Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. February 2014, kl 19.29

mina oled täiega " kaevul". Ühe käega söön hapukurke, teises käes on teekann ... ja janu otsa ei saa... kurgi-isu ka mitte winking smiley Ei tea kas hapukurkidest on ka võimalik ennast paksuks cool smiley süüa ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. February 2014, kl 19.31

otsetee toidutabelisse....


"Me suudame!"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. February 2014, kl 19.38

Vurr, kuhu sul see tee küll mahub? smiling smiley

Kurkidest vist paksuks ei söö, aga vaata, et sul magu lõhki ei lähe smiling smiley ok nali...
Ma tõesti imestan... mina nii palju ei suudaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 10. February 2014, kl 20.40

Vurr, kui tegemist on hapukurkidega, siis vihu aga, kuid kui marineeritud, siis pea meeles, et see sisaldab kindlasti ka suhkrut ja pole enam nii ohutu. Ma panen kodus marineeritud kurgid ka kaaluabis pakutavate poes müüdavate variantide alla kirja ja see ei ole kuigi ilus number, mida seal näitab eye rolling smiley

Ma hakkasin mõtlema, et olen mitmed õhtud pähklivõid söönud paar lusikatäit (mu lemmik), äkki on sellest kõhukinnisus tingitud? Osadel peatab liigne pähklite söömine ka kaalulanguse, ma olen just viimasel ajal hakanud neid mõlemaid rohkem tarbima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 10. February 2014, kl 21.25

õhtust,
mina ka lõpuks kodus tagasi ja kohe asun tabelit täitma.
täna läksid ka paar kommi suhu, meil on tööl need laual.. käin küll kauge kaarega mööda, kuid pealelõunal on mingi surnud punkt, kus komm on abiks. tuleb tegelikult kasvõi pähklid sahtlisse panna, et oleks olemas parem variant. Kuidas teil sellised rasked hetked üle lähevad?
Kas olete lugenud, leheküljel www.kehatrimmi.ee on just kõhulihastest ja kükkidest juttu, loomulikult ka muust.
Sõin just ühe sidruni, aga Vurri kausist hapukurki prooviks küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 10. February 2014, kl 21.29

Annn??! Läks lappama või?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. February 2014, kl 21.35

Jaa Kadri, no täitsa nässu läks see õhtu smiling smiley
laps ajas närvi mustaks oma õppimisega ja....paha lohutus ma tean smiling smiley kergem hakkas vähemalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 10. February 2014, kl 22.08

No hea seegi, et kergemaks läks smiling smiley Tegelikult üks selline päev nädalas ei tohiks ka midagi hullu teha, kui muidu tubli olla.

P.S Vurr, ma täna küpsetamiseni ei jõudnud, aga kui jõuan, siis panen kindlasti blogisse ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. February 2014, kl 22.10

Annnn.... eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley vaatan toidutabelisse ja... Ma arvasin, et alustasin piisavalt vara sinu kalla norimist , aga oleksin vist pidanud kõwemat häält tegema eye popping smiley

winking smiley

Kadri, tead nende kurkidega on üks naljakas lugu. Need on mul ise tehtud ja mulle kohe üldse ei meeldi magusad marineeritud kurgid, seepärast panen ma suhkrut alati poole vähem kui retsept ette näeb. Aga käisin maal ja tõin sealt kurke ära ja selgus, et mingi partiiga on midagi "juhtunud" (mitte halvas mõttes, täitsa söödavad) ja need on ... nagu hapukurgid või hapendatud kurgid. Aga kuna ma tõin nad sellest ühtlasest jahedast temperatuurist nüüd välja ja külmkapp pole ka kummist, siis otsustasin, et need oleks vaja kiiremini ära süüa. Ma vaatasin, et poe omad annavad osad sinna 30kcal kanti, aga no mõnede poest ostetud marineeritud kurkide kohta ma ütleks pigem, et need on kurgid suhkruleemes smiling smiley Ma ei teagi, kas peaksin kaloreid muutma ... ? Samas ma usun, et nii lahjasid kurke (suhkru mõttes), kui minu omad, poest vist üldse ei saagi smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 10.02.2014 22.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. February 2014, kl 22.41

