Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 26. February 2014, kl 23.47

KurrNurr

Lubadused on nüüd avalikult välja kuulutatud, nüüd sul ei ole enam teist valikut ja sa pead korralikuks hakkama !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 26. February 2014, kl 23.49

Link toidutabeli lihtsamaks leidmiseks


"Me suudame!"


smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 27. February 2014, kl 06.40

Hommikut!

Minul on töö juures vee joomisega oluliselt paremini kui kodus. Tööl kuidagi see on kui iseenesest. kodus aga tuleb meelde tuletada ja eriti ei edene.. veel..
Loodan, et mida rohkem kevade ja sooja poole, seda loomulikum on ka vee joomine. Aga üks hea ja ilus pudel enda jaoks, millest juues veel endale - terviseks!- öelda, pidi imesid tegema.. smiling smiley

Kas teate, et täna on kaduneljapäev ehk kõik millest soovite lahti saada ja see mida ei vaja , on täna kergem kaduma.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 27. February 2014, kl 07.01

...kadugu need pekid kuhu iganes.....smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 27. February 2014, kl 07.38

smiling smiley oi kui rõõmus ma oleks, kui kaduneljapäevaga kõik minu ülekilod "kui võluväel" haihtuksid thumbs up

------------------------------
alustasin oma päeva 600 ml taimeteega... võtke teie ka oma vee joomine ette smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 27.02.2014 07.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 27. February 2014, kl 10.40

Hatugirl, vaatasin , et oled peale reedet -laupäeva väga kenasti piirides suutnud püsida. Tegelikult isegi iga päevaga natukene " kokku hoidnud" nii, et nädala raames ei tulegi väga palju "lõhki". Tubli thumbs up Ainuke asi on muidugi see, et eks menüü sisu on natuke liiga "magus ja kiir" , aga ... on siis on. Eks näis mis kaalunumber selle kohta ütleb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 27. February 2014, kl 10.54

Ma ütleks pigem,et mu menüü on õudne.Pidevad külalised ja ratastel olek ei sobi minu kavadega eriti kokku.Seda on näha ka kaalunumbrist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 27. February 2014, kl 12.02

Minul ka sel nädalal miinust ei tule, paar korda midagi rohkemat lubada ja ongi jälle trumm põõsas. Lohutan end sellega, et vähemalt toitun enamasti tervislikult ja sellest on pikas plaanis ikka kasu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. February 2014, kl 07.19

Tere hommikust......imekombel.....võluväel....77,4 kg (-0,1). Vot kus saavutussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. February 2014, kl 07.41

Hommik!

Minul täna 60.7 (0) olen täitsa kuri, no miks see kaal ei liigu...kas tõesti see üks patupäev rikkus kõik ära, eilse forellisupi kaloreid ka ei tea, panin umbes, sest ise ei teinud suppi.
Nädala pärast on juba pidu ja ma ei saagi vist 5-t ette sad smiley minu jaoks oleks -0.8 ikka suur saavutus...
Ei teagi mida teha...aga enam ei hala ka...aitab! sai nüüd ära vingutud...nüüd tegudele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 28. February 2014, kl 08.21

Tereeeee!!
Minu numbrid 107,9 (-2,0kg) smiling smiley. Nii vähe on inimesel õnneks vaja smiling smiley. Mr Bossil -0,2 ehk 94,2 kg.
Ma olen juba pikemat aega vaadanud Annn sinu pusimist siin ja minule tundub, et sinu keha arvab, et sa oled just praegu õiges kaalus. Sellepärast ka kõigub su kaal paarisaja grammikaupa üles -alla. Keha teab, mis talle hea on smiling smiley. Aga see on puhtalt minu arvamus..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. February 2014, kl 08.35

Hommikust smiling smiley
Pipu, vau mis ilus miinus! Super thumbs up

Minu number 79,7 (-0,5).


Asun nüüd numbreid tabelisse kandma. Tundub, et täna ei ole väga palju punast vaja kasutada. Tore smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.07

66,5 (+0,1). Vurr, äkki saad vaadata, et kaalutabel näitaks numbreid ühel real, oleks parem ülevaade, minu viimane kaal on nihkunud kahele reale winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.19

Muide Annn ja Haturgirl, 4. märtsil, teisipäeval, saab meil kuu aega täis kükkide-kõhulihaste harjutustega alustamisest, ärge siis unustage end mõõta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.31

Kadri, kas sa saad täpsustada vea asukohta ? Ma ei leia / ei näe / ei oska otsida ... Kas viga on kaalutabelis ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.41

Kadri mõtleb vist rida 27 kaalutabelis. Seal on tema kaalunumber kahel real.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.43

Pipu, olen ka ise seda mõelnud, et ma jään ju järjest vanemaks ja ma ei saa tahta seda kaalu tagasi, mis mul kunagi noorena oli...55kg ma kaalusin vist küll u.10a tagasi.
Samas ei taha ka alla anda, kui 58kg saaks oleks ka juba rahul, siis need 3kg poleks enam nii tähtsad ja nendega võiks siis mängiga, aga üle 58kg-i küll ei tahaks kaaluda.
Minu pikkuse juures algab alakaal 53kg-st niiet peaks veel see kaal allapoole minema smiling smiley
Olin enne viimast rasedust ka 61-63kg kõikusin seal vahel...nüüd siis on beebikilod kadunud ja eks keha ei saagi aru, et mida ma veel tahan smiling smiley
Arvasin juba ammu, et eks mul selles kohas tuleb kaaluseisak, aga alla ei anna, sest natuke tahaks veel, et peeglist oleks parem vaadata smiling smiley

