Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. November 2013, kl 10.28

Vurr ma olen sinuga nii nõus, kui olla saab: seisakud tõmbavad motivatsiooni väga alla. Minul seisis kaal üle poole aasta, olin kõike proovinud: täitsin grammipealt päevikut, liikusin jne, ei midagi. Siis loobusin päeviku täitmisest, et kehale ja mõistusele puhkust anda. Käisime suvepuhkusel välismaal, kust korjasin paar lisakilo ja hakkasin siis uuesti proovima. Langes jälle teatud tasemeni ja tuli seisak. Ometi ülekaalu veel oli. Nüüd ma siis olengi uut varianti katsetamas ja hetkel liigub allapoole, nii madalat numbrit ei ole ma lähiajal näinud. Seega ma olen kahe käega poolt, et kas või 400g nädalas, aga püsivalt on parem kui 1kg nädalas ja siis mitu kuud paigalseisu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 07. November 2013, kl 10.36

Elisabeth- sa kirjutasid, et oled suur magusasõltlane, kas sa kroomi tablette oled proovinud magusaisu ohjeldamiseks. Ma ise ei ole suur magusasõber, vahest ostan kommi või jäätist, aga mu õde on suur shokohoolik ning tema sõi mingil ajal kroomi, et nii suur magusavajadus ei oleks. Mul endal tekib magusavajadus energiapuudusel või üleväsimusest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. November 2013, kl 11.23

Tarbige rohkem kasulikke rasvu (avokaado. oliivõli, pähklid jne), see aitab ka kaasa, et ei tekiks nii suurt magusaisu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. November 2013, kl 13.33

Kadri , kui sa alustasid oma süsikatevaest suunda, kas sul esimestel päevadel kuidagi tunda ei andnud , et süsikad maha oled võtnud ?

Hommikul sõin täna suht vähe (jälle) ja lõunaks oli rõhk ( tugevalt kohe) forellile.

Enesetunne on kuidagi vilets, pea on paks ja kummist. Mõtlen siin, et ei tea kas see võiks olla tingitud kahest viimasest ööst , mis ma oled suht vähe maganud või on see äkki nt. sellest, et mul on täna süsikate osakaal toidus olnud tavalisest madalam.

Minu forell läks ahju nii:

lõikasin filee parajateks portsioniteks, tükid ahjuplaadile küpsetuspaberile,
peale veidi soola, veidi sidrunipipart, väikesed taluvõi tükikesed, till ja õhukesed küüslauguviilakad. Pooltele panin peale ka sidrunirattad. (Pooltele sellepärast, et lapsed ei armasta väga sidruniga).
Ahjus alt/pealt küpsetusega, alumisel siinil, 200 C juures 30 minutit.
Valmis.

Võiksin öelda, et ma jumaldan igasugust punast kala. võiksin seda vist iga päev süüa... kui see ainult odavam oleks. Eile ostsin kampaaniahinnaga, suur 3kg kala - peaaegu 14eurot. Tervest kalast umbes veerandi panen soola , et võileiva peal süüa. Ülejäänu pistetakse päevaga kinni. Meid peres 5 ja ka lapsed armastavad kala, ka küüslauguga tehtud kala smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. November 2013, kl 13.51

Mina teen lõhe suht sarnaselt teiega, kui saab kampaaniahinnaga kuskilt kätte, siis ma fileerin ise ära ja panen fooliumi peale ahjuplaadil, sidrunipipart, võitükikesi, sidrunimahla pigistan, tilli ja majoneesiga üle, katan fooliumiga kinni ja ca 20-30 min ahju. Meie perele meeldib ka punane kala.....nojah
Eile tegin kõrvitsamuffineid ja tulid päris head, kuid ma kahjuks ei suutnud piirduda vaid ühe muffiniga, nii et huvitav, kui palju sa, Vurr, edumaad nüüd saad hommeconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. November 2013, kl 14.29

KurrNurr ... sul on kindlasti vee mõned muffinid järgi , söö-söö ikka mõned veel tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

.... siis ma äkki lidun sulle järgi ja pistan ees punuma ka winking smiley winking smiley winking smiley

