Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. February 2014, kl 15.56

Tegin täna lõunaks ahjukana, seda Talleggi klassikalist. Juhtus selline asi, et panin kana ahju ( nagu ikka soovitatud 200C juures). Kui kana oli 30 minutit ahjus saanud olla, selgus, et pean hoopis kodust ära ruttama. Mis mul üle jäi- keerasin ahju kinni ( no tegelikult on mul kaasaegne ahi kõikide taimerite ja luksustega, aga ... pole harjumuseks saanud - vana inimene juba winking smiley ). Nii see kana mul 2 tundi seal soojas ( jahtuvas) ahjus siis vedeles. Koju tulles panin kanale 40 minti küpsetust , ise mõtlesin , et küllap ma selle kana nüüd "tuksi" keerasin - ei arvanud ju , et nii kaua ära pean olema. Aga ohh seda üllatust - mul pole see ahjukana mitte kunagi nii hea , maitsev ja mahlane olnud thumbs up thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. February 2014, kl 15.58

... ja, et meil oleks lihtsam leida teed toidutabelisse...


"Me suudame! "

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 13. February 2014, kl 23.10

Õige Vurr, Pipu on tagasi smiling smiley. Tere kõigile!! 2 päeva juba kodus olnud aga ei ole saanud mahti siia tulla. Minul ka pisikesel tervisehädad. Suutsime lapse basseinis ära külmetada ja tal nüüd põiepõletik. Õnneks tänasest hakkasid antibiotsid mõjuma ja saab ilma suurte valudeta pissil käia. Tõesti on halb ja abitu olla kui kuidagi ei saa nii väikese inimese olemist paremaks teha. Alles detsembri algul oli kõrvapõletik ja nüüd järgmine. Hirm hakkab juba tulema ka läheneva seagripi epideemia ees. Soomes juba 5 inimest sellesse surnud. Ja laine alles kogub tuure confused smiley.
Kaalule mu reis muidugi hästi ei mõjunud nagu ka kartsin. Ca 3 lisakilo..... meeletu confused smiley. Aga mis seal ikka, uue hooga edasi nüüd.
Homme ja laupäev veel patustamisi ja siis tuleb korralikuks hakata. Meil homme pulma-aastapäev ja siis peab ikka väheke tordi ja napsuga tähistama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 14. February 2014, kl 07.23

Kaunist hommikut!Head sõbrapäeva kallid kaalusõbrad!!! Kaalud kirja smiling smiley. Mr.Boss 94,8 ja Pipu 111,1. Ja nüüd tegudele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. February 2014, kl 07.28

Tere hommikust! Palun kergemat karistustsad smiley
Meie beebi otsustas kella poole kuuest trallima hakata ja nii ma siis trallitasin koos temaga ja muudkui toimetasin ja sõin hommikust ja siis.............aga täna ju reede ja kaalumine. Nii et ma jäin täna sellest rongist maha, kui ma võin seda homme hommik teha, oleks ju väga tore, aga kui on reegel, siis on reegel ja võin teatada ka siis oma kaalu järgmine reede.

Ilusat sõbrapäeva teile, kallid kaalusõbrannad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 14. February 2014, kl 07.43

Hommik! Ja head sõbrapäeva!

Minul kaal täna sõber pole, nagu arvasingi 61.4(+0.5)
naljakas on see, et eile hommikul kaalusin nii palju, õhtul enne magama minekut ka, ning nüüd jälle sama kaal smiling smiley keha kogub vett ikka...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. February 2014, kl 09.12

Hommik, 65,9 (-0,5) tuli siiski miinus! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 14. February 2014, kl 09.15

Tere hommikust ja kaunist sõbrapäeva kõigilesmiling bouncing smiley

Annan teada, et olen olemas ja järjel. Kahe nädala pärast saan jälle rohkem aega pühendada. Tänane kaal oli 68,5 (2 nädalaga vist -1,4). Toite kirja ei pane ja tavaliselt ka ei kaalu, aga püüan jälgida, mida ja kui palju suhu panen.
Kirjutamisteni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. February 2014, kl 09.19

Rõõmsat sõbrapäeva!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 14.02.2014 09.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. February 2014, kl 09.59

Ilusat sõbrapäeva kallid kaalusõbrannad! smiling smiley
Kadri, väga kena kaart!
Minul ei õnnestu kohe kuidagi.Tänane kaal 90,5 (+1,2kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. February 2014, kl 10.51

Tere ja head sõbrapäeva kõigile!!!

