Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. February 2014, kl 14.29

See on tore jah kui saad kellegagi võistelda smiling smiley no tegelikult vist rohkem võrrelda smiling smiley

Niiet, Kadri roni aga järgi mulle smiling smiley vaatan, et Väikepäike hakkab ka mulle juba kuklasse hingama smiling smiley

Mul on viimasel ajal nii väsimus, et jube, no mitte midagi ei viitsi teha...
Täna suvilas ka kiikusin päikese käes kiiktoolis ja kõigutasin jalgu, ning siis koju tagasi, meil ilm ilus +5 ja võiks ju ennast liigutada, aga ei...laisk nagu porikärbes...
Pean vist vitamiine ostma...kuigi tean, et unustan neid nagunii võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. February 2014, kl 14.30


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. February 2014, kl 17.47

Väikepäike, vaatan, et sulle mungoa idud meeldivad, kas ostad neid poest või paned ise idanema?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. February 2014, kl 18.57

Jah, Annn, mulle need tõesti meeldivad. Idutan neid ise.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. February 2014, kl 20.13

Pipu, mis juhtus? sul õhtusöök täpselt samapalju kaloreid (1111kcal) kui mul päev kokku smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. February 2014, kl 23.25

need majoneesid ja majoneesikastmed panevad kaloritele ikka päris korraliku põntsu. See 50g kastet on piltlikult 2 supilusikatäit. Mis see siis ära ei ole toidu kõrvale...


Minul siis homseks äratus kella 5-ks pandud. Kotid pakitud. Lõpetasin just hommikuks teepeale võileibade tegemise ja endale tegin kaasa toorsalatid suitsukanaga, kuhu juurde siis lisasin väikse topsiga 60g seda Felixi 3%-st Kerge majoneesi. Rasvase majoneesi puhul pole vahet (kaloreid tuleks nii palju) ....et siis võiksin juba samahästi hamburgereid mitu korda päevas süüa. Varusin omale teepeale kaasa veel ka näksimisteks mitu pakki beebiporgandeid, kirsstomateid ja pistsin kotti ka näkileivad... ei tea kas ma muidugi hakkan neid hotelli kaasa vedama aga näis...Igatahes olen ennast korralikult varustanud smiling smiley Tagasi jõuan pühapäeva õhtul.

Üks asi on kindel, et teel olles ma kindlasti kiikan mitu korda siia teie tegemisi vaatama, ärge siis mind tühjade ridadega jätke winking smiley, iseasi on see , et kas ma ise suudan siia telefoni kaudu midagi teile ka toksida või mitte.
Minu sihtpunktid on seekord taas Tartu- ja Pärnumaal.

Püüan tubli olla, olge teie ka smiling smiley !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 01. March 2014, kl 01.41

grinning smiley. Te ei taha teada. Pipul läks täna trumm ja pulgad ka takkajärgi. Olin terve päeva kodust väljas ja toitusin kiirsöögist. Ja siis kodune veiniõhtu heade sõpradega. Nüüd tükk aega isu täis smiling smiley
Palun kergemat karistust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 01. March 2014, kl 17.42

Sain täna tõelise shoki osaliseks. Tegin Itaalia valget leiba Ciabattat ja ahjusoojalt lubasin ka endale 3 viilu. Pärast aga hakkasin otsima kaloreid ja mul pidid silmad välja peast kukkuma kui nägin, et olin just 550 kalorit saanud neist. Ma blondiin mõtlesin, et koos suhkruga võivad sellised kalorid tulla aga näe eksisin. Seal leivas ei ole grammigi suhkrut. Koohhuuutavvvv confused smiley. Ülejäänu jätan lahkelt perele tongue sticking out smiley
Ja mina ullike veel lootsin, et jätan suure tagavara söömata kaloreid pärast eilset võssa läinud päeva. Peab ikka enne kontrollima kui hambad sisse lüüa. Aga tagantjärgi tarkus ei maksa suurt midagi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 01. March 2014, kl 17.44

Ja kuidas mu teistel kaalusõbrannadel läheb? Tundub, et olen siia üksi jäänud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. March 2014, kl 18.46

Mina olemas, aga olen nii laisk, nagu juba kirjutasin...
Lonkisin täna mööda poode...vahetasin oma kalakestel vett (400l koos elukategasmiling smiley )

Mõtlen siin, et peaks homme köögivilja püreesuppi jälle tegema, siis ei pea kalorite pärast muretsema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. March 2014, kl 22.15