Kusjuures veel üks hea nali on selle kurgiteema juures, et täiesti rahumeeli kirjutasin , et tegin lahti 3 L purgi. Nüüd vaatasin köögis ühte "ehtsat" 3 L purki ja nagu välk selgest taevas,tekkis selgus hetk , et mul ju enamus kurke tehtud ikka 2 L purkidesse smiling smiley No olen ma ikka pika mõtlemisega küll smiling bouncing smiley
Ühesõnaga, mina sõin ära ikka 2l purgitäie kurke smiling smiley Loodan, et kaalu ja kaloritega väga puusse ei pannud ( õnneks jäi väike varu ka ). Äkki viitsin homme järgmise purgi lahti koukida ja ära kaaluda täpselt ...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 10.02.2014 22.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 10. February 2014, kl 23.38

Mulle just need magusad maitsevad, aga ma põhimõtteliselt ei osta neid. Kodustes kurkides on kindlasti vähem suhkrut ja ka muud "jama" sees, seega ma usun, et leiad umbes sobiva kaloraaži.

Vutvut voodisse nüüd, aitab tee ja kurkide kaanimisest, muidu käid ööläbi wc-vahet grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 11. February 2014, kl 07.40

Kurkidega tuleb mul nii oma lemmik salati isu peale (kurk, riivitud juust, küüslauk, koor ja majonees....mmmmm tahaks nii väga smiling smiley ....aga eiii, see on tegelikult üks kaloripomm ja ei saa seda endale hetkel lubada smiling smiley

Täna siis 1000kcal-i päev smiling smiley õnneks on püreesuppi veel, niiet väga raske ei tohiks olla.

Ja vesi...palju vett täna smiling smiley teed tahaks ka... avastasin enda jaoks ükspäev köömne tee, nii hea oli, et isegi mett ei pannud...oli magus ka ilma meeta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. February 2014, kl 09.15

Mul nüüd siis kaaluseisak, 3 päeva juba sama numbri peal istunud. Loodetavasti reedeks kukub siis kolinal, sest ületanud ei ole eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. February 2014, kl 10.33

Tere kõigile,
tegin eile õhtul trenni ja väga isu enam õhtul pole.. selline mõnus olek.. siis aga hommikul juba tahaks küll. Mul oli toidutabel kuidagi imelik, vaatasin, et ikka olete juba märkida saanud. Kuidagi topeltread tulid, proovin pärast uuesti..
Annn - mis Sinu püreesupi sisse käib?

Rõõmsat päeva kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 11. February 2014, kl 11.19

Minu püreesupi sisse käib: peakapsas, lillkapsas, kaalikas, porgand, sibul, küüslauk, 2puljongi kuubikut, natuke oliiviõli... sibula ja küüslaugu pruunistamiseks ja vesi.
Kui kõik pehmeks keenud, saumiksriga püreeks ja valmis smiling smiley
Vurr aitas ka kcal-d välja arvutada, nüüd muidugi oskan ise...iga kord olen ka üle arvutanud. 100g/21-22kcal-t.
Minu oma tuleb selline paks, nagu vedel puder, täidab hästi kõhtu ja vähe kaloreid, sinna sisse siis tükeldan suitsukana või söön mõne singileiva kõrvale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. February 2014, kl 11.39

Kadri, sellest kookosrasva kasulikkusest on nii palju räägitud, aga ma pole selleni veel jõudnud ... vaatasin sinu toidupäeviku ridu ... ja mõtlesin , et peaks vähemalt poes vaatama, et mis see endast kujutab jne smiling smiley

Kuhu osakonda ma seda otsima peaks minema või kelle toode see on ?

----------------------------------------------------------
sry, ma ausõna olen nii laisk, et ei viitsi kõiki poeriiuleid läbi kammida. Ma olen seda tüüpi inimene kes ei armasta shoppamas käia , eriti veel toidupoes smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 11.02.2014 11.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. February 2014, kl 13.27

Vurr, kõige olulisem on vaadata, et tegemist oleks rafineeriMATA kookosõliga. Mina ostan ise netist, siis, kui on sooduspakkumine, nt praegu cherrys on ka: kookosrasv. Õli peaaegu enam ei kasutagi, sellega saab kõik vajaliku praadida ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 11. February 2014, kl 13.48

Ma ka tavaliselt vitsutan hapukurke mõnuga sisse (eriti kui on kartul hakklihakastmega söögiks) aga seekord polegi nagu isu.Lahtine purk(isetehtud) hapukurke seisab laual ja kuidagi ei kutsu.
Mõõtsin täna oma vööümbermõõtu ja see on 10 päevaga ligi 3cm kasvanudeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. February 2014, kl 14.02

Hatugirl, on see tõesti võimalik? confused smiley eye popping smiley Sel juhul pead oma menüüd muutma, muidu läheb trumm koos pulkadega ja seda Sa ju ei taha.