Minu kaal täna hommikul 66,4 kg.

Rõõmsat päeva ja head tuju!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. February 2014, kl 10.53

Hommikust.

Head Sõbrapäeva kõigile smiling smiley
Kadri, nii armsa sõnumiga kaart ! Piretike , sinu olemasolu ja hästi minemise üle on ainult puhas rõõm thumbs up KurrNurr, ikka ju võid homme ka kaaluda , muidugi smiling smiley

Minu number täna 79,6 (-0,2).

Mul siis väike miinus ja suur peavalu. Nimet lapseke tahtis kooli sõrbapäevakaarte meisterdada ja nii ma siis olingi talle poole ööni abiks ja ...lõpuks sain magama vist ca. kell 2. Hommikul olin vaepeal korra üleval ja siis kobisin uuesti voodisse. Lootsin, et peavalu läheb vähemaks, aga hetkel ei saa just nii öelda. Nüüd siis esimese asjana kaalusin ennast ära, siis lähen teen endale kohvi ja kannan numbrid tabelisse. ... ja jah, ma juba märkasin, et täna on "punane Sõbrapäev" smiling smiley smiling smiley Loodame, et see sõbrapäeva puna järgmiseks reedeks on taandunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. February 2014, kl 11.12

Rääkige , mis kellelgi nädalavahetuseks ja Sõbrapäevaks plaanides on ?

Minul tuleb täna ilmselt õhtul suurem tähistamine. Ühest küljest hea, saab teha 2:1. Sõbrapäevaks oleme ikka tavaliselt tordi teinud/ostnud ja siis see "ostu teema" sisseõnnistamine smiling smiley mille me edasi lükkasime. Ja nädalavahetusel ilmselt vist maale ( kui laste tervised ikka ok). Peame vist õunapuud ette võtma, muidu jääva osad kevadeks lõikamata, aga need on niigi üsna "metsa kasvanud".

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. February 2014, kl 11.51

Vurr, kas sa teeksid tabeli nii ringi,et saaksin hakata ka kaloreid kirja panema sinna? Mulle tundub,et see punktilugemis süsteem mu kehale ei toimi enam.Tahan proovida nüüd teistmoodi.Vaatasin,et mu BAV on 1680kcal.Kui nüüd panna nii,et 1-3 kerget treeningut nädalas,siis et 12nädalaga 80kg jõuda,annab mulle 1872kcal.Mu päevad mööduvad peamiselt istudes (umb 9.00-14.00) ja edasi kodused toimetused ja lasteaeda/kooli/koju sõitmised.Kergeks treeninguks siis 1 kord ndl ujumine,2 korda ndl 40min trenažööriga + pea igapäevased kõhulihased ja kükid.Nii peaks olema ok.Ehk saab järgmisest nädalast hakata jälle zumbas ka käima smiling smiley.Proovin esialgu oma normiks panna 1800kcal päevas.Vaatame mis saab.
Kuna mul KA liitumist pole (ja hetkel teha ei saa ka),siis äkki hoiate mu kalorite silma peal,et kas panen ikka õigesti?winking smiley
Minul täna õhtul kohvikusse minek ees - vanaemal sünnipäev.Lisaks kuulsin lastelt,et issil oli plaan tordi ja šampusega koju tulla.Nii et saab raske õhtu olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. February 2014, kl 13.04

Hatugirl , tubli ... thumbs up Ma tegin paegu tabelisse 2 kõrvuti rida sulle kalorid / punktid märkimiseks. Vaata, kas nii on ok või mõtlesid midagi muud ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. February 2014, kl 13.25

Punktide järgi oleks mul täna juba üle poole päeva normist söödud aga kaloritega on vastupidi - üle poole veel süüa.
Võid punktid üldse ära kustutada,sest nende arvestus on erinev ja muidu läheb mul kõik sassi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 14.02.2014 13.26.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 14. February 2014, kl 14.00

Mina sõin ka juba täna sõbrapäeva kooki smiling smiley täna lähevad vist kalorid lõhki, aga pole hullu, homsest jälle tubli smiling smiley

