Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 15. February 2014, kl 13.58

Hei! Mina sisestasn need toidud, mida kaaluabis ei ole, lihtsalt eraldi asjadena. Näiteks võileivatordi puhul paneksin umbes grammides, kui palju võiks seal olla saia/leiba, määret, lisandeid. Omatehtud titude põhjal leian, et pole mõtet hakata kõiki toodetena kaaluabisse sisestama, eriti, kui iga kord tuleb valmistoode pisut erineva konsistentsiga. Koogitüki kalorsus eraldi koostisosadena kirja pannes peab ju andma sama tulemuse, mis terve koogi kalorsus jagatud lõikude arvuga winking smiley

Tüdrukud, teil on õigus, varsti on 8. märts, kevad, suvi ja me tahame ju ilusad olla!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 15. February 2014, kl 13.59

"Meie suudame"



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 15.02.2014 13.59.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 15. February 2014, kl 19.08

Tüdrukud, kuidas kükkide ja kõhulihastega on? smiling smiley
Minul jäi ka eile vahele, aga enam ei mingit viilimist...lähen kohe tegema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 15. February 2014, kl 19.33

Tubli Annn!! Sul täna nii eeskujulik toidutabel ka!
Ise panin rõhku õues liikumisele ja kõndisin mõnuga!

Tõesti, aeg läheb ruttu.. pool veebruari on juba möödas ja kevad tulekul.. Nii tore !!!
Rõõmsat laupäeva õhtut ja nädalavahetuse jätku kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 15. February 2014, kl 19.46

Minul ei ole ühtegi päeva vahele jäänud, ka eile tegin, pigem unustan sisestamise ära smiling smiley Ja ma ei suutnud kuu aega vastu pidada, et siis tulemusi mõõta, minu mõõtmistulemused näitavad 11 päeva kohta -0,5 cm kints ja puus ja -1 cm rind, juhhuu hot smiley Tahtsin just sellepärast mõõta, et viimaste kilode langetamisel ilma trennita ei ole mõõdud enam vähenenud, aga tundub, et kükkimine (+aeg-ajalt muud harjutused) mõjuvad. Nii et tuld pekile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. February 2014, kl 17.10

Tervitused. Mina nüüd linnas tagasi. Sai päris märkimisväärne hulk aiatöid ära tehtud. Eile õhtul tegeikult tulin linnakoju ära, aga paar tegemata asja ei andnud rahu ja oli vaja täna hommikul maale tagasi minna smiling smiley Nüüd siis õunapuud lõigatud ja võõbatud. Ütleme nii, et veebruari keskpaik küll, aga talvest on asi kaugel, samas nagu päris kevadet ka veel pole smiling smiley
Meil siin haigutab täielik vaikus. Õnneks on näha, et mõned on ikka kenasti oma igapäevarutiinis sees - toidutabel täitub jooksvalt ja tasapisi. Loodan, et õhtuks saab toidutabeli ikka teistel ka täidetud ... Pipu toitudele tehkivad ka kogused ja kalorid taha ...

Mõtlesin, et kuna nüüd oli selline nädalavahetus , kus vist peaaegu kõik maitsesid kooki, mõnda kiirtoitu või veini-shapust, siis äkki võiks esmaspäeva hommikul sellise suurema ühise kaalumise teha , et paneks toidutabelisse kaalu taha ka muutuse kirja. Saaks näha kuidas nädalavahetus mõjus ja mis me järgmiste päevadega korda suudame saata. Mis arvate ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 16. February 2014, kl 17.38

Mina kaalun nagunii iga päev ja panen selle kirja, tegelikult piilun ikka teisi ka, aga iga päev kaalun küll vist ainult mina...
Mul pole selle vastu midagi kui hommse kaalu ka kaalutabelisse kirja paneme smiling smiley

Mina käisin täna suvilas lompidest vett ära juhtimas, kõik on nii märg...nüüd tuleb meelde jätta kus lombikohad on, ning siis suvel nendega midagi ette võtta.

Proovime siis hommsest asja tõsiselt võtta smiling smiley sest suvi pole tõesti enam kaugel...

Ja vesi...ma ei tea mis minuga on juhtunud, aga no üldse pole see vee joomine meeles...kuigi vajame just seda eluks kõige rohkem smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 16.02.2014 17.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. February 2014, kl 17.50

Annn, ma arvan, et ärme homset numbrit kaalutabelisse pane ... jätkame seal ikka seda igareedest rutiini. Mina ka just vaatasin maal, et kuhu vesi koguneb... peab kevadel midgi nende lohukohtadega ette võtma.

Ja ka minul viimased päevad vee joomisega kehvapoolselt. Tean, et see vee joomine on tegelikult ainult kättevõtmise asi.

Nüüd lahengi kööki, ja enne ei tule köögist ära kui üks kannutäis jahutatud taimeteed on ära joodud !

