Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. February 2014, kl 10.44

Minul siis tuleb täna suht virr-varr päev, kõvasti jooksmist siia-sinna laste trennide ja koolide pärast. Seega alustasi juba hommikul pool kaheksa päevaks toitude tegemisega... tegelikult on nii hea tunne, et täna ma rohkem vaaritama ei pea smiling smiley
Valmis sai tehtud forellisupp ja ahjus kartuli-hakklihavorm ( seente ja kidney ubadega).

Annn, sinul jälle eilne päev tibake lõhki smiling smiley

Hatugirl, kas Sa meelega oled nüüd teinud 1300-1100 päevasid ?

Ja Kadri on meil viimased kolm päeva väga tublisti piirides püsinud ( no 2 ületatud grammi pole vast hullu). Loodetavasti ei ole sul see nädal tööl sünnipäevi, mis nädala untsu keeraks winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 18.02.2014 10.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. February 2014, kl 10.50

ja, et toidutabelit oleks lihtsam leida ...


"Me suudame!"



Päikest !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. February 2014, kl 11.37

Vurr, kusjuures ei ole meelega nii söönud.Pühapäeval ei olnud enesetunne kõige parem ja sellepärast ei söönud rohkem.Eile aga sõin nagu tavaliselt sööksin.Lugesin veel punkte ka ja selle järgi sõin 3punkti üle aga kalorite järgi oleks võinud veelgi süüa.Katsu täna veidi rohkem süüa,kuigi mulle tundub,et 1800kcal iga päev süüa ma küll ei jaksa smiling smiley.
Kuidas teie teete kui onteada,et nt nädalavahetusel on suurem söömine (sünnipäev vms)?Kas sööte siis samal päeval ja järgmisel päeval vähem või säästate mitu päeva ette? Punktidega võis iga päev kuni 4 punkti säästa.Uus nädal hakkas uus arvestus.
Kas kaloritega võiks ka siis iga päev 100-200kcal säästa kui kaloririkkam nädalavahetus ees?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 18. February 2014, kl 12.59

No nii, meil kodus veits sandilaagri moodi paik....väike beebi täitsa kõrge palavikuga haige ja keskmine tütar kurguvalu ja palavikuga maas, ja nii juba siis pühapäeavast saati....

hatugirl, ma enne üldjuhul ei suuda säästa ja olen juba eneselegi üllatuseks nii palju targemaks saanud, et ei peagi ju ennast ägisemiseni sööma, mida vähem suhu topid, seda vähem pärast peab siia trükkimathumbs up.....kuid ikka juhtub libastumisi, siis üritan järgnevatel päevadel tasa teha

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. February 2014, kl 13.27

KurrNurr, see on vist mingi paha viirus, mis murrab, mul elukaaslane ja mitmed töökaaslased on ka sellega pikali.
Mina ette üldiselt ette ei säästa, püüan normis püsida ja kui üle läheb, siis pigem karistan tagantjärgi end smiling smiley
Vurr, õnneks on sünnipäevaralli selleks korraks läbi, sel nädalal ei paista mingit erilist sündmust terendavat (järgmised on Vabariigi Aastapäev ja venna sünnipäev, kuhu ilmselt pean küpsetama). Samas tegin viimati just eile šokolaadi-pählivõi-"muffineid", ühe mahutab kenasti päevanormi ära ja kuna see on nii magus ja rammus, siis rohkem ei tahagi (kes šokolaadi/pähklivõi sõbrad on, siis soovitan proovida, 1 muffin on 212 kalorit, aga isu saab tükiks ajaks täis).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 18. February 2014, kl 14.49

Mul läksid eile kcal-d natuke üle jah, tegin seljankat ja siis oli ikka vaja maitsta viinereid mida sinna sisse panin ja pärast paar lusikatäit seljankat, et kuidas siis maitseb...need ampsud paningi viinerite alla kirja.

Täna teen jälle need kalorid tagasi.