Ma olen vist seemne hulluses... täna käisin ka veel poodides seemneid otsimas...kuhu nad küll kõik ära mahuvad seda ei tea smiling smiley arbuusi, melonit tahaks ka kasvatama hakata....ma olen nagu laps, kes on saanud uue mänguasja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. February 2014, kl 14.12

Annn, ma ka nädalavahetusel "seemendama".Plaan paprika ära külvata ja lilleseemned üle vaadata.Arbuusi ja melonit olen ka ise kasvatanud.Meloniga ei läinud eriti hästi aga arbuusi sain küll smiling smiley.Peaks sel aastal jälle proovima.Kui on ilus suvi,siis jõuavad ilusti küpseda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. February 2014, kl 14.38

Mina olen hommikune ja juba hommikul meil sõbrapäeva kook laual smiling smiley, tavaliselt ma reedeti või siis laupäeval ikka küpsetan, eriti kui tudengid ka koju tulevad. Minu koogid on sellised teralised ja kiulised ehk täistera kaerahelbed, kliid jm.
Õhtul ilmselt natuke kodust istumist väikese veini ja muuga..

Nädalavahetusel on lapsel esinemine, aga pühapäeval tahaks ka suvilasse minna ja kui räägite okste lõikusest, siis oleks see ka meie aias teema.. ehk loodetavasti värske õhu tegemised..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 14. February 2014, kl 14.43

Kaunist sõbrapäeva sõbrannad!

Hoian teil silma peal. Soovin jõudsamat kaalulangetamist - raskem on, aga rõõmu teeb tohkem.

Valige lahjemat toitu, maitsemeeled õpivad hindama tervislikumat pakkumist.

Minu kaal täna oli 66,4kg. Söön mitte üle 300 g korraga, kaasa arvatud vahepalad ka sinnakanti. Rammusama toiduga päeval pole vahapala järele vajadust. Kaloreid ei loe, aga kaalun ennast igal hommikul.

Järjekindlust!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. February 2014, kl 15.09

Maalia ! Sinulegi kaunist Sõbrapäeva ! Tore on teada, et meil ikka silma peal hoiad ja veel toredam on kuulda, et Sul kaalu säilitamine suurepäraselt õnnestub thumbs up

Mul on väga hea meel teada, et mis siis, et meid tabelis hetkel üleliia palju ei ole, tegelikult on meid ikkagi rohkem ( koos niisama lugejate ja teistega kel hetkel "aeg maha võetud" smiling smiley

Andke endast vahepeal ikka julgelt märku , see annab meile kõigile jõudu ja positiivsust juurde smiling smiley


-------------------------------------
Pipu. Kas Sa tahad sellel nädalala toidutabelit ka täita ? Sinu read on toidutabelis täitsa olemas, vanal kohal Hatugirli ja Väikepäikse vahel, lihtsalt need on hetkel "peidus" , vaja ainult "lahti tõmmata" smiling smiley ( ridade K ja N vahel on väiksed noolekesed... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. February 2014, kl 17.07

Heips, mul olid päevased sisestatud toidud vahepeal tabelist "jalga lasknud" smiling smiley Keegi vist oli tabelis midagi katsetanud ... vaadaka igaüks ise üle, et kas teil on kõik söögikorrad alles smiling smiley Ikka juhtub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 14. February 2014, kl 17.33

Täidan ikka smiling smiley kuigi täna ja homme ei tahaks kuidagi seda teha. Häbi hakkab tongue sticking out smiley. Hommik algas juba sõbra kommi ja muffini söömisega ja õhtu peale ei taha mõeldagi....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. February 2014, kl 20.02

Hei! Mina otsustasin ka täna mitte tabelit täita. Meil oli siis täna koolis lõpetamine ja sõbrapäeva tähistamine, nii et luban omale ka selle ühe "vaba päeva". Homsest jälle joonel. Loodan, et teil kõigil on tore päev olnud, mul on tohutu pingelangus praegu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 15. February 2014, kl 08.45

Eile läks käest ära nagu arvasin smiling smiley aga nüüd küll aitab!!! ma ei taha ju varsti jälle seal tagasi olla kus olin sad smiley

Tegelikult ega sellest söömisest nüüd nii hea ka olla ei olnud...paha ja raske tunne, see kerge tunne on palju parem...kui tunned, et pead vahepeal pükse kergitama...sest suureks hakkavad jääma smiling smiley
Selle söömisega tuleb mul alati meelde lause:"Me peaksime sööma selleks, et elada, mitte elama selleks, et süüa!"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 15. February 2014, kl 09.28