Oh jah, minu trumm käis ka koos pulkadega põõsas ära: eilsed külalised ja tänane venna sünnipäev. Homsest taas rajal, kapp on rohelist täis varutud, tuleb üks mõnus vitamiinisalat ja mõni vahva vormiroog. Vähemalt kükkide osas olen korralik olnud, äkki kergendab karistust...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. March 2014, kl 18.30

Täna tegin siis püreesuppi, kaloreid ma nimelt ei söö täis, teen väikese dieedi, ma ei usu, et laupäevaks 5 ette saan aga sinna poolegi. Tahan ennast hästi tunda...siis edasi söön ikka oma 1200kcal-t, lihtsalt sellel nädalal hoian 1000-1200kcal-i vahel. Laupäeval mul veel sünnipäeva pole, lihtsalt pidu...

Toidutabel on ka kuidagi tühi sad smiley
Loodan, et te ei patusta seal väga...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 02. March 2014, kl 20.33

Väga vaikne jah nädalavahetustel. Kõigil vist palju tegemist.
Ma ka lõpuks sain joonele tagasi ja hakkan nüüd miinuseid koguma. Pean päris mitu päeva nüüd suht kasinalt sööma, et kuidagi heastada kahte luhta läinud päeva. Aga pole hullu, olen ju tubli smiling smiley
Lodame, et teised ka endast märku annavad ja nädalavahetusest räägivad. Oleks hulga põnevam tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 02. March 2014, kl 20.34

Palun räägi Ann, kuidas seda suppi teed. Oled küll kunagi juba seletanud aga meil siin nii palju lehekülgi, et ei viitsi kõiki läbi lapata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. March 2014, kl 22.16

Pipu, see väga lihtne võtad kõik köögiviljad mis sulle meeldivad, lööd potti, pehmeks ja saumiksriga püreeks ning ongi valmis.

Täna tegin mina: kaalikas, peakapsas, lillkapsas, porgand, sibul, küüslauk, oliiviõli, vesi (muidu lisan puljongi kuubikuid ka, aga täna polnud, ei viitsinud minna poodi ka, lisasin niisama soola).

Pruunistasin küüslaugu ja sibula, siis lisasin ülejäänud köögivilja kuubikud ja vee(poti ääreni). Kui kõik pehme, siis saumiksriga püreeks...pärast lisasin veel sügavkülmast peterselli. Olen kanaliha tükke ka supi sisse pärast lisanud, aga mulle meeldib võileiba kõrvale süüa.
Tänane supp, kui ära arvutasin siis tuli ainult 100g/18kcal-t.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. March 2014, kl 23.18

Hei! Mina istusin pool päeva köögis, aga ei söönud! Koristasin külmkappi ja siis vaaritasin, nagu eile lubatud, ühe vormiroa (brokkoli-lillkapsas-porgand-sibul-küüslauk, suitsupõsk ja kookospiima-vahukooresegu peale) ja värske salati (hiina kapsas, punane ja kollane paprika, värske kurk). Nii et igati tervislik päev winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. March 2014, kl 07.29

Kadri, tundub väga maitsev see vorm...minul lööks see vahukoor ilmselt kalorid lakke, aga selle asemel saab ju midagi muud kasutada.
Olen juba pikemat aega võtnud hoogu, et teha midagi ühepaja taolist...kus oleks palju liha, siis sööks mul mees ka seda...lastes ma kahtlen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. March 2014, kl 07.42

Homme on mõõtmine (4nädalat), siis on näha, kas natuke liigutamist on ka cm-tele kuidagi mõjunud.
Ma loodan, et viitsin kõhulihaseid edasi teha, sest ise tunnen, et kõht nagu oleks parem...halba see kindlasti ei tee...
ja mõne filmi reklaami ajal, visata ennast põrandale ja 80kõhulihast teha ei võta üldse palju aega...vähem kui reklaam kestab.
Kui aus olla siis ma ei uskunud, et suudan 4nädalat vastu pidada, no 1päev vist jäi tegemata. Minu jaoks on see saavutus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. March 2014, kl 07.54

Tublid lihaste tegijad, hoian mõõtmistel pöialt!!

Nagu ikka, läks nädalavahetus nii ruttu.
Nüüd juba märts käes ja iga päevaga kevade, päikese ja sooja poole koos kergema kehaga!!!

Märts teadagi on paastukuu, mis ju peale vastlaid ehk peale homset hakkab. Nii et igasugu juurika söögid koos muu lahjemaga on väga teretulnud. Ise proovin !!!