Mina ka ei säästa ette kaloreid, ikka tagant järgi...ei tea ju kunagi palju need kalorid lõhki lähevad.
Arvan, et keha hakkaks säästma kui ma teda ette kiusaks, ikka pärast kui on rohkem kaloreid saanud on ta nõus ka natuke nälgima smiling smiley

Hakkan täna täidetud paprikaid tegema...minu lemmikud, pole kunagi ise teinud, eks näha mis pärast välja tuleb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. February 2014, kl 15.13

Hatugirl, kunagi ammu, kui ma Kaalujälgijate ajal ka punkte lugesin, siis olen küll sellist ette säästmise varianti kasutanud. Säästsin iga päev paar punkti, et nädalavahetusel vabamalt lasta smiling smiley
Figuurisõprade ajal enam seda säästmise varianti heaks ei kiidetud smiling smiley

Samas, ma arvan, et miks ei või ka ette säästa. Mis seal vahet on ka säästad ette või teed tagantjärgi tasa .... mõtlen mina !? eye rolling smiley . Küll aga peaks selle asja juures väga läbimõeldult käituma. Esiteks, hetke Sa veel ei tea, kas sul 1800 kalori juures kaal hakkab korralikult langema. Võibolla ongi 1800 natuke palju.
Kui sa teed nii, et sul on päevapiir 1800 peal, sööd iga päev 1500 ( jätad nt. 300 säästuks) ja nädalavahetusel kulutad need säästetud 5x 300kcal = 1500kcal ära .... siis kardan, et tulemuseks võib olla näiteks null !?
Nii, et ma soovitan sul tõsiselt püüda olla paar nädalat väga korralik, selleks et saada teada mis kalorihulga juures sul kaal langema hakkab. Kui see päevanorm on selgeks tehtud, alles siis võid sa hakata "kaloritega mängima" smiling smiley mõtlen seda säästmist smiling smiley

Kui sa ütled, et lugesid kõrvale ka punkte... siis kui palju kaloreid sinu 21-le punktile vastas ? Äkki olekski tark esialgu natuke aega mõlemaid lugeda. Kui sul 21 punkti juuures kaal langes, siis ei ole ju mõtet oluliselt rohkem ka sööma hakata. Kaalutõus on vist üsna viimane asi, mille poole me töötada tahama smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 18.02.2014 15.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 18. February 2014, kl 18.20

Vurr, mul ei arvuta päeva kcal-d kokku... smiling smiley aita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 18. February 2014, kl 21.57

Ei suutnud oma mahlastele paprikatele vastu panna smiling smiley sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. February 2014, kl 22.00

Ohh sind küll , Annnn smiling smiley Ma keelan Sul homme ülehomme süüa teha ( ei tohi midagi isuäratavat teha smiling smiley )
Karistuseks mine joo nüüd veel üks "sõõm" vett ära ....


Teised kõik aga on meeldivalt tublid olnud thumbs up



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 18.02.2014 22.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. February 2014, kl 22.24

Mul on jah praegu kiired päevad, mõtlen kohe hommikul ette ära ja laon tabelisse..
Kui on vaja, siis õhtul lisan midagi..
Ja muidugi loen kõik teie lood ja jutud..smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 19. February 2014, kl 06.57

Tere hommikut! Te ei ole minust juba pikka aega vist midagi kuulnud. Olen käinud siin iga päev teie jutte lugemas aga ei ole mahti olnud omalt poolt midagi lisada.
Samas on mu motivatsioon kuidagi madalale vajunud. Kuidas teiega on? Oma rolli vist mängivad siin pilves ja sombused ilmad. Loodame, et venemaa ilmateade ei valeta ja järgmisest nädalast hakkame ka päikest nägema. Kevad tulemas smiling smiley. Teisalt on jälle kahju, et see aasta talve ei olnudki. Ma ei saanud suuskigi kotist välja.
ootan ka kannatamatult järgmist nädalat. Siis meil koolivaheaeg ja saame ennast välja puhata.
Nüüd tuleb aga asuda teele. Ilusat päeva kõigile!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 19. February 2014, kl 07.56

Jah Vurr, proovin täna korralik olla...kuigi mõte juba liikus paprikaid tehes...mida kõike sinna paprika sisse veel panna ei anna... smiling smiley

Pipu, mul ka natuke kahju, et talve polnud...ma ei saanud mitte ühtegi korda korralikult lund rookida...see on minu jaoks talvel kõige mõnusam asi smiling smiley
Kevadet ootan tegelikult ikka rohkem...käin iga päev ja vaatan kuidas lumikellukesed ja teised kevadlilled mullast välja tulevad smiling smiley nii mõnus...