P.S Kui nüüd Su menüüd vaatasin, siis vist saad ise ka aru, et tegelikult ei ole siin midagi imestada: hapukoorekook-friikartulid-viinerid-šampus-siider-snäkid-tort-hamburger-siider-kook-krõpsud...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 11.02.2014 14.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. February 2014, kl 14.42

Kadri , kas sellist kookosrasva oled ostnud ? Ma ei plaaninudki esialgu kohe täna seda "otsima" minna, aga näed siis´- sõna otses mõttes "sattus näppu". Samas aga oli plaanis neid mungaoaidusid vaadata, aga need unustasin ära sad smiley

Hatugirl. Mis sa ise arvad, miks cm-id juurde tuleb ? Sa oled staazikas kaalulangetaja ja oled tõestanud, et kui tahad siis saad hakkama. Kuidas sa ise tunned, kas oled korralik olnud ? Kui arvad, et mitte, siis mida sa ise arvad, mida peaksid muutma ?

Kahjuks ei märgi Sa toidutabelisse toitude koguseid, et ma näiteks võiks Sinu toidud ise kuhugi kaloritabelisse kanda ja saaksin vaadata kui palju sinu päevades näiteks süsivesikuid on ...
Sellepärast ma olengi palunud, et palun kirjutage ka kogused toitude taha. Nii agar ma ka ei ole, et viitsiksin hakata kuskilt otsima, et mitu grammi kartuliputru võiks 5 kaalujälgijate punkti eest saada ja see oleks kõigest ju minu oletus. Sama moodi on ka nendega, kes kalorites toidutabelit märgivad. Kogus toidu taha oleks oluline, et teistel oleks võimalik "märgata" kui tulema hakkavad "apsud" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. February 2014, kl 14.44

Ahjaaa, linaseemned jäid ka poes "näppu" smiling smiley Kuna mul on kuskilt meeles, et purustamata linaseemned organismis ei lagune, siis ostsin purustatud linaseeneid ... Väikepäike, kas sina ostad purustatud linaseemneid, purustad ise või ... neid vist leotatakse ka ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. February 2014, kl 14.54

Vurr, apppiiiiiii........tongue sticking out smiley toidutabelis ei arvuta täna millegi pärast lõunaseid kaloreid sinna päeva lõppu kokku

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. February 2014, kl 15.04

nüüd vist ok smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. February 2014, kl 15.22

Ahhjaaa ... ma hoian täna natuke kaloreid õhtuks, sest õhtul vaja vist klaas veini ja tükk torti süüa. Seda siis põhjusel, et sai üks suuremat sorti ost peresse tehtud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 11. February 2014, kl 15.26

No ise olen omast arust enam-vähem tubli olnud (va reede).Kui punktide piires püsida,siis teoreetiliselt ei tohiks vahet olla millest oma punktid täis sööd.Nädala lõpus lähevad punktid nulli ja uuest nädalast uus arvestus.Lisaks kerge treening,mis annab lisapunkte ja neid pole ma ära kasutanud.
Äkki on asi selles,et olen juba aasta otsa jo-jotanud selle punktilugemisega ja nüüd keha reageerib sellele omamoodi.
Teine variant mida olen kunagi varem ka täheldanud,et kui söön enm-vähem korralikult punktide piires ja ma päevad mööduvad peamiselt istudes,siis kaal langeb.Nii kui hakkan ennast rohkem liigutama,siis enam ei lange.Samas kui teen 1kord ndl ujumist ja 2korda ndl 40min trenažööril (+kükid) ja siis ühe päeva punktid rohkem lõhki söön,siis peaks nädala lõikes omadega tasa olema ju?
Üks võimalus veel,et keha ei anna hormoonspiraaliga kaalu nii lihtsalt ära.Pole seda ju ka kunagi varem olnud.
Või tahaks organism mida uut proovida? Liigutamist ju ka ära ei tahaks jätta.