Kadri, jah ootan ka juba mõõtmist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.46

Täitsa veider, mulle näitab ilusaid sirgeid ridasid smiling smiley , ka rida 27 on ok, aga ma kirjutan lihtsalt üle äkki siis saab korda

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.56

Huvi pärast võtsin kaalutabeli korraga ette nii läpakast, tahvlist kui ka telefonist ja mulle ei nädanud üheski kahele reale läinud numbrit smiling smiley Kirjutasin Kadri eelmise reede numbri üle. Kas läks korda ? Samas läpakas ja tahvlis on rida 27 erinevad asjad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.57

Nüüd on korras smiling smiley Tubli Vurr!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. February 2014, kl 10.05

Siis on hästi smiling smiley ... arvestage siis sellega, et minu "kodune tehnika" teeb minu jaoks asjad "ilusamaks" smiling smiley smiling smiley . Kui kuskil tabelis "Koledusi" kohtate, siis mina ei pruugi neist midagi teada ...

--------------------
Loodan, et minu kodukaal mulle asja ei "ilusta" winking smiley winking smiley winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. February 2014, kl 10.13

Hatugirl, märkisid hommikused söögid juba kenasti tabelisse ära ... (eilsed on ikka kirja panemata).
Kui sul hommikusöök söödud , siis räägi nüüd meile ka mis su kodune kaalumasin sulle selle eelmise nädala kiirtoidumenüü kohta jutustassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. February 2014, kl 10.17

Tere,
minu kaal täna hommikul on 65,1 kg. Jeee!!!! ehk -1,5 kg.

Arvan, et minul on ikka hormonaalne kõikumine suuresti mängus, see tundub tõenäoline. Aga loomulikult ikka ka igapäevased valikud, mis kas on meie kasuks või siis mitte.

Annn, ära heida meelt ja kaota lootust.. viimased kilod ongi eriti jonnakad ja panevad kogu kannatuse täiega proovile.. Kuidas meie tabeli nimi oligi.. ME SUUDAME!!.. smiling smiley

Rõõmsat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 28. February 2014, kl 10.36

Vurr, need pole minu toidud täna.Keegi märkis minu reale.
Kiirtoit on JUBE.Minu kaal 90,4kg (+1,5kg).



Toimetatud 2 kord(a). Viimati hatugirl 28.02.2014 10.38.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 28. February 2014, kl 10.43

grinning smiley Ihihiiiii grinning smiley. Ma aitasin sul tabelit täita hatugirl tongue sticking out smiley. Aga nüüd on plats puhas, võid enda omad kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 28. February 2014, kl 10.57

Ok winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. February 2014, kl 11.53

Vurr, tänud, nüüd on vinks-vonks! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. February 2014, kl 11.54

Oh jah, kaalutabel on koledalt punane, ei või midagi siin loorberitele puhkama jääda. Homme on venna sünnipäev, pean sinna tordi küpsetama. Kevad, kevad, tule ometi, et saaks liikuma..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. February 2014, kl 13.07

Mina vaatan oma viimase kuu ( mitte nädala) tulemust ja ei saaks ka just öelda, et rõõmus olen. Kaalusime ennast ju ka täpselt jaanuarikuu viimasel päeval. Minul on vahe selle numbriga kõigest pool kilo sad smiley Täna küll oli jah miinus, aga eelmise nädala plussi asemel oleks pidanud olema siiski ka miinus. Iga pluss ei ole tegelikult teps mitte "lihtsalt pluss" vaid otseses mõttes samm tagasi. Ja kui tagurpidi kõndida, siis tuleb mõnda teejuppi mitu korda käia. Päris paljud meist on oma viimaste kilode kallal, see on natuke teine teema. Kuigi mure on mure. Aga mina pean endale otsa vaatama ja tunnistama, et mina ei ole ju viimaste kilode kallal eye rolling smiley. Vähemalt kilokese kuus võiksin ikka ju maha saada smiling smiley Loodan, et kõik ikka püüavad edasi pingutada, eriti hea meel oleks mul kuulda ja näha, et Hatugirl ka pingutama hakkaks, algusnumbri poolest oleme suht samal pulgal. Mulle meeldiks kui Hatugirl hakkaks kõvasti miinuseid koguma ja mulle järgi üritaks pressida ... see motiveeriks mindki eest ära "jooksma". Tegelikult on ju nii, et ka paari kuuga on võimalik imet teha ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. February 2014, kl 14.02

Vurriga nõus, hea on, kui on keegi, kellega natuke "võistelda" ja kes ergutab. Mina püüan Annn'ga sammu pidada, aga nagu näha, ei edene kummalgi kuigi hästi, Sinul, Annn, kusjuures ikka paremini kui minul (vahepeal oli meie kaaluvahe täpselt 4 kg, nüüd juba 4,8). Ja eriti totter oli see, et meil oli täna jälle tööl juubilar, olin kindel, et ma ei võta kringlit ja siis see suruti lihtsalt kätte mulle. Tegelikult mulle kohe üldse ei istu selline asi sad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.