Sa ju tead küll, et ma olen selleks võimeline, onju !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. November 2013, kl 19.45

Vurr, ei mäleta küll, et oleks halvasti tunda andnud. Ma ei ole ka päris tükk aega nüüd midagi magusat söönud, vahel natuke isutab, aga mida rohkem madala glükeemilise indeksiga toite ja kasulike rasvu süüa, seda vähem. Muidu kirjutatakse küll, et esimesel nädalal võib peavalusid jne esineda, aga ma vältisin osasid asju juba enne, mitte ei lülitanud kohe kõiki asju korraga menüüst välja, ehk ka sellest "kergem" üleminekufaas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 08. November 2013, kl 07.07

Tänane kaal 85.3 ehk -1.2 kg. Kaal liigub õiges suunas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. November 2013, kl 07.33

Minul 67,5 (-1,1 kg), see siis kompenseerib eelmisel nädalal kirjapandud 0 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. November 2013, kl 07.44

Tere hommikust,
minu number täna hommikul 84,8 (-0.8kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. November 2013, kl 07.50

Tänane kaal 62.8 (+700)
Sellel on 3 põhjust, keha ei anna eelmist nädalavahetust andeks, eile käisin üle väga pika aja jõusaalis 2 tundi (mäletan, et mul on alati nii olnud, et peale jõusaali järgmine päev kaalun rohkem) ja algasid need päevad mis naistel kord kuus on(ka siis on mul alati 1kg juures, mis kaob peale päevi nagu võluväel).

Niiet väga ei pahanda endaga, tean, et lihtsalt raske nädal, järgmine parem, see nädalavahetus, ei tule õnneks keedagi ka külla, niiet saan juba täna tubliks hakata smiling smiley
Järgmine nädal ilus miinus, luban smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. November 2013, kl 07.50

Numbriks on 71kg ehk siis -1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. November 2013, kl 09.15

Tere, nojah, Vurr, sellel nädalal tegid mulle ära, aga õnneks mitte veel kaalunrsmiling bouncing smiley Kaal näitas 83,3 kg (-0,6 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 08. November 2013, kl 09.37

Tervitused!

Ometi jälle päikest ja tore nädalalõpp ees: täna suur sünnipäevapidu tantsuga ja pühapäeval ooperisse.

Kaalu olen alandanud -1,0, seega täna hommikul 70,2 confused smiley . Lootsin 6 ette saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 08. November 2013, kl 09.38

Nagu juba eile kirjutasin,et tunne pole hea,siis tänast kaalunumbrit parem ei kirjutakski siia.Kaal 88,2kg (+400g).
Homme jälle sünnipäevale minek.Kohe üldse ei lasta nädalavahetustel rahus kodus olla!Kui homme sünnipäevale minekuni voodis vedelen,siis ehk ei kujune asi väga hulluks.
Enesetunne on ka kehv,et loodetud tulemust ei tulnud.Otsustasin,et söön täna kuni kella 11.00 kõike halba (šok,krõpse jms) mida tahan ja soovitavalt nii,et paha hakkab smiling smiley Siis ei taha mõnda aega midagi sellist süüa.
Eile leidsin poest rukkirattad. 100g 250kcal,süsikaid 49g ja valku 8g.On 100% öko täisterarukkijahust.Põhimõtteliselt nagu näkileivad aga pisikesed.Täitsa head vahepalaks krõbistada.
Veel ostsin teleka ette näksimiseks maapähkleid.Lapsed sõid mul esimese paki kohe ära.Hea et 2 pakki võtsin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. November 2013, kl 11.11

Maalia ma märgin Sulle tabelisse kaalu 70,2 , aga see teeb miinuseks 1.2kg !,mitte 1,0 nagu Sa ise kirjutsid. Märkisid oma numbri taha hapu näo, et 6-t ette ei saanud, aga Sa vaata kui ilusad miinused Sul rivis on !!! Ja kui lühikese ajaga sa oled peaaegu 5kg maha võtnud. Super ! Ma üldse ei kahtle, et järgmine nädal on Sul kindel 6 ees smiling smiley


Ja lisan siia juurde Maalia kirjasulest tulnud tarkuse :

Olen õppinud, et minnes sünnipäevale, viid kingituse ja selle eest ei maksa end vigaseks süüa.