Kadri, vauuu 100kükki...väga tubli oled! Väikepäike sina ka smiling smiley ma ei tea küll millest sinu trenn koosneb ja kaua kestab, aga tubli ikka! smiling smiley

Pipu, mul õnneks motivatsiooni langust pole, eile ja ka täna hommikul meil ilus päike...täna hommikul kohe eriline kevade tunne.
Minul siin oma lollus...natuke üle süüa...kuigi see kaal kõigub naljakalt, ei teagi miks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 19. February 2014, kl 10.44

Hei! Annn, ma proovisin selle video järgi teha, mille lingi saatsid, alguses mõtlesin, et teen pool sellest, aga kuna seal on pausid vahel (see aeg, kus ta näitab ette, kuidas teha), siis tegelikult polnudki üldse hull see 8,22 minutit, ma püüangi nüüd selle järgi tegema hakata. Eile oli selline lahe situatsioon, kus pidime elukaaslasega õhtul kohvi jooma ja "muffini" kõrvale sööma, mina tahtsin enne oma kükid ära teha ja kui ma lõpetanud olin, siis lõpuks me otsustasime, et ei söögi, muidu läheb trenn tühja, ta ütles, et elab mulle emotsionaalselt kaasa, jätab ka "muffini" söömata grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 19. February 2014, kl 10.49

Oi seda kevadet ja päikest ootan mina ka!Praegu nii sombune,et välja kohe üldse ei kisu.Täna hommikul mega libe ka.Meil veel lumikellukesi ei ole (lumi seal veel peal) aga maja ääres on tulbid küll oma ninakesed välja pistnud smiling smileyEnam mingit lund küll ei tahaks.Samas sellest jah kahju,et korralik talv nii lühikest aega oli.
Tahtsin eelmisel nädalavahetusel paprika ära külvata aga hiired olid mu seemned nahka pannudsad smiley Kuivatasin oma eelmise aasta paprikatelt mõeldud seemned ära ja panin kapi otsa.Brr... Õnneks mul ema ka kuivatas enda seemneid ja saan täna tema käest.Need poe omad ei küpsenud mul üldse suvel ära,sain alles sügiseks paprikat.Mõtlesin veel paar tomatit ka juba maha panna juhuks kui peaksgi varakult soojaks minema.

Punkte ja kaloreid ma koos lugeda ei saa,sest nende väärtused ei kattu alati.Näiteks: 1858kcal - 23punkti
1293kcal - 18punkti
1133kcal - 24punkti
1699kcal - 26punkti
Jään ikka ainult kalorite juurde.Hetkel tundeb,et nii sobib(kuigi olen neid nii vähe veel lugenud),sest kaal langeb ja ei ole teinud enam mitmesajagrammiseid kõikumisi nagu enne pidevalt oli.Tunnen,et saan süüa rohkem kui punktidega aga samas pean ikka jälgima,et mõtetuid näksimisi ja ampse ei võtaks.Eilset päeva vaadates sõin isegi väga palju juba ja tegelikult ei tahaks iga päev nii palju süüa.Eks oma osa selles oli mahlal,mis koju ostsin (ega ma enne ei lõpeta kui pakk tühi) ja enda küpsetatud seemnesepikus,mida ei raatsinud lauale seisma jätta.Kui need kaks asja välja jätta,oli ülejäänu ok.

Kas teie kalorinorm on suurem kui baasainevahetuse oma?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. February 2014, kl 11.50

Tervitused. Mind teeb see praegune ilm üsna kurvaks. Päikest pole ammu näinud. Valetan, eile korraks piilus läbi pilvede ja puuvõrade - see ajas igatsuse päikese järgi veel suuremaks smiling smiley Kuna meil peres on ka suusatamine üsna olulisel kohal, siis on see lumepuudus päris palju meie tegemisis "nässu keeranud". Võistlused jäävad ära, tõstetakse teisele-kuupäevale, muudetakse distantse, vabatehnikast tehakse klassika sprinte jne jne. Kõik võistlussarjade arvestused on peapeale pööratud, kunagi ei tea, et ega erinevate sajade võistlusi ühele päevale ei tõsteta ( siis jääb ühe sarja ühele etapile minemata) , aga sarajad ju põhinevad punktiarvestustele ...

Seemnete mulda panemise peale olen jõudnud ainult hetkeks mõelda , tegelikult oleks olnud juba "eile" vaja esimesed amplitaimede seemned mulda panna smiling smiley aga mul pole veel muldiki varutud, seemnevarud on ka läbi tuhnimata smiling smiley Ei tea, jääb vist see aasta tegemata ...