Jõudu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. March 2014, kl 09.43

Annn, kindlasti saab asendada, mul oli lihtsalt vaja see vahukoor ära kasutada ja LCHF-toitumise järgi on see mulle sobiv toiduaine. Homme siis tõesti vastlad, mida selles osas plaanite, kas lubate kukli omale? Mina plaanin mandlijahust kuklimoodi muffineid küpsetada, saab sobivamad ja vahukoore saab kenasti sinna peale panna spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. March 2014, kl 10.55

Tervitused smiling smiley Mina siis viilisin natuke kõrvale oma lubadusest, et täidan toidutabeli ära pühapäeva õhtul. Täna hommikul istusin kohvitassi taga ja kirjutasin söödud kraami paberile üles. Nüüd kõik paberil olemas, edasi vaja siis hakata KA päevikusse ja meie toidutabelisse kandma. Teen seda jõudumööda, aga tehtud ta saab smiling smiley
Eile õhtu lihtsalt ei olnud mahti, reisikotid oli vaja lahti pakkida, mudased ja märjad riided kohe ära pesta, siis tänaseks päevaks kooli riided jne jne. Isegi poodi ei jõudnud eile õhtul. Nüüd täna juba poes käidud. Tegin siis sellise tembu , et haarasin poeriiulilt kaasa ka munga oad (kuivatatud), pärast koduteel hakkasin mõtlema, et oleks võibolla pidanud poes rohkem ringi vaatama, äkki neid mitut sorti eye rolling smiley Ma igatahes rabasin mingi tumerohelise paki, tootjaks Gogreen. Kas nende idandamine võtabki 4-6 päeva ? Ma pole seda varem kunagi teinud. Kas kellelgi on mingeid näpunäiteid mida peaksin teadma ? Paki peal on ka keetmise variant ( soovitusega eelnevalt 8h leotada) , kas tarviate neid nagu herneid toidu sisse ?

Mis minu nädalavahetuse söödusse puutub, siis arvan, et midagi väga hullu ei olnud. Käisime korra ka "putkas" söömas. Sõin viineripraadi aga kõik viinerid tõstsin vaikselt mehe taldrikusse smiling smiley , nii et minu osaks siis jäid friikad ja toorsalatid ning kaste. Kusjuures pärast, kui teekonda jätkasime, oli selline huvitav "rõõm" , et ma neid viinereid ei söönud smiling smiley See eest muidugi otsustasin järgmisel päeval ühe õunapiruka ära süüa. Kaasa tehtud toorsalatid kulusid küll "marjaks" ära ja mitu pakki beebiporgandeid läks ka asja ette smiling smiley Ühe vea ma siis tegin veel... ostsin poest paki õllepadruneid ? juustuga ja need olid küll head tongue sticking out smiley Pakkist jätkus tasapisi näksimiseks küll kaheks päevaks ja eks teised "maitsesid" ka aga ikkagi... see oli 500g pakk ja 100g=292kcal ehk siis terve pakk on peaaegu poolteist tuhat kalorit. See on ju terve ühe päeva norm ! Eks ma näe, kui ma oma kalorid kokku löön, palju ma lõhki olen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. March 2014, kl 12.10

Vurr- idandamine ei ole üldse keeruline. Mina teen tavaliselt nii, et alustuseks panen 0,5l purgi põhja umb.2-3 cm sügavuselt mungube soojema kui leige veega likku umbes ööpäevaks. Siis nad paisuvad ja vett võib vahetada ka. Minul idandamise nõud ei ole, siis loputan mungoad ja panen purgi pikali ja purgi augule ette seon kas marli või mul on purgi plastmass kaane sisse mees puurinud augud(nagu sõel), millest üleliigne vesi ära valgub. Siis muudkui vahepeal kastad veega üle ja keeran purgil teist külge. Läheb 1-2 päeva ja idud hakkavad nina välja pistma. Nii lihtne see ongi. Tuleb neid idusid ainult kindlasti enne söömist hoolega loputada. Kui idud juba päris pikad( 1 cm või rohkem) tõstan purgi külmkappi, et väga enam edasi ei kasva. Parajad väikesed on kõige paremad. Keeta ma mungube ei ole proovinud, minu meelest idudena värske ikka kõige parem ja vitamiinine.
Loodan, et seletus on piisav, et tuleb julgus proovida ja teadmine, et saad hakkama. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. March 2014, kl 13.13

Aitäh Väikepäike ! Esimest korda tehes on ikka hea kui on kellegi poolt mingi ettekujus antud, et kuidas või mida , millega smiling smiley Nagu ma aru saan siis on olemas ka mingid spetsaalsed idandamisnõud , ma õhtupoole googeldan, et saada ettekujutust, et millised need spets. nõud ka on.... ise aga proovin esialgu ikka lihtsate koduste vahenditega hakkama saada smiling smiley

Ja söömise poolepealt ... kas krõmpsutate neid lihtsalt niisama "paljalt" ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. March 2014, kl 13.33

KurrNurr.