Mulle see ütlus väga meeldis.
Hatugirl ja teised pidusse minejad! Tuletame omale seda ütlust meelde, enne kui me sünnipäeval teise torditüki järgi hakkame minema !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 08. November 2013, kl 12.30

Tere!
minu kaaluks täna 81,4 (-1 kg), täitsa rahul, sest kogu see nädal on läinud väga ligadi-logadi ning valdavalt ületasin ka oma normi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. November 2013, kl 12.43

Oeh nagu ma kartsingi, siis suurt miinust ei tule. Kaal täna 58,7 (-100 g)

Jube aeglaselt läheb see kaal allapoole sad smiley

Kuid sain eile suurepärase uudise-2 kuu pärast ootab mind ees reis Miamisse ja New yorki, ehk siis palju päikest, selleks ajaks on kindlasti vaja rannavorm saavutada ja seega hetkel on küll motivatsioon laes, loodan nädala pärast kindlasti suuremat miinust ja sentimeeter peenemaid jalgu näha!!

Kroomi tablette olen võtnud magusaisu peletamiseks, ei mõjunud sad smiley Mul on see metsik väljakannatamatu isu olnud pisikesest peale :/

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 08. November 2013, kl 13.07

Tänud tabelitäitjale esiteks kiire andmesisestuse eest ja teiseks minu viga parandamast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. November 2013, kl 18.45

Noh, kas kõik jooksevad marti??

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. November 2013, kl 19.17

Mina ei jookse marti smiling smiley Eile päeval sõin tagasihoidlikult, õhtul manustasin 2 pokaali veini ja sinna kõrvale natuke snäkke ( kanasigarid, porgandi-ja marineeritud kurgi kangid). Arvan, et ei läinud isegi lõhki oma päevaga. A
Täna õhtul pidin külla minema, aga üks lastest jäi haigeks ja minul jäi külla minemata, jäin lapsega koju. Kõige halva juures on see kindlasti minu kaalulangetamisele kasuks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 10. November 2013, kl 10.50

Järjekordselt olen endale šokolaadi ostnud. Milka oma vanilliga.. iga päev üks ruuduke. Ema tehtud letšo kartuli kõrvale ka imehea. Siis hiljuti olen enda jaoks avastanud värske brokkoli ja valgekapsa, mõlemad ühes pakendis, dipikastmega. Kui see nädal ka enam-vähem tubli olla, siis pean järgmiseks korraks uue eesmärgi püstitama. (Ja viis kilo ongi läinud. Yey)!

Lubasin täna minna toakaaslasega burksi sööma. Ma toitumise suhtes pole selline, et keelan endale "seda" ja "seda". Vahest võib.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 10.11.2013 10.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. November 2013, kl 11.24

Dieedipäevik , Sa oled tõesti ülitubli olnud ja olen kindel, et järgmine nädal saan Sulle tabelisse uue, veelgi väiksema eesmärgi kirjutada !


Siin selline natuke hirmutav vaikus. Loodan, et homme ( esmaspäeval) tuleb siia ikka ka teateid, et nädalavahetus läks normaalselt. Ärge siis homme kirjutage ainult sellest , mis halvasti tehtud / läinud. Vaid kirjutage ikka ka sellest, mis te hästi tegite ! Kindlasti tuli kellegi meelde, et teist torditükki pole mõtet võtta - see on ikka sama maitsega , kui esimene winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. November 2013, kl 15.44

Heh, mul sama asi, mis sul Vurr. Eile pidime sünnipäevale minema, kuid lõpuks otsustasin ikka koju beebiga jääda, see ju mull ainult kasuks, aga samas meisterdasime issile Brita torti ja no tead, see kolmas tükk tundus juba palju paremsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. November 2013, kl 15.50

Ja ei tahtnud ma kirjutada mull vaid mulle, vigade parandus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. November 2013, kl 09.58

Tere ilusat esmaspäeva ! Loodetavasti läks enamusel meist isadepäeva nädalavahetus mõistlikkuse piirides. Räägime siis nüüd ausalt ära, mitu tükki torti keegi nahaka pani.