Teised ka, vutt-vutt nüüd ruttu vett jooma smiling smiley Ma tulen varsti tagasi ja tahan näha, kuidas toidutabelis vee joomise read hakkavad "paisuma" !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 16. February 2014, kl 18.07

Muidugi Vurr toidutabelisse, mitte kaalutabelisse...ise ma veel mõtlesin, et miks sa tahad seda kaalutabelisse panna, meil ju toidutabelis kohad olemas smiling smiley
see on kui vana inimene loeb telef. väikest kirja.... smiling smiley smiling smiley

Mina nüüd kõhulihaseid ja kükke tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. February 2014, kl 20.22

Teeme ära, kaalume homme hommikul ka (kui ma suures tuhinas vaid ära ei unustatongue sticking out smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 16. February 2014, kl 20.25

Pipu toitudele tekivad kindlasti numbrid taha kui Pipu saab tänase viimase 60 inimese tordi valmis ja seejärel veel elus olen winking smiley.
Olin nimelt eile hommikust saadik kodust ära ja jõudsin täna kell 3 koju ning asusin kohe tortide kallale. Väljas mul aga kaalu kaasas ei olnud ja pean nüüd hakkama Nutridata piltide järgi umbes kaalusid kirja hakkama panema. See aga suht mahukas töö ....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. February 2014, kl 20.28

Pipu , arusaadav... anname andeks smiling smiley Ma just vaatasin toidutabelisse ja tundsin muret , et ei tea kas Hatugirl, Pipu ja Väikepäike on nälga surnud sad smiley Õnneks Pipu on täitsa elus ja terve ...veel thumbs upsmiling smiley



Annnn, Sinu vedeliku rida on endiselt sama "kesine".... tee sellega midagi winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 16.02.2014 20.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 16. February 2014, kl 20.49

Näed,saingi hakkama smiling smiley ja nüüd kööki tööle smiling smiley . Pool tööpäeva (ööd) veel ees winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 16. February 2014, kl 22.21

Oi Pipu, jõudu sulle! 60inimese tort...ma ei kujuta seda ettegi smiling smiley

Rohkem vett ei jõudnud juua, homme alustan kohe hommikul siis kergem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. February 2014, kl 22.50

mina teen veel ühe hilisõhtuse jäätiseampsu, kuna kalorid on ripakil. Kaalusin küll kasulike pähklite ja mittekasuliku jäätise vahel, aga täna siis nii. Üldse jäid mul tänu sellele aias müttamisele täna kõik söömised väga õhtusse , ... eks näis mis see kaal homme hommikul näitab smiling smiley

Aga Hatugirl ja Väikepäike vist on meil tõesti "nälga surnud" winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 17. February 2014, kl 05.56

Hommikut kõigile!
Rõõmustan teid, sest Väikepäike ei ole veel nälga surnud smiling smiley ja kaal 66,8 ehk +0,4.. nädalavahetus ehk põhiliselt reede ja laupäev.. Eile oli nii kiire päev, et ei olnudki aega õieti kodus olla, õhtul hilja alles. Nii et nüüd täidan tabeli tagantjärgi.
Aga täna juba uus nädal ja uue hooga kaalust alla, jõudu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. February 2014, kl 07.41

Hommik!

Minul täna 61.3 (-0.1 võrreldes reedega) minul on see kõikumine vee arvelt ja reedeks tahan kindlasti kaalul näha vana nr.-t 60.8 või vähemgi...siis olen rahul.

Täna avastasin kardinaid eest tõmmates, et väljas juba nii valge...
nii tore, nii tore...
hakkan ise ka nagu talveunest ärkama ja juba tahaks rohkem tegutseda smiling smiley

Täna siis, nagu Kadri ütleb: "Tuld pekile!" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. February 2014, kl 08.08

Hommikust. Väikepäikest on tore näha smiling smiley Ma loodan, et Hatugirl ikka ka uuesti reepeale saab. Hatugirl... sa ju nii väga tahad kaalust alla võtta, on ju nii. Ma tean mida Sa tunned. Sind on tabanud mingi lootusetuse tunne, et kaal ei lähe alla ja Sa otsid põhjuseid siit ja sealt... aga tegelikult usun ma , et põhjus on täiesti toidutabelist leitav smiling smiley Esimese sammuna võta ja sisenda endale, et kui Sa saad oma toitumise korda, küll siis hakkab ka alla minema. Ära otsi põhjuseid praegu mujalt- teed endale lihtsalt üleliigset stressi. Kõige rohkem on mul kahju sellest, et Sa just otsutasid punktid kalorite vastu vahetada. Aga kuna ka kalorid "lähevad" lõhki, siis ei saa mingedi järeldusi teha. Järelduste tegemiseks pead sa proovima paar nädalat järjest ( ühest nädalast on vähe) korralik olla. Hetkel julgeksin mina küll öelda, et asi on selles "mis suhu läheb". Kui Saad suhu mineva kraami kontrolli alla, siis on lootust miinusele. Ja mis veel. Päris nii ei ole, et kõige tähtsam on AINULT kalorite raames püsida. Oluline on siiski ka see kust need kalorid tulevad.
Ühesõnaga mis ma öelda tahan. Ära otsi praegu kaaluseisaku / tõusu põhjuseid mujalt ( spiraal, trennid vms.) Võta endale pähe, et söömine on vaja korda saada. Sa pead tavalist toitu ka sööma. Ei saa alustada hommikut "kiire rammusa ampsuga", lõunaks teha veel üks "rammus amps", ja õhtul samamoodi. Kokkuvõttes mahuks koguseliselt sinu päevatoit ühele taldrikule ära smiling smiley Õnneks ei ole see iga päev nii smiling smiley Aga jah, ära liialt stressa... ja vaata, et sa mingite loobumismõtetega jälle lagedale ei tule. Sa ju ei taha kevadeks +5kg kaaluda smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. February 2014, kl 08.27