Tere, no sain siis mina ka kaalutud.....täpselt 77,0 ehk siis -0,5 kg kaalukadu. Sõidan lõunal Tartu tarkust taga nõudma ja ööbin seal, alles homme õhtuks olen tagasi, kuid tabelit täidan ja kui vaja öelda midagi, teen ka sedasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 15. February 2014, kl 09.35

Väga õiged sõnad Annn!! Ei tea jah, miks peab inimene olema nii nõrk ja ei suuda söögile ei öelda. Eilsest jäi veel alles võileivatorti ja arvake ära, kes pidi selle ära sööma sad smiley. Tahtejõudu on ikka nii vähe, et EI öelda. Samas tekib ka küsimus , et kuidas arvutada võileivatordi kaloreid?? Mina ei leidnud kusagilt ega osanud midagi tabelisse kirjutada. Täpsemalt siis suitsulõhe-kreveti tort. Kuna valmistatud kodusel viisil ja mitte minu enda poolt, siis ei tea ka midagi kokku arvestada. Kas te oskate aidata? Kui saaks kalorid teada, siis ehk järgmine kord ei kipu enam sööma kui ühest tükist saab päeva normi.
Tänane päev jätkub nähtavasti samas jorus. Läheme välja üritusele ja tagasi koju saame alles homme lõuna ajal. Seega on ka tabeli täitmine ripakil. Eks ma homme üritan tagantjärgi täita aga need andmed ei ole kindlasti täpsed. Annn ju teab, et silm valetab tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 15. February 2014, kl 11.05

... just nii...

Sööma peame me selleks, et elada ... !
Külla ei lähe me selleks, et süüa .... !

Kuid siiski, kuna me olema allas kõige selle tarkuse õppimisega "poolel teel" smiling smiley ja selle "õppimise juurde käib meil ka toidupäeviku täitmine, siis anname endast ikka parima, et toidupäevikusse saaksid read täidetud. Kui ei oska kaloreid taha panna , siis kirjutage toit ja kogus .... uskuge mind ( räägin omast kogemusest) ... kui toit ja kogused on kirjas, siis tekib selline tunne, et küll ma need kalorid ka leian. Ükskõik kas nad on siis täpselt õiged või mitte, suurusjärgu saab ikka kätte. Nt mina panin ka oma eilse hapukooretordi kirja kui max.100g. Tegelikult oli vist 1200g tort, mille lõikasin 12ks ja endale valisin väiksema tüki. jne jne
Ärme lähe seda teed, et kui on "lappama läinud päev" siis me jätame selle kirja panemata. Muidu läheb asi nii, et lõpuks paneme kirja ainult eeskujulikke päevi ... siis kaob asja mõte smiling smiley

Võileivatort - nt. Selveri kreveti-võileivatort on 255kcal / 100g.

Kui ma konkreetse toote kaloreid ei tea, panen mõne analoogi. Püüan siis ainult "arvata", et kas tegemist võis olla antud toidunimetuse rasvasema või lahjema versiooniga ja valin midagi toidutabelist. Eks alati on olemas variant, et panen oma "arvamisega" täiega "ämbrisse", aga parem ikka kui jätta kirja panemata smiling smiley

KurrNurr... tubli thumbs up, ainult rõõm on vaadata, kuidas sulle koguaeg miinust lisandub. Superthumbs up

Mina lähen täna maale, nagu eile sai räägitud. Õunapuid pügama. Seega ma pole päris kindel, kas ma võtan omale aega, et toidupäevikut täita, sest ilmselt saab olema töine / ja natuke mudane tööpäev. Panen oma toidud tagantjärgi kindlasti kirja.

Olge tublid ... ja sööge selleks, et elada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 15. February 2014, kl 11.12

ja teate, mis veel , naised ... märkisin kaalutabelisse paar kuupäeva juurde ja avastasin, et kolme nädala pärast reede on kuupäevaga 07.03. ehk siis 7.MÄRTS !!!

Kevad paistab smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 15. February 2014, kl 13.30

Mina panen ka toite mida ei tea umbes kirja...siis mingigi ülevaade.

Tõesti see märts kohe kohal...alles oli nii kaugel...no ma ei tea...pean selle 5-ga algava nr. kätte saama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.