Mina sõin pool tükki laupäeva õhtul ja ühe tüki pühapäeval. Ei loe seda patustamiseks. Minu arust on see täiesti normaalne, et ka kaalujälgimise ajal me siiski tarbime mingil määral maiustusi. Peaasi , et mõistlikult. Aga nädalavahetusel mul siiski ülesmärkimine ei õnnestunud. Piirdun siis sellega, et püüan tööpäevadel kõik ilusti kirja saada.


Mõtlesin selle peale, et mida ma tahaksin teha, kui ma oma esimese soovkaaluni jõuan. Ilusamad riided on loomulikult üks hea asi selle juures. Aga mul on üks ammune soov - minna ratsutama. Praeguse kaalu juures nagu ei julgegi minna, kuidas ma ronin sinna hobuse selga nagu tünn moody smiley Ma vist peaksin omale ühe ilusa hobusepildi seinale kleepima , äkki annaks lisamotti. Kas kellelgi on veel selliseid salaunistusi ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 11. November 2013, kl 10.44

Tere, Isadepäev läks normaalselt. Kook tuli nii hea, et pidi ikka ja jälle selle headuses veenduma, täpselt enam ei mäletagi mitu tükki sõin. Aga hea asi on see, et soolast ja muud kraami eriti ei söönud.
Minu unistused kergema keha saabudes on ilusad kleidid ja märtsikuu puhkusereisil hea välja näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 11. November 2013, kl 12.02

Tere!
Nädalavahetus läks täielikult untsu ja seekord ei olnud mu nõrkuseks mitte kook, vaid hoopis hiina toit (jasmiiniriisiga teriyaki kana), sõin seda kohe lõhkemiseni ning teadagi, et tegemist on täiega süsikapommiga.

Mis puutub unistustessse, siis miskipärast tunnen, et juba viimased paar nädalat kipun unustama oma eesmärgi ning lasen rohkem lõdvemaks kui vaja oleks. Ometi olen suutnud kaotada kaalulangetamise algusest juba ligi 14 kg. Ilmselt tõmbab motivatsioonile pidurit see, et niii pikk tee on veel minna ning kui kohe ei saa, siis ei tahagi?!

Siiski, kunagi ei ole hilja ennast taas käsile võtta. Mõtlen nüüd nendest riietest, mis kapis seisavad, aga selga ei mahu. Veel....



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka33 11.11.2013 12.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. November 2013, kl 12.21

Ma sellel nädalavahetusel ei märkinud oma sööke üles, kuid nii palju kui suutsin, üritasin seda peast teha, loodan, et väga puusse ei pannud. Eilne isadepäevatort muidugi oli ikka maitsev ja need kolm tk polnud mingi kunst ära süüa, aga panustan ka töönädalate korrektsele kirjapanemisele. Ja üldsegi lähen ma nüüd neljapäevast tööle, loodan, et jõuan ikka oma toitumist jälgida ja teiega ka veel vestutada, ei tahaks kohe kuidagi nüüd + koguma hakata. Ega ma tegelt väga ei karda seda..........sest mu motivatsioon on ikka hetkel veel suht kõrgelthumbs up.....no ja ma pean ju Vurrile ära tegemasmiling bouncing smileytongue sticking out smiley

Unistused............tahaks ka uusi ja ilusamaid riideid ja väiksema nr..........

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 11. November 2013, kl 14.39

Pärastlõunane tervitus!
Küll oli laisk ädalavhetus. Drenažöör saab tuld, hakkan juba eluga jälle järjele saama.

Sünnipäeval maitsesin torti: oli brownie tüüpi värk vahukoorese kohupiimaga, millest paar suutäit oli küllalt.
Isadepäeva road tegin meestele kohased, kaneeline seapraad ja ülikeedetud kapsad, mis meie kodus piduseim on. Aga vot veini kulus küll, oli eriti häid kohale toodud ju ka. Selle asemel, et nädalavahetusel tublisti liikuda ja kaalu kaotada, läks aeg nautlemisele. Tulemus 200 plussgrammi hoopis. Päevikut täitsin, üle ei söönud, jõin niisiis üle.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.