Hatugirl, kui juba sinu kallal võtmiseks läks siis...kus kükid on? smiling smiley ok, nali...
kuigi jah..kuidas siis nende kükkidega on, ära anna alla, kükid ei võta üldse palju aega.
Toitumise osas olen ka nõus...koogid pole ju meie jaoks...vähemalt mitte nii tihti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. February 2014, kl 08.27

Ahjaa, minu enda kaal tegi ka tänaseks hommikuks tõusu lausa 700g. Ma arvan, et asi on siiski suuremaltjaolt selles, et ma sõin ja jõin oma eilsed söögid - joogid valdavalt kõik õhupoole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 17. February 2014, kl 10.27

Hommik!
Mina ka täitsa elus smiling smiley Meie pere tabas laupäeva öösel mingi kõhuviirus.Pooltel sees keerab ja ajab oksele.Nii ma siis enamuse eilsest päevast voodis veetsingi ja lõunaks sõin mehe tehtud praekartuleid hapukoorega,sest endal polnud jaksu eriti midagi teha.Täna juba veidi parem õnneks olla.
Neid kükke unustan ka kirja panna.Teen möödaminnes ära ja asi unustatud,et siia ju ka vaja märkida.
Ja kaal 90,4 ehk -100g.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 17.02.2014 10.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 17. February 2014, kl 11.08

Ahoi uude nädalasse! Minul +1kg, aga tean ka, et see on enamuses vee arvel, mul keha hoiab hetkel vett kinni ja just õhtupoolikul sai pea liiter rüübatud (lisaks mitmele tassile kohvile). Hatugirl, me kõik siin toetama Sind, Sa saad hakkama!

P.S Annn ja Hatugirl, missugusi kükke teie teete? Mina teen selliseid (aga käed on sirgelt ees ja kõhu tõmban sisse): kükk kas teil jääb ka selg või kael valusaks vahepeal? Äkki ma teen midagi valesti? Omastarust on küll asend selline nagu pildil näidatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 17. February 2014, kl 11.34

Kadri, mul asen pm sama aga jalad on harkis ja käed on küünarnukkidest kõverdatud (kõhu peal)ning rusikad lõua all.No ma ei tea kas said nüüd aru smiling smiley Valus kuskilt ei ole.Vahest ainult põlved nõksuvad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. February 2014, kl 14.26

ma nüüd ei arva, et see Delfis üleval olev video peaks päriselt söögiisu röövima, aga veits häiriv on küll. Sellest videost on hästi näha, mida tähendavad jutud loomade erineval viisi kasvatamistest... , aga rohkem häiris video lõpp, kus väga ülekaalukad inimesed burgereid ja friikaid kahe käega sisse ajavad.

artikkel Delfist

kes tunneb, et ta ei taha ennast praegu "häirida" ... võibolla ei peaks vaatama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. February 2014, kl 18.12

Olen seda videot näinud ja vist veel jubedamaid...olen mõelnud, et vaesed loomad, linnud, kes surema peavad, et mina kõhu täis saaks...aga õnneks ma ei näe neid enne, muidu küll ei tahaks seda liha süüa.

Kükkidest...mina teen neid nii, et panen käed puusa...kükke teen nii madalale kui põlved on, täitsa alla kükki ei lase ja mis kõige tähtsam, põlved ei tohi üle varvaste kaugemale minna.

leidsin ühe video ka, umbes nii VIDEO

Hatugirl, tubli, et ikka kükke teed ja saage siis ruttu terveks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 17. February 2014, kl 19.11

Annn, tänud, see on päris hea video. Kas oled selle järgi teinud ka, esialgu on vist päris raske kogu kava täita, aga peaks proovima.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 17.02.2014 19.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. February 2014, kl 19.20

Ei ole kõike teinud, ainult esimest, ma unistan, et olen üksi kodus ja panen youtubest mõne hea trenni läbi teleka mängima ja teen järgi...selline aeg vist tuleb alles siis kui sügisel laps lasteaega läheb smiling smiley neid häid videosid on seal väga palju kui otsida... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 17. February 2014, kl 19.37

Ma teen just samamoodi nagu seal alguses näidatakse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. February 2014, kl 06.54

Tõesti head videod seal koos!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. February 2014, kl 07.34

Väikepäike, väga tubli thumbs up. Näen, et planeerid omale terve päevamenüü ette ära thumbs up.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.