Minu päevakaloraaz on praegu täpselt sama mis annab mulle BAV kalkulaator minimaalseks ... fitness.ee /BAV kalkulaator . Mina alustasin suurema kalorite hulgaga ja siis vähendasin seda tasapisi, et siiski kaal langeks, mitte ei kõlguks üles-alla sama kohapeal. Seni kuni mingi kaalulangus on olemas, ma vähendada ei taha aga kui keegi tuleks mulle soovitama, et ma peaksin kalorite hulka ikka tugevalt tõstma, siis saadaksin ta selle jutuga julgelt "puu taha", sest mul on suurem kaloraaz läbi katsetatud. Siin juures tahaksin kindlasti ära mainida, et paljalt BAV numbrist ei saa juhinduda. Erinevad tegurid mõjutavad väga palju. Näiteks KurrNurr imetab, temal langeb 1800+ juures suurepäraselt. Omalajal, kui ma rase olin ja diabeediõde mulle päevapiiriks 2000 kcal määras, siis oli tulemuseks see , et ma ei võtnud raseduse teises pooles mitte midagi juurde.... seega olen nende kaloritega ikka igatpidi "mänginud" smiling smiley

Pipu, kuidas mr. Bossil kaalulangetamine läheb ? Kas ta on endiselt "asja kallal" ja toetab sind kenasti kõiges ja kõigega ?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 19.02.2014 11.51.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 19. February 2014, kl 11.55

Tere tänast!
Siin on aeg ajalt ikka käinud läbi teema - keha hoiab vett kinni ehk nagu äkki on kaal tõusnud või normaalsele söömisele ei ole järgnenud normaalset langust, vaid pigem pluss. Tahtsin küsida, mis teie sellest arvate, millest see tuleb ja miks keha nii teeb??
No muidugi, kehad on erinevad ja reageerivad erinevalt.. aga endal aeg ajalt sama lugu..
Kindlasti soolase söömine, hiline söömine, minul näiteks ka alkoholi tarbimisele järgnev päev kohe annab tunda.. jne. Kindlasti ka naiste tsükkel.. Kuidas seda reguleerida või saada nii, et keha nii ei reageeriks.. Et saaks tasakaalu..

Minu trenn on erinev.. teen natuke jooga harjutusi, 5 tiibetlast ja ka kükke ja kõhulihaste harjutusi..
Kevad ja päike - tulge juba!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. February 2014, kl 12.54

Sattusin selle uudise peale, et Kaaluabis on praegu soodushinnad. Nii, et kes on " tasulised kliendid" ja kui kellelgi peaks olema just just lõppemas, siis hea pakkumine ...

KA sünnipäevahinnad



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 19.02.2014 12.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 19. February 2014, kl 13.08

Mr. Bossiga kummalised lood. Selle, mis mina maha saan, selle saab tema juurde. Ehk siis varsti tal lootust 50 kg rohkem kaaluda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. February 2014, kl 15.39

Annnnn !!! ...... sul on tänased kalorid peaaegu täis confused smiley sad smiley angry smiley

... ja vesi on 0 !


Kullakene, Sa ju tahad ikka kaalu kaotada, eks !? Ära jama, võta ennast kokku, enne kui on hilja ja jälle on üks nädala kevadele lähemal ja üks samm jälle selle kaalunumbi poole kust sa meiega koos alustasid. Kui Sa ei suuda "ei" öelda, siis tee selliseid toite kodus väiksemates kogustes, mis saavad ühe ! päevaga otsa. Mitte nii, et teed midagi head ja siis vitsutad mitu päeva omal kaloreid lõhki. See ei ole lahendus, et homme sööd jälle vähem ja muudkui teed eelnevaid päevi tasa .

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. February 2014, kl 15.44

Annn... võta endale tänaseks selline plaan, et enne kui sa midagi sööma hakkad... tee endale esimeseks ülesandeks, et enne pead kohustuslikus korras mingi hulga vett/teed ära jooma ja siis paned oma toidu ENNE söömist toidutabelisse kirja. Äkki siis tekib tunne, et peaks jätma söömata või sööma ainult pool sellest kogusest.
Ma tean, et sa oled ka n.ö. "õhtune sööja" , sellepärast ma muretsengi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 19. February 2014, kl 15.51

Minul saab aprillis tasuline kaaluabi läbi ja suure tõenäosusega ma seda ei pikenda. Põhjuseid on mitmeid: 1) Kaaluabi elab "vana rasva" peal ehk mingeid uuendusi ei toimu, ei näe mõtet raha siia alla matta; 2) kuna ma suures plaanis olen oma toitumise piiri ära tunnetanud ja süsivesikute hulka on võimalik lugeda ka toidupakendite pealt, pisut keerulisem on kokku arvestada, aga pole vast hullu.. Meie duellis aga jätkan kuni eesmärgi saavutamiseni.

