isud) suudavad endast võitu saada smiling smiley

Nii nagu lubasin, siis kaalusin ennast täna hommikul ka ja kaal näitas miinu 500, ehk siis mul vist oli õigus, et see pluss oli mul pigem tsüklilistel põhjustel. Ütlen ausalt, et nädalavahetusel ma toite kirja ei pannud, aga olen endaga rahul. Käitusin mõistlikult, külapeale võtsin ise kergemaid näkse kaasa ( ka beebiporgandeid), ei ostnud poest koogikest kaasa, nagu tihtipeale kombeks on smiling smiley. Tegelikult on hea ja meeldiv alustada uut "töönädalat" teadmisega, et nädalavahetusel ei läinud ülesöömise tähe all.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. November 2013, kl 08.38

ma siin lugesin ühte teist teemapüstitust ja leidsin sealt viite tõeliselt isuäratavatele teistmoodi-võileibadele NÄMM ... ohhhhh.... kas poed on juba lahti winking smiley ... peab vist poodi lippama



Toimetatud 5 kord(a). Viimati Vurr 04.11.2013 08.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. November 2013, kl 08.45

tahtsin eelmises postituses värvi kasutada, aga no ei õnnestunudki , muudkui toimetasin ja toimetasin ....tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. November 2013, kl 08.59

ja panen siia veel ühe lingi selle kohta kuidas see hiljuti ilmunud artikkel 3L vee joomise kohta on pannud inimesi tegutsema smiling smiley Seal saab ka häid mõtteid millistel erinevatel kujudel vett tarbida...

KATSE: tarbida 3L vett päevas



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 04.11.2013 09.00.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.