Sa andsid neljapäeval ühe lubaduse. Kuidas sellega on ....



... toidutabelist ei loe midagi välja winking smiley


Või olete koos Hatugirliga söömisest- joomisest päris loobunud ? Ärge nüüd söömisest täitsa ka loobuge, see ei ole enam tervislik winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. March 2014, kl 13.56

Vurr, ma saatsin sulle erakirja.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. March 2014, kl 14.39

No mis salajutte te siin ajate smiling smiley ok, nali...

Peaksin ka proovima mungoa idusid ise idandada, see väike pakk nii kallis 2.-
Väikepäike, mitu korda sa päevas neid loputad?

Mina söön neid nagu salatit, panen muna/omleti, liha kõrvale, pasteedi leiva peale, neid võiks ka niisama krõmpsutada...nii head on smiling smiley
Ootan juba Vurri arvamust idude kohta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. March 2014, kl 15.24

Mina olen loobunud.Võite tabelist kustutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. March 2014, kl 15.31

Hatugirl, lõpeta kohe selline jutt ära! Sul oli möödunud nädalal nii ilus tulemus juba, ära anna alla, kevad tuleb. Minul on ka kaks sammu edasi ja üks tagasi, aga ikka parem kui mitte midagi. Eilsed mured jäta eilsesse, alusta nüüd ja praegu lihtsalt uuesti, usu mind, sa saad hakkama, me kõik oleme saanud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. March 2014, kl 16.06

Hatugirl .... EI, EI, EI TOHII LOOBUDA ! ! !
Kullakene, meil kõigil on elus tõususid ja mõõnasid, kaal on meil kõigil käinud üles alla. Üks asi aga on kindle. Parem välimus annab alati rohkem enesekindlust ja enesekindlam mina särab kaugemale. Alati ei pea selle sära saavutamiseks jõudma oma ideaalkaaluni, vahel piisab ka viiest-kümnest miinuskilost.
Hatugirl, Sa ju tahad olla enda üle uhke, eks !?
Kui Sa praegu loobud, kas Sa siis oled enda üle uhke, et pusisid ja pusisid ja siis lõid käega. Need üleliigsed kilod kahjuks ei saa ise kohe kuidagi kaduma. Mitte kunagi. See on teema, kus ei ole võimalik jääda "lotovõitu" ootama. Ja mida vanemaks Sa saad, seda raskemini need kilod on nõus lahkuma smiling smiley

Ära loobu !

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 03. March 2014, kl 18.44

Hatugirl, ära loobu!!!! Sa ei jõua ennast pärast ära kiruda. Usu, ma tean, mida räägin. Ka mina olin neli aastat tagasi pärast viimase lapse sündi sinuga samas kaalus. Selle aasta jaanuaris aga 116!!!!!, sest ma ei võtnud mitte midagi ette. Nüüd olen ikka väga kuri enda peale, et ma varem liigutama ei hakanud. Nüüd on ju palju hullem ennast normaalkaalu võidelda. Ära arva , et minul või teistel on kergem siin. Ei ole!! Meil on ju samasugused ahvatlused ja päris tihti on mul kõht nii tühi, et pisar tuleb silma. Aga midagi ei ole teha, tuleb pingutada. Ma ei taha ju paari aasta pärast 130 kg olla. Olengi endale andnud lubaduse, et hakkan pärast normaalkaalu saavutamist iga aasta jaanuaris oma kaalu kontrollima ja kui vajadus, siis ka kaalu langetama nagu praegu. Peaasi, et kilosid liiga palju ei lase jälle koguneda.
Palun, Hatugirl , proovi veel!!! Võibolla tasub sul oma päeva kaloraaz üle vaadata või muid asju otsida, miks sa ühe koha peal pusid. Loodan tõesti südamest, et sa ei anna alla.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.