Väikepäike, ma usun, et need ongi naise keha normaalsed seisundid ja seda muuta pole võimalik, tuleb lihtsalt sellega arvestada, et teatud asjad on looduse poolt paika pandud. Muuta saame seda osa, mis on otseselt toitumisega seotud, nagu Sa ka ise mainisid nt hiline söömine, alkoholi tarbimine jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. February 2014, kl 16.16

Mis puutub vedeliku tasakaalukõikumistesse, siis mina arvan, et me peame nendega lihtsalt õppima arvestama ehk siis kui oleme ohtralt soolast söönud , siis me ei lase ennast järgnevast väikesest kaalutõusust häirida , samamoodi ka alkohol vm põhjuse korral. Samas on lihtne öelda, et ei tohiks lasta ennast häirida smiling smiley Lihtne on siis, kui oleme olnud pikalt korralikud, meil on selgeks saanud oma päevane kaloripiir millega on iganädalane kaalukaotus kindel jne.
Nii, et püüame kõik endale mingi kindluse luua, siis on ka kogu see langetamise protsess enda jaoks lihtsam ja ei pea ennast iga väikese kaalutõusuga halliks muretsema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 19. February 2014, kl 17.02

Oih, ongi vesi null... võtan kohe oma suure kruusi vett smiling smiley

Muigan siin... sest nii armas on kuidas Vurr meie pärast muretseb smiling smiley kui oma lõunase viimase paprika ära sõin ja sisestasin siis teadsin juba, et varsti Vurr kirjutab.... smiling smiley

Õhtu proovin lahjalt läbi ajada smiling smiley

Keha vee kinnihoidmise pärast mina ka väga ei muretse, kokkuvõttes ju kaal ikka langeb kui korralik olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. February 2014, kl 20.25

Ei tea, kas sellel nädalal ka ikka suudan miinuse välja pigistada, kuidagi tunnen ennast väga raskena ja eks selle beebi pärast on pinge hetkel suur, täna juba kolmas päev palavikuga. Täna isegi juba edusammud, saime lausa 37,4 peale, esmaspäevast saati ei ole nii madalale temperatuuri saanud. Mõlemal ööl on temp tõusnud 40 ligi. Arst käis ka täna külas ja nüüd mul laual saatekiri haiglasse, et kui täna öösel ka tõuseb nii kõrgele jälle, siis meil minek.
Samas ma ennast lõhki pole söönud, isegi nädalavahetuse, kui koolis pidin olema, suutsin jääda normaalsuse piiridesse. Ennastki suutsin üllatada, sest laupäeval ostsin omale isegi selle 380g jogurti õhtuks ja kui ma olin oma sooja toidu ära söönud ja selle Hippo mahla ka ära joonud, toidutabeli ära täitnud, ei tahtnudki ma oma jogurtit ja tõin selle hoopiski pühapäeval koju. Julgen arvata, et vanasti ma nii tugeva iseloomuga küll polnud.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 19. February 2014, kl 21.08

Oi oi.KurrNurr, saage ruttu terveks ja hoiame kõik pöialt,et palavik ei tõuseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. February 2014, kl 21.19

KurrNurr , miljon paid ja kallistust Sulle ja sinu beebile.

Minu lastel on üldiselt kõigil kolmel "kombeks" , et kui palavik, siis alati hästi kõrge. Ma justkui peaksin olema sellega harjunud, aga ... ikka on igakord närv sees. Meil vanavanemad kukuvad pikali kui ma räägin, et nägime kraadiklaasil 41... Õnneks nad mul väga tihti palavikus ei ole ptüi-ptüi-ptüi.

Tubli oled ! Olen kindel, et sa jõuad oma eesmärgini.

Loodan, et beebi palavik tõmbab täna öösel tagasi ja saate terveks /pai ja kalli/.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 19. February 2014, kl 21.20

KurrNurr, loodan ka, et kõik saab korda...mäletan, et minu beebil oli samuti kunagi selline 2 ööd kõrge palavikuga haigus, olin ka juba valmis haiglasse minema, sest palavik võis kesta 3päeva, kui rohkem siis haiglasse.
Kolmandaks ööks oligi palavik kadunud ja laps terve...ei teagi mis see oli, eks mingi viirus...


Mina suudan isegi täna kcal-te piiresse jääda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 19. February 2014, kl 21.27

Mina hoian ka pisikesele beebile pöialt!!!Saage ruttu terveks!!
Vastupidiselt teile olen mina täna patune. Kalorid lõhki, mis lõhki sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 19. February 2014, kl 22.22

Hoian pöialt paranemiseks!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.