Vaatan veel selle kuu lõpuni kuidas läheb ja kui märtsi alguse mõõdud ka midagi positiivset ei räägi,siis tuleb midagi uut proovida.
Vähemalt on hea,et olen oma kaalutõusu teiega olles pidama saanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. February 2014, kl 16.45

hatugirl kirjutas:
-------------------------------------------------------

> teoreetiliselt ei tohiks vahet olla millest oma
> punktid täis sööd.

Tegelikult on ikka väga suur vahe, millisest toidust need kalorid tulevad. Tervislik toit annab vajalikud toitained, lisaks vitamiinid ja mineraalid, mida rämpstoidust ei saa. Minul näiteks jäi ju isegi kalorite normis püsimisega kaal seisma, kuigi toitusin üsna tervislikult. Soovitan Sul proovida nii, et võta 1 "vaba päev" nädalas ja ülejäänud osa nädalast toitu võimalikult tervislikult ja vaata, kas siis tuleb tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. February 2014, kl 16.51

Vurr, mina olen sellist ostnud: kookosrasv

Oih, Vurr, see pakkumine on kahjuks juba läbi, mis ma enne saatsin, aga kui natuke ootad, siis kindlasti tuleb jälle kas cherrysse või niihea.ee müügile, nendes kohtades pakutakse seda pidevalt.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 11.02.2014 16.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. February 2014, kl 18.12

Vurr, tavaliselt purustan jah ise. Mul kohviveski, mis teeb suurepäraselt selle ära. Purustatuid hoian külmkapis. Söön neid erinevalt.. kas keefiri või maits. jogurtiga või kui koos pudruga, siis kallan kuuma vee peale ja lasen seista, paisuda.. siis tuleb selline "tummine", aga saab terast kõik kätte. Minu jaoks on nad nii omegate mõttes kui ka kiudained.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 11. February 2014, kl 21.46

Väikepäike, vaatasin, et oled söönud 250kcal-i eest mett smiling smiley kuidas seda sõid? kas niisama lusikaga? lihtsalt uudishimust küsin smiling smiley

Vaatan, et sa ei söö oma kaloreid ka täis, kas nimelt?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. February 2014, kl 21.59

Täna jäävad mul siis kalorid puudu, ei olnud mahti ei veini ega torti süüa, lükkame selle asja päeva-paar edasi. Üks laps otsustas omale kõrvavalu saada. Nii raske on kõrvalt vaadata väikese inimese kurbust ja nuttu ... näis mis minu ööst ja homsest päevast saab...

Hatugirl, usun, et Kadri andis Sulle head nõu. Proovi olla rohkem päevi korralik ja kui suudad, võta kätte ja tee omale nt. toidutare konto ja jälgi sealt kaudu kui palju sa näiteks päevas süsikaid saad. Sa ei pea kohe tingimata hakkama LCHF-i tegema, aga lihtsalt jälgi, mis toimub. Loomulikult võib asi olla ka spiraalis, aga võtame siis asja nii, et .. kui spiraalil on ka mingi toime, siis see ju ei tähenda , et kõik spiraaliga naised muudkui paisuvad. Järelikult tuleb olla veel tähelepanelikum söödu suhtes. Midagi pole teha, see ongi meie elu ja saatus. Mõni saab süüa mida soovib, meie ei saa. Järelikult peame me elus midagi muud õppima nautima smiling smiley Juhin sinu tähelepanu sellele, et meie ( sinu ja minu) alg KMI-id olid suht sarnased, selles mõttes on mul täiest ettekujutus olemas probleemist. Aga ära sa mingil juhul alla anna, sest tead..., missiis , et ma olen veel kaugel kaugel ideaalist, aga juba praegu tunnen ma ennast võrreldes algusega väga palju paremini ( kergemini)´, õnneks mitte nii hästi, et see võikski minu mugavustsooniks jääda smiling smiley Seega paar kuud pingutusi ja ka sina oleksid samas punktis, kus mina praegu! Hatugirl, me saame sellega hakkama, aga see ei tule iseenesest, nii et proovi mõned nädalad pingutada, rohkem pingutada ( söö täpsetes kogustes , tee nädal-kaks parraleelset jälgimist punktidega-kaloritega). Kui kaal kukkuma hakkab, küll siis motivatsiooni ka juurde tuleb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.